О внесении изменений в решение XIII-й сессии Алматинского городского Маслихата II-го созыва от 5 декабря 2001 года "Об утверждении ставок платежей"
Решение XXVII сессии Маслихата города Алматы III созыва от 21 декабря 2006 года N 317. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 19 января 2007 года за N 729. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 30.10.2009 N 253
Сноска. Утратило силу решением XXII-й сессии маслихата города Алматы IV созыва от 30.10.2009 N 253.
В соответствии со статьей  394 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" маслихат города Алматы III-го созыва РЕШИЛ:
1. Приложение N 2 к  решению XIII-й сессии Алматинского городского Маслихата II-го созыва "Об утверждении ставок платежей" от 5 декабря 2001 года (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 414 от 19 декабря 2001 года, опубликовано в газетах, от 25 декабря 2001 года - "Алматы Акшамы", от 8 декабря 2001 года - "Вечерний Алматы"; внесены изменения - решением V-й сессии от 26 марта 2004 года N 39, зарегистрировано N 588 от 2 апреля 2004 года, опубликовано в газетах, от 8 апреля 2004 года - "Алматы Акшамы" N 39, от 6 апреля 2004 года - "Вечерний Алматы" N 64; решением  XIX-й сессии от 18 ноября 2005 года N 194, зарегистрировано N 681 от 9 декабря 2005 года, опубликовано в газетах, от 27 декабря 2005 года - "Алматы Акшамы" N 147, от 22 декабря 2005 года - "Вечерний Алматы" N 258-260), изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2007 года.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экономике и бюджету (Шелипанов А.И.) и председателя Налогового комитета по городу Алматы Баедилова К.Е.
Председатель XXVII-й сессии,
секретарь маслихата
города Алматы III-го созыва            Т. Мукашев
Приложение
к решению XXVII-й сессии маслихата
города Алматы III-го созыва
от 21 декабря 2006 года N 317
"Приложение N 2
к решению XIII-й сессии
Алматинского городского
Маслихата II-го созыва

II сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2001 жылғы 5 желтоқсандағы ХIII сессиясының "Төлемдердің ставкаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
ІІІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының XXVІІ сессиясының 2006 жылғы 21 желтоқсандағы N 317 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2007 жылғы 19 қаңтарда N 729 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қалалық мәслихатының 2009.10.30 № 253 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қалалық мәслихатының 2009.10.30 № 253 шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 394 бабына сәйкес III сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШIМ ЕТТІ:
1. II-сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХIII сессиясының "Төлемдердің ставкаларын бекіту туралы" 2001 жылғы 5 желтоқсандағы  шешімінің N 2 қосымшасы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміне 2001 жылғы 19 желтоқсанда N 414 рет санымен тіркеліп, 2001 жылғы 25 желтоқсанда - "Алматы Ақшамы", 2001 жылғы 8 желтоқсанда - "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған; өзгерістер енгізілген - 2004 жылғы 26 наурыздағы V сессияның N 39 шешімімен, 2004 жылғы 1 сәуірде N 588 рет санымен тіркеліп, 2004 жылғы 8 сәуірде - "Алматы Ақшамы" N 39, 2004 жылғы 6 сәуірде - "Вечерний Алматы" N 64 газеттерінде жарияланған; 2005 жылғы 18 қарашадағы ХІХ сессияның N 194 шешімімен, 2005 жылғы 9 желтоқсанда N 681 рет санымен тіркеліп, 2005 жылғы 27 желтоқсанда - "Алматы Ақшамы" N 147, 2005 жылғы 22 желтоқсанда - "Вечерний Алматы" N 258-260 газеттерінде жарияланған) осы шешімнің қосымшасында берілген жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2007 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика және бюджет бойынша тұрақты комиссияға (А.И.Шелипанов) және Алматы қаласы бойынша салық комитетінің төрағасы Қ.Е.Баеділовке жүктелсін.
ІІІ сайланған Алматы қаласы
мәслихаты ХХVІІ сессиясының
төрағасы, хатшысы                 Т. Мұқашев
III сайланған Алматы қаласы
мәслихатының ХХVІІ сессиясының
2006 жылғы 21 желтоқсандағы
N 317 шешіміне қосымша
"II-сайланған Алматы қаласы
мәслихатының ХIII сессиясының

от 5 декабря 2001 года
"Об утверждении ставок платежей"
Ставки фиксированного суммарного налога
Наименование объектов обложения
Ставки фиксированного суммарного налога в месячных расчетных показателях в год
Игровой стол
5000
Игровой автомат с денежным выигрышем, предназначенный для проведения игры с одним игроком
130
Игровой автомат с денежным выигрышем, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока

2001 жылғы 5 желтоқсандағы«"Төлемдердің
ставкаларын бекіту туралы"
шешіміне N 2 қосымша"
Тіркелген жиынтық салық ставкалары
Салық   салынатын
объекті лердің   атауы
Тіркелген   жиынтық   салық   ставкалары   бір   жылғы   айлық   есептік   көрсеткіш т ерімен
Ойын үстелі
5000
Бір ойыншымен ойын өткізугеарналған, ақшалай ұтысы баройын автоматы
130
Біреуден артық ойыншылардыңқатысуымен ойын өткізуге
арналған, ақшалай ұтысы баройын автоматы