О внесении изменений в постановление акимата города Петропавловска от 11 апреля 2005 года N 287 "Об утверждении Правил предоставления социальной помощи студентам из малообеспеченных семей"
Постановление Акимата г. Петропавловска Северо-Казахстанской области от 19 апреля 2006 года N 583. Зарегистрировано Управлением юстиции г. Петропавловска Северо-Казахстанской области 16 мая 2006 года N 13-1-41. Утратило силу - постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 16 апреля 2010 года N 432
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 16.04.2010 N 432
В соответствии с подпунктом 14 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148-II "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", в целях содействия в реализации государственной политики в области борьбы с бедностью и социальной защиты населения, акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1 . Внести в постановление акимата города Петропавловска от 11 апреля 2005 года N 287 "Об утверждении Правил предоставления социальной помощи студентам из малообеспеченных семей" (государственная регистрация N 13-1-6 от 10.05.2005г.), следующие изменения:
в пункте 3 Правил слова "величины прожиточного минимума" заменить словами "10-кратного месячного расчетного показателя, установленного на текущий год".
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Кульжанову Т.Н.
Аким города

Петропавл қаласы әкімдігінің "Аз қамтамасыз етілген отбасыларынан шыққан студенттерге әлеуметтік көмек беру Ережелерін бекіту туралы" 2005 жылғы 11 сәуірдегі N 287 қаулысына өзгертулер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының әкімдігі 2006 жылғы 19 сәуірдегі N 583 тіркелді. Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласы әділет басқармасыныныңи 2006 жылғы 16 мамырда N 13-1-41 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы 2010 жылғы 16 сәуірдегі N 432 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы 2010.04.16 N 432 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" N 148-II  Заңының 31 бабының 1 тармағының 14 тармақшасына сәйкес, кедейлiктi жеңу және халықты әлеуметтiк қорғау саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыруға қолдау көрсету мақсатында, қала әкiмдiгi  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Петропавл қаласы әкiмдiгiнiң 2005 жылғы 11 сәуiрдегi "Аз қамтамасыз етiлген отбасыларынан шыққан студенттерге әлеуметтiк көмек беру Ережелерiн бекiту туралы" N 287  қаулысына (2005 ж. 10.05. мемлекеттiк тiркелу N 13-1-6), мынадай өзгертулер енгiзiлсiн:
Ереженiң 3 тармағындағы "ең төменгi күнкөрiс деңгейiнiң мөлшерiнен" сөздерi "ағымдағы жылға бекiтiлген айлық есептiк көрсеткiштiң он еселiгiнен" сөздерiмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкiмiнiң орынбасары Т.Н.Құлжановаға жүктелсiн.
Қала әкiмi