Об утверждении предельных норм сбора физическими лицами для собственных нужд дикорастущих плодов, орехов, грибов, ягод, лекарственного сырья и иных лесных ресурсов на территории государственного лесного фонда Южно-Казахстанской области
Решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 29 сентября 2006 года за N 25/286-III. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 9 октября 2006 года за N 1941
В соответствии с пунктом 3  статьи 42  Лесного кодекса Республики Казахстан, рассмотрев предложения акимата области, областной маслихат  РЕШИЛ:
1.Утвердить предельные нормы сбора физическими лицами для собственных нужд дикорастущих плодов, орехов, грибов, ягод, лекарственного сырья и иных лесных ресурсов на территории государственного лесного фонда Южно-Казахстанской области, согласно приложению.
2.Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата
Секретарь областного
маслихата
Приложение
к решению Южно-Казахстанского областного

Оңтүстік Қазақстан облысының мемлекеттік орман қоры аумағында жеке тұлғалардың өз қажеті үшін жабайы өскен жемістерді, жаңғақты, саңырауқұлақтарды, жидектерді, дәрілік шикізаттарды және өзге де орман ресурстарын жинау нормаларының шегін бекіту туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2006 жылғы 29 қыркүйектегі N 25/286-III шешімі.Оңтүстік Қазақстан облыстық әділет департаментінде 2006 жылғы 9 қазанда N 1941 тіркелді
Қазақстан Республикасындағы Орман кодексінің  42 бабының  3 тармағына сәйкес, облыс әкімиятының ұсынысын қарай келіп, облыстық мәслихат  ШЕШТІ:
1. Оңтүстік Қазақстан облысының мемлекеттік орман қоры аумағында жеке тұлғалардың өз қажеті үшін жабайы өскен жемістерді, жаңғақты, саңырауқұлақтарды, жидектерді, дәрілік шикізаттарды және өзге де орман ресурстарын жинау нормаларының шегі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы
Облыстық мәслихаттың
хатшысы
Оңтүстік Қазақстан
облыстық мәслихаттың