О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 537 "Об утверждении формы, правил и сроков предоставления декларации об остатках и (или) обороте табачных изделий"
Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 3 апреля 2007 года N 194. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 апреля 2007 года N 4628. Утратил силу приказом и.о. Министра финансов Республики Казахстан от 19 февраля 2016 года № 75
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра финансов РК от 19.02.2016 № 75.
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 12 июня 2003 года "О государственном регулировании производства и оборота табачных изделий" ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 537 "Об утверждении формы, правил и сроков предоставления декларации об остатках и (или) обороте табачных изделий" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 января 2004 года N 2675, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов Республики Казахстан, 2004 г., N 25-28, ст. 944) следующие изменения и дополнения:
1) форму Декларации об остатках и (или) обороте табачных изделий, утвержденную указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу;
2) в Правилах предоставления Декларации об остатках и (или) обороте табачных изделий, утвержденных указанным приказом:
пункт 7 после слова "штуки" дополнить словом "/кг.";
пункты 14 - 17 изложить в следующей редакции:
"14. В разделе "Остаток на начало отчетного периода":
1) в строке 440.00.001 указывается остаток сигарет с фильтром, имеющихся у декларанта на начало отчетного периода;
2) в строке 440.00.002 указывается остаток сигарет без фильтра, папирос, имеющихся у декларанта на начало отчетного периода;
3) в строке 440.00.003 указывается остаток сигар, имеющихся у декларанта на начало отчетного периода;
4) в строке 440.00.004 указывается остаток сигарилл, имеющихся у декларанта на начало отчетного периода;
5) в строке 440.00.005 указывается остаток табака курительного, жевательного, нюхательного и прочего табака, упакованного в потребительскую тару и предназначенного для конечного потребления (далее - табак), имеющегося у декларанта на начало отчетного периода.

"Темекi өнiмдерiнiң қалдықтары мен (немесе) айналымы туралы декларация нысанын, ережелерi мен тапсыру мерзiмдерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Төрағасының 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 537 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті төрағасының 2007 жылғы 3 сәуірдегі N 194 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 24 сәуірдегі Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4628 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің м.а. 2016 жылғы 19 ақпандағы № 75 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Қаржы министрінің м.а. 19.02.2016 № 75 бұйрығымен.
"Темекi өнiмдерiнiң өндiрiлуi мен айналымын мемлекеттiк реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 12 маусымдағы Заңын іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. "Темекi өнiмдерiнiң қалдықтары мен (немесе) айналымы туралы декларация нысанын, ережелерi мен тапсыру мерзiмдерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Төрағасының 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 537 бұйрығына (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде 2004 жылғы 20 қаңтарда N 2675 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде жарияланған, 2004 ж., N 25-28, 944-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) көрсетілген бұйрықпен бекітілген Темекi өнiмдерiнiң қалдықтары мен (немесе) айналымы туралы декларацияның нысаны осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
2) көрсетілген бұйрықпен бекітілген Темекi өнiмдерiнiң қалдықтары мен (немесе) айналымы туралы декларацияны тапсыру ережелерiнде:
7-тармақта "дана" деген сөзден кейін "/кг" деген сөзбен толықтырылсын;
14-17-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"14. "Eceптi кезеңнің басындағы қалдық" бөлiмiнде:
1) 440.00.001 жолында есептi кезеңнің басында декларантта бар фильтрлi сигареталардың қалдығы көрсетiледi;
2) 440.00.002 жолында есептi кезеңнің басында декларантта бар фильтрсіз сигареталардың, папиростардың қалдығы көрсетiледi;
3) 440.00.003 жолында есептi кезеңнің басында декларантта бар сигаралардың қалдығы көрсетiледi;
4) 440.00.004 жолында есептi кезеңнің басында декларантта бар сигариллалардың қалдығы көрсетiледi;
5) 440.00.005 жолында есепті кезеңнің басында декларантта бар тұтыну ыдысына салынған және түпкілікті тұтынуға арналған шегетін, шайнайтын, иіскейтін темекінің және өзге де темекінің (бұдан әрі - темекі) қалдығы көрсетіледі.

15. В разделе "Получено в отчетном периоде":
1) в строке 440.00.006 указывается общее поступление количества сигарет с фильтром в отчетном периоде от лиц, осуществляющих деятельность в сфере производства и оборота табачных изделий;
2) в строке 440.00.007 указывается общее поступление количества сигарет без фильтра, папирос в отчетном периоде от лиц, осуществляющих деятельность в сфере производства и оборота табачных изделий;
3) в строке 440.00.008 указывается общее поступление количества сигар в отчетном периоде от лиц, осуществляющих деятельность в сфере производства и оборота табачных изделий;
4) в строке 440.00.009 указывается общее поступление количества сигарилл в отчетном периоде от лиц, осуществляющих деятельность в сфере производства и оборота табачных изделий;
5) в строке 440.00.010 указывается общее поступление табака в отчетном периоде от лиц, осуществляющих деятельность в сфере производства и оборота табачных изделий;
6) в строке 440.00.011 указывается количество сигарет с фильтром, импортированных на таможенную территорию Республики Казахстан в отчетном периоде;
7) в строке 440.00.012 указывается количество сигарет без фильтра, папирос, импортированных на таможенную территорию Республики Казахстан в отчетном периоде;
8) в строке 440.00.013 указывается количество сигар, импортированных на таможенную территорию Республики Казахстан в отчетном периоде;
9) в строке 440.00.014 указывается количество сигарилл, импортированных на таможенную территорию Республики Казахстан в отчетном периоде;
10) в строке 440.00.015 указывается количество табака, импортированного на таможенную территорию Республики Казахстан в отчетном периоде.
16. В разделе "Реализовано за отчетный период":
1) в строке 440.00.016 указывается общее количество реализованных сигарет с фильтром за отчетный период. Величина данной строки определяется сложением величин, указанных в строках 440.00.021, 440.00.026, 440.00.031 и 440.00.036;
2) в строке 440.00.017 указывается общее количество реализованных сигарет без фильтра, папирос за отчетный период.
Величина данной строки определяется сложением величин, указанных в строках 440.00.022, 440.00.027, 440.00.032 и 440.00.037;
3) в строке 440.00.018 указывается общее количество реализованных сигар за отчетный период. Величина данной строки определяется сложением величин, указанных в строках 440.00.023, 440.00.028, 440.00.033 и 440.00.038;
4) в строке 440.00.019 указывается общее количество реализованных сигарилл за отчетный период. Величина данной строки определяется сложением величин, указанных в строках 440.00.024, 440.00.029, 440.00.034 и 440.00.039;

15. "Есепті кезеңде алынды" бөлімінде:
1) 440.00.006 жолында есепті кезеңде қызметін темекі өнiмдерiнiң өндiрiлуi мен айналымы саласында жүзеге асыратын тұлғалардан келіп түскен фильтрлі сигареталардың жалпы саны көрсетіледі;
2) 440.00.007 жолында есепті кезеңде қызметін темекі өнiмдерiнiң өндiрiлуi мен айналымы саласында жүзеге асыратын тұлғалардан келіп түскен фильтрсіз сигареталардың, папиростардың жалпы саны көрсетіледі;
3) 440.00.008 жолында есепті кезеңде қызметін темекі өнiмдерiнiң өндiрiлуi мен айналымы саласында жүзеге асыратын тұлғалардан келіп түскен сигаралардың жалпы саны көрсетіледі;
4) 440.00.009 жолында есепті кезеңде қызметін темекі өнiмдерiнiң өндiрiлуi мен айналымы саласында жүзеге асыратын тұлғалардан келіп түскен сигариллалардың жалпы саны көрсетіледі;
5) 440.00.010 жолында есепті кезеңде қызметін темекі өнiмдерiнiң өндiрiлуi мен айналымы саласында жүзеге асыратын тұлғалардан келіп түскен темекінің жалпы саны көрсетіледі;
6) 440.00.011 жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының кеден аумағына импортталған фильтрлі сигареталардың, папиростардың саны көрсетіледі;
7) 440.00.012 жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының кеден аумағына импортталған фильтрсіз сигареталардың, папиростардың саны көрсетіледі;
8) 440.00.013 жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының кеден аумағына импортталған сигаралардың саны көрсетіледі;
9) 440.00.014 жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының кеден аумағына импортталған сигариллалардың саны көрсетіледі;
10) 440.00.015 жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының кеден аумағына импортталған темекінің саны көрсетіледі.
16. "Есепті кезеңде өткізілді":
1) 440.00.016 жолында есепті кезеңде өткізілген фильтрлі сигареталардың жалпы саны көрсетіледі. Осы жолдың шамасы 440.00.021, 440.00.026, 440.00.031 және 440.00.036 жолдарында көрсетілген шамаларды қосумен айқындалады;
2) 440.00.017 жолында есепті кезеңде өткізілген фильтрсіз сигареталардың, папиростардың жалпы саны көрсетіледі. Осы жолдың шамасы 440.00.022, 440.00.027, 440.00.032 және 440.00.037 жолдарында көрсетілген шамаларды қосумен айқындалады;
3) 440.00.018 жолында есепті кезеңде өткізілген сигаралардың жалпы саны көрсетіледі. Осы жолдың шамасы 440.00.023, 440.00.028, 440.00.033 және 440.00.038 жолдарында көрсетілген шамаларды қосумен айқындалады;
4) 440.00.019 жолында есепті кезеңде өткізілген сигариллалардың жалпы саны көрсетіледі. Осы жолдың шамасы 440.00.024, 440.00.029, 440.00.034 және 440.00.039 жолдарында көрсетілген шамаларды қосумен айқындалады;

5) в строке 440.00.020 указывается общее количество реализованного табака за отчетный период. Величина данной строки определяется сложением величин, указанных в строках 440.00.025, 440.00.030, 440.00.035 и 440.00.040;
6) в строке 440.00.021 указывается количество реализованных сигарет с фильтром лицам, осуществляющим оптовую реализацию табачных изделий;
7) в строке 440.00.022 указывается количество реализованных сигарет без фильтра, папирос лицам, осуществляющим оптовую реализацию табачных изделий;
8) в строке 440.00.023 указывается количество реализованных сигар лицам, осуществляющим оптовую реализацию табачных изделий;
9) в строке 440.00.024 указывается количество реализованных сигарилл лицам, осуществляющим оптовую реализацию табачных изделий;
10) в строке 440.00.025 указывается количество реализованного табака лицам, осуществляющим оптовую реализацию табачных изделий;
11) в строке 440.00.026 указывается количество реализованных сигарет с фильтром в розницу самостоятельно либо лицам, осуществляющим розничную реализацию табачных изделий;
12) в строке 440.00.027 указывается количество реализованных сигарет без фильтра, папирос в розницу самостоятельно либо лицам, осуществляющим розничную реализацию табачных изделий;
13) в строке 440.00.028 указывается количество реализованных сигар в розницу самостоятельно либо лицам, осуществляющим розничную реализацию табачных изделий;
14) в строке 440.00.029 указывается количество реализованных сигарилл в розницу самостоятельно либо лицам, осуществляющим розничную реализацию табачных изделий;
15) в строке 440.00.030 указывается количество реализованного табака в розницу самостоятельно либо лицам, осуществляющим розничную реализацию табачных изделий;
16) в строке 440.00.031 указывается количество реализованных сигарет с фильтром на экспорт;
17) в строке 440.00.032 указывается количество реализованных сигарет без фильтра, папирос на экспорт;
18) в строке 440.00.033 указывается количество реализованных сигар на экспорт;
19) в строке 440.00.034 указывается количество реализованных сигарилл на экспорт;
20) в строке 440.00.035 указывается количество реализованного табака на экспорт;
21) в строке 440.00.036 указывается количество сигарет с фильтром, использованных при натуральной оплате, испорченных, утерянных и прочее, подтвержденные документально;
22) в строке 440.00.037 указывается количество сигарет без фильтра, папирос, использованных при натуральной оплате, испорченных, утерянных и прочее, подтвержденные документально;

5) 440.00.020 жолында есепті кезеңде өткізілген темекінің жалпы саны көрсетіледі. Осы жолдың шамасы 440.00.025, 440.00.030, 440.00.035 және 440.00.040 жолдарында көрсетілген шамаларды қосумен айқындалады;
6) 440.00.021 жолында темекі өнімдерін көтерме саудада сатуды жүзеге асыратын тұлғаларға өткізілген фильтрлі сигареталардың саны көрсетіледі;
7) 440.00.022 жолында темекі өнімдерін көтерме саудада сатуды жүзеге асыратын тұлғаларға өткізілген фильтрсіз сигареталардың, папиростардың саны көрсетіледі;
8) 440.00.023 жолында темекі өнімдерін көтерме саудада сатуды жүзеге асыратын тұлғаларға өткізілген сигаралардың саны көрсетіледі;
9) 440.00.024 жолында темекі өнімдерін көтерме саудада сатуды жүзеге асыратын тұлғаларға өткізілген фильтрлі сигариллалардың саны көрсетіледі;
10) 440.00.025 жолында темекі өнімдерін көтерме саудада сатуды жүзеге асыратын тұлғаларға өткізілген темекінің саны көрсетіледі;
11) 440.00.026 жолында бөлшек саудада өзi сатқан немесе темекi өнiмдерiн бөлшек саудада сатуды жүзеге асыратын тұлғаларға өткiзілген фильтрлi сигареталардың саны көрсетіледі;
12) 440.00.027 жолында бөлшек саудада өзi сатқан немесе темекi өнiмдерiн бөлшек саудада сатуды жүзеге асыратын тұлғаларға өткiзілген фильтрсіз сигареталардың, папиростардың саны көрсетіледі;
13) 440.00.028 жолында бөлшек саудада өзi сатқан немесе темекi өнiмдерiн бөлшек саудада сатуды жүзеге асыратын тұлғаларға өткiзілген сигаралардың саны көрсетіледі;
14) 440.00.029 жолында бөлшек саудада өзi сатқан немесе темекi өнiмдерiн бөлшек саудада сатуды жүзеге асыратын тұлғаларға өткiзілген фильтрлi сигариллалардың саны көрсетіледі;
15) 440.00.030 жолында бөлшек саудада өзi сатқан немесе темекi өнiмдерiн бөлшек саудада сатуды жүзеге асыратын тұлғаларға өткiзілген темекінің саны көрсетіледі;
16) 440.00.031 жолында экспортқа өткiзілген фильтрлi сигареталардың саны көрсетiледi;
17) 440.00.032 жолында экспортқа өткiзілген фильтрсіз сигареталардың, папиростардың саны көрсетiледi;
18) 440.00.033 жолында экспортқа өткiзілген сигаралардың саны көрсетiледi;
19) 440.00.034 жолында экспортқа өткiзілген сигариллалардың саны көрсетiледi;
20) 440.00.035 жолында экспортқа өткiзілген темекінің саны көрсетiледi;
21) 440.00.036 жолында заттай төлегенде пайдаланылған, бүлiнген, жоғалған және өзге де құжаттай расталған өткiзілген фильтрлi сигареталардың саны көрсетiледi;
22) 440.00.037 жолында заттай төлегенде пайдаланылған, бүлiнген, жоғалған және өзге де құжаттай расталған өткiзілген фильтрсiз сигареталардың, папиростардың саны көрсетiледi;

23) в строке 440.00.038 указывается количество сигар, использованных при натуральной оплате, испорченных, утерянных и прочее, подтвержденные документально;
24) в строке 440.00.039 указывается количество сигарилл, использованных при натуральной оплате, испорченных, утерянных и прочее, подтвержденные документально;
25) в строке 440.00.040 указывается количество табака, использованного при натуральной оплате, испорченного, утерянного и прочее, подтвержденные документально.
17. В разделе "Остаток на конец отчетного периода":
1) в строке 440.00.041 указывается остаток сигарет с фильтром, оставшегося у декларанта на конец отчетного периода. Величина данной строки определяется сложением величин, указанных в строках 440.00.001 и 440.00.006 за минусом величины, указанной в строке 440.00.016. При предоставлении Декларации за следующий отчетный период показатель данной строки переносится в строку 440.00.001 указанной декларации;
2) в строке 440.00.042 указывается остаток сигарет без фильтра, папирос, оставшихся у декларанта на конец отчетного периода. Величина данной строки определяется сложением величин, указанных в строках 440.00.002 и 440.00.007 за минусом величины, указанной в строке 440.00.017. При предоставлении Декларации за следующий отчетный период показатель данной строки переносится в строку 440.00.002 указанной декларации;
3) в строке 440.00.043 указывается остаток сигар, оставшихся у декларанта на конец отчетного периода. Величина данной строки определяется сложением величин, указанных в строках 440.00.003 и 440.00.008 за минусом величины, указанной в строке 440.00.018. При предоставлении Декларации за следующий отчетный период показатель данной строки переносится в строку 440.00.002 указанной декларации;
4) в строке 440.00.044 указывается остаток сигарилл, оставшихся у декларанта на конец отчетного периода. Величина данной строки определяется сложением величин, указанных в строках 440.00.004 и 440.00.009 за минусом величины, указанной в строке 440.00.019. При предоставлении Декларации за следующий отчетный период показатель данной строки переносится в строку 440.00.002 указанной декларации;
5) в строке 440.00.045 указывается остаток табака, оставшегося у декларанта на конец отчетного периода. Величина данной строки определяется сложением величин, указанных в строках 440.00.005 и 440.00.010 за минусом величины, указанной в строке 440.00.020. При предоставлении Декларации за следующий отчетный период показатель данной строки переносится в строку 440.00.003 указанной декларации.";
в пункте 21:
в подпункте 3) слова "табачных изделий" заменить словом "сигарет";
в подпункте 4) слова "табачных изделий без фильтра" заменить словами "сигарет без фильтра, папирос";

23) 440.00.038 жолында заттай төлегенде пайдаланылған, бүлiнген, жоғалған және өзге де құжаттай расталған өткiзілген сигаралардың саны көрсетiледi;
24) 440.00.039 жолында заттай төлегенде пайдаланылған, бүлiнген, жоғалған және өзге де құжаттай расталған өткiзілген сигариллалардың саны көрсетiледi;
25) 440.00.040 жолында заттай төлегенде пайдаланылған, бүлiнген, жоғалған және өзге де құжаттай расталған өткiзілген темекінің саны көрсетiледi.
17. "Есепті кезеңнің соңына қалдық" бөлімінде:
1) 440.00.041 жолында есептi кезеңнің соңында декларанттағы фильтрлi сигареталардың қалдығы көрсетiледi. Осы жолдың шамасы 440.00.001 және 440.00.006 жолдарында көрсетілген шамаларды қосып, 440.00.016 жолында көрсетілген шаманы алумен айқындалады. Декларацияны келесі есепті кезең үшін тапсырған кезде, осы жолдың көрсеткіші көрсетілген декларацияның 440.00.001 жолына көшіріледі;
2) 440.00.042 жолында есептi кезеңнің соңында декларанттағы фильтрсiз сигареталардың, папиростардың қалдығы көрсетiледi. Осы жолдың шамасы 440.00.002 және 440.00.007 жолдарында көрсетілген шамаларды қосып, 440.00.017 жолында көрсетілген шаманы алумен айқындалады. Декларацияны келесі есепті кезең үшін тапсырған кезде, осы жолдың көрсеткіші көрсетілген декларацияның 440.00.002 жолына көшіріледі;
3) 440.00.043 жолында есептi кезеңнің соңында декларанттағы сигаралардың қалдығы көрсетiледi. Осы жолдың шамасы 440.00.003 және 440.00.008 жолдарында көрсетілген шамаларды қосып, 440.00.018 жолында көрсетілген шаманы алумен айқындалады. Декларацияны келесі есепті кезең үшін тапсырған кезде, осы жолдың көрсеткіші көрсетілген декларацияның 440.00.002 жолына көшіріледі;
4) 440.00.044 жолында есептi кезеңнің соңында декларанттағы сигариллалардың қалдығы көрсетiледi. Осы жолдың шамасы 440.00.004 және 440.00.009 жолдарында көрсетілген шамаларды қосып, 440.00.019 жолында көрсетілген шаманы алумен айқындалады. Декларацияны келесі есепті кезең үшін тапсырған кезде осы жолдың көрсеткіші көрсетілген декларацияның 440.00.002 жолына көшіріледі;
5) 440.00.045 жолында есептi кезеңнің соңында декларанттағы темекінің қалдығы көрсетiледi. Осы жолдың шамасы 440.00.005 және 440.00.010 жолдарында көрсетілген шамаларды қосып, 440.00.020 жолында көрсетілген шаманы алумен айқындалады. Декларацияны келесі есепті кезең үшін тапсырған кезде осы жолдың көрсеткіші көрсетілген декларацияның 440.00.003 жолына көшіріледі.";
21-тармақта:
3) тармақшадағы "темекi өнiмдерiнiң" деген сөздер "сигареталардың" деген сөзбен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы "фильтрсiз темекi өнiмдерiнiң" деген сөздер "фильтрсiз сигареталардың, папиростардың" деген сөздермен ауыстырылсын;

дополнить подпунктами 5) - 7) следующего содержания:
"5) в строке 440.01.005 указывается итоговое количество сигар, отраженных на заполняемой странице формы 440.01;
6) в строке 440.01.006 указывается итоговое количество сигарилл, отраженных на заполняемой странице формы 440.01;
7) в строке 440.01.007 указывается итоговое количество табака, отраженного на заполняемой странице формы 440.01.";
подпункт 3) пункта 23 изложить в следующей редакции:
"3) код ТН ВЭД ЕврАзЭС. Указываются коды товаров в соответствии с единой Товарной номенклатурой внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического сообщества;";
пункты 24-27 изложить в следующей редакции:
"24. В разделе "Объем импорта табачных изделий":
1) в строке 440.02.001 указывается количество импортируемых сигарет с фильтром на таможенную территорию Республики Казахстан согласно заключенному договору (контракту) на поставку;
2) в строке 440.02.002 указывается количество импортируемых сигарет без фильтра, папирос на таможенную территорию Республики Казахстан согласно заключенному договору (контракту) на поставку;
3) в строке 440.02.003 указывается количество импортируемых сигар на таможенную территорию Республики Казахстан согласно заключенному договору (контракту) на поставку;
4) в строке 440.02.004 указывается количество импортируемых сигарилл на таможенную территорию Республики Казахстан согласно заключенному договору (контракту) на поставку;
5) в строке 440.02.005 указывается количество импортируемого табака на таможенную территорию Республики Казахстан согласно заключенному договору (контракту) на поставку.
25. В разделе "Общая стоимость поставки":
1) в строке 440.02.006 указывается общая стоимость импортируемых сигарет с фильтром на таможенную территорию Республики Казахстан согласно заключенному договору (контракту) с поставщиком;
2) в строке 440.02.007 указывается общая стоимость импортируемых сигарет без фильтра, папирос на таможенную территорию Республики Казахстан согласно заключенному договору (контракту) с поставщиком;
3) в строке 440.02.008 указывается общая стоимость импортируемых сигар на таможенную территорию Республики Казахстан согласно заключенному договору (контракту) с поставщиком;
4) в строке 440.02.009 указывается общая стоимость импортируемых сигарилл на таможенную территорию Республики Казахстан согласно заключенному договору (контракту) с поставщиком;
5) в строке 440.02.010 указывается общая стоимость импортируемого табака на таможенную территорию Республики Казахстан согласно заключенному договору (контракту) с поставщиком.

мынадай мазмұндағы 5)-7) тармақшалармен толықтырылсын:
"5) 440.01.005 жолында 440.01 нысанының толтырылатын бетінде көрсетілген сигаралардың жиынтық саны көрсетіледі;
6) 440.01.006 жолында 440.01 нысанының толтырылатын бетінде көрсетілген сигариллалардың жиынтық саны көрсетіледі;
7) 440.01.007 жолында 440.01 нысанының толтырылатын бетінде көрсетілген темекінің жиынтық саны көрсетіледі";
23-тармақтың 3) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"3) ЕурАзЭҚ ТН СЭҚ коды. Еуразиялық экономикалық қоғамдастық сыртқы экономикалық қызметiнiң бiрыңғай тауар номенклатурасына сәйкес тауарлардың коды көрсетiледi;";
24-27 тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"24. "Темекi өнiмдерi импортының көлемi" бөлiмiнде:
1) 440.02.001 жолы жеткiзуге жасалған шартқа (келiсiм-шартқа) сәйкес Қазақстан Республикасының кеден аумағына импортталатын фильтрлi сигареталардың саны көрсетiледi;
2) 440.02.002 жолы жеткiзуге жасалған шартқа (келiсiм-шартқа) сәйкес Қазақстан Республикасының кеден аумағына импортталатын фильтрсiз сигареталардың, папиростардың саны көрсетiледi;
3) 440.02.003 жолы жеткiзуге жасалған шартқа (келiсiм-шартқа) сәйкес Қазақстан Республикасының кеден аумағына импортталатын сигаралардың саны көрсетiледi;
4) 440.02.004 жолы жеткiзуге жасалған шартқа (келiсiм-шартқа) сәйкес Қазақстан Республикасының кеден аумағына импортталатын сигариллалардың саны көрсетiледi;
5) 440.02.005 жолы жеткiзуге жасалған шартқа (келiсiм-шартқа) сәйкес Қазақстан Республикасының кеден аумағына импортталатын темекiнің саны көрсетiледi.
25. "Жеткiзудiң жалпы құны" бөлiмiнде:
1) 440.02.006 жолында жеткiзушiмен жасалған шартқа (келiсiм-шартқа) сәйкес Қазақстан Республикасының кеден аумағына импортталатын фильтрлi сигареталардың жалпы құны көрсетiледi;
2) 440.02.007 жолында жеткiзушімен жасалған шартқа (келiсiм-шартқа) сәйкес Қазақстан Республикасының кеден аумағына импортталатын фильтрсiз сигареталардың, папиростардың жалпы құны көрсетiледi;
3) 440.02.008 жолында жеткiзушімен жасалған шартқа (келiсiм-шартқа) сәйкес Қазақстан Республикасының кеден аумағына импортталатын сигаралардың жалпы құны көрсетiледi;
4) 440.02.009 жолында жеткiзушімен жасалған шартқа (келiсiм-шартқа) сәйкес Қазақстан Республикасының кеден аумағына импортталатын сигариллалардың жалпы құны көрсетiледi;
5) 440.02.010 жолында жеткiзушімен жасалған шартқа (келiсiм-шартқа) сәйкес Қазақстан Республикасының кеден аумағына импортталатын темекінің жалпы құны көрсетiледi.

26. В разделе "Количество импортированных табачных изделий за отчетный период":
1) в строке 440.02.011 указывается количество импортированных сигарет с фильтром на таможенную территорию Республики Казахстан за отчетный период. Показатель данной строки подлежит расшифровке в форме 440.01;
2) в строке 440.02.012 указывается количество импортированных сигарет без фильтра, папирос на таможенную территорию Республики Казахстан за отчетный период. Показатель данной строки подлежит расшифровке в форме 440.01;
3) в строке 440.02.013 указывается количество импортированных сигар на таможенную территорию Республики Казахстан за отчетный период. Показатель данной строки подлежит расшифровке в форме 440.01;
4) в строке 440.02.014 указывается количество импортированных сигарилл на таможенную территорию Республики Казахстан за отчетный период. Показатель данной строки подлежит расшифровке в форме 440.01;
5) в строке 440.02.015 указывается количество импортированного табака на таможенную территорию Республики Казахстан за отчетный период. Показатель данной строки подлежит расшифровке в форме 440.01.
27. В разделе "Стоимость импортированных табачных изделий за отчетный период":
1) в строке 440.02.016 указывается стоимость импортированных сигарет с фильтром на таможенную территорию Республики Казахстан за отчетный период;
2) в строке 440.02.017 указывается стоимость импортированных сигарет без фильтра, папирос на таможенную территорию Республики Казахстан за отчетный период;
3) в строке 440.02.018 указывается стоимость импортированных сигар на таможенную территорию Республики Казахстан за отчетный период;
4) в строке 440.02.019 указывается стоимость импортированных сигарилл на таможенную территорию Республики Казахстан за отчетный период;
5) в строке 440.02.020 указывается стоимость импортированного табака на таможенную территорию Республики Казахстан за отчетный период.";
пункт 28 исключить;
подпункт 3) пункта 30 изложить в следующей редакции:
"3) код ТН ВЭД ЕврАзЭС. Указываются коды товаров в соответствии с единой Товарной номенклатурой внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического сообщества;";
пункты 31-34 изложить в следующей редакции:
"31. В разделе "Объем экспорта табачных изделий":
1) в строке 440.03.001 указывается количество экспортируемых сигарет с фильтром за пределы таможенной территории Республики Казахстан согласно заключенному договору (контракту) на поставку;
2) в строке 440.03.002 указывается количество экспортируемых сигарет без фильтра, папирос за пределы таможенной территории Республики Казахстан согласно заключенному договору (контракту) на поставку;

26. "Есептi кезеңде импортталған темекi өнiмдерiнiң саны" бөлiмiнде:
1) 440.02.011 жолында есептi кезеңде Қазақстан Республикасының кеден аумағына импортталған фильтрлi сигареталардың саны көрсетiледi. Осы жолдың көрсеткiшi 440.01-нысанда түсiндiрiлуi тиiс;
2) 440.02.012 жолында есептi кезеңде Қазақстан Республикасының кеден аумағына импортталған фильтрсiз сигареталардың, папиростардың саны көрсетiледi. Осы жолдың көрсеткiшi 440.01-нысанда түсiндiрiлуi тиiс;
3) 440.02.013 жолында есептi кезеңде Қазақстан Республикасының кеден аумағына импортталған сигаралардың саны көрсетiледi. Осы жолдың көрсеткiшi 440.01-нысанда түсiндiрiлуi тиiс;
4) 440.02.014 жолында есептi кезеңде Қазақстан Республикасының кеден аумағына импортталған сигариллалардың саны көрсетiледi. Осы жолдың көрсеткiшi 440.01-нысанда түсiндiрiлуi тиiс;
5) 440.02.015 жолында есептi кезеңде Қазақстан Республикасының кеден аумағына импортталған темекілердің саны көрсетiледi. Осы жолдың көрсеткiшi 440.01-нысанда түсiндiрiлуi тиiс.
27. "Есептi кезеңде импортталған темекi өнiмдерiнiң құны" бөлiмiнде:
1) 440.02.016 жолында есептi кезеңде Қазақстан Республикасының кеден аумағына импортталған фильтрлi сигареталардың құны көрсетiледi;
2) 440.02.017 жолында есептi кезеңде Қазақстан Республикасының кеден аумағына импортталған фильтрсiз сигареталардың, папиростардың құны көрсетiледi;
3) 440.02.018 жолында есептi кезеңде Қазақстан Республикасының кеден аумағына импортталған сигаралардың құны көрсетiледi;
4) 440.02.019 жолында есептi кезеңде Қазақстан Республикасының кеден аумағына импортталған сигариллалардың құны көрсетiледi;
5) 440.02.020 жолында есептi кезеңде Қазақстан Республикасының кеден аумағына импортталған темекінің құны көрсетiледi.";
28-тармақ алынып тасталсын;
30-тармақтың 3) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"3) ЕурАзЭҚ ТН СЭҚ коды. Еуразиялық экономикалық қоғамдастық сыртқы экономикалық қызметiнiң бiрыңғай тауар номенклатурасына сәйкес тауарлардың коды көрсетiледi;";
31-34 тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"31. "Темекi өнiмдерi экспортының көлемi" бөлiмiнде:
1) 440.03.001 жолы жеткiзуге жасалған шартқа (келiсiм-шартқа) сәйкес Қазақстан Республикасының кеден аумағынан тыс экспортталатын фильтрлi сигареталардың саны көрсетiледi;
2) 440.03.002 жолы жеткiзуге жасалған шартқа (келiсiм-шартқа) сәйкес Қазақстан Республикасының кеден аумағынан тыс экспортталатын фильтрсiз сигареталардың, папиростардың саны көрсетiледi;

3) в строке 440.03.003 указывается количество экспортируемых сигар за пределы таможенной территории Республики Казахстан согласно заключенному договору (контракту) на поставку;
4) в строке 440.03.004 указывается количество экспортируемых сигарилл за пределы таможенной территории Республики Казахстан согласно заключенному договору (контракту) на поставку;
5) в строке 440.03.005 указывается количество экспортируемого табака за пределы таможенной территории Республики Казахстан согласно заключенному договору (контракту) на поставку.
32. В разделе "Общая стоимость поставки на экспорт":
1) в строке 440.03.006 указывается общая стоимость экспортируемых сигарет с фильтром за пределы таможенной территории Республики Казахстан согласно заключенному договору (контракту) на поставку;
2) в строке 440.03.007 указывается общая стоимость экспортируемых сигарет без фильтра, папирос за пределы таможенной территории Республики Казахстан согласно заключенному договору (контракту) на поставку;
3) в строке 440.03.008 указывается общая стоимость экспортируемых сигар за пределы таможенной территории Республики Казахстан согласно заключенному договору (контракту) на поставку;
4) в строке 440.03.009 указывается общая стоимость экспортируемых сигарилл за пределы таможенной территории Республики Казахстан согласно заключенному договору (контракту) на поставку;
5) в строке 440.03.010 указывается общая стоимость экспортируемого табака за пределы таможенной территории Республики Казахстан согласно заключенному договору (контракту) на поставку.
33. В разделе "Количество экспортированных табачных изделий за отчетный период":
1) в строке 440.03.011 указывается количество экспортированных сигарет с фильтром за пределы таможенной территории Республики Казахстан за отчетный период. Показатель данной строки подлежит расшифровке в форме 440.01;
2) в строке 440.03.012 указывается количество экспортированных сигарет без фильтра, папирос за пределы таможенной территории Республики Казахстан за отчетный период. Показатель данной строки подлежит расшифровке в форме 440.01;
3) в строке 440.03.013 указывается количество экспортированных сигар за пределы таможенной территории Республики Казахстан за отчетный период. Показатель данной строки подлежит расшифровке в форме 440.01. Показатель данной строки подлежит расшифровке в форме 440.01;
4) в строке 440.03.014 указывается количество экспортированных сигар за пределы таможенной территории Республики Казахстан за отчетный период. Показатель данной строки подлежит расшифровке в форме 440.01. Показатель данной строки подлежит расшифровке в форме 440.01;

3) 440.03.003 жолы жеткiзуге жасалған шартқа (келiсiм-шартқа) сәйкес Қазақстан Республикасының кеден аумағынан тыс экспортталатын сигаралардың саны көрсетiледi;
4) 440.03.004 жолы жеткiзуге жасалған шартқа (келiсiм-шартқа) сәйкес Қазақстан Республикасының кеден аумағынан тыс экспортталатын сигариллалардың саны көрсетiледi;
5) 440.03.005 жолы жеткiзуге жасалған шартқа (келiсiм-шартқа) сәйкес Қазақстан Республикасының кеден аумағынан тыс экспортталатын темекінің саны көрсетiледi.
32. "Экспортқа жеткiзудiң жалпы құны" бөлiмiнде:
1) 440.03.006 жолында жеткiзушiмен жасалған шартқа (келiсiм-шартқа) сәйкес Қазақстан Республикасының кеден аумағынан тыс экспортталатын фильтрлi сигареталардың жалпы құны көрсетiледi;
2) 440.03.007 жолында жеткiзушiмен жасалған шартқа (келiсiм-шартқа) сәйкес Қазақстан Республикасының кеден аумағынан тыс экспортталатын фильтрсiз сигареталардың, папиростардың жалпы құны көрсетiледi;
3) 440.03.008 жолында жеткiзушiмен жасалған шартқа (келiсiм-шартқа) сәйкес Қазақстан Республикасының кеден аумағынан тыс экспортталатын сигаралардың жалпы құны көрсетiледi;
4) 440.03.009 жолында жеткiзушiмен жасалған шартқа (келiсiм-шартқа) сәйкес Қазақстан Республикасының кеден аумағынан тыс экспортталатын сигариллалардың жалпы құны көрсетiледi;
5) 440.03.010 жолында жеткiзушiмен жасалған шартқа (келiсiм-шартқа) сәйкес Қазақстан Республикасының кеден аумағынан тыс экспортталатын темекінің жалпы құны көрсетiледi.
33. "Есептi кезеңде экспортталған темекi өнiмдерiнiң саны" бөлiмiнде:
1) 440.03.011 жолында есептi кезеңде Қазақстан Республикасының кеден аумағынан тыс экспортталған фильтрлi сигареталардың саны көрсетiледi. Осы жолдың көрсеткiшi 440.01-нысанда түсiндiрiлуi тиiс;
2) 440.03.012 жолында есептi кезеңде Қазақстан Республикасының кеден аумағынан тыс экспортталған фильтрсiз сигареталардың, папиростардың саны көрсетiледi. Осы жолдың көрсеткiшi 440.01-нысанда түсiндiрiлуi тиiс;
3) 440.03.013 жолында есептi кезеңде Қазақстан Республикасының кеден аумағынан тыс экспортталған сигаралардың саны көрсетiледi. Осы жолдың көрсеткiшi 440.01-нысанда түсiндiрiлуi тиiс;
4) 440.03.014 жолында есептi кезеңде Қазақстан Республикасының кеден аумағынан тыс экспортталған сигаралардың саны көрсетiледi. Осы жолдың көрсеткiшi 440.01-нысанда түсiндiрiлуi тиiс;

5) в строке 440.03.015 указывается количество экспортируемого табака за пределы таможенной территории Республики Казахстан за отчетный период. Показатель данной строки подлежит расшифровке в форме 440.01.
34. В разделе "Стоимость экспортированных табачных изделий за отчетный период":
1) в строке 440.03.016 указывается стоимость экспортированных сигарет с фильтром за пределы таможенной территории Республики Казахстан за отчетный период;
2) в строке 440.03.017 указывается стоимость экспортированных сигарет без фильтра, папирос за пределы таможенной территории Республики Казахстан за отчетный период;
3) в строке 440.03.018 указывается стоимость экспортированных сигар за пределы таможенной территории Республики Казахстан за отчетный период;
4) в строке 440.03.019 указывается стоимость экспортированных сигарилл за пределы таможенной территории Республики Казахстан за отчетный период;
5) в строке 440.03.020 указывается стоимость экспортированного табака за пределы таможенной территории Республики Казахстан за отчетный период.".
2. Управлению администрирования акцизов Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан (Байгазиев Н.Д.) направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Управлению организационно-финансового обеспечения Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан (Юсупов Р.Ю.) принять меры к опубликованию настоящего приказа в средствах массовой информации Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти дней со дня его официального опубликования.
Председатель
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
Приложение к приказу
Председателя Налогового
комитета Министерства финансов
Республики Казахстан
от 3 апреля 2007 года N 194
Утверждена приказом
Председателя Налогового
комитета Министерства финансов
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 537
"Об утверждении формы, правил и
сроков представления декларации
об остатках и (или) обороте
табачных изделий"
Форма 440.00 Стр. 01
Декларации об остатках и (или) обороте табачных изделий
(Примечание РЦПИ: см. бумажный вариант)
Форма 440.01
Сведения об объемах табачных изделий
(Приложение N 1 к Декларации)
(Примечание РЦПИ: см. бумажный вариант)
Форма 440.02 Стр. 01
Сведения о поступлении табачных изделий по импорту
(Приложение N 2 к Декларации)
(Примечание РЦПИ: см. бумажный вариант)
Форма 440.03 Стр. 01
Сведения о поступлении табачных изделий на экспорту
(Приложение N 3 к Декларации)
(Примечание РЦПИ: см. бумажный вариант)

5) 440.03.015 жолында есептi кезеңде Қазақстан Республикасының кеден аумағынан тыс экспортталған темекілердің саны көрсетiледi. Осы жолдың көрсеткiшi 440.01-нысанда түсiндiрiлуi тиiс.
34. "Есептi кезеңде экспортталған темекi өнiмдерiнiң құны" бөлiмiнде:
1) 440.03.016 жолында есептi кезеңде Қазақстан Республикасының кеден аумағынан тыс экспортталған фильтрлi сигареталардың құны көрсетiледi;
2) 440.03.017 жолында есептi кезеңде Қазақстан Республикасының кеден аумағынан тыс экспортталған фильтрсiз сигареталардың, папиростардың құны көрсетiледi;
3) 440.03.018 жолында есептi кезеңде Қазақстан Республикасының кеден аумағынан тыс экспортталған сигаралардың құны көрсетiледi;
4) 440.03.019 жолында есептi кезеңде Қазақстан Республикасының кеден аумағынан тыс экспортталған сигариллалардың құны көрсетiледi;
5) 440.03.020 жолында есептi кезеңде Қазақстан Республикасының кеден аумағынан тыс экспортталған темекінің құны көрсетiледi.".
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитетінің Акциздерді әкімшілендіру басқармасы (Н.Д Байғазиев) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге жіберсін.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитетінің Ұйымдастыру-қаржылық қамтамасыз ету басқармасы (Р.Ю.Юсупов) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауға шаралар қабылдасын.
4. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен бастап он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
Салық комитетінің
Төрағасы
нысан 440.00 бет 01
Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Салық комитеті
Төрағасының 2007 жылғы 3 сәуірдегі
N 194 бұйрығына қосымша
"Темекі өнімдерінің қалдықтары
мен (немесе) айналымы туралы
декларация нысанын, ережелері
мен тапсыру мерзімдерін
бекіту туралы"
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Салық комитеті Төрағасының
26.12.2003 жылғы
бұйрығымен бекітілген
Темекі өнімдерінің қалдықтары мен (немесе)
айналымы туралы декларация
РҚАО-ның ескертуі: Нысанды қағаз мәтіннен қараңыз
Нысан 440.01 парақ А
Темекі өнімдерінің көлемдері туралы мәліметтер
(Декларацияға N 1 қосымша )
РҚАО-ның ескертуі: Нысанды қағаз мәтіннен қараңыз
Нысан 440.02 бет 01
Импорт бойынша темекі өнімдерінің түсімдері
туралы мәліметтер
(Декларацияға N 2 қосымша)
РҚАО-ның ескертуі: Нысанды қағаз мәтіннен қараңыз
Нысан 440.03 бет 01
Экспортқа темекі өнімдерінің түсімдері туралы мәліметтер
(Декларацияға N 3 қосымша)
РҚАО-ның ескертуі: Нысанды қағаз мәтіннен қараңыз