Об утверждении форм и правил представления деклараций по производству и обороту отдельных видов нефтепродуктов
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 29 января 2007 года № 16. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 февраля 2007 года № 4552. Утратил силу приказом и.о. Министра финансов Республики Казахстан от 25 сентября 2012 года № 439
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра финансов РК от 25.09.2012 № 439.
В соответствии с  Законом Республики Казахстан "О государственном регулировании производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов", а также в целях улучшения администрирования акцизов на бензин (за исключением авиационного) и дизельного топлива  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить:
1) правила представления деклараций по производству и обороту отдельных видов нефтепродуктов согласно  приложению 1 ;
2) формы деклараций:
по производству нефтепродуктов согласно  приложению 2 ;
по оптовой реализации нефтепродуктов согласно  приложению 3 ;
по розничной реализации нефтепродуктов согласно  приложению 4
2. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан (Рахметов Н.К.) направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан Рахметова Н.К.
4. Признать утратившим силу приказ Министра финансов Республики Казахстан от 8 октября 2003 года  N 365 "Об утверждении форм, правил и сроков декларирования производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 2544, опубликованный в газете "Официальная газета" от 13 декабря 2003 года N 50 (155)).
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Министр
Приложение 1
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 29 января 2007 года N 16
Правила
представления деклараций по производству и обороту
отдельных видов нефтепродуктов
1. Общие положения
1. Настоящие Правила представления деклараций по производству и обороту отдельных видов нефтепродуктов (далее - Правила) разработаны в соответствии с подпунктом 6)  статьи 5 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов" и определяют порядок представления деклараций по производству и обороту бензина (за исключением авиационного), дизельного топлива и мазута (далее - нефтепродукты).

Мұнай өнiмдерiнiң жекелеген түрлерiн өндiру және олардың айналымы бойынша декларация табыс етудің нысандары мен ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2007 жылғы 29 қаңтардағы N 16 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігінің 2007 жылғы 23 ақпандағы нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4552 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2012 жылғы 25 қыркүйектегі № 439 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2012.09.25 № 439 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді) бұйрығымен.
"Мұнай өнiмдерiнiң жекелеген түрлерiн өндiрудi және олардың айналымын мемлекеттiк реттеу туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, сондай-ақ бензинге (авиациялықты қоспағанда) және дизель отынына салынатын акциздердi әкiмшiлендіруді жақсарту мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналар:
1) 1-қосымшаға сәйкес мұнай өнiмдерiнiң жекелеген түрлерiн өндiру және олардың айналымы бойынша декларация табыс етудің ережесі ;
2) декларациялардың мынадай:
2-қосымшаға сәйкес мұнай өнімдерін өндіру бойынша;
3-қосымшаға сәйкес мұнай өнімдерін көтерме саудада өткізу бойынша;
4-қосымшаға сәйкес мұнай өнімдерін бөлшек саудада өткізу бойынша нысандары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi
(Н.Қ.Рахметов) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiне мемлекеттiк тiркеуге жiберсiн.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитетінің Төрағасы Н.Қ.Рахметовке жүктелсiн.
4. "Мұнай өнiмдерiнiң жекелеген түрлерiн өндiрудi және олардың айналымын декларациялау нысандарын, ережелерi мен мерзiмдерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2003 жылғы 8 қазандағы N 365 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2544 болып тіркелген, "Официальная газета" газетінде 2003 жылғы 13 желтоқсандағы N 50 (155) санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
5. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 29 қаңтардағы
N 16 бұйрығына 1-қосымша
Мұнай өнiмдерiнiң жекелеген түрлерiн өндiру және
олардың айналымы бойынша декларация табыс ету
ережесі 1. Жалпы ережелер
1. Мұнай өнiмдерiнiң жекелеген түрлерiн өндiру және олардың айналымы бойынша декларация табыс етудің осы ережесі (бұдан әрi - Ереже) "Мұнай өнiмдерiнiң жекелеген түрлерiн өндiру мен айналымын мемлекеттiк реттеу туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 5-бабы 6) тармақшасына сәйкес әзiрленген және бензиннiң (авиациялықты қоспағанда), дизель отыны мен мазуттың (бұдан әрi - мұнай өнiмдерi) өндiрiсi мен айналымы бойынша декларация тапсыру тәртiбiн айқындайды.

2. Декларация по производству нефтепродуктов представляется индивидуальными предпринимателями и юридическими лицами, осуществляющими производство, оптовую и (или) розничную реализацию нефтепродуктов по месту нахождения. Производители, осуществляющие реализацию приобретенных нефтепродуктов, дополнительно представляют Декларацию по оптовой реализации нефтепродуктов головным предприятием.
3. Декларация по оптовой реализации нефтепродуктов представляется индивидуальными предпринимателями и юридическими лицами, осуществляющими оптовую реализацию нефтепродуктов или оптовую и розничную реализацию нефтепродуктов.
4. Индивидуальные предприниматели и юридические лица, осуществляющие оптовую реализацию нефтепродуктов или оптовую и розничную реализацию нефтепродуктов, представляют Декларацию по оптовой реализации нефтепродуктов головным предприятием, без указания сведений по обороту нефтепродуктов структурного подразделения.
Структурные подразделения юридического лица, осуществляющие оптовую реализацию нефтепродуктов или оптовую и розничную реализацию нефтепродуктов, представляют Декларацию по оптовой реализации нефтепродуктов структурного подразделения.
5. Декларация по розничной реализации нефтепродуктов представляется индивидуальными предпринимателями и юридическими лицами, осуществляющими розничную реализацию нефтепродуктов.
6. Производители нефтепродуктов, а также индивидуальные предприниматели и юридические лица, осуществляющие деятельность в сфере оптовой реализации нефтепродуктов, декларации представляют в электронном виде.
7. Индивидуальные предприниматели и юридические лица, осуществляющие деятельность в сфере розничной реализации нефтепродуктов, декларации представляют на электронных и/или бумажных носителях.
8. Декларации по производству и обороту нефтепродуктов представляются в натуральных показателях (тонны).
9. Декларации, представляемые в соответствии с настоящими Правилами, подписываются индивидуальными предпринимателями и руководителем, главным бухгалтером юридического лица и скрепляются печатью/электронной цифровой подписью.
10. При составлении деклараций по розничной реализации нефтепродуктов не допускаются исправления, подчистки и помарки.
11. Декларации по производству и обороту нефтепродуктов представляются в уполномоченный орган ежемесячно до 15 числа месяца, следующего за отчетным.
12. При получении обоснованного письменного заявления от индивидуального предпринимателя или юридического лица до наступления срока представления декларации по производству и обороту нефтепродуктов налоговый орган вправе продлить срок представления декларации до 10 календарных дней.

2. Мұнай өнiмдерiн өндiру және олардың айналымы бойынша декларацияны орналасқан орны бойынша мұнай өнімдерін өндіретін, көтерме және (немесе) бөлшек саудада сатуды жүзеге асыратын жеке кәсіпкерлер мен заңды тұлғалар табыс етеді. Сатып алған мұнай өнімдерін сатуды жүзеге асыратын өндірушілер қосымша Бас кәсіпорынның мұнай өнімдерін сатуы бойынша декларация табыс етеді.
3. Мұнай өнiмдерiн көтерме саудада сату бойынша декларацияны мұнай өнімдерін көтерме саудада сатуды немесе мұнай өнімдерін бөлшек саудада сатуды жүзеге асыратын жеке кәсiпкерлер мен заңды тұлғалар табыс етеді.
4. Мұнай өнімдерін көтерме саудада сатуды немесе мұнай өнімдерін көтерме және бөлшек саудада сатуды жүзеге асыратын жеке кәсiпкерлер мен заңды тұлғалар құрылымдық бөлімшенің мұнай өнімдерінің айналымы бойынша мәліметтерді көрсетпей, бас кәсіпорынның мұнай өнімдерін көтерме саудада сатуы бойынша декларация табыс етеді.
Мұнай өнімдерін көтерме саудада сатуды немесе мұнай өнімдерін көтерме және бөлшек саудада сатуды жүзеге асыратын заңды тұлғаның құрылымдық бөлімшелері құрылымдық бөлімшенің мұнай өнімдерін көтерме саудада сатуы бойынша декларация табыс етеді.
5. Мұнай өнiмдерiн бөлшек саудада сату бойынша декларацияны мұнай өнiмдерiн бөлшек сатуды жүзеге асыратын жеке кәсiпкерлер мен заңды тұлғалар табыс етедi.
6. Мұнай өнiмдерiн өндiрушiлер, сондай-ақ мұнай өнiмдерiн көтерме сату саласында қызметiн жүзеге асыратын жеке кәсiпкерлер мен заңды тұлғалар декларацияларды электронды түрде табыс етеді.
7. Мұнай өнiмдерiн бөлшек сату саласында қызметiн жүзеге асыратын жеке кәсiпкерлер мен заңды тұлғалар декларацияларды электрондық және/немесе қағаз тасығыштарда табыс етеді.
8. Мұнай өнімін өндіру және оның айналымы бойынша декларация табиғи көрсеткіштерде табыс етіледі (тонна).
9. Осы Ережеге сәйкес табыс етiлетiн декларацияларға жеке кәсiпкерлер және заңды тұлғаның басшысы, бас бухгалтерi қол қояды және мөрмен/электрондық цифрлық қолтаңбамен бекiтiледi.
10. Мұнай өнiмдерiн бөлшек сату жөніндегі декларацияларды толтыру кезінде түзетуге, өшіруге және тазалауға жол берілмейді.
11. Мұнай өнімін өндіру және оның айналымы бойынша декларация есептіден кейінгі айдың 15 күніне дейін ай сайын уәкілетті органға табыс етіледі.
12. Мұнай өнiмдерiн өндiру және оның айналымы жөніндегі салық декларациясын табыс ету мерзіміне дейін жеке кәсіпкерден немесе заңды тұлғадан негізделген жазбаша өтінішті алғанда, салық органы декларация тапсыру мерзiмiн 10 күнтізбелік күнге дейін ұзартуға құқылы.

13. Индивидуальные предприниматели и юридические лица, осуществляющие производство и оборот нефтепродуктов, виновные в нарушении законодательства Республики Казахстан о государственном регулировании производства и оборота нефтепродуктов, несут ответственность, установленную законодательными актами Республики Казахстан.
2. Составление декларации по производству нефтепродуктов
1. Баланс производства и оборота бензина
(за исключением авиационного), дизельного топлива и мазута
14. В строке "РНН" указывается регистрационный номер налогоплательщика.
15. В строке "Наименование налогоплательщика" указывается наименование производителя.
16. В строке "Отчетный период" указывается отчетный период, за который представляется Декларация.
17. В графе 1 указывается номер по порядку.
18. В графе 2 указывается персональный идентификационный номер-код нефтепродукта (ПИН-код).
19. В графе 3 указывается общий остаток нефтепродуктов у производителя на начало отчетного периода, в тоннах.
20. В графе 4 указывается количество произведенных нефтепродуктов, в том числе из давальческого сырья, в тоннах.
21. В графе 5 указывается количество нефтепродуктов, отгруженных предприятиям давальцам сырья, в тоннах.
22. В графе 6 указывается общее количество, реализованных нефтепродуктов (графа 6 = графа 7 + графа 8 + графа 9 + графа 10 + графа 11 + графа 12), в тоннах.
23. В графе 7 указывается количество нефтепродуктов, реализованных оптовым покупателям, в тоннах.
24. В графе 8 указывается количество нефтепродуктов, реализованных структурным подразделениям производителя, в тоннах.
25. В графе 9 указывается количество нефтепродуктов, реализованных через собственную розничную сеть производителя, в тоннах.
26. В графе 10 указывается количество нефтепродуктов, реализованных юридическим лицам и индивидуальным предпринимателям для их собственных, производственных нужд, в тоннах.
27. В графе 11 указывается количество нефтепродуктов, использованных производителем для их собственных нужд, в тоннах.
28. В графе 12 указывается количество нефтепродуктов, реализованных на экспорт, в тоннах.
29. В графе 13 указывается количество испорченных, утраченных нефтепродуктов производителем, в тоннах.
30. В графе 14 указывается количество потерь в пределах норм, в тоннах.
31. В графе 15 указывается количество возвращенных нефтепродуктов производителю, в тоннах.
32. В графе 16 указывается общий остаток нефтепродуктов у производителя на конец отчетного периода (графа 16 = графа 3 + графа 4 - графа 5 - графа 6 - графа 13 - графа 14 + графа 15), в тоннах.
2. Сведения о реализации и отгрузке производителем бензина
(кроме авиационного), дизельного топлива и мазута

13. Мұнай өнiмдерiн өндiрудi және олардың айналымын мемлекеттiк реттеу туралы заңдарының бұзылуына кiнәлi мұнай өнiмдерiн өндiру мен айналымын жүзеге асыратын жеке кәсiпкерлер және заңды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңнамалық актiлерiнде белгiленгендей жауапты болады.
2. Мұнай өнімдерін өндіру бойынша декларацияны толтыру 2.1. Бензинді (авиациялықты қоспағанда), дизель отыны
және мазут өндірісі мен айналымының теңгерімі
14. "СТН-і" жолында салық төлеушiнің тiркеу нөмiрi көрсетiледi.
15. "Салық төлеушiнің атауы" жолында өндірушінің атауы көрсетіледі.
16. "Есепті кезең" жолында Декларация тапсырылатын есепті кезең көрсетіледі.
17. 1-бағанда нөмір ретімен көрсетіледі.
18. 2-бағанда мұнай өнімінің дербес сәйкестендірілген нөмір-коды (ДСН-коды) көрсетіледі.
19. 3-бағанда есепті кезеңнің басында өндірушідегі мұнай өнiмдерiнің тоннада жалпы қалдығы көрсетіледі.
20. 4-бағанда өндірілген мұнай өнiмдерiнің, оның ішінде алыс-беріс шикізатынан тоннадағы көлемі көрсетіледі.
21. 5-бағанда алыс-беріс шикізаты кәсіпорындарына тиеп-жөнелтілген мұнай өнiмдерiнің тоннадағы көлемі көрсетіледі.
22. 6-бағанда сатылған мұнай өнiмдерiнің тоннадағы жалпы көлемі (6-баған = 7-баған + 8-баған + 9-баған + 10-баған + 11-баған + 12-баған) көрсетіледі.
23. 7-бағанда көтерме сауда сатушысына сатылған мұнай өнiмдерiнің тоннадағы көлемі көрсетіледі.
24. 8-бағанда өндiрушiнің құрылымдық бөлімшелеріне өткізілген мұнай өнiмдерiнің тоннадағы көлемі көрсетіледі.
25. 9-бағанда өндiрушiнің өзінің бөлшек сауда желісі арқылы өткізілген мұнай өнiмдерiнің тоннадағы көлемі көрсетіледі.
26. 10-бағанда заңды тұлғалар мен жеке кәсіпкерлерге олардың өндірістік қажеттіліктері үшін өткізілген мұнай өнiмдерiнің тоннадағы көлемі көрсетіледі.
27. 11-бағанда өндірушінің өзінің өндірістік қажеттіліктері үшін пайдаланған мұнай өнiмдерiнің тоннадағы көлемі көрсетіледі.
28. 12-бағанда экспортқа сатылған мұнай өнiмдерiнің тоннадағы көлемі көрсетіледі.
29. 13-бағанда өндiрушi бүлдірген, жоғалтқан мұнай өнiмдерiнің тоннадағы көлемі көрсетіледі.
30. 14-бағанда нормалар шегіндегі шығындардың тоннадағы көлемі көрсетіледі.
31. 15-бағанда өндiрушiге қайтарылған мұнай өнiмдерiнің тоннадағы көлемі көрсетіледі.
32. 16-бағанда есепті кезеңнің соңындағы өндірушідегі мұнай өнiмдерiнің тоннада жалпы қалдығы (16-баған = 3-баған + 4-баған - 5-баған - 6-баған - 13-баған - 14-баған + 15-баған) көрсетіледі.
2.2. Бензинді (авиациялықты қоспағанда), дизель
отыны және мазутты сату мен тиеп-жөнелту
туралы мәліметтер

33. В строке "РНН" указывается регистрационный номер налогоплательщика.
34. В строке "Наименование налогоплательщика" указывается наименование производителя.
35. В строке "Отчетный период" указывается отчетный период, за который представляется Декларация.
36. В графе 1 указывается номер по порядку.
37. В графе 2 указывается РНН получателя нефтепродуктов.
38. В графе 3 указывается наименование получателя нефтепродуктов.
39. В графе 4 указывается местонахождение получателя нефтепродуктов.
40. В графе 5 указывается резидентство получателя нефтепродуктов (резидент-0, нерезидент-1).
41. В графе 6 указывается номер договора поставки.
42. В графе 7 указывается дата договора поставки.
43. В графе 8 указывается номер сопроводительной накладной.
44. В графе 9 указывается дата сопроводительной накладной.
45. В графе 10 указывается номер бланка сопроводительной накладной находящийся в правом нижнем углу бланка.
46. В графе 11 указывается номер счета-фактуры.
47. В графе 12 указывается дата счета-фактуры.
48. В графе 13 указывается Пин-код реализованных нефтепродуктов.
49. В графе 14 указывается количество реализованных нефтепродуктов, в тоннах.
3. Сведения по сырью (нефти)
50. В строке "РНН" указывается регистрационный номер налогоплательщика.
51. В строке "Наименование налогоплательщика" указывается наименование производителя.
52. В строке "Отчетный период" указывается отчетный период, за который представляется Декларация.
53. В графе 1 указывается номер по порядку.
54. В графе 2 указывается остаток сырья на начало отчетного периода всего (графа 3 + графа 4), в тоннах.
55. В графе 3 указывается остаток собственного сырья на начало отчетного периода, в тоннах.
56. В графе 4 указывается остаток давальческого сырья на начало отчетного периода, в тоннах.
57. В графе 5 указывается поступление сырья всего (графа 6 + графа 7), в тоннах.
58. В графе 6 указывается поступление собственного сырья, в тоннах.
59. В графе 7 указывается поступление давальческого сырья, в тоннах.
60. В графе 8 указываются вовлеченные осадки, в тоннах.
61. В графе 9 указывается количество переработанного сырья всего (графа 10 + графа 11), в тоннах.
62. В графе 10 указывается количество переработанного собственного сырья, в тоннах.
63. В графе 11 указывается количество переработанного давальческого сырья, в тоннах.
64. В графе 12 указывается количество реализованного собственного сырья, в тоннах.
65. В графе 13 указывается количество возвращенного давальческого сырья, в тоннах.
66. В графе 14 указывается количество испорченного, утраченного сырья, в тоннах.

33. "СТН-і" жолында салық төлеушiнің тiркеу нөмiрi көрсетiледi.
34. "Салық төлеушiнің атауы" жолында өндірушінің атауы көрсетіледі.
35. "Есепті кезең" жолында Декларация тапсырылатын есепті кезең көрсетіледі.
36. 1-бағанда нөмір ретімен көрсетіледі.
37. 2-бағанда мұнай өнiмiн алушының СТН-і көрсетіледі.
38. 3-бағанда мұнай өнiмiн алушының атауы көрсетіледі.
39. 4-бағанда мұнай өнiмiн алушының орналасқан орны көрсетіледі.
40. 5-бағанда мұнай өнiмiн алушының резиденттігі (резидент - 0, резидент емес - 1) көрсетіледі.
41. 6-бағанда жеткізу келісім-шартының нөмірі көрсетіледі.
42. 7-бағанда жеткізу келісім-шартының күні көрсетіледі.
43. 8-бағанда ілеспе жүкқұжаттың нөмірі көрсетіледі.
44. 9-бағанда ілеспе жүкқұжаттың күні көрсетіледі.
45. 10-бағанда бланкінің оң жақ төменгі бұрышындағы ілеспе жүкқұжат бланкісінің нөмірі көрсетіледі.
46. 11-бағанда шот-фактураның нөмірі көрсетіледі.
47. 12-бағанда шот-фактураның күні көрсетіледі.
48. 13-бағанда сатылған мұнай өнiмдерiнің ДСН-коды көрсетіледі.
49. 14-бағанда сатылған мұнай өнiмдерiнің тоннадағы көлемі көрсетіледі.
2.3. Шикізат (мұнай) жөніндегі мәліметтер
50. "СТН-і" жолында салық төлеушiнің тiркеу нөмiрi көрсетiледi.
51. "Салық төлеушiнің атауы" жолында өндірушінің атауы көрсетіледі.
52. "Есепті кезең" жолында Декларация тапсырылатын есепті кезең көрсетіледі.
53. 1-бағанда нөмір ретімен көрсетіледі.
54. 2-бағанда есепті кезеңнің басындағы шикізаттың тоннада барлық қалдығы (3-баған + 4-баған) көрсетіледі.
55. 3-бағанда есепті кезеңнің басындағы өз шикізатының тоннада қалдығы көрсетіледі.
56. 4-бағанда есепті кезеңнің басындағы шикізатының тоннада қалдығы көрсетіледі.
57. 5-бағанда алыс-беріс шикізатының тоннада барлық келіп түсуі (6-баған + 7-баған) көрсетіледі.
58. 6-бағанда өз шикізатының келіп түсуі көрсетіледі.
59. 7-бағанда алыс-беріс шикізатының келіп түсуі тоннада көрсетіледі.
60. 8-бағанда қосылған тұнбалар тоннада көрсетіледі.
61. 9-бағанда барлығы қайта өңделген шикізаттың тоннадағы көлемі (10-баған + 11-баған) көрсетіледі.
62. 10-бағанда қайта өңделген өз шикізатының тоннадағы көлемі көрсетіледі.
63. 11-бағанда қайта өңделген алыс-беріс шикізатының тоннадағы көлемі көрсетіледі.
64. 12-бағанда сатылған өз шикізатының тоннадағы көлемі көрсетіледі.
65. 13-бағанда қайтарылған алыс-беріс шикізатының тоннадағы көлемі көрсетіледі.
66. 14-бағанда бүлінген, жоғалған шикізаттың тоннадағы көлемі көрсетіледі.

67. В графе 15 указывается количество потерь в пределах норм, в тоннах.
68. В графе 16 указывается остаток сырья на конец отчетного периода всего (графа 17 + графа 18), в тоннах.
69. В графе 17 указывается остаток собственного сырья на конец отчетного периода, в тоннах.
70. В графе 18 указывается остаток давальческого сырья на конец отчетного периода, в тоннах.
3. Составление декларации по оптовой реализации нефтепродуктов
1. Баланс оборота бензина (за исключением авиационного),
дизельного топлива и мазута
71. В строке "РНН" указывается регистрационный номер налогоплательщика.
72. В строке "Наименование налогоплательщика" указывается наименование индивидуального предпринимателя или юридического лица, осуществляющего оптовую реализацию нефтепродуктов или оптовую и розничную реализацию нефтепродуктов.
73. В строке "Отчетный период" указывается отчетный период, за который представляется Декларация.
74. В графе 1 указывается номер по порядку.
75. В графе 2 указывается Пин-код нефтепродуктов.
76. В графе 3 указывается остаток нефтепродуктов на начало отчетного периода, в тоннах.
77. В графе 4 указывается общее количество поступивших нефтепродуктов для реализации (графа 4 = графа 5 + графа 6 + графа 7 + графа 8), в тоннах.
78. В графе 5 указывается количество нефтепродуктов, поступивших от производителей, в тоннах.
79. В графе 6 указывается количество нефтепродуктов, поступивших от структурных подразделений производителя, в тоннах.
80. В графе 7 указывается количество нефтепродуктов, поступивших от предприятий оптовиков, в тоннах.
81. В графе 8 указывается количество нефтепродуктов, поступивших по импорту, в тоннах.
82. В графе 9 указывается количество возвращенных нефтепродуктов, в тоннах.
83. В графе 10 указывается общее количество реализованных нефтепродуктов всего (графа 10 = графа 11 + графа 12 + графа 13 + графа 14 + графа 15 + графа 16), в тоннах.
84. В графе 11 указывается количество нефтепродуктов, реализованных предприятиям оптовикам, в тоннах.
85. В графе 12 указывается количество нефтепродуктов, реализованных юридическим и физическим лицам для их собственных, нужд (конечному потребителю), в тоннах.
86. В графе 13 указывается количество нефтепродуктов, реализованных через собственную розничную сеть АЗС (конечному потребителю), в тоннах.
87. В графе 14 указывается количество нефтепродуктов, использованных на собственные нужды, в тоннах.
88. В графе 15 указывается количество нефтепродуктов реализованных на экспорт, в тоннах.
89. В графе 16 указывается количество нефтепродуктов, реализованных собственным структурным подразделениям, в тоннах.

67. 15-бағанда нормалар шегіндегі зияндардың тоннадағы көлемі көрсетіледі.
68. 16-бағанда есепті кезеңнің басындағы шикізаттың тоннадағы барлық қалдығы (17-баған + 18-баған) көрсетіледі.
69. 17-бағанда есепті кезеңнің соңындағы өз шикізатының тоннадағы қалдығы көрсетіледі.
70. 18-бағанда есепті кезеңнің соңындағы алыс-беріс шикізатының тоннадағы қалдығы көрсетіледі.
3. Мұнай өнімдерін көтерме саудада өткізу
бойынша декларация толтыру 3.1. Бензин (авиациялықты қоспағанда), дизель отыны
мен мазут айналымының теңгерімі
71.«"СТН-і" жолында салық төлеушінің тіркеу нөмірі көрсетіледі.
72.«"Салық төлеушінің атауы" жолында мұнай өнімдерін көтерме саудада сатуды немесе мұнай өнімдерін көтерме және бөлшек саудада сатуды жүзеге асыратын жеке кәсiпкерлер мен заңды тұлғалар атауы көрсетіледі.
73.«"Есепті кезең" жолында Декларация тапсырылатын есепті кезең көрсетіледі.
74. 1-бағанда нөмір ретімен көрсетіледі.
75. 2-бағанда мұнай өнімдерінің ДСН-коды көрсетіледі.
76. 3-бағанда есепті кезеңнің басындағы мұнай өнімдерінің тоннадағы қалдығы көрсетіледі.
77. 4-бағанда сату үшін келіп түскен мұнай өнімдерінің тоннадағы жалпы көлемі (4-баған = 5-баған + 6-баған + 7-баған + 8-баған) көрсетіледі.
78. 5-бағанда өндірушілерден келіп түскен мұнай өнімдерінің тоннадағы көлемі көрсетіледі.
79. 6-бағанда өндірушінің құрылымдық бөлімшелерінен келіп түскен мұнай өнімдерінің тоннадағы көлемі көрсетіледі.
80. 7-бағанда көтерме кәсіпорындардан келіп түскен мұнай өнімдерінің тоннадағы көлемі көрсетіледі.
81. 8-бағанда импорт бойынша келіп түскен мұнай өнімдерінің тоннадағы көлемі көрсетіледі.
82. 9-бағанда қайтарылған мұнай өнімдерінің тоннадағы көлемі көрсетіледі.
83. 10-бағанда барлық сатылған мұнай өнімдерінің тоннадағы жалпы көлемі (10-баған = 11-баған + 12-баған + 13-баған + 14-баған + 15-баған + 16-баған) көрсетіледі.
84. 11-бағанда көтерме кәсіпорындарға сатылған мұнай өнімдерінің тоннадағы көлемі көрсетіледі.
85. 12-бағанда жеке және заңды тұлғаларға, олардың өз қажеттіліктері үшін (соңғы тұтынушыға) сатылған мұнай өнімдерінің тоннадағы көлемі көрсетіледі.
86. 13-бағанда өзінің бөлшек АЖҚС желісі арқылы (соңғы тұтынушыға) сатылған мұнай өнімдерінің тоннадағы мөлшері көрсетіледі.
87. 14-бағанда өзінің қажеттіліктері үшін пайдаланылған мұнай өнімдерінің тоннадағы көлемі көрсетіледі.
88. 15-бағанда экспортқа сатылған мұнай өнімдерінің тоннадағы көлемі көрсетіледі.
89. 16-бағанда өзінің құрылдық бөлімшелеріне сатылған мұнай өнімдерінің тоннадағы көлемі көрсетіледі.

90. В графе 17 указывается количество испорченных, утраченных нефтепродуктов, в тоннах.
91. В графе 18 указывается потери нефтепродуктов в пределах норм, в тоннах.
92. В графе 19 указывается количество нефтепродуктов отгруженных на переработку (компаундирование), в тоннах.
93. В графе 20 указывается остаток нефтепродуктов на конец отчетного периода (графа 20 = графа 3 + графа 4 + графа 9 - графа 10 - графа 17 - графа 18 - графа 19), в тоннах.
2. Сведения о поставках бензина (за исключением авиационного),
дизельного топлива и мазута
94. В строке "РНН" указывается регистрационный номер налогоплательщика.
95. В строке "Наименование налогоплательщика" указывается наименование индивидуального предпринимателя или юридического лица, осуществляющего оптовую реализацию нефтепродуктов или оптовую и розничную реализацию нефтепродуктов.
96. В строке "Отчетный период" указывается отчетный период, за который представляется Декларация.
97. В графе 1 указывается номер по порядку.
98. В графе 2 указывается регистрационный номер поставщика нефтепродуктов.
99. В графе 3 указывается наименование поставщика нефтепродуктов.
100. В графе 4 указывается резидентство поставщика нефтепродуктов (резидент-0, нерезидент-1).
101. В графе 5 указывается Пин-код нефтепродуктов.
102. В графе 6 указывается количество полученных нефтепродуктов, в тоннах.
103. В графе 7 указывается номер договора поставки нефтепродуктов.
104. В графе 8 указывается дата договора поставки нефтепродуктов.
105. В графе 9 указывается номер сопроводительной накладной на нефтепродукты.
106. В графе 10 указывается дата заполнения сопроводительной накладной на нефтепродукты.
107. В графе 11 указывается номер бланка сопроводительной накладной находящийся в правом нижнем углу бланка.
108. В графе 12 указывается номер счета-фактуры.
109. В графе 13 указывается дата счета фактуры.
110. В графе 14 указывается номер грузовой таможенной декларации.
111. В графе 15 указывается дата грузовой таможенной декларации.
3. Сведения о реализации и отгрузке бензина
(за исключением авиационного), дизельного топлива и мазута
112. В строке "РНН" указывается регистрационный номер налогоплательщика.
113. В строке "Наименование налогоплательщика" указывается наименование индивидуального предпринимателя или юридического лица, осуществляющего оптовую реализацию нефтепродуктов или оптовую и розничную реализацию нефтепродуктов.
114. В строке "Отчетный период" указывается отчетный период, за который представляется Декларация.
115. В графе 1 указывается номер по порядку.
116. В графе 2 указывается регистрационный номер получателя нефтепродуктов.

90. 17-бағанда бүлінген, жоғалған мұнай өнімдерінің тоннадағы көлемі көрсетіледі.
91. 18-бағанда нормалар шегіндегі мұнай өнімдерінің тоннадағы шығыны көрсетіледі.
92. 19-бағанда қайта өңдеуге (компаундирлеуге) тиеп-жөнелтілген мұнай өнімдерінің тоннадағы көлемі көрсетіледі.
93. 20-бағанда есепті кезеңнің соңындағы мұнай өнімдерінің тоннадағы қалдығы (20-баған = 3-баған + 4-баған + 9-баған - 10-баған - 17-баған - 18-баған - 19-баған) көрсетіледі.
3.2. Бензинді (авиациялықты қоспағанда), дизель
отыны мен мазутты жеткізу туралы мәліметтер
94. "СТН-і" жолында салық төлеушінің тіркеу нөмірі көрсетіледі.
95. "Салық төлеушiнің атауы" жолында мұнай өнімдерін көтерме саудада сатуды немесе мұнай өнімдерін көтерме және бөлшек саудада сатуды жүзеге асыратын жеке кәсiпкерлер мен заңды тұлғалардың атауы көрсетіледі.
96.«"Есепті кезең" жолында Декларация тапсырылатын есепті кезең көрсетіледі.
97. 1-бағанда нөмір ретімен көрсетіледі.
98. 2-бағанда мұнай өнімдерін жеткізушінің тіркеу нөмірі көрсетіледі.
99. 3-бағанда мұнай өнімдерін жеткізушінің атауы көрсетіледі.
100. 4-бағанда мұнай өнімдерін жеткізушінің резиденттігі (резидент - 0, резидент емес - 1) көрсетіледі).
101. 5-бағанда мұнай өнімдерінің ДСН-коды көрсетіледі.
102. 6-бағанда алынған мұнай өнімдерінің тоннадағы көлемі көрсетіледі.
103. 7-бағанда мұнай өнімдерін жеткізу шартының нөмірі көрсетіледі.
104. 8-бағанда мұнай өнімдерін жеткізу шартының күні көрсетіледі.
105. 9-бағанда мұнай өнімдеріне ілеспе жүкқұжаттың нөмірі көрсетіледі.
106. 10-бағанда мұнай өнімдеріне ілеспе жүкқұжаттың толтырылған күні көрсетіледі.
107. 11-бағанда бланкінің оң жақ төменгі бұрышындағы ілеспе жүкқұжат бланкісінің нөмірі көрсетіледі.
108. 12-бағанда шот-фактураның нөмірі көрсетіледі.
109. 13-бағанда шот-фактураның күні көрсетіледі.
110. 14-бағанда кедендік жүк декларациясының нөмірі көрсетіледі.
111. 15-бағанда кедендік жүк декларациясының күні көрсетіледі.
3.3. Бензинді (авиациялықты қоспағанда), дизель отыны
мен мазутты сату және тиеп-жөнелту туралы мәліметтер
112. "СТН-і" жолында салық төлеушінің тіркеу нөмірі көрсетіледі.
113.«"Салық төлеушiнің атауы" жолында мұнай өнімдерін көтерме саудада сатуды немесе мұнай өнімдерін көтерме және бөлшек саудада сатуды жүзеге асыратын жеке кәсiпкерлер мен заңды тұлғалардың атауы көрсетіледі.
114.«"Есепті кезең" жолында Декларация тапсырылатын есепті кезең көрсетіледі.
115. 1-бағанда нөмір ретімен көрсетіледі.
116. 2-бағанда мұнай өнімдерін алушының тіркеу нөмірі көрсетіледі

117. В графе 3 указывается наименование получателя нефтепродуктов.
118. В графе 4 указывается адрес местонахождения получателя нефтепродуктов.
119. В графе 5 указывается резидентство получателя нефтепродуктов (резидент-0, нерезидент-1).
120. В графе 6 указывается Пин-код нефтепродуктов.
121. В графе 7 указывается количество реализованных нефтепродуктов, в тоннах.
122. В графе 8 указывается номер договора реализации нефтепродуктов.
123. В графе 9 указывается дата договора реализации нефтепродуктов.
124. В графе 10 указывается номер сопроводительной накладной на нефтепродукты.
125. В графе 11 указывается дата заполнения сопроводительной накладной на нефтепродукты.
126. В графе 12 указывается номер бланка сопроводительной накладной находящийся в правом нижнем углу бланка.
127. В графе 13 указывается номер счета-фактуры.
128. В графе 14 указывается дата счета фактуры.
4. Баланс оборота бензина (за исключением авиационного),
дизельного топлива и мазута структурного подразделения
129. В строке "РНН" указывается регистрационный номер налогоплательщика.
130. В строке "Наименование налогоплательщика" указывается наименование юридического лица, имеющего структурные подразделения.
131. В строке "Отчетный период" указывается отчетный период, за который представляется Декларация.
132. В строке "РНН" указывается регистрационный номер структурного подразделения производителя или юридического лица, осуществляющего оптовую реализацию нефтепродуктов или оптовую и розничную реализацию нефтепродуктов.
133. В строке "Наименование структурного подразделения" указывается наименование структурного подразделения производителя или юридического лица, осуществляющего оптовую реализацию нефтепродуктов или оптовую и розничную реализацию нефтепродуктов.
134. В графе 1 указывается номер по порядку.
135. В графе 2 указывается Пин-код нефтепродуктов.
136. В графе 3 указывается остаток нефтепродуктов на начало отчетного периода, в тоннах.
137. В графе 4 указывается общее количество поступивших нефтепродуктов для реализации (графа 4 = графа 5 + графа 6 + графа 7 + графа 8 + графа 9), в тоннах.
138. В графе 5 указывается количество нефтепродуктов, поступивших от головного предприятия, в тоннах.
139. В графе 6 указывается количество нефтепродуктов, поступивших от производителей, в тоннах.
140. В графе 7 указывается количество нефтепродуктов, поступивших от структурных подразделений производителя, в тоннах.
141. В графе 8 указывается количество нефтепродуктов, поступивших от предприятий оптовиков, в тоннах.
142. В графе 9 указывается количество нефтепродуктов, поступивших по импорту, в тоннах.

117. 3-бағанда мұнай өнімдерін алушының атауы көрсетіледі.
118. 4-бағанда мұнай өнiмiн алушының орналасқан орнының мекен-жайы көрсетіледі.
119. 5-бағанда мұнай өнiмiн алушының резиденттігі (резидент - 0, резидент емес - 1) көрсетіледі.
120. 6-бағанда мұнай өнімдерінің ДСН-коды көрсетіледі.
121. 7-бағанда сатылған мұнай өнімдерінің тоннадағы көлемі көрсетіледі.
122. 8-бағанда мұнай өнімдерін сату шартының нөмірі көрсетіледі.
123. 9-бағанда мұнай өнімдерін сату шартының күні көрсетіледі.
124. 10-бағанда мұнай өнімдеріне ілеспе жүкқұжаттың нөмірі көрсетіледі.
125. 11-бағанда мұнай өнімдеріне ілеспе жүкқұжатты толтыру күні көрсетіледі.
126. 12-бағанда бланкінің оң жақ төменгі бұрышындағы ілеспе жүкқұжат бланкісінің нөмірі көрсетіледі.
127. 13-бағанда шот-фактураның нөмірі көрсетіледі.
128. 14-бағанда шот-фактураның күні көрсетіледі.
3.4. Құрылымдық бөлімшенің бензин (авиациялықты
қоспағанда), дизель отыны мен мазут
айналымының теңгерімі
129.«"СТН-і" жолында салық төлеушінің тіркеу нөмірі көрсетіледі.
130.«"Салық төлеушінің атауы" жолында құрылымдық бөлімшесі бар заңды тұлғаның атауы көрсетіледі.
131.«"Есепті кезең" жолында Декларация тапсырылатын есепті кезең көрсетіледі.
132.«"СТН-і" жолында мұнай өнімдерін көтерме саудада сатуды немесе мұнай өнімдерін көтерме және бөлшек саудада сатуды жүзеге асыратын өндірушінің немесе заңды тұлғаның құрылымдық бөлімшесінің тіркеу нөмірі.
133.«"Құрылымдық бөлімшенің атауы" жолында мұнай өнімдерін көтерме саудада сатуды немесе мұнай өнімдерін көтерме және бөлшек саудада сатуды жүзеге асыратын өндірушінің немесе заңды тұлғаның құрылымдық бөлімшесінің атауы.
134. 1-бағанда нөмір ретімен көрсетіледі.
135. 2-бағанда мұнай өнімдерінің ДСН-коды көрсетіледі.
136. 3-бағанда есепті кезеңнің соңындағы мұнай өнімдерінің   тоннадағы қалдығы көрсетіледі.
137. 4-бағанда сату үшін келіп түскен мұнай өнімдерінің тоннадағы жалпы көлемі (4-баған = 5-баған + 6-баған + 7-баған + 8-баған + 9-баған) көрсетіледі.
138. 5-бағанда бас кәсіпорыннан келіп түскен мұнай өнімдерінің тоннадағы көлемі көрсетіледі.
139. 6-бағанда өндірушілерден келіп түскен мұнай өнімдерінің тоннадағы көлемі көрсетіледі.
140. 7-бағанда өндірушінің құрылымдық бөлімшелерінен келіп түскен өнімдерінің тоннадағы көлемі көрсетіледі.
141. 8-бағанда көтерме сауда кәсіпорындарынан келіп түскен мұнай өнімдерінің тоннадағы көлемі көрсетіледі.
142. 9-бағанда импорт бойынша келіп түскен мұнай өнімдерінің тоннадағы көлемі көрсетіледі.

143. В графе 10 указывается количество возвращенных нефтепродуктов, в тоннах.
144. В графе 11 указывается общее количество реализованных нефтепродуктов всего (графа 11 = графа 12 + графа 13 + графа 14 + графа 15 + графа 16), в тоннах.
145. В графе 12 указывается количество нефтепродуктов, реализованных предприятиям оптовикам нефтепродуктов, в тоннах.
146. В графе 13 указывается количество нефтепродуктов, реализованных юридическим и физическим лицам для их собственных нужд (конечному потребителю), в тоннах.
147. В графе 14 указывается количество нефтепродуктов, реализованных через собственную розничную сеть АЗС (конечному потребителю), в тоннах.
148. В графе 15 указывается количество нефтепродуктов, использованных на собственные нужды, в тоннах.
149. В графе 16 указывается количество нефтепродуктов, реализованных на экспорт, в тоннах.
150. В графе 17 указывается количество испорченных, утраченных нефтепродуктов, в тоннах.
151. В графе 18 указывается потери нефтепродуктов в пределах норм, в тоннах.
152. В графе 19 указывается количество нефтепродуктов, отгруженных на переработку (компаундирование), в тоннах.
153. В графе 20 указывается остаток нефтепродуктов на конец отчетного периода (графа 20 = графа 3 + графа 4 + графа 10 - графа 11 - графа 17 - графа 18 - графа 19), в тоннах.
5. Сведения о поставках бензина (за исключением авиационного),
дизельного топлива и мазута структурному подразделению
154. В строке "РНН" указывается регистрационный номер налогоплательщика.
155. В строке "Наименование налогоплательщика" указывается наименование юридического лица, имеющего структурные подразделения.
156. В строке "Отчетный период" указывается отчетный период, за который представляется Декларация.
157. В строке "РНН" указывается регистрационный номер структурного подразделения производителя или юридического лица, осуществляющего оптовую реализацию нефтепродуктов или оптовую и розничную реализацию нефтепродуктов.
158. В строке "Наименование структурного подразделения" указывается наименование структурного подразделения производителя или юридического лица, осуществляющего оптовую реализацию нефтепродуктов или оптовую и розничную реализацию нефтепродуктов.
159. В графе 1 указывается номер по порядку.
160. В графе 2 указывается регистрационный номер поставщика нефтепродуктов.
161. В графе 3 указывается наименование поставщика нефтепродуктов.
162. В графе 4 указывается резидентство поставщика нефтепродуктов (резидент-0, нерезидент-1).
163. В графе 5 указывается Пин-код нефтепродуктов.
164. В графе 6 указывается количество полученных нефтепродуктов, в тоннах.

143. 10-бағанда қайтарылған мұнай өнімдерінің тоннадағы көлемі көрсетіледі.
144. 11-бағанда барлық сатылған мұнай өнімдерінің тоннадағы жалпы көлемі (11-баған = 12-баған + 13-баған + 14-баған + 15-баған + 16-баған) көрсетіледі.
145. 12-бағанда көтерме сауда кәсіпорындарына сатылған мұнай өнімдерінің тоннадағы көлемі көрсетіледі.
146. 13-бағанда заңды және жеке тұлғаларға олардың өз қажеттіліктері үшін (соңғы тұтынушыға) сатылған мұнай өнімдерінің тоннадағы көлемі көрсетіледі.
147. 14-бағанда АЖҚС өзіндік бөлшек сауда желісі арқылы (соңғы тұтынушыға) сатылған мұнай өнімдерінің тоннадағы көлемі көрсетіледі.
148. 15-бағанда өз қажеттіліктеріне пайдаланылған мұнай өнімдерінің тоннадағы көлемі көрсетіледі.
149. 16-бағанда экспортқа сатылған  мұнай өнімдерінің тоннадағы көлемі көрсетіледі.
150. 17-бағанда бүлінген, жоғалған мұнай өнімдерінің тоннадағы көлемі көрсетіледі.
151. 18-бағанда нормалар шегінде мұнай өнімдерінің тоннадағы шығыны көрсетіледі.
152. 19-бағанда қайта өңдеуге (компаундирлеуге) тиеп-жөнелтілген мұнай өнімдерінің тоннадағы көлемі көрсетіледі.
153. 20-бағанда есепті кезеңнің аяғына мұнай өнімдерінің қалдығы тоннада (20-баған = 3-баған + 4-баған + 10-баған - 11-баған - 17-баған - 18-баған - 19-баған) көрсетіледі.
3.5. Құрылымдық бөлімшеге бензинді (авиациялықты
қоспағанда), дизель отыны мен мазутты жеткізу туралы
мәліметтер
154.«"СТН-і" жолында салық төлеушінің тіркеу нөмірі көрсетіледі.
155.«"Салық төлеушінің атауы" жолында құрылымдық бөлімшесі бар заңды тұлғаның атауы көрсетіледі.
156.«"Есепті кезең" жолында Декларация тапсырылатын есепті кезең көрсетіледі.
157.«"СТН-і" жолында мұнай өнімдерін көтерме саудада сатуды немесе мұнай өнімдерін көтерме және бөлшек саудада сатуды жүзеге асыратын өндірушінің немесе заңды тұлғаның құрылымдық бөлімшелерінің тіркеу нөмірі көрсетіледі.
158.«"Құрылымдық бөлімшенің атауы" жолында мұнай өнімдерін көтерме саудада сатуды немесе мұнай өнімдерін көтерме және бөлшек саудада сатуды жүзеге асыратын өндірушінің немесе заңды тұлғаның құрылымдық бөлімшелерінің атауы көрсетіледі.
159. 1-бағанда ретімен нөмірі көрсетіледі.
160. 2-бағанда мұнай өнімдерін жеткізушінің тіркеу нөмірі көрсетіледі.
161. 3-бағанда мұнай өнімдерін жеткізушінің атауы көрсетіледі.
162. 4-бағанда мұнай өнімдерін жеткізушінің резиденттігі (резидент - 0, резидент емес - 1) көрсетіледі.
163. 5-бағанда мұнай өнімдерінің ДСН-коды көрсетіледі.
164. 6-бағанда алынған мұнай өнімдерінің тоннадағы көлемі көрсетіледі.

196. В графе 1 указывается номер по порядку.
197. В графе 2 указывается Пин-код нефтепродуктов.
198. В графе 3 указывается остаток нефтепродуктов на начало отчетного периода, в тоннах.
199. В графе 4 указывается общее количество поступивших нефтепродуктов для реализации, в тоннах.
200. В графе 5 указывается общее количество реализованных нефтепродуктов, в тоннах.
201. В графе 6 указывается количество нефтепродуктов использованных на собственные нужды, в тоннах.
202. В графе 7 указывается количество испорченных, утраченных нефтепродуктов, в тоннах.
203. В графе 8 указывается потери нефтепродуктов в пределах норм, в тоннах.
204. В графе 9 указывается остаток нефтепродуктов на конец отчетного периода (графа 9 = графа 3 + графа 4 - графа 5 - графа 6 - графа 7 - графа 8), в тоннах.
2. Сведения о поставках бензина (за исключением авиационного),
дизельного топлива и мазута для розничной реализации
205. В строке "РНН" указывается регистрационный номер налогоплательщика.
206. В строке "Наименование налогоплательщика" указывается наименование индивидуального предпринимателя или юридического лица, осуществляющего розничную реализацию нефтепродуктов.
207. В строке "Отчетный период" указывается отчетный период, за который представляется Декларация.
208. В графе 1 указывается номер по порядку.
209. В графе 2 указывается регистрационный номер поставщика нефтепродуктов.
210. В графе 3 указывается наименование поставщика нефтепродуктов.
211. В графе 4 указывается резидентство поставщика нефтепродуктов (резидент-0, нерезидент-1).
212. В графе 5 указывается Пин-код нефтепродуктов.
213. В графе 6 указывается количество полученных нефтепродуктов, в тоннах.
214. В графе 7 указывается номер договора поставки нефтепродуктов.
215. В графе 8 указывается дата договора поставки нефтепродуктов.
216. В графе 9 указывается номер сопроводительной накладной на нефтепродукты.
217. В графе 10 указывается дата заполнения сопроводительной накладной на нефтепродукты.
218. В графе 11 указывается номер бланка сопроводительной накладной находящийся в правом нижнем углу бланка.
219. В графе 12 указывается номер счета-фактуры.
220. В графе 13 указывается дата счета фактуры.
221. В графе 14 указывается номер грузовой таможенной декларации.
222. В графе 15 указывается дата грузовой таможенной декларации.
Приложение 2
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 29 января 2007 года N 16
РНН
Наименование налогоплательщика
Отчетный период _____ месяц ___ год
Декларация по производству нефтепродуктов
2.1 Баланс производства и оборота бензина (за исключением
авиационного), дизельного топлива и мазута
N
п/п
Пин-код
нефте-
продуктов
Остаток
на
начало
отчет-
ного
периода,
тонн
Произ-
ведено,
в т.ч.
из
даваль-
ческого
сырья,
тонн
Отгру-
жено
пред-
прия-
тиям
дава-
льцам,
тонн
Реализовано производителем,
тонн
Всего
опто-
вым
поку-
пате-
лям
струк-
тур-
ным
под-
раз-
деле-
ниям
1
2
3
4
5
6
7
8
Итого по бензину
Итого по дизтопливу
Итого по мазуту
продолжение таблицы
N
п/п
Реализовано производителем,
тонн
Порча,
утрата,
тонн
Потери
в пре-
делах
норм,
тонн
Возв-
рат
про-
дук-
ции,
тонн
Оста-
ток на
конец
отчет-
ного
перио-
да,
тонн
через
собст-
венную
роз-
ничную
сеть-
АЗС
(конеч-
ному
пот-
реби-
телю)
юриди-
ческим
лицам
и ИП
для их
произ-
водст-
венных
нужд
исполь-
зовано
на
собст-
венные
произ-
водст-
венные
нужды
на
экс-
порт
1
9
10
11
12
13
14
15
16
Примечание:
производители, осуществляющие реализацию приобретенных нефтепродуктов,
дополнительно заполняют приложение 3
Индивидуальный предприниматель
Руководитель организации
Главный бухгалтер
РНН
Наименование налогоплательщика
Отчетный период _____ месяц ___ год

196. 1-бағанда ретімен нөмірі көрсетіледі.
197. 2-бағанда мұнай өнімдерінің ДСН-коды көрсетіледі.
198. 3-бағанда есепті кезеңнің басындағы мұнай өнiмдерiнің тоннада қалдығы көрсетіледі.
199. 4-бағанда сату үшін түскен мұнай өнімдерінің тоннадағы жалпы көлемі көрсетіледі.
200. 5-бағанда сатылған мұнай өнімдерінің тоннадағы жалпы көлемі.
201. 6-бағанда өзінің өндірістік қажеттіліктеріне пайдаланылған мұнай өнімдерінің тоннадағы көлемі көрсетіледі.
202. 7-бағанда бүлінген, жоғалған мұнай өнімдерінің тоннадағы көлемі көрсетіледі.
203. 8-бағанда нормалар шегінде мұнай өнімдерінің тоннадағы шығыны көрсетіледі.
204. 9-бағанда есепті кезеңнің аяғына мұнай өнімдерінің тоннадағы қалдығы (9-баған = 3-баған + 4-баған - 5-баған - 6-баған - 7-баған - 8-баған) көрсетіледі.
4.2. Бензинді (авиациялықты қоспағанда), дизель
отыны мен мазутты бөлшек саудада өткізу үшін жеткізу
туралы мәліметтер
205.«"СТН-і" жолында салық төлеушінің тіркеу нөмірі көрсетіледі.
206.«"Салық төлеушінің атауы" жолында мұнай өнімдерін бөлшек саудада сатуды жүзеге асыратын жеке кәсіпкердің немесе заңды тұлғаның атауы көрсетіледі.
207.«"Есепті кезең" жолында Декларация тапсыратын есепті кезең көрсетіледі.
208. 1-бағанда ретімен нөмірі көрсетіледі.
209. 2-бағанда мұнай өнімдерін жеткізушінің тіркеу нөмірі көрсетіледі.
210. 3-бағанда мұнай өнімдерін жеткізушінің атауы көрсетіледі.
211. 4-бағанда мұнай өнімдерін жеткізушінің резиденттігі (резидент - 0, резидент емес - 1) көрсетіледі.
212. 5-бағанда мұнай өнімдерінің ДСН-коды көрсетіледі.
213. 6-бағанда алынған мұнай өнімдерінің тоннадағы көлемі көрсетіледі.
214. 7-бағанда мұнай өнімдерін жеткізу шартының нөмірі көрсетіледі.
215. 8-бағанда мұнай өнімдерін жеткізу шартының күні көрсетіледі.
216. 9-бағанда мұнай өнімдеріне ілеспе жүкқұжаттың нөмірі көрсетіледі.
217. 10-бағанда мұнай өнімдеріне ілеспе жүкқұжаттың толтырылған күні көрсетіледі.
218. 11-бағанда оң жақ төменгі бұрышында орналасқан ілеспе жүкқұжат бланкісінің нөмірі көрсетіледі.
219. 12-бағанда шот-фактураның нөмірі көрсетіледі.
220. 13-бағанда шот-фактураның күні көрсетіледі.
221. 14-бағанда кедендік жүк декларациясының нөмірі көрсетіледі.
222. 15-бағанда кедендік жүк декларациясының күні көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 29 қаңтардағы N 16
бұйрығына 2-қосымша
СТН-і
Салық төлеуші атауы
Есепті кезең__жыл__ай
Мұнай өнімдерін өндіру бойынша декларация
2.1 Бензин (авиациялықты қоспағанда) дизель отыны
мен мазут өндірісінің және айналымының теңгерімі
N р/с
Мұнай
өнімдерінің
ДСН-коды
Есепті
кезеңнің
басына
қалдық,
тонна
Өндірілді,
о.і.
алыс-беріс
шикізатынан,
тонна
Алыс-беріс
кәсіпорын.
дарына тиеп-жөнел.
тілді, тонна
1
2
3
4
5
Бензин
бойынша
жиыны
Дизель
отыны
бойынша
жиыны
Мазут бойынша жиыны
кестенің жалғасы
Өндірушінің сатқаны, тонна
Барлығы
көтерме
саудамен
сатып
алушы.
ларға
құрыл.
ымдық
бөлім.
шелерге
өзіндік
бөлшек
сауда
желісі -
АЖҚС
арқылы
(соңғы
тұтынушыға)
заңды
тұлға.
ларға
және
ЖК-ге
олардың
өнді.
рістік
қажет.
тілік.
тері
үшін
өзін.
дік
өндіріс.
тік
қажет.
тілік.
терге
пайда.
ланылды
экс.
портқа
6
7
8
9
10
11
12
кестенің жалғасы
Бұзылған,
жоғалған,
тонна
Нормалар
шегіндегі
шығындар
Өнімді
қайтару,
тонна
Есепті кезең
соңында
қалғаны,
тонна
13
14
15
16
Ескерту:
Сатып алынған мұнай өнімдерін сатуды жүзеге асыратын
өндірушілер қосымша 3-қосымшаны толтырады
Жеке кәсіпкер
Ұйымның басшысы
Бас бухгалтер
СТН-і
Салық төлеуші атауы
Есепті кезең__жыл__ай

2.2 Сведения о реализации и отгрузке производителем бензина
(кроме авиационного), дизельного топлива и мазута
N
п/п
РНН
Наи-
мено-
вание
полу-
чате-
ля
Ад-
рес
мес-
то-
на-
хож-
де-
ния
по-
лу-
ча-
те-
ля
Ре-
зи-
дент/
Нере-
зи-
дент
Дого-
вор
пос-
тавки
Сопрово-
дительная
накладная
Счет-
фак-
тура
Пин-
код
неф-
те-
про-
дук-
тов
Коли-
чест-
во,
тонн
н
о
м
е
р
д
а
т
а
н
о
м
е
р
д
а
т
а
но-
мер
блан-
ка
н
о
м
е
р
д
а
т
а
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
реализовано предприятиям-оптовикам
Итого
по
бен-
зину
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Итого
по
диз-
топ-
ливу
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Итого
по ма-
зуту
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
реализовано юрид. лицам и инд. предпринимателям
для их собственных нужд
Итого
по
бен-
зину
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Итого
по
диз-
топ-
ливу
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Итого
по ма-
зуту
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
реализовано структурным подразделениям
Итого
по
бен-
зину
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Итого
по
диз-
топ-
ливу
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Итого
по ма-
зуту
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
реализовано через собственную розничную сеть
Итого
по
бен-
зину
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Итого
по
диз-
топ-
ливу
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Итого
по ма-
зуту
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
реализовано на экспорт
Итого
по
бен-
зину
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Итого
по
диз-
топ-
ливу
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Итого
по
мазуту
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
ВСЕГО
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
отгружено предприятиям давальцам
Итого
по
бен-
зину
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Итого
по
диз-
топ-
ливу
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Итого
по ма-
зуту
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Индивидуальный предприниматель
Руководитель организации
Главный бухгалтер
РНН
Наименование налогоплательщика
Отчетный период _____ месяц ___ год
2.3 Сведения по сырью (нефти)
N
п/п
Остаток
на начало
отчетного
периода,
тонн
Поступило сырья,
тонн
Вовле-
ченные
осадки,
тонн
Всего
соб-
ствен-
ного
сырья
даваль-
ческого
сырья
Всего
собст-
венного
сырья
даваль-
ческого
сырья
1
2
3
4
5
6
7
8
продолжение таблицы
N
п/п
Переработано,
тонн
Реа-
лизо-
вано
собст-
вен-
ного
сырья,
тонн
Возв-
рат
даваль-
чес-
кого
сырья,
тонн
Порча,
утрата
сырья,
тонн
Поте-
ри в
пре-
делах
норм,
тонн
Остаток
на конец
отчетного
периода,
тонн
В
с
е
г
о
соб-
ст-
вен-
ного
сы-
рья
да-
ва-
ль-
чес-
ко-
го
сы-
рья
В
с
е
г
о
соб-
ст-
вен-
но-
го
сы-
рья
да-
валь-
чес-
кого
сы-
рья
1
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Индивидуальный предприниматель
Руководитель организации
Главный бухгалтер
Приложение 3
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 29 января 2007 года N 16
РНН
Наименование налогоплательщика
Отчетный период _____ месяц ___ год
Декларация по оптовой реализации нефтепродуктов
3.1 Баланс оборота бензина (за исключением авиационного),
дизельного топлива и мазута
N
п/п
Пин-
код
нефте-
продук-
тов
Остаток
на начало
отчетного
периода,
тонн
Поступило нефтепродуктов для реализации, тонн
Возв-
рат
продук-
ции,
тонн
Всего
от
произ-
води-
теля
от
струк-
турных
под-
разде-
лений
произ-
води-
телей
от
пред-
прия-
тий
опто-
виков
по
им-
пор-
ту
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Итого по бензину
Итого по дизтопливу
Итого по мазуту
продолжение таблицы
N
п/п
Реализовано, тонн
Пор-
ча,
ут-
ра-
та,
тонн
Поте-
ри в
пре-
делах
норм,
тонн
От-
гру-
жено
на
пере-
ра-
бот-
ку
(ком-
паун-
диро-
ва-
ние),
тонн
Ос-
та-
ток
на
ко-
нец
от-
чет-
ного
пе-
рио-
да,
тонн
В
с
е
г
о
пред-
прия-
тиям-
опто-
викам
юр. и
физ.
лицам
для их
собст-
венных
нужд
(конеч-
ному
пот-
реби-
телю)
через
собст-
вен-
ную
роз-
нич-
ную
сеть-
АЗС
(ко-
неч-
ному
пот-
реби-
телю)
ис-
поль-
зова-
но
на
соб-
ст-
вен-
ные
нуж-
ды
на
экс-
порт
ст-
рук-
тур-
ным
под-
раз-
деле-
ниям
1
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Индивидуальный предприниматель
Руководитель организации
Главный бухгалтер
РНН
Наименование налогоплательщика
Отчетный период _____ месяц ___ год

2.2 Бензинді (авиациялықты қоспағанда) дизель отыны мен
мазутты сату және тиеп-жөнелту туралы мәліметтер
N р/с
СТН
Алушының атауы
Алушының орналасқан
орны
Резидент
/Резидент
емес
Жеткізу шарты
нөмірі
күні
1
2
3
4
5
6
7
көтерме сауда кәсіпорындарына сатылады
Бензин бойынша жиыны
Х
Х
X
Х
Х
Дизель отыны бойынша жиыны
Х
Х
X
Х
Х
Мазут бойынша жиыны
Х
Х
X
Х
Х
заңды тұлғаларға және жеке кәсіпкерлерге
олардың өзінің қажеттіліктері үшін сатылады
Бензин бойынша жиыны
Х
Х
X
Х
Х
Дизель отыны бойынша жиыны
Х
Х
X
Х
Х
Мазут бойынша жиыны
Х
Х
X
Х
Х
құрылымдық бөлімшелерге сатылады
Бензин бойынша жиыны
Х
Х
X
Х
Х
Дизель отыны бойынша жиыны
Х
Х
X
Х
Х
Мазут бойынша жиыны
Х
Х
X
Х
Х
өзіндік бөлшек желі арқылы сатылады
Бензин бойынша жиыны
X
X
X
Х
Х
Дизель отыны бойынша жиыны
X
X
X
Х
Х
Мазут бойынша жиыны
X
X
X
Х
Х
экспортқа сатылады
Бензин бойынша жиыны
Х
Х
Х
Х
Х
Дизель отыны бойынша жиыны
Х
Х
Х
Х
Х
Мазут бойынша жиыны
Х
Х
Х
Х
Х
БАРЛЫҒЫ
Х
Х
Х
Х
Х
алыс-бері кәсіпорындарына тиеп-жөнелтілді
Бензин бойынша жиыны
Х
Х
Х
Х
Х
Дизель отыны бойынша жиыны
Х
Х
Х
Х
Х
Мазут бойынша жиыны
Х
Х
Х
Х
Х
кестенің жалғасы
Ілеспе құжат
Шот фактура
Мұнай
өнім.
дерінің
ДСН-коды
Көлемі,
тонна
нөмірі
күні
блан.
кінің
нөмірі
нөмірі
күні
8
9
10
11
12
13
14
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Жеке кәсіпкер
Ұйымның басшысы
Бас бухгалтер
СТН-і
Салық төлеуші атауы
Есепті кезең__жыл__ай
2.3 Шикізат (мұнай) бойынша мәліметтер
N
р/с
Есепті кезеңнің басына
қалдығы, тонна
Шикізат келіп түсті, тонна
барлығы
өз
шикіза.
тының
алыc-
беріс
шикіза.
тының
бар.
лығы
өз
шикі.
заты
алыс-беріс
шикізаты
1
2
3
4
5
6
7
кестенің жалғасы
Қосылған тұнбалар, тонна
Қайта өңделді, тонна
Өз
шикізаты
сатылды,
тонна
Бұзылған, жоғалған
шикізат
бар.
лығы
өз
шикізаты
алыс-беріс шикізаты
8
9
10
11
12
13
кестенің жалғасы
Бұзылған,
жоғалған
шикізат,
тонна
Нормалар
шегіндегі
шығындар,
тонна
Есепті кезеңнің соңына қалдығы,
тонна
барлығы
өз шикізаты
алыс-беріс
шикізаты
14
15
16
17
18
Жеке кәсіпкер
Ұйымның басшысы
Бас бухгалтер
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 29 қаңтардағы N 16
бұйрығына 3-қосымша
СТН-і
Салық төлеуші атауы
Есепті кезең__жыл__ай
Мұнай өнімдерін көтерме саудада сатуы туралы декларация
3.1 Бензин (авиациялықты қоспағанда) дизель отыны
мен мазут айналымының теңгерімі
N
р/с
Мұнай
өнім.
дері.
нің
ДСН-
коды
Есепті
кезең.
нің
басына
қалдығы,
тонна
Сату үшін мұнай өнімдерін келіп түсті, тонна
Барлығы
оның ішінде
өндіру.
шіден
өндіру.
шілердің
құрылым.
дық
бөлімше.
лерінен
көтерме
сауда
кәсіп.
орын.
дарынан
импорт
бойынша
1
2
3
4
5
6
7
8
Бензин
бойынша
жиыны
Дизель
отыны
бойын
ша
жиыны
Мазут
бойынша
жиыны
кестенің жалғасы
Өнім.
дерді
қай.
тару,
тонна
Сатылды, тонна
Барлығы
оның ішінде
көтерме
сауда
кәсіп.
орын.
дарына
заңды
және
жеке
тұлға.
ларға
олардың
өз
қажет.
тілік.
тері
үшін
(соңғы
тұты.
нушыға)
АЖҚС
өзіндік
бөлшек
сауда
желісі
арқылы
(соңғы
тұты.
нушыға)
өз
қажет.
тілік.
теріне
пайда.
ланылды
экс.
порт.
қа
құрыл.
ымдық бөлім.
шелер.
ге
9
10
11
12
13
14
15
16
кестенің жалғасы
Бұзылған,
жоғалған,
тонна
Нормалар
шегіндегі
шығындар, тонна
қайта өңдеуге
(компаун.
дирлеуге)
тиеп-жөнелтілді
Есепті
кезеңнің
соңына
қалдығы,
тонна
17
18
19
20
Жеке кәсіпкер
Ұйымның басшысы
Бас бухгалтер
СТН-і
Салық төлеуші атауы
Есепті кезең__жыл__ай