Об утверждении формы сведений о подтверждении таможенными органами факта вывоза товаров с таможенной территории Республики Казахстан в режиме экспорта и порядка их представления
Приказ и.о. Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 12 января 2007 года N 19. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 января 2007 года N 4518.
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить форму сведений о подтверждении таможенными органами факта вывоза товаров с таможенной территории Республики Казахстан в режиме экспорта согласно приложению к настоящему приказу.
2. Налоговым органам обеспечить направление в соответствующие территориальные таможенные органы запросов о представлении сведений по форме, указанной в пункте 1 настоящего приказа, в течение 3 рабочих дней со дня начала налоговых проверок по заявлениям налогоплательщиков о возврате налога на добавленную стоимость.
3. Территориальным таможенным органам обеспечить представление сведений по форме, указанной в пункте 1 настоящего приказа, в соответствующие налоговые органы в течение 15 рабочих дней со дня получения запросов.
4. Управлению налогового администрирования Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан (Кипшаков А.М.) направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
5. Управлению организационно-финансового обеспечения Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан (Смагулова Г.А.) принять меры к опубликованию настоящего приказа в средствах массовой информации после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
6. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
И.о. Председателя
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
"Согласовано"
Председатель Комитета
таможенного контроля
Министерства финансов
Республики Казахстан
10 января 2007 года
Приложение
к прказу И.о. Председателя НК МФ РК
от 12 января 2007 года N 19
СВЕДЕНИЯ
о подтверждении факта вывоза товаров с таможенной территории
Республики Казахстан в режиме экспорта
Наименование участника ВЭД _________________________
РНН, юридический адрес _____________________________
Проверяемый период: с "__"_______ 20__г. по "__" ______ 20__г.
Данные грузовых таможенных деклораций
Контракт
(допол-
нитель-
ный
конт-
ракт;
согла-
шение;
приложе-
ния)
(N, дата)
Паспорт
сделки
(N,
дата)
N
ГТД
Лицо,
ответ-
ственное
за финан-
совое
регули-
рование
(наимено-
вание)
Отпра-
витель
(наи-
мено-
вание)
Получа-
тель
(наи-
мено-
вание)
Тран-
спорт-
ные
(N,
дата)
Счет-
факту-
ра,
инвойс
(N,
дата)
1
2
3
4
5
6
7
8
продолжение таблицы
Данные грузовых таможенных деклораций
Акт
приема
передачи
товаров
по
системе
магис-
тральных
трубо-
проводов
Фактур-
ная
стои-
мость
валюте
кон-
тракта)
Код
валюты
Курс
валюты
кон-
тракта
Стра-
на
наз-
наче-
ния
Код
таможе-
нного
органа
произ-
водив-
шего
тамо-
женное
оформ-
ление
товара
в
режиме
экс-
порта
(наиме-
нова-
ние)
Код
тамо
жен-
ного
орга-
на,
распо-
ложен-
ного
в
пункте
про-
пуска
на
тамо-
женной
гра-
нице
РК
(наи-
мено-
вание)
Дата
пере-
сече-
ния
тамо-
женной
грани-
цы в
пункте
про-
пуска
РК
9
10
11
12
13
14
15
16
Осуществление фактического вывоза товаров по внешнеторговым
товарообменным (бартерным) операциям
Контракт
по
внешне-
торговой
товаро-
обменной
(бартер-
ной)
операции
(N,
дата)
N
экспо-
ртной
ГТД
Лицо,
ответ-
ствен-
ное за
финан-
совое
регу-
лиро-
вание
(наиме-
нова-
ние)
Отпра-
витель
(наиме-
нова-
ние)
Полу-
чатель
(наиме-
нова-
ние)
Транс-
портные
доку-
менты
(N,
дата)
Счет-
фак-
тура,
ин-
войс
(N,
дата)
Фак-
турная
стои-
мость
валюте
конт-
ракта)
1
2
3
4
5
6
7
8
продолжение таблицы
Осуществление фактического вывоза товаров по внешнеторговым
товарообменным (бартерным) операциям
Код
валюты
Курс
валюты
кон-
тракта
Страна
назна-
чения
Код
таможен-
ного
органа,
произво-
дившего
таможенное
оформле-
ние
товара
в режиме
экспорта
(наиме-
нование)
Код таможен-
ного органа,
расположен-
ного в пунк-
те пропуска
на таможен-
ной границе
РК (наиме-
нование)
Дата пересе-
чения
таможенной
границы
в пункте
пропуска
РК
9
10
11
12
13
14
Осуществление фактического ввоза товаров по внешнеторговым товарообменным (бартерным) операциям
Кон-
тракт
по
внеш-
нетор-
говой
това-
ро-
обмен-
ной
(бар-
тер-
ной)
опера-
ции
(N,
дата)
N
Им-
порт-
ной
ГТД
Лицо,
ответ-
ствен-
ное за
финан-
совое
регу-
лиро-
вание
(наиме-
нова-
ние)
Отпра-
витель
(наиме-
нова-
ние)
Полу-
чатель
(наиме-
нова-
ние)
Фактур-
ная
стои-
мость
валюте
кон-
тракта
Код
ва-
лю-
ты
Курс
валю-
ты
Стра-
на от-
прав-
ления
Код
тамо-
жен-
ного
орга-
на,
произ-
водив-
шего
офор-
мление
товара
в на-
пра-
вле-
нии
им-
пор-
та
(наи-
мено-
вание)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Ответственный исполнитель: _________________ ___________________
/подпись/ /Ф.И.О./
Телефон: _____________
Начальник
Департамента таможенного
контроля/таможни ________________ ____________________
/подпись/ /Ф.И.О./
М.П.

Экспорт режимінде Қазақстан Республикасының кеден аумағынан тауарлар әкету фактін кеден органдарының растауы туралы мәліметтер нысаны мен оларды тапсыру тәртібін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің 2007 жылғы 12 қаңтардағы N 19 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 19 қаңтардағы Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4518 болып енгізілді.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексіне сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес экспорт режимінде Қазақстан Республикасының кеден аумағынан тауарлар әкету фактісін кеден органдарының растауы туралы мәліметтер нысаны бекітілсін.
2. Салық органдары осы бұйрықтың 1-тармағында көрсетілген нысан бойынша мәліметтерді тапсыру туралы тиісті аумақтық кеден органдарына қосылған құн салығын қайтарып алу туралы салық төлеушілердің өтiнiштері бойынша салық тексерулерін басталған күннен 3 жұмыс күні ішінде жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Аумақтық кеден органдары осы бұйрықтың 1-тармағында көрсетілген нысан бойынша мәліметтерді сауал салуларды алған күннен 15 жұмыс күні ішінде тиісті салық органдарына тапсырсын.
4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Салық әкімшіліктендіруі басқармасы (А.М.Қыпшақов) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге жіберсін.
5. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Ұйымдастыру-қаржылық қамтамасыз ету басқармасы (Г.Ә.Смағұлова) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауға шаралар қабылдасын.
6. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеу күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Салық комитеті төрағасының м.а.
"Келісілді"
Қазақстан Республикасының
Кедендік бақылау агенттігінің
Төрағасы
2007 жылғы 10 қаңтар
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі Салық комитетінің
төрағасының м.а.
2007 жылғы 12 қаңтардағы N 19
бұйрығы на қосымша
Экспорт режимінде Қазақстан Республикасының
кеден аумағынан тауарлар әкету фактісін растау
туралы мәліметтер
СЭҚ қатысушысының атауы_____________________
СТН-і, заңды мекен-жайы_____________________
Тексерілетін кезең: 20__ ж. "___"____ бастап
20__ ж. "__"____ дейін
Жүк кедендік декларациялардың деректері
Келісім-
шарт
(қосымша
келісім-
шарт;
келісім;
қосымша.
лар)
(N,
күні)
Мәміле.
нің
паспор.
ты (N,
күні)
N
ЖКД
Қаржы.
лық
реттеу
үшін
жауапты
тұлға
(атауы)
Жібе
руші
(атауы)
Алушы
(атауы)
Көлік.
тік
құжат.
тар
(N, күні)
Шот-
фак.
тура,
инвойс
(N, күні)
1
2
3
4
5
6
7
8
кестенің жалғасы
Жүк кедендік декларациялардың деректері
Магис.
тральдық
құбырлар
жүйесі
бойынша
тауар.
ларды
қабылдау
-беру
актісі
Факту.
ралық
құны
(келі.
сім-
шарт
валю.
тасын.
да)
Валюта коды
Келі.
сім-
шарт
валюта
сының
бағамы
Бара.
тын
елі
Экспор.
ттық
режим.
де тауар.
ды кеден.
дік
ресім.
деген
кеден
органы.
ның
коды
(атауы)
ҚР кеден
шекара.
сындағы
бекетте
орналас.
қан
кеден
органы.
ның коды
(атауы)
ҚР
кеден
шекара.
сындағы
бекетті
кесіп
өту
күні
9
10
11
12
13
14
15
16
Тауарларды сыртқы сауда тауар айырбасы жөніндегі
(айырбас) операциялар бойынша нақты әкетуді жүзеге асыру
Сыртқы
сауда
тауар
айырбасы
жөнінде.
гі(айыр.
бас)
опера.
циялар
бойынша
келісім-
шарт
(N,
күні)
Экспор.
ттық
ЖКД N
Қаржылық
реттеу
үшін
жауапты
тұлға
(атауы)
Жібе.
руші
(атауы)
Алушы
(атауы)
Көлік.
тік
құжат.
тар
(N,
күні)
Шот-
фак.
тура
инвойс
(N,
күні)
Фактур.
лық
құны
(келі.
сім-
шарт
валюта.
сында)
1
2
3
4
5
6
7
8
кестенің жалғасы
Тауарларды сыртқы сауда тауар айырбасы жөніндегі (айырбас) операциялар бойынша нақты әкетуді жүзеге асыру
Валюта коды
Валюта бағамы
Баратын елі
Экспорттық режимде тауарды кедендік ресімдеген кеден органының коды (атауы)
ҚР кеден шекарасындағы бекетте орналасқан кеден органының коды (атауы)
ҚР кеден шекарасындағы бекетті кесіп өту күні
9
10
11
12
13
14
Тауарларды сыртқы сауда тауар айырбасы жөніндегі
(айырбас) операциялар бойынша нақты әкетуді жүзеге асыру
Сыртқы
сауда
тауар
айырбасы
жөнін.
дегі
(айыр.
бас)
опера.
циялар
бойынша
келісім-
шарт(N,
күні)
Им.
порт.
тық
ЖКД
N
Қаржы
лық
рет.
теу
үшін
жауап
ты
тұлға
(атауы)
Жібе.
руші
(атауы)
Алушы
(атауы)
Фак.
тура.
лық
құны
(келісім-
шарт
валю.
тасын
да)
Валю.
та
коды
Валюта бағамы
Жіб.
ере.
тін
елі
Им.
порт
бағы.
тында
тауар
ды
кеден
дік
ресім
деген
кеден
орган
ының
коды
(атауы)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Жауапты орындаушы:___________________ ______________________
(қолы) (аты-жөні)
Телефоны:___________________
Кеден/кедендік бақылау ___________________ ______________________
департаментінің бастығы (қолы) (аты-жөні)
М.О.