Об утверждении Форм разрешений и заявок на пользование животным миром, журналов учета выдачи разрешений и марок, отчетности по учету разрешений и марок
Приказ Председателя Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2007 года N 81. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 марта 2007 года N 4584. Утратил силу приказом Председателя Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 31 октября 2008 года N 362
Сноска. Утратил силу приказом Председателя Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства РК от 31.10.2008 N 362 (порядок введения в действие см. п. 2 ).
В соответствии с Правилами выдачи разрешений на пользование животным миром, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2004 года N 1469, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые формы:
1) разрешения на использование в хозяйственных целях животных, не относящихся к объектам охоты и рыболовства; на использование животных в научных, культурно-просветительских, воспитательных и эстетических целях;
на использование полезных свойств и продуктов жизнедеятельности животных, согласно приложению 1 ;
2) разрешения на производство охоты на диких животных, согласно приложению 2 ;
3) марок на производство охоты на диких животных, согласно приложению 3 ;
4) журналов учета выдачи:
разрешений на использование в хозяйственных целях животных, не относящихся к объектам охоты и рыболовства; на использование животных в научных, культурно-просветительских, воспитательных и эстетических целях; на использование полезных свойств и продуктов жизнедеятельности животных, согласно приложению 4 ;
разрешений на производство охоты на диких животных, согласно приложению 5 ;
марок на производство охоты на диких животных, согласно приложению 6 ;
5) заявки на получение разрешения на пользование животным миром
Республики Казахстан в целях охоты, согласно приложению 7 ;
6) отчета по учету разрешений на производство охоты на диких
животных, согласно приложению 8 ;
7) отчета по учету марок на производство охоты на диких животных, согласно приложению 9 .
2. Начальнику управления по животному миру (Дуйсекеев Б. 3.) довести настоящий приказ до областных территориальных управлений Комитета и государственных национальных природных парков.
3. Приказ исполняющего обязанности Председателя Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 января 2004 года N 14 "Об утверждении Правил учета, хранения, выдачи и использования разрешений на пользование видами животных, являющихся объектами охоты, на территории Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 2718, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2004 г., N 25-28, ст. 958) считать утратившим силу.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его официального опубликования.
Председатель
Приложение 1 к
приказу Председателя Комитета
лесного и охотничьего хозяйства
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 27 февраля 2007 года N 81
Форма разрешения
Лицевая сторона
РАЗРЕШЕНИЕ N __
НА _______________________________________________
(на использование в хозяйственных целях животных,
не относящихся к объектам охоты и рыболовства; на
использование животных в научных, культурно-просветительских,
воспитательных и эстетических целях; на использование
полезных свойств и продуктов жизнедеятельности животных)
Выдано (наименование юридического или
фамилия, имя, отчество физического лица)
Ответственные лица
(фамилия, имя, отчество)
Основание
Разрешается на территории и границы
участка предполагаемого изъятия
Способы изъятия (отстрел, отлов, сбор)
N
п/п
Виды животных и птиц
Количество особей
Срок изъятия  с "__" __________ года
по "__" __________ года
Особые условия (дата выдачи и номер
удостоверения охотника)
Сумма платежей, внесенная за пользование
животным миром
Срок представления отчета об использовании
разрешения
"__"______ __ года
Контроль возлагается на (наименование
территориального государственного органа)
Председатель Комитета         _________________________________________
(Подпись с указанием фамилии и инициалов)
Продолжение приложения 1
к приказу Председателя
Комитета лесного и охотничьего хозяйства
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 27 февраля 2007 года N 81
Форма разрешения
Оборотная сторона разрешения
"Зарегистрировано"
_________________________________
(наименование областного
территориального управления
лесного и охотничьего хозяйства)
Начальник _______________________
(фамилия имя отчества)
Подпись _______________
М.П.
Примечание: на бланке уполномоченного органа в области охраны,
воспроизводства и использования животного мира
Приложение 2 к
приказу Председателя Комитета
лесного и охотничьего хозяйства
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 27 февраля 2007 года N 81
Форма разрешения
Лицевая сторона
Комитет лесного и
охотничьего хозяйства
Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан
Комитет лесного и
охотничьего хозяйства
Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан
Комитет лесного и
охотничьего хозяйства
Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан
Наименование
областного
территориального
управления лесного и
охотничьего хозяйства
Наименование
областного
территориального
управления лесного и
охотничьего хозяйства
Наименование
охотпользователя
___________________
Наименование
областного
территориального
управления лесного и
охотничьего хозяйства
КОРЕШОК
РАЗРЕШЕНИЯ N ___
на производство охоты
на диких животных
(остается в областном
территориальном
управлении лесного и
охотничьего
хозяйства, выдавшей
разрешение)
ВОЗВРАТНЫЙ ТАЛОН
РАЗРЕШЕНИЯ N ___
на производство охоты
на диких животных
(при использовании и
по истечении срока
действия возвращается
бластному
территориальному
управлению лесного и
охотничьего хозяйства,
выдавшему разрешение)
РАЗРЕШЕНИЕ N ___
на производство охоты
на диких животных
(неиспользованное
разрешение
возвращается
областному
территориальному
управлению лесного и
охотничьего хозяйства
выдавшему разрешение)
Выдано
охотпользователю
_________________
На добычу
____________________
(вид животного, пол,
____________________
количество)
В целях ____________
(любительской,
____________________
спортивной, промыс-
____________________
ловой охоты, добычи
____________________
трофея)
Сроки действия
с "__" ________ года
по "__" _______ года
Место охоты _______
___________________
Оплаченная сумма за
добычу диких животных,
тенге ____________
Дата выдачи
"___"______ ____ года
Выдал ______________
(подпись
ответственного лица
облтеруправления за
выдачу)
Получил
____________________
(подпись
охотпользователя)
(заполняется
облтеруправлением)
Выдано охотнику
_____________________
Выдано
охотпользователю
_____________________
Удостоверение охотника
______________________
(серия, номер)
На добычу
___________________
(вид животного, пол,
количество)
На добычу
_____________________
(вид животного, пол,
количество)
В целях
_____________________
(любительской,
спортивной, промысловой
охоты, добычи трофея)
В целях
______________________
(любительской,
спортивной, промысловой
охоты, добычи трофея)
Сроки охоты
с "__"_________ года
по "__" _________ года
Дата выдачи
"__"____________ года
Выдал
____________________
(подпись
ответственного лица
охотпользователя за
выдачу)
М.П.________________
_____ Охотпользователь
(заполняется
охотпользователем)
Сроки действия         с "__"_________ года
по "__" _________ года
Место охоты
______________________
Оплаченная сумма за
добычу диких животных,
тенге _____________
Дата выдачи
"___"____________ год
Выдал________________
М.П.    (подпись
начальника областного
территориального
управления лесного и
охотничьего хозяйства)
Получил
____________________
(подпись
охотпользователя)
(заполняется
облтеруправлением)
Продолжение приложения 2
к приказу Председателя
Комитета лесного и охотничьего хозяйства
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 27 февраля 2007 года N 81
Форма разрешения
Оборотная сторона разрешения
Разрешение формата А-4,
изготавливается типографическим
способом, со степенями защиты,
со сроком действия на один год.
В каждой части бланка
типографическим способом
проставляются номера и крупными
цифрами год действия.
Цвет - светло- синий.
Отметка об использовании            Отметка об использовании
РАЗРЕШЕНИЯ                          РАЗРЕШЕНИЯ
(заполняется охотпользователем)
Охотник ___________________
___________________________
Удостоверение охотника
__________________________
серия, номер
Место охоты
___________________________
(территория и граница
участка предполагаемого
изъятия)
___________________________
М.П.   охотпользователя
Добыл
__________________________
"__" __________________ года
Представитель
охотпользователя
контролирующее
охоту ____________________
(подпись с указанием
фамилии и инициалов)
(заполняется
охотпользователем)
Вид
живот-
ных
Количество
Всего
добыто,
дата
добычи
Под-
пись
охот-
ника
сам-
цов
са-
мок
сего-
лет-
ков
Количество сданной пушнины _____ штук,
на сумму _________________ тыс. тенге
Наименование заготовительной
организации _______________
М.П.  _______________________________
(подпись приемщика пушного сырья)
При промысловой охоте данные добычи
животных заполняются охотником
ежедневно по окончании охоты
Представитель охотпользователя
контролирующее охоту
____________________________________
(фамилия, имя, отчество, должность,
подпись)
Приложение 3 к
приказу Председателя Комитета
лесного и охотничьего хозяйства
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 27 февраля 2007 года N 81
Форма разрешения
Верхняя часть марки                  Нижняяя часть марки
-----------------------------         ----------------------------
| Разрешение        Год       | ^     |   Корешок        Год       |
|                             | |     |                            |
|                             | |     |                            |
| Количество    Ставка платы  | |     | Количество    Ставка платы |
|   особей      за одну особь | |     |   особей      за одну особь|
|                             | |     |                            |
|                             | |     |                            |
|                             | |     |                            |

Жануарлар дүниесін пайдалануға берілетін рұқсатнамалар мен тапсырыстардың, рұқсатнамалар мен маркалар беруді есепке алу журналдарының, рұқсатнамалар мен маркаларды есепке алу жөніндегі есептіліктің нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті төрағасының 2007 жылғы 27 ақпандағы N 81 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 21 наурыздағы Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4584 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті төрағасының 2008 жылғы 31 қазандағы N 362 Бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті төрағасының 2008.10.31 N 362 Бұйрығымен.
------------------- Бұйрықтан үзінді --------------------
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2007 жылғы 28 қарашадағы № 725 бұйрығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті туралы Ережесіне сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Жануарлар дүниесін пайдалануға берілетін рұқсатнамалар мен тапсырыстардың, рұқсатнамалар мен маркалар беруді есепке алу журналдарының, рұқсатнамалар мен маркаларды есепке алу жөніндегі есептіліктің нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті төрағасының 2007 жылғы 27 ақпандағы N 81 (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2007 жылғы 21 наурызда N 4584 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілер Бюллетені, 2007 ж. сәуір , N 4 , 252-құжат жарияланған) бұйрығының күші жойылған деп танылсын.
2 Осы бұйрық "Жануарлар дүниесін пайдалануға рұқсаттар мен өтінімдердің, рұқсаттар мен маркалар беруді есепке алу, рұқсаттар мен маркаларды есепке алу жөніндегі есептілік журналдарының нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2008 жылғы 11 желтоқсандағы N 756 бұйрығы қолданысқа енгізілген күннен бастап қолданысқа енгізіледі:
Төраға                                           Н. Хадыркеев
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 желтоқсандағы N 1469 қаулысымен бекітілген Жануарлар дүниесін пайдалануға рұқсатнамалар беру ережесіне сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған мына нысандар бекітілсін:
1) 1-қосымшаға сәйкес аң және балық аулау объектілеріне жатпайтын жануарларды шаруашылық мақсаттарда пайдалануға; жануарларды ғылыми, мәдени-ағарту, тәрбиелік және эстетикалық мақсаттарда пайдалануға; жануарлар тіршілігінің пайдалы қасиеттері мен өнімдерін пайдалануға рұқсатнамалар;
2) 2-қосымшаға сәйкес жабайы жануарларды аулауға рұқсатнамалар;
3) 3-қосымшаға сәйкес жабайы жануарларды аулауға арналған маркалар;
4) мыналарды:
4-қосымшаға сәйкес аң және балық аулау объектілеріне жатпайтын жануарларды шаруашылық мақсаттарда пайдалануға; жануарларды ғылыми, мәдени-ағарту, тәрбиелік және эстетикалық мақсаттарда пайдалануға; жануарлар тіршілігінің пайдалы қасиеттері мен өнімдерін пайдалануға рұқсатнамалар;
5-қосымшаға сәйкес жабайы жануарларды аулауға рұқсатнамалар;
6-қосымшаға сәйкес жабайы жануарларды аулауға арналған маркалар беруді есепке алу журналдары;
5) 7-қосымшаға сәйкес аң аулау мақсатында Қазақстан Республикасының жануарлар дүниесін пайдалануға рұқсатнамалар алуға тапсырыстар;
6) 8-қосымшаға сәйкес жабайы жануарларды аулауға рұқсатнамаларды есепке алу жөніндегі есептіліктер;
7) 9-қосымшаға сәйкес жабайы жануарларды аулауға арналған маркаларды есепке алу жөніндегі есептіліктер.
2. Жануарлар дүниесі басқармасы (Дүйсекеев Б.З.) осы бұйрықты Комитеттің облыстық аумақтық басқармаларына және мемлекеттік ұлттық табиғи саябақтарға жеткізсін.
3. "Қазақстан Республикасының аумағында аң аулау объектілері болып табылатын жануарлар түрлерін пайдалануға берілген рұқсатнамаларды есепке алу, сақтау, беру және пайдалану ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті төрағасы міндетін атқарушының 2004 жылғы 28 қаңтардағы N 14 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2718 нөмірмен тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілерінің бюллетенінде жарияланған, 2004 ж., N 25-28, 958-құжат) күшін
жойды деп танылсын.
4. Осы бұйрық ол ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төраға
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылық министрлігі
Орман және аңшылығы комитетінің
2007 жылғы 27 ақпандағы
N 81 бұйрығына 1-қосымша
Рұқсаттың нысаны
Алдыңғы беті
Аң аулау мен балық аулау объектілеріне
жатпайтын жануарларды шаруашылық
мақсаттарда пайдалануға; жануарларды ғылыми-ағарту,
тәрбиелік және эстетикалық мақсаттарда пайдалануға;
жануарлардың пайдалы қасиеттерін және тіршілік ету
өнімдерін пайдалануға
РҰҚСАТ N _____
Берілді (заңды тұлғаның атауы, немесе жеке адамның тегі, аты, жөні)
Жауапты адамдар (тегі, аты, жөні)
Негізі
Алуға болжамдалған учаскенің аумағы мен шекарасында рұқсат етіледі
Алу тәсілдері (аулау, ату, жинау)
N п/п
Жануарлар түрлері
Дарақтар саны
Алу мерзімі        _______ жылдың»"__________"
_______ жылдың "__________"
Ерекше шарттар (аңшы куәлігінің берілген уақыты және нөмірі)
Жануарлар дүниесін пайдаланғаны үшін төленген төлемақының сомасы
Рұқсатты пайдаланудың нәтижесі туралы есеп беру уақыты
____ жылдың "____" «
Бақылау (аумақтық мемлекеттік органның атауы) жүктеледі
Комитет төрағасы                 __________________________
(Қолы, тегі, аты, жөні)
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылық министрлігі
Орман және аңшылық шаруашылығы
комитетінің 2007 жылғы 27 ақпандағы
N 81 бұйрығына 1-қосымша
Рұқсаттың нысаны
Рұқсаттың сырт беті
________________ облыстық
аумақтық орман және аңшылық шаруашылығы
басқармасында»"тіркелген"
Бастық _________________
(тегі, аты, жөні)
Қолы ________________
М.О.
Ескерту: жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және
пайдалану саласындағы уәкілетті органның бланкісінде
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігінің
Орман және аңшылық шаруашылығы
комитетінің 2007 жылғы 27 ақпандағы
N 81 бұйрығына 2-қосымша
Рұқсат нысаны
Алдыңғы беті
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрлігі
Орман және аңшылық
шаруашылығы комитеті
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрлігі
Орман және аңшылық
шаруашылығы комитеті
Қазақстан
Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрлігі
Орман және аңшылық
шаруашылығы комитеті
Облыстық орман және
аңшылық шаруашылығы
аумақтық басқармасының
атауы
Облыстық орман және
аңшылық шаруашылығы
аумақтық басқармасының
атауы Аңшылық ісін
пайдаланушы
Облыстық орман және
аңшылық шаруашылығы
аумақтық
басқармасының атауы
Жабайы жануарларды аулау үшін
РҰҚСАТТЫҢ ТҮБІРТЕГІ N_
(облыстық орман және аңшылық шаруашылығы аумақтық басқармасында қалады)
Аңшылық ісін пайдаланушыға берілді _____________
_____________________
Олжалауға ___________
_____________________
(жануарлар түрі, жынысы, саны)
Мақсаттарда _________
_____________________
(әуесқойлық, спорттық,
кәсіпшілік, олжалық аулау)
Қолдану мерзімі
____ жылдың "______" ____ жылдың "______"
Аңшылық орны ________
_____________________
Жабайы жануарларды олжалауға төленген сома ________________
______________(теңге)
Берілген күні _____
жыл "_________"
Берілді _____________
_____________________
(беру үшін облаумақбасқарма жауапты тұлғасының қолы)
Алдым _______________
_____________________
(аңшылық ісін пайдаланушының қолы) (облаумақбасқарма толтырады)
Жабайы жануарларды аулау үшін
РҰҚСАТТЫҢ КЕРІ ҚАЙТАРЫЛАТЫН ТАЛОНЫ N_
(қолдану мерзімі өткен соң рұқсатты берген облыстық орман және аңшылық шаруашылығы аумақтық басқармасына қайтарылады)
Аңшылық ісін пайдаланушыға берілді
____________________________________________
Аңшылық куәлігі ______
______________________
(сериясы, нөмірі)
Олжалауға ____________
______________________
(жануарлар түрі, жынысы, саны)
Мақсаттарда __________
______________________
(әуесқойлық, спорттық,
кәсіпшілік, олжалық аулау)
Аң аулау мерзімі
____жылдың "_________"
____жылдың "_________"
Берілген күні ___ жыл "_________"
Берілді ______________
______________________
(беру үшін аңшылық ісін пайдаланушының жауапты тұлғасының қолы)
М.О. Аңшылық ісін пайдаланушы __________
______________________
(аңшылық ісін пайдаланушы толтырады)
Жабайы жануарларды аулау үшін
РҰҚСАТ N__
(қолданылмаған рұқсаттар рұқсатты берген облыстық орман және аңшылық шаруашылығы аумақтық басқармасына қайтарылады
Аңшылық ісін пайдаланушыға берілді
__________________________________________
Олжалауға ___________
_____________________
(жануарлар түрі, жынысы, саны)
Мақсаттарда _________
_____________________
(әуесқойлық, спорттық, кәсіпшілік,
олжалық аулау)
Аң аулау мерзімі
_____жылдың "_______"
_____жылдың "_______"
Аңшылық орны ________
_____________________
Жабайы жануарларды олжалауға төленген сома ________ (теңге)
Берілген күні _______ жыл "_______"
Берілді _____________
М.О.
(облыстық орман және
аңшылық шаруашылығы
аумақтық басқармасы
бастығының қолы)
Алдым _______________
_____________________
(аңшылық ісін пайдаланушының қолы)
(облаумақбасқарма толтырады)
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігінің
Орман және аңшылық шаруашылығы
комитетінің 2007 жылғы 27 ақпан
N 81 бұйрығына 2-қосымша
Рұқсат нысаны
Рұқсаттың сырт беті
А-4 форматында рұқсат қорғаныш
қабатымен, жарамдығы бір жыл
мерзімге баспаханалық тәсілімен
жасалады. Бланкінің әр бөлігінде
баспаханалық тәсілмен нөмірлері және
ірі цифрлармен жарамдылығы
жазылады. Түсі-ашық көк.
РҰҚСАТТЫ                      РҰҚСАТТЫ
пайдалану туралы белгі         пайдалану туралы белгі
(аңшылық ісін пайдаланушы
толтырады)
Аңшы _____________________
Аңшылық куәлігі___________
(сериясы, нөмірі)
Аңшылық орны______________
__________________________
__________________________
(алу болжамдалған
учаскенің және аумақтың
шекарасы)
Аңшылық ісін      М.О. пайдаланушының
Олжалады__________________
_________ жыл "________"
Аңшылық ісін пайдаланушы.
ның аң аулауды бақылаушы өкілі
__________________________
(тегі, аты, жөні, қолы)
(аңшылық ісін пайдаланушы толтырады)
Жануар.
лар түрі
Саны
Барлық олжа.
ланғаны, олжалау күні
Аңшы.
ның
қолы
ата.
лығы
ұрғашысы
ұшары
Тапсырылған аң терісінің саны________
______ дана, сомасы_____________ теңге
Дайындаушы ұйымның атауы______________
М.О.__________________________________
(тері шикізатын қабылдаушының қолы)
Аңшы кәсіпшілік аулау кезінде аң ау.
лаудың мәліметтерін күн сайын аңшылық
аяқталысымен толтырады
Аңшылық ісін пайдаланушының аң аулауды
бақылаушы өкілі
___________________________________
(тегі, аты, жөні, қолы)
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігінің
Орман және аңшылық шаруашылығы
комитетінің 2007 жылғы 27 ақпандағы
N 81 бұйрығына 3-қосымша
Рұқсаттың нысаны
Марканың жоғарғы бөлігі
Рұқсат                      Жыл            ^
|
Дарақ саны                   Бір дараққа       |
төлемақы мөлшері     |
|

|                             | |23,5 |                            |
|                             | |см   |                            |
|  Наименование животного с   | |     |   Наименование животного   |
|        изображением         | |     |                            |
|                             | |     |                            |
|                             | |     |                            |
|        Наименование         | |     |        Наименование        |
|   уполномоченного органа в  | |     |   уполномоченного органа в |
|        области охраны,      | |     |        области охраны,     |
|       воспроизводства и     | |     |       воспроизводства и    |
|использования животного мира | |     |использования животного мира|
|                             | v     |                            |
-----------------------------         ----------------------------
<---------------------------->
17,5 см
Примечание: марка изготавливается типографическим способом, со
степенями защиты, описание марки на государственном языке
Приложение 4 к
приказу Председателя Комитета
лесного и охотничьего хозяйства
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 27 февраля 2007 года N 81
Форма журнала
ЖУРНАЛ
учета выдачи разрешений
на использование в хозяйственных целях животных,
не относящихся к объектам охоты и рыболовства; на
использование животных в научных, культурно-просветительских,
воспитательных и эстетических целях; на использование полезных
свойств и продуктов жизнедеятельности животных
N
п/п
Дата
и N раз-
решения
Дата
окончания
срока
действия
разрешения
Вид
пользования
(вид животных
и их
количество)
Кому выдано
(наименование
юридического
или фамилия
имя отчества
физического
лица)
Подпись
получателя
1
2
3
4
5
6
Приложение 5 к
приказу Председателя Комитета
лесного и охотничьего хозяйства
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 27 февраля 2007 года N 81
Форма журнала учета
выдачи разрешений
ЖУРНАЛ
учета выдачи разрешений на производство охоты на диких животных
N
п\п
и
дата
выдачи
разре-
шения
Наименование
организаций
(облтеруп-
равление,
охотпользо-
ватель)
Фамилия
Имя
Отчество
полу-
чателя
Номер
и дата
выдачи
дове-
реннос-
ти
Номер
раз-
реше-
ния
Вид
животного
к добыче,
самец,
самка
сего-
леток
Коли-
чество
животных
к добыче
1
2
3
4
5
6
7
продолжение таблицы
Срок
действия
разрешения
Место
охоты
(район,
участок)
Номер и
дата
документа
по оплате
Сумма
оплаты
(тенге)
Должность,
Фамилия Имя
Отчества
выдавшего
Подпись
полу-
чателя
8
9
10
11
12
13
Приложение 6 к
приказу Председателя Комитета
лесного и охотничьего хозяйства
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 27 февраля 2007 года N 81
Форма журнала учета
выдачи марок
ЖУРНАЛ
учета выдачи марок на производство охоты на диких животных
N
п\п
и дата
выдачи
марок
Наименование
организаций
(облтеруправление,
охотпользователь)
Фамилия
Имя
Отчество
получателя
Номер и
дата
документа
по оплате
Виды
животных
1
2
3
4
5
продолжение таблицы
Количество
марок
Сумма
оплаты
(тенге)
Место
охоты
(район,
участок)
Должность,
Фамилия
Имя
Отчества
выдавшего
Подпись
получателя
6
7
8
9
10
Приложение 7 к
приказу Председателя Комитета
лесного и охотничьего хозяйства
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 27 февраля 2007 года N 81
Форма заявки
Комитет лесного и охотничьего хозяйства
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
_______________ наименование областного
территориального управлению лесного и
охотничьего хозяйства Комитета лесного
и охотничьего хозяйства
Заявка на получение разрешения
на пользование животным миром Республики Казахстан
____________________________________________________________________
сведения о заявителе,
____________________________________________________________________
(реквизиты для юридических лиц, паспортные данные для физических лиц,
адрес)
____________________________________________________________________
(для иностранных лиц - срок пребывания в Республике Казахстан с
указанием даты въезда и выезда, цель приезда, маршрут движения,
адрес временного проживания)
Вид пользования животным миром _____________________________________
Цель изъятия _______________________________________________________
Перечень и количество объектов животного мира, планируемых для
изъятия из среды обитания:
N
п\п
Вид животного
Количество
Половозрастной
состав (заполняется
в случае необходимости)
Сроки изъятия _________________________________________________
Район (территория) и границы участка предполагаемого изъятия ____
_________________________________________________________________
Способ изъятия __________________________________________________
(отлов, отстрел, сбор)
Руководитель           __________________________________________
(подпись с указанием фамилии и инициалов)
М.п.                                     "___" _________ 20__года
Приложение 8 к
приказу Председателя Комитета
лесного и охотничьего хозяйства
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 27 февраля 2007 года N 81
Форма отчета
по учету разрешений
Отчет по учету разрешений на производство
охоты на диких животных использования разрешений на
территории ____________________ области в 20__ году
N
п/п
Вид
живот-
ных
Полученные
бланки
разрешения
Исполь-
зованные
бланки
разрешения
Испорченные бланки разрешения
Неисполь-
зованные и
возвращенные
в бланки
разрешения
N
Количество
(штук)
N
Коли-
чество
(штук)
N
Коли-
чество
(штук)
N
Количество
(штук)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Раздел 1 "Для граждан Республики Казахстан"
Раздел 2 "Для иностранных лиц"
Начальник областного территориального управления  ___________
Фамилия, инициалы и подпись__________________________________
Приложение 9 к
приказу Председателя Комитета
лесного и охотничьего хозяйства
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 27 февраля 2007 года N 81
Форма отчета
по учету марок
Отчет по учету марок на производство охоты на диких животных
использование марок на территории _________________ области
в 20__ году
N
п/п
Вид
живот-
ных
Полученные
марки
(штук)
Исполь-
зованные
марки
(штук)
Неисполь-
зованные
марки
(штук)
1
2
3
4
5
Раздел 1 "Для граждан Республики Казахстан"
1
Раздел 2 "Для иностранных лиц"
Начальник областного территориального управления ____________
Фамилия, инициалы и подпись__________________________________

|23,5 см
|
|
Бейнесі көрсетілген                   |
жануар атауы                      |
|
|
Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және   |
пайдалану саласындағы уәкілетті органның атауы   |
v
<---------------------------------------------------->
17,5 см
Марканың төменгі бөлігі
Түбіртек                          Жыл
Дарақ саны                     Бір дараққа
төлемақы мөлшері
Жануар атауы
Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану
саласындағы уәкілетті органның атауы
Ескертпе: Маркалар қорғаныштық деңгейімен, баспаханалық
тәсілмен жасалады, сипаттамасы мемлекеттік тілде
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігінің
Орман және аңшылық шаруашылығы
комитетінің 2007 жылғы 27 ақпандағы
N 81 бұйрығына 4-қосымша
Журналдың нысаны
Аң аулау мен балық аулау объектілеріне жатпайтын
жануарларды шаруашылық мақсаттарда пайдалануға;
жануарларды ғылыми-ағарту, тәрбиелік және эстетикалық
мақсаттарда пайдалануға; жануарлардың пайдалы
қасиеттерін және тіршілік ету өнімдерін пайдалануға
рұқсат беруді есепке алу
ЖУРНАЛЫ
р/с
N
Рұқсат N
және
берілген
күні
Қолданыс
мерзімінің
ақырғы күні
Пайдалану
түрі (жануар.
лар түрі және
саны)
Кімге берілді
(заңды тұлғаның
атауы немесе
тегі, аты, жөні)
Алу.
шының
қолы
1
2
3
4
5
6
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігінің
Орман және аңшылық шаруашылығы
комитетінің 2007 жылғы 27 ақпандағы
N 81 бұйрығына 5-қосымша
Рұқсаттар беруді есепке алу
журналының нысаны
Жабайы жануарлар аулауға рұқсаттар беруді есепке алу
ЖУРНАЛЫ
р/с N
және
рұқсат
берілген
күн
Ұйымның
атауы
(облаумақ
басқармасы,
аңшылық
пайдала.
нушы)
Алушының Тегі, Аты, Жөні
Сенімхат.
тың нөмірі
және беріл
ген күні
Рұқсат.
тың
нөмірі
Ауланатын
аң түрі,
аталық,
аналық,
төлі
1
2
3
4
5
6
кестенің жалғасы
Аулана.
тын аңның саны
Рұқсат.
тың қолдану мерзімі
Аңшылық орны (аудан, учаске
Төлем Ақы құжаты.
ның нөмірі және күні
Төлем.
ақы сомасы (теңге)
Беру.
шінің Лауа.
зымы, тегі, аты, жөні
Алушының қолы
7
8
9
10
11
12
13
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігінің
Орман және аңшылық шаруашылығы
комитетінің 2007 жылғы 27 ақпандағы
N 81 бұйрығына 6-қосымша
Маркаларды беруді есепке
алу журналының нысаны
Жабайы жануарлар аулауға маркаларды беруді есепке алу
ЖУРНАЛЫ
р/с
N
және
марка
беріл.
ген
күн
Ұйымның
атауы
(облау.
мақ
басқар.
масы;
аңшылық
пайда.
ланушы)
Алушы.
ның
Тегі,
Аты,
Жөні
Төлем.
ақы
құжаты.
ның
нөмірі
және
төлен.
ген күні
Жануар.
лар түрі
Мар.
ка.
лар
саны
Төле
мақы
со.
масы
(тең
е)
Аң
аулау
орны
(ау.
дан,
учас.
ке)
Беру.
шінің
лауа.
зымы,
Тегі,
Аты,
Жөні
Алу.
шының
қолы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігінің
Орман және аңшылық шаруашылығы
комитетінің 2007 жылғы 27 ақпандағы
N 81 бұйрығына 7-қосымша
Өтінім нысаны
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылық министрлігі
Орман және аңшылық
шаруашылығы комитеті
Орман және аңшылық шаруашылығы
комитетінің___________________
облыстық аумақтық басқармасына
Қазақстан Республикасының
жануарлар дүниесін пайдалану үшін рұқсат алуға өтінім
____________________________________________________________________
өтінім иесі жөнінде деректер,
____________________________________________________________________
(заңды тұлғалардың, жеке тұлғалар үшін төлқұжаттың деректемелері)
____________________________________________________________________
(шетелдіктер үшін - келу мерзімі, мақсаты, кіру
және шығу уақыты, қозғалыс бағыты, уақытша тұратын мекен-жайы)
Жануарлар дүниесін пайдаланудың түрлері ____________________________
Алу мақсаты ________________________________________________________
Мекендейтін ортасынан алынуы жоспарланған жануарлар дүниесі
объектілерінің тізбесі мен саны:
р/с N
Жануар түрі
Саны
Жыныстық-жастық
құрамы (қажет болса толтырылады)
Алу мерзімі ________________________________________________________
Алу болжамдалған учаскенің ауданы (аумағы) мен шекарасы ____________
____________________________________________________________________
Алу әдісі __________________________________________________________
(аулау, ату, жинау)
Басшы                                        _______________________
(Қолы тегі, аты, жөні)
М.О.                                          20___ жыл "__________"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігінің
Орман және аңшылық шаруашылығы
комитетінің 2007 жылғы 27 ақпандағы
N 81 бұйрығына 8-қосымша
Рұқсаттар есепке алу бойынша
есептіліктің нысаны
Жабайы жануарлар аулауға берілген
рұқсаттарды есепке алу бойынша есептілік
200 ____ жылы ____ облысының аумағында
рұқсаттарды пайдалану
р/
с
N
Жануарлар
түрі
Алынған
рұқсаттар
бланкілері
Пайдаланыл.
ған рұқсат.
тар бланкі.
лері
Бүлінген
рұқсаттар
бланкі.
лері
Пайдаланыл.
маған және
қайтарылған
рұқсаттар
бланкілері
N
Саны
(дана)
N
Саны
(дана)
N
Саны
(дана)
N
Саны
(дана)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
I бөлім»"Қазақстан Республикасы азаматтары үшін"
II бөлім»"Шетелдік азаматтар үшін"
Облыстық аумақтық басқарма бастығы _______________________
Тегі, аты, жөні, қолы ____________________________________
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігінің
Орман және аңшылық шаруашылығы
комитетінің 2007 жылғы 27 ақпандағы
N 81 бұйрығына 9-қосымша
Маркаларды есепке алу бойынша
есептіліктің нысаны
Жабайы жануарлар аулауға берілген маркаларды
есепке алу бойынша есептілік 200 ___ жылы ____ облысының
аумағында маркаларды пайдалану
р/с N
Жануарлар түрі
Алынған маркалар (дана)
Пайдаланылған маркалар (дана)
Пайдаланыл.
маған және
қайтарылған
маркалар
(дана)
1
2
3
4
5
I бөлім»"Қазақстан Республикасы азаматтары үшін"
II бөлім»"Шетелдік азаматтар үшін"
Облыстық аумақтық басқарма бастығы ___________________
Тегі, аты, жөні, қолы ____________________