Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление Акимата г.Шымкента Южно-Казахстанской области N 596 от 19 июня 2006 года. Зарегистрировано Управлением юстиции г.Шымкента 14 июля 2006 года за N 14-1-37. Утратило силу постановлением аппарата акима города Шымкента Южно-Казахстанской области от 19 июля 2013 года № 257
Сноска. Утратило силу постановлением аппарата акима города Шымкента Южно-Казахстанской области от 19.07.2013 № 257.
В соответствии с Законами Республики Казахстан " О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан ", " О занятости населения " и в целях обеспечения занятости инвалидов акимат города  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Установить квоту инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест.
2.Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города К.Ж. Кадырбекова.
Аким города

Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
ОҚО Шымкент қ. әкімдігінің 2006 жылғы 19 маусымдағы N 596 қаулы. Шымкент қ. әділет департаментінде 2006 жылғы 14 шілдеде N 14-1-37 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 19 шілдедегі № 257 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімдігінің 19.07.2013 № 257 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының " Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы ", " Халықты жұмыспен қамту туралы " Заңдарына сәйкес және мүгедектерді жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету мақсатында қала әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмыс орындарының жалпы санының үш пайызы мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Қ.Ж. Қадырбековке жүктелсін.
Қала әкімі