О внесении дополнения в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 11 декабря 2006 года N 288 "О формах и сроках публикации отчета о выполнении банками пруденциальных нормативов и сведений о классификации активов и условных обязательств (формировании провизий)"
Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 30 марта 2007 года N 91. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 мая 2007 года N 4668. Утратило силу постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 26 января 2009 года N 16
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 26.01.2009 N 16.
В целях совершенствования нормативных правовых актов, регулирующих деятельность банков второго уровня, Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - Агентство) ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правления Агентства от 11 декабря 2006 года N 288 "О формах и сроках публикации отчета о выполнении банками пруденциальных нормативов и сведений о классификации активов и условных обязательств (формировании провизий)" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 4511) следующее дополнение:
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Банкам второго уровня:
1) опубликовать подтвержденные аудиторской организацией, соответствующей требованиям пункта 4 статьи 19 Закона, отчет банка о выполнении пруденциальных нормативов и сведения о классификации активов и условных обязательств (формировании провизий) по банку, согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению за 2006 год в срок до 1 июля 2007 года;
2) представить в Агентство сведения об исполнении подпункта 1) настоящего пункта в срок до 15 июля 2007 года.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту стратегии и анализа (Бубеев М.С.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Байсынов М.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление до сведения заинтересованных подразделений Агентства, банков второго уровня, Объединения юридических лиц "Ассоциация финансистов Казахстана".
4. Отделу международных отношений и связей с общественностью принять меры к публикации настоящего постановления в средствах массовой информации Республики Казахстан.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Агентства Бахмутову Е.Л.
Председатель

Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының "Банктердің пруденциалдық нормативтерді және активтер мен шартты міндеттемелерді жіктеу туралы мәліметтерді (провизияларды қалыптастыру) орындау жөніндегі есебін жариялау нысандары мен мерзімдері туралы" 2006 жылғы 11 желтоқсандағы N 288 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазқстан Республикасы Қаржы нарығын және Қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2007 жылғы 30 наурыздағы N 91 Қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 8 мамырдағы Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4668 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2009 жылғы 26 қаңтардағы N 16 Қаулысымен.
Күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2009.01.26 N 16 Қаулысымен.
------------------- Қаулыдан үзінді -------------------
Нормативтік құқ ы қ ты қ актілерді жетілдіру ма қ сатында Қ аза қ стан Республикасы Қ аржы нары ғ ын ж ә не қ аржы ұ йымдарын реттеу мен қ ада ғ алау агенттігіні ң (бұдан ә рі - Агенттік) Бас қ армасы Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Агенттік Бас қ армасыны ң мынадай қ аулыларыны ң к ү ші жойылды деп танылсын:
1) ...;
2) Қ аза қ стан Республикасы Қ аржы нары ғ ын және қ аржы ұ йымдарын
реттеу мен қ ада ғ алау агенттігі Бас қ армасыны ң "Банктерді ң
пруденциалды қ нормативтерді ж ә не активтер мен шартты міндеттемелерді
жіктеу туралы мәліметтерді (провизияларды қ алыптастыру) орындау
ж ө ніндегі есебін жариялау нысандары мен мерзімдері туралы" 2006 жылғы 11 желто қ санда ғ ы № 288 қ аулысына толы қ тыру енгізу туралы 2007 жыл ғ ы 30 наурызда ғ ы № 91 қ аулысыны ң (Нормативтік қүқ ы қ ты қ актілерді
мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4668 тіркелген).
2. Осы қ аулы қ абылдан ғ ан к ү ннен бастап қ олданыс қ а енгізіледі.
3. ...
4. ...
Т ө райым                                    Е. Бахмутова
Екінші деңгейдегі банктердің қызметін реттейтін нормативтік құқықтық кесімдерді жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігінің (бұдан әрі -Агенттік) Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Агенттік Басқармасының "Банктердің пруденциалдық нормативтерді және активтер мен шартты міндеттемелерді жіктеу туралы мәліметтерді (провизияларды қалыптастыру) орындау жөніндегі есебін жариялау нысандары мен мерзімдері туралы" 2006 жылғы 11 желтоқсандағы N 288 қаулысына (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4511 тіркелген) мынадай толықтыру енгізілсін:
мынадай мазмұндағы 1-1 тармақпен толықтырылсын:
"1-1. Екінші деңгейдегі банктер:
1) 2007 жылғы 1 шілдеге дейінгі мерзімде 2006 жылға осы қаулының 1, 2 қосымшасына сәйкес, Заңның 19-бабының 4-тармағының талаптарына сәйкес келетін аудиторлық ұйыммен расталған банктің пруденциалдық нормативтерді орындағаны туралы есебін және банк бойынша активтер мен шартты міндеттемелерді (провизияларды қалыптастыру) жіктеу туралы мәліметтерді жарияласын;
2) Агенттікке 2007 жылғы 15 шілдеге дейінгі мерзімде осы тармақтың 1) тармақшасын орындағаны туралы мәліметтерді ұсынсын.".
2. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап он төрт күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Стратегия және талдау департаменті (М.С. Бөбеев):
1) Заң департаментімен (М.Б. Байсынов) бірлесіп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізу шараларын қолға алсын;
2) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он күндік мерзімде осы қаулыны Агенттіктің мүдделі бөлімшелеріне, екінші деңгейдегі банктерге, "Қазақстан қаржыгерлерінің қауымдастығы" Заңды тұлғалар бірлестігіне жіберсін.
4. Халықаралық қатынастар және жұртшылықпен байланыс бөлімі осы қаулыны Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауды қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Агенттік Төрағасының орынбасары Е.Л. Бахмутоваға жүктелсін.
Төраға