О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Алматы от 12.12.05 года N 5/823 "Об утверждении Правил предоставления в имущественный наем (аренду) объектов государственной коммунальной собственности (имущества) города Алматы"
Постановление Акимата города Алматы от 24 апреля 2006 года N 2/561. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 18 мая 2006 года за N 702. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 11 апреля 2012 года N 2/296

Алматы қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 5/823 Алматы қаласының мемлекеттік коммуналдық меншік нысандарын (мүлкін) мүліктік жалға беру (аренда) Ережелерін бекіту туралы қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 24 сәуірдегі N 2/561 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2006 жылғы 18 мамырда N 702 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 11 сәуірдегі N 2/296 қаулысымен

Сноска. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 11.04.2012 г. N 2/296.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и в целях эффективного управления и распоряжения коммунальной собственностью, акимат города Алматы  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление акимата города Алматы "Об утверждении Правил предоставления в имущественный наем (аренду) объектов государственной коммунальной собственности (имущества) города Алматы" от 12 декабря 2005 года N 5/823 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 693 от 24 января 2006 года, опубликовано в газетах "Вечерний Алматы" от 14 февраля 2006 года N 29-30, "Алматы акшамы" от 14 февраля 2006 года N 17) следующие изменения и дополнения:
в Правилах предоставления в имущественный наем (аренду) объектов государственной коммунальной собственности (имущества) города Алматы, утвержденных указанным постановлением:

Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2012.04.11 N 2/296 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 27 бабына сәйкес және коммуналдық меншікті тиімді басқару және иелік ету мақсатында, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласының мемлекеттік   коммуналдық меншік нысандарын (мүлкін) мүліктік жалға беру (аренда) Ережелерін бекіту туралы" 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 5/823 қаулысына келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде 2006 жылғы 24 қаңтарда N 693 болып тіркелді, "Вечерний Алматы" 2006 жылғы 14 ақпанда N 29-30, "Алматы ақшамы" 2006 жылғы 14 ақпанда N 17 газеттерінде жарияланды):
Көрсетілген қаулымен бекітілген, Алматы қаласының мемлекеттік коммуналдық меншік (мүлік) нысандарын мүліктік жалға беру (аренда) тәртібі туралы Ережеде:

3. Коэффициент, учитывающий месторасположение объекта:
1) Для помещений находящихся в границах проспекта Аль-Фараби, Хаджи Мукана (северная сторона) - улица Кожамкулова (восточная сторона) - проспект Райымбека (южная сторона) - улица Луганского (западная сторона) коэффициент - 2;
2) Для помещений находящихся в границах улицы Тимирязева (северная сторона) - улица Ауэзова (восточная сторона) - проспекта Райымбека (южная сторона) - улицы Кожамкулова (западная сторона) коэффициент - 1,4;
3) Для помещений находящихся в границах улицы Тимирязева (северная сторона) - улицы Розыбакиева (восточная сторона)- проспекта Райымбека (южная сторона) - улицы Ауэзова (западная сторона) - коэффициент - 1,2.
4) Для помещений находящихся в Турксибском районе коэффициент - 0,9.
4. Коэффициент, учитывающий благоустроенность объекта:
1) Для подвальных помещений и помещений, требующих капитального ремонта - 0,7.
2) Помещения без центрального отопления, или помещения, находящиеся в здании без холодного, горячего водоснабжения, канализации - 0,9".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Первого заместителя акима города Алматы Букенова К.А.
Аким города Алматы            И. Тасмагамбетов
Секретарь акимата             К. Тажиева

3. Нысанның орналасқан жерін ескеретін коэффициент:
1) Әл-Фараби даңғылы, Қажымұқан көшесі (солтүстік жағы) - Қожамқұлов көшесі (шығыс жағы) - Райымбек даңғылы (оңтүстік жағы) - Луганский көшесі (батыс жағы) шекараларында орналасқан жайларға белгіленген коэффициент - 2;
2) Тимирязев көшесі (солтүстік жағы) - Әуезов көшесі (шығыс жағы) - Райымбек даңғылы (оңтүстік жағы) Қожамқұлов көшесі (батыс жағы) шекараларында орналасқан жайларға белгіленген коэффициент- 1,4;
3) Тимирязев көшесі (солтүстік жағы) - Розыбақиев көшесі (шығыс жағы) - Райымбек даңғылы (оңтүстік жағы) - Әуезов көшесі (батыс жағы) шекараларында орналасқан жайларға белгіленген коэффициент - 1,2;
4) Түрксіб ауданында орналасқан жайларға белгіленген коэффициент - 0,9.
4. Нысанның жайлылығын ескеретін коэффициент:
1) Жер асты жайлары және күрделі жөндеуді қажет ететін жайлар үшін - 0,7.
2) Орталық жылусыз жайлар немесе ғимаратта орналасқан суық, ыстық сумен, кәрізбен жабдықталынбайтын жайлар - 0,9".
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің бірінші орынбасары А.Қ. Бүкеновке жүктелсін.
Алматы қаласының әкімі
Әкімдік хатшысы