О переименовании улиц города Петропавловска
Совместное постановление Акимата города Петропавловска и решение Петропавловского городского Маслихата Северо-Казахстанской области от 7 июля 2006 года N 1070 и N 4. Зарегистрировано Управлением юстиции города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 8 августа 2006 года N 13-1-49
В соответствии с подпунктом 4 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании решения ономастической комиссии города Петропавловска, пояснительной записки, экономических расчетов, акимат города Петропавловска ПОСТАНОВИЛ и Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы города:
1) ул. Университетскую в ул. Абая
2) ул. Абая в ул. Токсан би.
2. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима города Кульжанову Т.Н.
Аким города
Председатель сессии             Секретарь
Петропавловского             Петропавловского
городского маслихата         городского маслихата

Петропавл қаласы көшелерінің атауларын өзгерту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің қаулысы және Петропавл қалалық мәслихатының 2006 жылғы 7 шілдедегі N 1070 бірлескен шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының әділет басқармасында 2006 жылғы 8 тамызда N 13-1-49 тіркелді.
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 13-бабының 4 тармақшасына сәйкес, Петропавл қаласы ономастика комиссиясының шешiмi, түсiнiктеме хат, экономикалық есептеулер негiзiнде, Петропавл қаласының әкiмдiгi  ҚАУЛЫ АЛДЫ және Петропавл қалалық мәслихаты  ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ :
1. Қаланың мына көшелерiнiң атаулары өзгертiлсiн:
1) Университет көшесiнiң атауы Абай көшесiне.
2) Абай көшесiнiң атауы Тоқсан би көшесiне.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкiмiнiң орынбасары Т. Н. Құлжановаға жүктелсiн.
Қала әкiмi
Петропавл қалалық
мәслихат төрағасы
Петропавл қалалық
cессиясының мәслихат хатшысы