О внесении дополнений в приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 18 августа 2004 года N 629 "Об утверждении санитарно-эпидемиологических правил и норм по эпидемиологии и гигиене"
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 26 января 2007 года N 41. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 февраля 2007 года N 4547. Утратил силу приказом и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 23 июля 2010 года N 533
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра здравоохранения РК от 23.07.2010 N 533 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях совершенствования нормативных правовых актов в области санитарно-эпидемиологического благополучия населения,  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 18 августа 2004 года N 629 "Об утверждении санитарно-эпидемиологических правил и норм по эпидемиологии и гигиене" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 3076, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных органов и иных государственных органов Республики Казахстан, август 2006 г., N 13, ст. 223, в "Юридической газете" от 24 августа 2005 года N 155-156) следующие дополнения:
в санитарно-эпидемиологических правилах и нормах "Санитарно-эпидемиологические требования к атмосферному воздуху", утвержденных указанным приказом:
приложение 1 дополнить строками следующего содержания:
"596-1. Винил-н-    111-34-2   СН 2 СНО(СН 2 ) 3 СН 3     0,3  0,15  Рез.  3
бутиловый
эфир
(н-бутокси-
этилен)
596-2. Винил-изо-              СН 2 СНОСН 2 СН(СН 3 ) 2   0,3  0,15  Рез.  3
бутиловый
эфир
(винил-
окси-1-
метил-2-
пропан)
596-3. Пыль золы                                  0,3  0,1  Расч.  3
Казахстан-
ских углей                                                  ;
приложение 2 дополнить строками следующего содержания:
"1498. Ильменитовый                        TiO 2 (51,2-64,7%),   0,1
концентрат                          FeO (19,6-35,2),
(аэрозоль)                          SiO 2 (1,5-2,0%),
Al 2 O 3 (0,38-2,7%),
Pb (0,09-0,9%)
1499. Ильменитовая пыль                    TiO2 (41,8%),        0,1
FeO (20,0%),
SiO2 (13,0%),
Al2O3 (2,9%),
MgO (1,0%),
(Pb (0,09-0,9%)
1500. Карналлит                            MgCl2 (47,1%),     0,075
(аэрозоль)                           KCl (38,4%),
NaCl (8,8%),
MgO (1,5%),
CaCl2 (0,25%)
1501. Титановый шлак                       TiO2 (85,0%),        0.4
(аэрозоль)                           FeO (7,0%),
SiO2 (2,4,0%),

"Эпидемиология және гигиена жөніндегі санитарлық-эпидемиологиялық ережелер мен нормаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрі міндетін атқарушының 2004 жылғы 18 тамыздың N 629 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2007 жылғы 26 қаңтардағы N 41 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 20 ақпанда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4547 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2010 жылғы 23 шілдедегі № 533 Бұйрығымен.
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2010.07.23 № 533 Бұйрығымен.
Халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы нормативтік құқықтық актілерді жетілдіру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. "Эпидемиология және гигиена жөніндегі санитарлық эпидемиологиялық ережелер мен нормаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрі міндетін атқарушының 2004 жылғы 18 тамыздағы  N 629 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3076 болып тіркелген Орталық атқарушы органдар мен Қазақстан Республикасының басқа да мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері бюллетенінде 2006 ж. N 13. 223-құжат, 2005 жылғы 14 қазандағы N 126-127(751) жарияланған "Заң газетінде") мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Атмосфералық ауаға қойылатын санитарлық-эпидемиологиялық талаптар" санитарлық-эпидемиологиялық ережесі мен нормаларында:
1-қосымша мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:«
"596-1
Винил-н
бутилді
эфир(н-
бутокси
-этилен
)
111-
34-2
CH 2 CH(CH 2
) 3 CH 3
0,3
0,15
Рез.
3
596-2
Винил
-изо-
бутилді
эфир
(винил-
окси-1-
метил-2
-пропан)
CH 2 CHOCH 2
CH (CH 3 ) 2
0,3
0,15
Рез.
3
596-3
Қазақ.
стан
көмір
күлінің
шаңы
0,3
0,1
Есеп.
;"
2-қосымша мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"1498
Ильменитеттің
шоғырлануы
(аэрозоль)
TiO 2 (51,2-64,7%),
FeO (19,6-35,2),
SiO 2 (1,5-2,0%),
AI 2 O (0,38-2,7%),
Pb(0,09-0,9%)
0,1
1499
Ильменитет шаңы
TiO 2 (41,8%),
FeO(20,0%),
SiO 2 (13,0%),
AI 2 O 3 (2,9%)
MgO(1,0%),
(Ph(0,09-0,9)%
0,1
1500
Карналлит (аэрозоль)
MgCI 2 (47,1%),
KCI(38,4%),
NaCI(8,8%),
MgO(1,5%),
CaCI 2 (0,25%)
0,075
1501
Титандық қож
(аэрозоль)
TiO 2 (85,0%),
FeO(7,0%),
SiO (2,4,0%),

Al2O3 (2,2%),
MnO (1,0%)
1502. Аэрозоль                             KCl (71,0%),        0,04
отработанного                        MgCl2 (8,0%),
электролита                          NaCl (20,0%),
MgO (0,3%),
CaCl2 (0,17%)
1503. Витамицин А                          С25Н3О3              1,0
(производное
пирилдипирил
мететена)
1504. Смесь                                С1 - С5             50,0
углеводородов
предельных
1505. Смесь                                С6 - С10            30,0
углеводородов
предельных                                                 ".
2. Комитету государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Белоног А.А.) направить на государственную регистрацию настоящий приказ в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту организационно-правовой работы (Акрачкова Д.В.) направить настоящий приказ после его государственной регистрации на официальное опубликование в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра здравоохранения Республики Казахстан Омарова К.Т.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня официального опубликования.
Министр

AI 2 O 3 (2,2%),
MnO(1,0%)
0,4
1502
Пайдаланылған
электролит аэрозолі
KCI(71,0%),
MgCI 2 (8,0%),
NaCI(20,0%),
MgO(0,3%),
CaCI 2 (0,17%)
0,04
1503
Витамицин А
(пирилдипирил
мететеннің туындысы)
C 25 H 3 O 3
1,0
1504
Шектелген көмір.
сутегінің қоспасы
C 1 - C 5
50,0
1505
Шектелген
көмірсутегінің
қоспасы
C -C 10
30,0".
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің  Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитеті (А.А.Белоног) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуге жіберілсін.
3. Ұйымдастыру-құқықтық жұмыстар департаменті (Д.В.Акрачкова) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін бұқаралық  ақпарат құралдарында ресми жариялауға жіберсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау вице-министрі Қ.Т.Омаровқа жүктелсін.
5. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр