Об утверждении форм первичных учетных документов
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 21 июня 2007 года № 216. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 июля 2007 года № 4815. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 20 декабря 2012 года № 562
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 20.12.2012 № 562 (вводится в действие с 01.01.2013).
В целях реализации пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О бухгалтерском учете и финансовой отчетности"  ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Утвердить прилагаемые формы первичных учетных документов:
1) форму КО-1 согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) форму КО-2 согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) форму КО-3 согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) форму КО-4 согласно приложению 4 к настоящему приказу;
5) форму КО-5 согласно приложению 5 к настоящему приказу;
6) форму З-1 согласно приложению 6 к настоящему приказу;
7) форму З-2 согласно приложению 7 к настоящему приказу;
8) форму З-3 согласно приложению 8 к настоящему приказу;
9) форму З-4 согласно приложению 9 к настоящему приказу;
10) форму З-5 согласно приложению 10 к настоящему приказу;
11) форму З-6 согласно приложению 11 к настоящему приказу;
12) форму З-7 согласно приложению 12 к настоящему приказу;
13) форму З-8 согласно приложению 13 к настоящему приказу;
14) форму З-9 согласно приложению 14 к настоящему приказу;
15) форму З-10 согласно приложению 15 к настоящему приказу;
16) форму ОC-1 согласно приложению 16 к настоящему приказу;
17) форму ОC-1-1 согласно приложению 17 к настоящему приказу;
18) форму ОC-2 согласно приложению 18 к настоящему приказу;
19) форму ОC-3 согласно приложению 19 к настоящему приказу;
20) форму ОC-4 согласно приложению 20 к настоящему приказу;
21) форму ОC-4-1 согласно приложению 21 к настоящему приказу;
22) форму ОC-5 согласно приложению 22 к настоящему приказу;
23) форму ОC-6 согласно приложению 23 к настоящему приказу;
24) форму ОC-6-1 согласно приложению 24 к настоящему приказу;
25) форму ОC-7 согласно приложению 25 к настоящему приказу;
26) форму ОC-8 согласно приложению 26 к настоящему приказу;
27) форму ОC-9 согласно приложению 27 к настоящему приказу;
28) форму ОC-10 согласно приложению 28 к настоящему приказу;
29) форму ОC-11 согласно приложению 29 к настоящему приказу;
30) форму БА-1 согласно приложению 30 к настоящему приказу;
31) форму БА-1 А согласно приложению 31 к настоящему приказу;
32) форму БА-2 согласно приложению 32 к настоящему приказу;
33) форму БА-3 согласно приложению 33 к настоящему приказу;

Бастапқы есеп құжаттарының нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2007 жылғы 21 маусымдағы N 216 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 16 шілдеде Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4815 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 562 Бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2012.12.20 № 562 (2013.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Қолданушылардың назарына!!!
Қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін 4-тармақтан қараңыз.
"Бухгалтерлік есеп пен қаржылық есептілік туралы" Қазақстан Республикасы Заңының  7-бабының 2-тармағын іске асыру мақсатында
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған бастапқы есеп құжаттарының нысандары бекітілсін:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес КО-1 нысаны;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес КО-2 нысаны;
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес КО-3 нысаны;
4) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес КО-4 нысаны;
5) осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес КО-5 нысаны;
6) осы бұйрыққа 6-қосымшаға сәйкес Қ-1 нысаны;
7) осы бұйрыққа 7-қосымшаға сәйкес Қ-2 нысаны;
8) осы бұйрыққа 8-қосымшаға сәйкес Қ-3 нысаны;
9) осы бұйрыққа 9-қосымшаға сәйкес Қ-4 нысаны;
10) осы бұйрыққа 10-қосымшаға сәйкес Қ-5 нысаны;
11) осы бұйрыққа 11-қосымшаға сәйкес Қ-6 нысаны;
12) осы бұйрыққа 12-қосымшаға сәйкес Қ-7 нысаны;
13) осы бұйрыққа 13-қосымшаға сәйкес Қ-8 нысаны;
14) осы бұйрыққа 14-қосымшаға сәйкес Қ-9 нысаны;
15) осы бұйрыққа 15-қосымшаға сәйкес Қ-10 нысаны;
16) осы бұйрыққа 16-қосымшаға сәйкес НҚ-1 нысаны;
17) осы бұйрыққа 17-қосымшаға сәйкес НҚ-1-1 нысаны;
18) осы бұйрыққа 18-қосымшаға сәйкес НҚ-2 нысаны;
19) осы бұйрыққа 19-қосымшаға сәйкес НҚ-3 нысаны;
20) осы бұйрыққа 20-қосымшаға сәйкес НҚ-4 нысаны;
21) осы бұйрыққа 21-қосымшаға сәйкес НҚ-4-1 нысаны;
22) осы бұйрыққа 22-қосымшаға сәйкес НҚ-5 нысаны;
23) осы бұйрыққа 23-қосымшаға сәйкес НҚ-6 нысаны;
24) осы бұйрыққа 24-қосымшаға сәйкес НҚ-6-1 нысаны;
25) осы бұйрыққа 25-қосымшаға сәйкес НҚ-7 нысаны;
26) осы бұйрыққа 26-қосымшаға сәйкес НҚ-8 нысаны;
27) осы бұйрыққа 27-қосымшаға сәйкес НҚ-9 нысаны;
28) осы бұйрыққа 28-қосымшаға сәйкес НҚ-10 нысаны;
29) осы бұйрыққа 29-қосымшаға сәйкес НҚ-11 нысаны;
30) осы бұйрыққа 30-қосымшаға сәйкес БА-1 нысаны;
31) осы бұйрыққа 31-қосымшаға сәйкес БА-1А нысаны;
32) осы бұйрыққа 32-қосымшаға сәйкес БА-2 нысаны;
33) осы бұйрыққа 33-қосымшаға сәйкес БА-3 нысаны;

1. По дебиторской задолженности
При инвентаризации установлено следующее:
Наиме-
нование
дебитора
РНН
Счет
Дата
образо-
вания
задол-
жен-
ности
Срок
оплаты
Сумма по
балансу,
в тенге
Меры,
принятые
к урегули-
рованию
просро-
ченной
задол-
женности
всего
в том
числе
по сомни-
тельным
требо-
ваниям
1
2
3
4
5
6
7
и т.д. линовка до конца листа
ИТОГО:
2. По кредиторской задолженности
Наиме-
нование
кредитора
РНН
Счет
Дата
образо-
вания
задолжен-
ности
Срок
оплаты
Сумма по
балансу,
в тенге
Меры,
принятые
к урегу-
лированию
просро-
ченной
задолжен-
ности
всего
в том
числе
несог-
ласован-
ная с
креди-
торами
1
2
3
4
5
6
7
и т.д. линовка до конца листа
ИТОГО:
Председатель комиссии __________  __________  ______________________
должность   подпись      расшифровка подписи
Члены комиссии ____________  _________  ____________________________
должность    подпись        расшифровка подписи
Приложение к типовой форме Инв-11
_______________
Организация (индивидуальный                        |      Коды       |
предприниматель)_______________________       ОКПО |_______________|
_______________________________________       РНН  |_______________|
________________________
|            |           |
|    Номер   |   Дата    |
|  документа |составления|
|____________|___________|
|____________|___________|
СПРАВКА
к акту N_____ от "___" ________20__года инвентаризации задолженности
по состоянию на "____"  _________________ 20___года.
Поряд-
ковый
номер
записи
Дебитор
За что
чис-
лится
задол-
жен-
ность
Дата
обра-
зова-
ния
задол-
жен-
ности
Сумма
задол-
жен-
ности,
в
тенге
Документ,
подтверждающий
задолженность
При-
меча-
ние
наи-
мено-
вание
адрес
деби-
тор-
ской
наи-
мено-
вание
номер
дата
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Итого
деби-
торов
Кредитор
кре-
дитор-
ской
наи-
мено-
вание
адрес
Итого
креди-
торов
Бухгалтер      _____________  ___________  _______________________
должность      подпись      расшифровка подписи
Печатать с оборотом без заголовочной части. Подпись и печать на обороте.
Применяется для оформления результатов инвентаризации задолженности с банками по займам, с бюджетом, покупателями, поставщиками, подотчетными лицами, работниками, депонентами и прочими дебиторами и кредиторами. Акт составляется в одном экземпляре на основании выявления по документам остатков сумм, числящихся на соответствующих счетах, и подписывается ответственными лицами комиссии.
Приложение 52
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 21 июня 2007 года N 216
Форма Инв-12
_______________
Организация (индивидуальный                        |      Коды       |
предприниматель) ______________________       ОКПО |_______________|
_______________________________________       РНН  |_______________|
________________________
|            |           |
|    Номер   |   Дата    |
|  документа |составления|
|____________|___________|
|____________|___________|
СЛИЧИТЕЛЬНАЯ ВЕДОМОСТЬ
результатов инвентаризации объектов долгосрочных активов
(объекты, относящиеся к основным средствам; инвестициям в недвижимость;
долгосрочным активам, предназначенным для продажи
(далее - объекты долгосрочных активов))
на "___" __________ 20__года
На основании приказа (распоряжения) от "___" _______ 20__года
произведена инвентаризация фактического наличия объектов долгосрочных
активов, находящихся на ответственном хранении
______________     _______________      _________________________
должность            подпись            расшифровка подписи
Инвентаризация начата "___" _____________ 20____года.
Инвентаризация окончена "___" ____________ 20____года.
При инвентаризации установлено следующее:
Но-
мер
по
по-
ряд-
ку
Наиме-
нова-
ние и
крат-
кая
харак-
терис-
тика
объекта
Год
вы-
пус-
ка
(по-
ст-
рой-
ки)
Год
при-
об-
ре-
те-
ния
Номер
Результаты инвентаризации
ин-
вен-
тар-
ный
за-
вод-
ской
пас-
пор-
та
(доку-
мен-
та о
ре-
гист-
ра-
ции)
излишек
недостача
коли-
чест-
во
стои-
мость,
в тен-
ге
коли-
чест-
во
стои-
мость,
в тен-
ге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
и т.д. линовка
до конца листа
Бухгалтер        ___________  _______________________
подпись      расшифровка подписи
С результатами сличения согласен (ны):
Материально-ответственное (-ые) лицо (-а):
____________  ____________  __________________________________
должность      подпись           расшифровка подписи
____________  ____________  __________________________________
должность      подпись           расшифровка подписи
Применяется для отражения результатов инвентаризации объектов долгосрочных активов, по которым выявлены отклонения от учетных данных В сличительной ведомости отражается результат инвентаризации, то есть расхождение между показателями по данным бухгалтерского учета и данными инвентаризационных описей. Сличительная ведомость составляется в одном экземпляре бухгалтером организации (индивидуального предпринимателя) и хранится в бухгалтерии.
Приложение 53
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 21 июня 2007 года N 216
Форма Инв-13
_______________
Организация (индивидуальный                        |      Коды       |
предприниматель) ______________________       ОКПО |_______________|
_______________________________________       РНН  |_______________|
________________________
|            |           |
|    Номер   |   Дата    |
|  документа |составления|
|____________|___________|
|____________|___________|
СЛИЧИТЕЛЬНАЯ ВЕДОМОСТЬ
результатов инвентаризации биологических активов
на "___" ______________ 20____года
На основании приказа (распоряжения) от "___" _______ 20__года
произведена инвентаризация фактического наличия биологических
активов, находящихся на ответственном хранении
______________     _______________      _________________________
должность            подпись            расшифровка подписи
Инвентаризация начата "___" _____________ 20____года.
Инвентаризация окончена "___" ____________ 20____года.
При инвентаризации установлено следующее:
Номер
по по-
рядку
Наиме-
нова-
ние и
крат-
кая
харак-
терис-
тика
объек-
та
Сорт,
кате-
гория,
(воз-
растная
группа)
Дата
приз-
нания
в ба-
лансе
Ин-
вен-
тар-
ный
но-
мер
Результаты инвентаризации
излишек
недостача
коли-
чест-
во
стои-
мость,
в тенге
коли-
чест-
во
стои-
мость,
в тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
и т.д. линовка до
конца листа
Бухгалтер        ___________  _______________________
подпись      расшифровка подписи
С результатами сличения согласен (ны):
Материально-ответственное (-ые) лицо (-а):
____________  ____________  __________________________________
должность      подпись           расшифровка подписи
____________  ____________  __________________________________
должность      подпись           расшифровка подписи
Применяется для отражения результатов инвентаризации биологических активов, по которым выявлены отклонения от учетных данных В сличительной ведомости отражается результат инвентаризации, то есть расхождение между показателями по данным бухгалтерского учета и данными инвентаризационных описей. Сличительная ведомость составляется в одном экземпляре бухгалтером организации (индивидуального предпринимателя) и хранится в бухгалтерии.
Приложение 54
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 21 июня 2007 года N 216
Форма Инв-14
_______________
Организация (индивидуальный                        |      Коды       |
предприниматель) ______________________       ОКПО |_______________|
_______________________________________       РНН  |_______________|
________________________
|            |           |
|    Номер   |   Дата    |
|  документа |составления|
|____________|___________|
|____________|___________|
СЛИЧИТЕЛЬНАЯ ВЕДОМОСТЬ РЕЗУЛЬТАТОВ
ИНВЕНТАРИЗАЦИИ ЗАПАСОВ
на "___" ___________20____года
На основании приказа (распоряжения) от "___" _______ 20__года
произведена инвентаризация фактического наличия запасов, находящихся
на ответственном хранении
______________     _______________      _________________________
должность           подпись             расшифровка подписи
При инвентаризации установлено следующее:
Номер
по
порядку
Запасы
Единица измерения
Результаты инвентаризации
наимено-
вание,
краткая
харак-
терис-
тика
номен-
кла-
тур-
ный
номер
излишек
недостача
коли-
чество
сумма,
в тенге
коли-
чество
сумма,
в тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
и т.д. линовка до конца листа
Итого
Отрегулировано за счет корректировок
в бухгалтерском учете
излишек
недостача
коли-
чество
сумма,
в тенге
счет
коли-
чество
сумма,
в тенге
счет
9
10
11
12
13
14
х
х
2-я страница формы N Инв-14
Пересортица
излишки, зачтенные в
покрытие недостач
недостачи, покрытые
излишками
коли-
чество
сумма,
в тенге
порядковый
номер
зачтенных
недостач
коли-
чество
сумма,
в тенге
порядковый
номер
зачтенных
излишков
15
16
17
18
19
20
х
х
Окончательные излишки
Окончательные недостачи
коли-
чество
сумма,
в тенге
счет
коли-
чество
сумма,
в тенге
счет
21
22
23
24
25
26
х
Бухгалтер       ___________  _______________________
подпись      расшифровка подписи
С результатами сличения согласен (ны):
____________  ____________  __________________________________
должность      подпись           расшифровка подписи
Материально-ответственное (-ые) лицо (-а):
____________  ____________  __________________________________
должность      подпись           расшифровка подписи
Применяется для отражения результатов инвентаризации запасов, по которым выявлены отклонения от данных бухгалтерского учета. Сличительная ведомость результатов инвентаризации запасов составляется в одном экземпляре бухгалтером организации (индивидуального предпринимателя) и хранится в бухгалтерии.
Приложение 55
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 21 июня 2007 года N 216
Форма Инв-15
_______________
Организация (индивидуальный                        |      Коды       |
предприниматель) ______________________       ОКПО |_______________|
_______________________________________       РНН  |_______________|
________________________
|            |           |
|    Номер   |   Дата    |
|  документа |составления|
|____________|___________|
|____________|___________|
АКТ
ИНВЕНТАРИЗАЦИИ ИНВЕСТИЦИЙ
РАСПИСКА
К началу проведения инвентаризации все документы, относящиеся
к приходу и расходу инвестиций, сданы в бухгалтерию и все документы,
подтверждающие инвестирование организации (индивидуального предпри-
нимателя), поступившие на мою (нашу) ответственность оприходованы, а
выбывшие сданы в расход.
Материально-ответственное лицо
_____________    ________________  ___________________________
должность           подпись          расшифровка подписи
На основании приказа (распоряжения) от "___"_________20___года
произведена инвентаризация инвестиций по состоянию на
"____" ______________ 20____года.
При инвентаризации установлено следующее:
Номер
по
порядку
Наимено-
вание
объекта
инвес-
тиций
Инвестиции
наи-
мено-
вание
номер,
дата
серия
номи-
наль-
ная
стои-
мость,
в тенге
покуп-
ная
стои-
мость,
в тенге
срок
пога-
шения
1
2
3
4
5
6
7
8
Номер
балан-
сового
счета
Балансовая
стоимость
инвестиций,
в тенге
Разница
между
покупной и
балансовой
стоимостью,
в тенге
Сумма
переоценки
в сторону,
в тенге
Сумма
инвестиций,
в тенге
уве-
личе-
ние
умень-
шение
уве-
личе-
ния
умень-
шения
факти-
чески
по
данным
счета
9
10
11
12
13
14
15
16
Оборотная страница формы Инв-15
Итого по описи:    а) количество порядковых номеров_________________
прописью
б) на сумму, фактически, тенге___________________
прописью
____________________________________________________________________
Председатель комиссии __________  __________  ______________________
должность   подпись      расшифровка подписи
Члены комиссии ____________  _________  ____________________________
должность    подпись        расшифровка подписи
____________  _________  ____________________________
должность    подпись        расшифровка подписи
Все документы, подтверждающие инвестирование организации
(индивидуального предпринимателя), поименованные в настоящей инвен-
таризационной описи с N __________________ по N ___________________,
комиссией проверены в моем присутствии и внесены в опись, в связи с
чем претензий к инвентаризационной комиссии не имею. Документы,
перечисленные в описи, находятся на моем ответственном хранении.
Материально-ответственное лицо
___________  _________  ______________________
должность    подпись    расшифровка подписи
"___"______________20__года
Указанные в настоящем акте данные
и расчеты проверил _________  _________  _______________________
должность   подпись     расшифровка подписи
"___"__________________20__года
Применяется для отражения результатов инвентаризации инвестиций, числящихся на балансовом счете. Акт составляется в двух экземплярах, подписывается ответственными лицами комиссии и материально-ответственным лицом или группой лиц. Один экземпляр акта передается в бухгалтерию организации (индивидуального предпринимателя), второй - остается у материально-ответственного лица, который принимает документы, подтверждающие инвестирование организации (индивидуального предпринимателя), на ответственное хранение.
Приложение 56
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 21 июня 2007 года N 216
Форма Инв-16
_______________
Организация (индивидуальный                        |      Коды       |
предприниматель) ______________________       ОКПО |_______________|
_______________________________________       РНН  |_______________|
________________________
|            |           |
|    Номер   |   Дата    |
|  документа |составления|
|____________|___________|
|____________|___________|
ИНВЕНТАРИЗАЦИОННЫЙ ЯРЛЫК
_________________________________________________________
наименование запасов
Место хранения запасов
Местонахождение
склада
Номер склада
Отделение
Номер стеллажа
Номер полки
Номер ячейки
Единица измерения
Номенклатурный номер
Марка
Артикул
Сорт
Профиль
Размер
Номер
чертежа
Фактическое количество наличия запасов
цифрами
прописью
Член комиссии ___________  __________  _______________________
должность     подпись     расшифровка подписи
Ответственный
за хранение   ___________  __________  _______________________
должность     подпись     расшифровка подписи
оборотная сторона формы N Инв-16
ДВИЖЕНИЕ ЗАПАСОВ С МОМЕНТА СНЯТИЯ ОСТАТКА
В НАТУРЕ ДО ОКОНЧАНИЯ ИНВЕНТАРИЗАЦИИ
(записи производятся членом инвентаризационной комиссии)
Номер
по порядку
Дата
Номер
доку-
мента
Счет
Приход
Расход
Остаток
Подпись
члена
комиссии
1
2
3
4
5
6
7
8
Движение запасов с момента снятия остатка в натуре и выведенный
остаток после порядковой записи N ______________________ сверены и
соответствуют карточкам.
Фактическое наличие запасов на "___" _____________20__года в количестве
_______________________________
прописью
на ответственное хранение принял
____________________  _______________  ____________________________
должность           подпись         расшифровка подписи

1. Дебиторлық берешек бойынша
Түгендеу кезінде мыналар анықталды:
Деби-
тордың атауы
СТН
Шоты
Бере-
шектің
пайда
болған
күні
Төлеу
мерзі-
мі
Баланс бойынша сомасы, теңгемен
Мерзі-
мі өткен бере-
шекті рет-
теуге қолда-
нылған шара-
лар
барлы-
ғы
оның ішінде күмән-
ді талап-
тар бойын-
ша
1
2
3
4
5
6
7
және т.б. сызық парақтың соңына дейін
Жиыны:
2. Кредиторлық берешек бойынша
Креди-
тордың атауы
СТН
Шоты
Бере-
шектің пайда болған күні
Төлеу мерзі-
мі
Баланс бойынша сомасы, теңгемен
Мерзі-
мі өткен бере-
шекті рет-
теуге қолда-
нылған шара-
лар
барлы-
ғы
оның ішінде күмән-
ді талап-
тар бойын-
ша
1
2
3
4
5
6
7
және т.б. сызық парақтың соңына дейін
Жиыны:
Комиссия төрағасы____________ _______ ___________________
лауазымы    қолы    қолды таратып жазу
Комиссия мүшелері:____________ _______ ___________________
лауазымы    қолы    қолды таратып жазу
Түг-11 нысанына қосымша
_______
| Кодтары |
КҰЖЖ|_______|
Ұйым (жеке кәсіпкер)_______________________    СТН|_______|
_________________
|Құжат   |Жасалған|
| нөмірі  |күні     |
20__жылғы "__" ________________ жағдай бойынша берешекті түгендеудің
20__ жылғы "__" _______________N ________ актісіне
АНЫҚТАМА
Жазба-
ның реттік нөмірі
Дебитор
Бере-
шек не үшін есеп-
телген
Бере-
шектің пайда болған күні
Бере-
шек сома-
сы,
тең-
гемен
Берешекті растайтын құжат
Ес-
кер-
ту
атауы
мекен-жайы
деби-
торлық
атауы
нөмірі
күні
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Деби-
торлар жиыны
Кредитор
креди-
торлық
атауы
мекен-жайы
Креди-
торлар жиыны
Бухгалтер____________ _______ ___________________
лауазымы    қолы    қолды таратып жазу
Тақырып бөлігінсіз екінші жағына басып шығарылады. Қолы мен мөрі екінші жағында.
Банктермен қарыз бойынша, бюджетпен, сатып алушылармен, жеткізушілермен, есеп беретін тұлғалармен, қызметкерлермен, депоненттермен және басқа да дебиторлармен және кредиторлармен берешекті түгендеу нәтижелерін ресімдеу үшін қолданылады. Акті тиісті шоттарда есептелген сома қалдықтарының құжаттары бойынша анықтау негізінде бір данада жасалады және оған комиссияның жауапты тұлғалары қол қояды.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 21 маусымдағы
N 216 бұйрығына
52-қосымша
N Түг-12 нысаны
_______
| Кодтары |
КҰЖЖ|_______|
Ұйым (жеке кәсіпкер)_______________________    СТН|_______|
_________________
|Құжаттың|Жасалған|
| нөмірі  |күні     |
20 ___ жылғы «"___" _______________________ арналған
Ұзақ мерзімді активтердің объектілерін (негізгі құралдарға;
жылжымайтын мүлікке инвестицияларға; сатуға арналған ұзақ
мерзімді активтерге жататын объектілер (бұдан әрі - ұзақ
мерзімді активтердің объектілері)) түгендеу нәтижелерінің
САЛЫСТЫРМАЛЫ ВЕДОМОСІ
20__ жылғы "__" _______________ бұйрықтың (өкімнің) негізінде жауапты сақталудағы ұзақ мерзімді активтер объектілерінің іс жүзінде болуына түгендеу жүргізілді
____________ _______ ___________________
лауазымы      қолы    қолды таратып жазу
Түгендеу 20___ жылғы "___" _______________ басталды.
Түгендеу 20___ жылғы "___" _______________ аяқталды.
Түгендеу кезінде мыналар анықталды:
Рет бойын-
ша нөмірі
Объек-
тінің атауы және қысқа-
ша сипат-
тамасы
Шыға-
рылған (са-
лын-
ған)
жылы
Сатып алын-
ған
жылы
Нөмірі
түген-
деу
зауыт-
тық
Пас-
порт-
тың
(тір-
кеу туралы куә-
лік-
тің)
1
2
3
4
5
6
7
және т.б. сызық парақтың соңына дейін
кестенің жалғасы
Түгендеу нәтижелері
артығы
жетпейтіні
саны
құны, теңгемен
саны
құны, теңгемен
8
9
10
11
Бухгалтер_______ ___________________
қолы   қолды таратып жазу
Салыстыру нәтижелерімен келісемін (келісеміз):
Материалдық жауапты тұлға (лар):________ ______ ____________________
лауазымы  қолы   қолды таратып жазу
________ ______ ____________________
лауазымы  қолы   қолды таратып жазу
Есепке алу деректерінен анықталған ауытқулар бойынша ұзақ мерзімді активтердің объектілерін түгендеу нәтижелерін көрсету үшін қолданылады. Салыстырмалы ведомосте түгендеу нәтижелері, яғни бухгалтерлік есеп деректері бойынша көрсеткіштер мен түгендеу тізімдемесінің деректері арасындағы ауытқу көрсетіледі. Салыстырмалы ведомості ұйымның бухгалтері бір данада жасайды және ол бухгалтерияда сақталады.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 21 маусымдағы
N 216 бұйрығына
53-қосымша
N Түг-13 нысаны
_______
| Кодтары |
КҰЖЖ|_______|
Ұйым (жеке кәсіпкер)_______________________    СТН|_______|
_________________
|Құжаттың|Жасалған|
| нөмірі  |күні     |
20__ жылғы "__" ________________
биологиялық активтерді түгендеу нәтижелерінің
САЛЫСТЫРУ ТІЗІМДЕМЕСІ
20_____жылғы "_____" _______________ бұйрықтың (өкімнің) негізінде жауапты орында сақтаудағы биологиялық активтердің іс жүзінде болуына түгендеу жүргізілді.
____________ _______ ___________________
лауазымы    қолы    қолды таратып жазу
Түгендеу  20__жылғы "__"_________________ басталды.
Түгендеу  20__жылғы "__"_________________ аяқталды.
Түгендеу кезінде мыналар анықталды:
Нөмірі рет-
реті-
мен
Объек-
тінің
атауы
және
қысқа-
ша
сипат-
тамасы
Сұры-
пы,
сана-
ты, (жасы-
на
қарай
тобы)
Балан-
ста таныл-
ған күні
Түген-
деу нөмірі
Түгендеу нәтижелері
артығы
кемі
саны
құны, тең-
гемен
саны
құны, тең-
гемен
1
2
3
4
5
6
7
8
9
және т.б. сызық парақтың соңына дейін
Бухгалтер_______ ___________________
қолы   қолды таратып жазу
Салыстыру нәтижелерімен келісемін (-міз):
Материалдық-жауапты тұлға(-лар):________ ______ ____________________
лауазымы  қолы   қолды таратып жазу
________ ______ ____________________
лауазымы  қолы   қолды таратып жазу
Есепке алу деректерінен ауытқу анықталған биологиялық активтерді түгендеу нәтижелерін көрсету үшін қолданылады. Салыстыру тізімдемесінде түгендеу нәтижесі, яғни, бухгалтерлік есеп деректері бойынша көрсеткіштер мен түгендеу тізімдемелерінің деректерінің арасындағы алшақтық көрсетіледі. Салыстыру тізімдемесін ұйымның (жеке кәсіпкердің) бухгалтері бір данада жасайды және бухгалтерияда сақталады.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 21 маусымдағы
N 216 бұйрығына
54-қосымша
N Түг-14 нысаны
_______
| Кодтары |
КҰЖЖ|_______|
Ұйым (жеке кәсіпкер)_______________________    СТН|_______|
_________________
|Құжаттың|Жасалған|
| нөмірі  |күні     |
20__ жылғы "__" ________________
ҚОРЛАРДЫ ТҮГЕНДЕУ НӘТИЖЕЛЕРІНІҢ САЛЫСТЫРУ ВЕДОМОСІ
20__жылғы "__" _____________N_____бұйрықтың (өкімнің) негізінде жауапты сақтаудағы қорлардың іс жүзінде болуына түгендеу жүргізілді. ____________ _______ ___________________
лауазымы    қолы    қолды таратып жазу
Түгендеу кезінде мыналар анықталды:
Нөмірі рет-
реті-
мен
Қорлар
Өлшем
бірлі-
гі
Түгендеу нәтижелері
атауы, қысқа-
ша си-
патта-
масы
номен-
клату-
ра
нөмірі
артығы
кемі
саны
сома-
сы,
тең-
гемен
саны
сома-
сы, тең-
гемен
1
2
3
4
5
6
7
8
және т.б. сызық парақтың соңына дейін
Жиыны
кестенің жалғасы
Бухгалтерлік есепте түзету есебінен реттелді
артығы
кемі
саны
сомасы,
тең-
гемен
шоты
саны
сома-
сы, тең-
гемен
шоты
9
10
11
12
13
14
х
х
Түг-14 нысанының екінші беті
Қайта сұрыптау
Кемшінді жабуға есептелген артығы
Артықпен жабылған кемшіндер
саны
сомасы, теңгемен
Есептелген
кемшіннің
реттік нөмірі
саны
сомасы, теңгемен
есептелген артылғанның
реттік нөмірі
15
16
17
18
19
20
және т.б. сызық парақтың соңына дейін
х
х
кестенің жалғасы
Түпкілікті артылғаны
Түпкілікті кемшіні
саны
сомасы,
теңгемен
шоты
саны
сомасы, теңгемен
шоты
21
22
23
24
25
26
х
Бухгалтер _______ ___________________
қолы    қолды таратып жазу
Салыстыру нәтижелерімен танысты:_________ ______ ___________________
лауазымы   қолы   қолды таратып жазу
Материалдық-жауапты адам:____________ _______ ___________________
лауазымы      қолы    қолды таратып жазу
Осы бухгалтерлік есептен жалтару анықталған қорларды түгендеу нәтижелерін көрсету үшін қолданылады. Қорларды түгендеу нәтижелерінің салыстыру ведомосін ұйымның (жеке кәсіпкердің) бухгалтері бір данада жасайды және бухгалтерияда сақталады.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 21 маусымдағы
N 216 бұйрығына
55-қосымша
N Түг-15 үлгілік нысаны
_______
| Кодтары |
КҰЖЖ|_______|
Ұйым (жеке кәсіпкер)_______________________    СТН|_______|
_________________
|Құжаттың|Жасалған|
| нөмірі  |күні     |
ИНВЕСТИЦИЯЛАРДЫ ТҮГЕНДЕУ
АКТІСІ
ҚОЛХАТ
Түгендеу жүргізу басталғанда инвестициялардың кірісіне және шығысына қатысты барлық құжаттар бухгалтерияға тапсырылды және менің (біздің) жауапкершілігім(-ізг)е түскен ұйымның (жеке кәсіпкердің) инвестицияланғанын растайтын барлық құжаттар кіріске алынды, ал істен шыққандары шығысқа тапсырылды.
Материалдық-жауапты адам____________ _______ ___________________
лауазымы     қолы    қолды таратып жазу
20__жылғы "__" _______________ N_____бұйрықтың (өкімнің) негізінде 20__жылғы "__" _______________ жағдай бойынша инвестицияларды түгендеу жүргізілді.
Түгендеу кезінде мыналар анықталды:
Нөмірі рет-
реті-
мен
Инвес-
тиция
лар объек-
тісі-
нің атауы
Инвестициялар
атауы
нөмі-
рі,
күні
серия-
сы
атаулы құны, тең-
гемен
сатып алу құны, тең-
гемен
өтеу мерзі-
мі
1
2
3
4
5
6
7
8
кестенің жалғасы
Тең-
герім шоты-
ның нөмірі
Инвес-
тиция-
лардың
теңге-
рім
құны
Сатып алу
және тең-
герім құны
арасындағы
айырым,
теңгемен
Қайта бағалау сомасы, теңгемен
Инвестиция-
лардың
сомасы,
теңгемен
ұлғаю
кему
ұлғаю
кему
іс жүзін-
де
шоттың дерек-
тері бойын-
ша
9
10
11
12
13
14
15
16
15-түгендеу үлгі нысанының артқы беті
Тізімдеме бойынша жиыны:
а) реттік нөмірлерінің саны_________________________________________
жазбаша
б) сомаға, іс жүзінде, теңгемен_____________________________________
жазбаша
Комиссия төрағасы____________ _______ ___________________
лауазымы     қолы    қолды таратып жазу
Комиссия мүшелері:____________ _______ ___________________
лауазымы     қолы    қолды таратып жазу
____________ _______ ___________________
лауазымы     қолы    қолды таратып жазу
N______ бастап N______ қоса алғанда осы түгендеу тізімдемеде аталған ұйымның (жеке кәсіпкердің) инвестицияланғанын растайтын барлық құжаттарды комиссия менің қатысуыммен тексерді және тізімдемеге енгізді, осыған байланысты, түгендеу комиссиясына реніш-талабым жоқ. Тізімдемеде санамаланған құжаттардың сақталуына мен жауап бермін.
Материалдық-жауапты адам____________ _______ ___________________
лауазымы    қолы    қолды таратып жазу
20__жылғы "__" _______________
Осы актіде көрсетілген деректер мен есептерді тексерді
____________ _______ ___________________
лауазымы    қолы    қолды таратып жазу
20__жылғы "__" _______________
Баланс шотына саналатын инвестицияларды түгендеу нәтижелерін көрсету үшін қолданылады. Акті екі данада жасалады, оған комиссияның жауапты адамдары және материалдық-жауапты адам немесе тұлғалар тобы қол қояды. Актінің бір данасы ұйымның (жеке кәсіпкердің) бухгалтериясына беріледі, екіншісі - ұйымның (жеке кәсіпкердің) инвестицияланғанын растайтын құжаттарды қабылдайтын материалдық-жауапты адамның жауапты сақтауында қалдырылады.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 21 маусымдағы
N 216 бұйрығына
56-қосымша
N Түг-16 нысаны
_______
| Кодтары |
КҰЖЖ|_______|
Ұйым (жеке кәсіпкер)_______________________    СТН|_______|
_________________
|Құжаттың|Жасалған|
| нөмірі  |күні     |
_________________________________________________________
қорлардың атауы
ТҮГЕНДЕУ ЗАТБЕЛГІСІ
Қорларды сақтау орны
Қойманың орналасқан орны
Қойманың нөмірі
Бөлімшесі
Стеллаж нөмірі
Сөренің нөмірі
Тор көздің нөмірі
Өлшем бірлігі
Номенклатура нөмірі
Маркісі
Артикулы
Сұрыпы
Бейіні
Мөлшері
Сызба нөмірі
Қолда бар қордың іс жүзіндегі саны
цифрмен
жазбаша
Комиссия мүшесі____________ _______ ___________________
лауазымы    қолы    қолды таратып жазу
Сақтауға жауапты адам____________ _______ ___________________
лауазымы    қолы    қолды таратып жазу
Түг-16 нысанының екінші беті
ЗАТТАЙ ҚАЛДЫҚТЫ АЛҒАН СӘТТЕН БАСТАП ТҮГЕНДЕУ АЯҚТАЛҒАНҒА
ДЕЙІНГІ ҚОРЛАРДЫҢ ҚОЗҒАЛЫСЫ
(жазбаны түгендеу комиссиясының мүшесі жүргізеді)
Нөмірі рет-
реті-
мен
Күні
Құжат-
тың нөмірі
Шоты
Кіріс
Шығыс
Қалдық
Комис-
сия мүше-
сінің қолы
1
2
3
4
5
6
7
8
Заттай қалдықты алған сәттен бастап қорлардың қозғалысы және N____________________________________ реттік жазбадан кейін шығарылған қалдық салыстырылды және карточкаларға сәйкес келеді.
20__жылғы "___" _______________________іс жүзінде қолда бар қорлардың саны______________________________________________________
жазбаша
Сақтауға жауапты адам қабылдап алды
____________ _______ ___________________
лауазымы    қолы    қолды таратып жазу

Применяется для учета фактического наличия запасов на складах в период проведения инвентаризации в тех случаях, когда по условиям организации деятельности (производства) инвентаризационная комиссия не имеет возможности в течение одного дня произвести подсчет запасов и отразить их в инвентаризационной описи. Ярлык заполняется инвентаризационной комиссией в одном экземпляре и хранится вместе с просчитанными запасами по месту их нахождения. Данные формы N инв-16 используются для заполнения инвентаризационной описи запасов (форма N инв-4).
Приложение 57
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 21 июня 2007 года N 216
Форма Т-1 (начало формы)
_______________
|      Коды       |
ОКПО |_______________|
РНН  |_______________|
РАСЧЕТНАЯ ВЕДОМОСТЬ (КНИГА)
_____________________________
структурные подразделения
с________ по _______________ 20___ года
месяц
N п.п
Та-
бель-
ный
но-
мер
Фами-
лия,
имя,
от-
чест-
во
Ка-
те-
го-
рия
пер-
со-
на-
ла
Про-
фес-
сия,
долж-
ность
Усло-
вия
труда
Тарифный
разряд
(оклад),
в тенге
Часовая
(днев-
ная)
тарифная
ставка
Отра-
ботано
Начис-
лено
по видам
оплат
д
н
е
й
ч
а
с
о
в
повре-
менно
ч
а
с
ы
сум-
ма,
в
тен-
ге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Начислено по видам оплат
премия
сдельно
за
работу
в ночное
время
за
работу
в празд-
ничные дни
за
работу
в вы-
ходные
дни
доплата за работу
в сверхурочное
время
к
о
д
п
р
о
ц
е
н
т
сум-
ма,
в
тен-
ге
ч
а
с
ы
сум-
ма,
в
тен-
ге
ч
а
с
ы
сум-
ма,
в
тен-
ге
ч
а
с
ы
сум-
ма,
в
тен-
ге
сум-
ма,
в
тен-
ге
за первые
два часа
за
после-
дующие
часы
ч
а
с
ы
сум-
ма,
в
тен-
ге
ч
а
с
ы
сум-
ма,
в
тен-
ге
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
премия
Итого
начис-
лено
Удержано и зачтено, суммы в тенге
Пособие
по временной
нетрудоспо-
собности
в
с
е
г
о
выдано
за I
поло-
вину
месяца
(аванс)
облагаемый
доход
подоходный налог
за
теку-
щий
месяц
с на-
чала
года
за те-
кущий
месяц
с на-
чала
года
месяц
дни
сумма
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
Удержано и зачтено, суммы в тенге
Задол-
женность
за
работ-
ником
Обязательные пенсионные взносы
по
испол-
нительным
документам
прочие
Всего
удержано
за
текущий
месяц
с
начала
года
код
сумма
37
38
39
40
41
42
43
Сумма
Дата
рождения
Семейное
положение
По какое
число
исполь-
зован
отпуск
Приме-
чание
зара-
ботной
платы
итого к
выдаче
44
45
46
47
48
49
____________________ 20___ года. месяц
Применяется для расчета заработной платы. Составляется в одном экземпляре в бухгалтерии
Приложение 58
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 21 июня 2007 года N 216
Форма Т-2
_______________
|      Коды       |
_______________________                       ОКПО |_______________|
организация                              РНН  |_______________|
Цех, отдел_________________________
Смена мастера ______________________
начальника
________________________________
К расчетной ведомости N              |                |     |         |
________________________ ____        |      Дебет     |     | Допол-  |
|________________| Кре-| нитель- |
В кассу для оплаты в срок            | учас- | коррес-| дит |  ный    |
с ________по __________ 20___ года.  | ток   | понди- |     | признак |
|       | рующий |     |         |
в сумме____________________________  |       |  счет  |     |         |
___________________________________  |_______|________|_____|_________|
Руководитель _______________________________________
Главный бухгалтер __________________________________
"___" _________________ 20___ года.
ПЛАТЕЖНАЯ ВЕДОМОСТЬ N _____
за ___________________ 20___ года.
Количество листов ____________
По настоящей платежной ведомости выплачено тенге______________
и депонировано______________________________________________________
Проверил бухгалтер ______________________________
фамилия, имя, отчество
Номер по
порядку
Табельный
номер
Фамилия,
имя,
отчество
Сумма,
в тенге
Расписка
в полу-
чении
Приме-
чание
1
2
3
4
5
6
Ведомость составил _______________________________________
Фамилия, имя, отчество
Ведомость проверил _______________________________________
Фамилия, имя, отчество
Применяется для учета выдачи заработной платы и пенсии.
На титульном листе формы указывается общая сумма выданной и депонированной заработной платы. При необходимости в графе "Примечание" указывается номер предъявленного документа.
При заполнении платежной ведомости после последней записи необходимо сделать итоговую строку для общей суммы по ведомости. Итоговые строки могут быть введены также в конце каждой страницы.
При составлении документа с помощью средств вычислительной техники форма может печататься без строк.

Қызмет (өндіріс) ұйымының талабы бойынша түгендеу комиссиясы бір күн бойы қорлардың есебін жүргізу және оларды түгендеу тізімдемесінде көрсету мүмкіндігі болмаған жағдайларда, түгендеу жүргізу кезеңінде қоймаларда нақты болған қорлардың есебі үшін қолданылады. Затбелгіні бір данада түгендеу комиссиясы толтырады және есептелген қорлармен бірге олардың орналасқан орнында сақталады. N 16-түгендеу нысанының деректері қорлардың түгендеу тізімдемесін (N 4-түгендеу нысаны) толтыру үшін пайдаланылады.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 21 маусымдағы
N 216 бұйрығына
57-қосымша
N Т-1 үлгі нысаны (нысанның бастапқы жағы)
_______
| Кодтары |
КҰЖЖ|_______|
СТН|_______|
__________________________________
құрылымдық бөлімше
20__жылғы________бастап_________________қоса алғанда
ай
ЕСЕП АЙЫРЫСУ ВЕДОМОСІ (КІТАБЫ)
N р.р
Табель нөмірі
Тегі, аты-
жөні
Персо-
налдың санаты
Маман-
дығы, лауа-
зымы
Еңбек шарты
Тариф-
тік разря-
ды (жала-
қысы)
Сағат бойын-
ша (күн-
дізгі) тариф-
тік ставка
1
2
3
4
5
6
7
8
кестенің жалғасы
Өтелген
Мынадай төлем түрлері бойынша есептелді
күн
сағат
уақыт бойынша
кесімді
түнгі уақыттағы жұмысына
мереке күндердегі жұмысына
сағат
сома-
сы,
тең-
гемен
сағат
сома-
сы,
тең-
гемен
сағат
сома-
сы,
тең-
гемен
сағат
сома-
сы,
тең-
гемен
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
кестенің жалғасы
дема-
лыс күндер
жұмы-
сына
Артық жұмсалған уақыттағы жұмысына қосымшы ақы
Сыйлық
бастапқы екі сағат үшін
кейінгі сағаттар үшін
коды
пайыз
сома-
сы,
тең-
гемен
сома-
сы,
тең-
гемен
сағат
сома-
сы,
сағат
сома-
сы,
тең-
гемен
19
20
21
22
23
24
25
26
кестенің жалғасы
Есеп-
телген жиыны
Ұсталды және
есептелді, сомасы
теңгемен
Уақытша еңбекке жарамсыздығы үшін жәрдемақы
Барлы-
ғы
ай-
дың
І-жар-
тысы
үшін
(аван-
с)
беріл-
ді
салық
салынатын
табыс
айы
күні
сомасы
ағым-
дағы
ай
үшін
жыл басын-
ан бастап
27
28
29
30
31
32
33
34
кестенің жалғасы
Ұстал-
ғанның
барлы-
ғы
Қыз-
мет-
кердің бере-
шегі
табыс салығы
Міндетті зейнетақы жарналары
орын-
дау  құжат-
тары бойын-
ша
өзгелер
ағым-
дағы ай үшін
жыл басы-
нан бастап
ағым-
дағы ай үшін
жыл басы-
нан бастап
коды
сомасы
35
36
37
38
39
40
41
42
43
кестенің жалғасы
Сомасы
Туған күні
Отбасы жағдайы
Демалысы қай күні пайдала-
нылды
Ескерту
жалақы
беруге жиыны
44
45
46
47
48
49
20__жылғы "___" _________________ай
Жалақыны есептеу үшін қолданылады. Бір данада бухгалтерияда
жасалады.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 21 маусымдағы
N 216 бұйрығына
58-қосымша
N Т-2 нысаны
_______
| Кодтары |
КҰЖЖ|_______|
Ұйым (жеке кәсіпкер)_______________________    СТН|_______|
Цехы, бөлімі_______________________________
Мастердің ауысымы
Бастықтың ауысымы               ___________________________________
|      Дебет      |        |        |
N_____________________________ |_________________| Кредит | Қосымша|
есеп айырысу ведомосіне        |учаскесі|коррес- |        |  белгі |
|        |пондент-|        |        |
Төлем үшін кассаға             |        |тейтін  |        |        |
20__жылғы ________бастап       |        |шоты,   |        |        |
______ қоса алғандағы мерзімде.|        |қосалқы |        |        |
|        |шоты    |        |        |
сомасы________________________ |________|________|________|________|
________________________ |________|________|________|________|
|________|________|________|________|
Басшы____________________________________
Бас бухгалтер ___________________________
20__жылғы "___" _________________________
20__ жылғы___________________
N_____ ТӨЛЕМ ВЕДОМОСІ
Бет саны ____________
Осы төлем ведомосі бойынша
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
_____________теңге төленді және_____________________________________
__________________________________________________депозитке салынды.
Бухгалтер тексерді ______________________________
аты-жөні
Нөмірі рет-
ретімен
Табель нөмірі
аты-жөні
Сомасы, теңгемен
Алғаны туралы қолхат
Ескерту
1
2
3
4
5
6
Ведомості  _______________________________________ жасады.
аты-жөні
Ведомості  _______________________________________ тексерді.
аты-жөні
Жалақы беру мен зейнетақыны есептеу үшін қолданылады
Нысанның титул бетінде берілген және депозитке салынған жалақының жалпы сомасы көрсетіледі. Қажет болған кезде,»"Ескерту"» бағанында көрсетілген құжаттың нөмірі көрсетіледі.
Төлем ведомосін толтырған кезде соңғы жазбадан кейін ведомость бойынша жалпы сома үшін жиынтық жол жасау қажет. Жиынтық жолдар әрбір беттің соңына да енгізілуі мүмкін.
Есептеу техникасы құралының көмегімен құжатты жасаған кезде нысан жолсыз басылып шығуы мүмкін.