О переименовании отдельных административно-территориальных единиц Южно-Казахстанской области
Совместное решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 29 сентября 2006 года за N 25/294-III и постановление Южно-Казахстанского областного акимата от 2 октября 2006 года за N 332. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 13 октября 2006 года за N 1944
В соответствии со  статьей 11  Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" с учетом мнения населения соответствующих территорий и по предложению маслихатов и акиматов Арысского, Отрарского и Толебийского районов Южно-Казахстанский областной маслихат  РЕШИЛ  и акимат Южно-Казахстанской области  ПОСТАНОВИЛ:
1. Переименовать отдельные административно-территориальные единицы Южно-Казахстанской области:
по Арысскому району
аул Боген Дерменинского аульного округа - в аул Саналы;
по Отрарскому району
аульный округ Актобе - в аульный округ Аккум;
по Толебийскому району
Первомаевский аульный округ - в аульный округ Биринши Мамыр;
аул Первомаевка - в аул Биринши Мамыр.
2. Решение вводится в действие со дня государственной регистрации в департаменте юстиции Южно-Казахстанской области
Председатель сессии областного маслихата
Секретарь областного маслихата
Аким области

Оңтүстiк Қазақстан облысының жекелеген әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктерiн қайта атау туралы
Бірлескен Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2006 жылғы 29 қыркүйектегі N 25/294-III шешімі және Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімиятының 2006 жылғы 2 қазандағы N 332 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облыстық әділет департаментінде 2006 жылғы 13 қазанда N 1944 тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының  11-бабына  сәйкес тиiстi аумақтардағы тұрғындардың пiкiрлерiн ескере отырып Арыс, Отырар және Төлеби аудандары мәслихаттары мен әкiмияттарының ұсыныстары бойынша Оңтүстiк Қазақстан облыстық мәслихаты  ШЕШТІ  және Оңтүстiк Қазақстан облысының әкiмияты  ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. Оңтүстiк Қазақстан облысының жекелеген әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктерi:
Арыс ауданы бойынша
Дермене ауылдық округiнiң Бөген ауылы - Саналы болып;
Отырар ауданы бойынша
Ақтөбе ауылдық округi - Аққұм ауылдық округi болып;
Төлеби ауданы бойынша
Первомаевский ауылдық округi - Бiрiншi Мамыр ауылдық округi болып;
Первомаевка ауылы - Бiрiншi Мамыр ауылы болып қайта аталсын.
2. Шешiм Оңтүстiк Қазақстан облысының әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркеуден өткен күннен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Облыстық мәслихат сессиясының төрағасы
Облыстық мәслихаттың хатшысы
Облыс әкiмi