О внесении изменений и дополнений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 28 октября 2001 года N 418 "Об утверждении Инструкции о формах промежуточного ликвидационного баланса, иных отчетов, ликвидационного баланса ликвидируемых страховых (перестраховочных) организаций в Республике Казахстан, сроках и порядке их представления ликвидационными комиссиями"
Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 16 июля 2007 года N 205. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 августа 2007 года N 4865. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 24 декабря 2012 года № 376
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 24.12.2012 № 376 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях совершенствования нормативных правовых актов, регулирующих деятельность ликвидационных комиссий ликвидируемых страховых (перестраховочных) организаций в Республике Казахстан, Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - Агентство)  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 28 октября 2001 года  N 418 "Об утверждении Инструкции о формах промежуточного ликвидационного баланса, иных отчетов, ликвидационного баланса ликвидируемых страховых (перестраховочных) организаций в Республике Казахстан, сроках и порядке их представления ликвидационными комиссиями", (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 1727), с изменениями и дополнениями, внесенными постановлением Правления Агентства от 16 февраля 2004 года  N 39 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 28 октября 2001 года N 418 "Об утверждении Инструкции о формах промежуточного ликвидационного баланса, иных отчетов, ликвидационного баланса ликвидируемых страховых (перестраховочных) организаций в Республике Казахстан, сроках и порядке их представления ликвидационными комиссиями", зарегистрированное в Министерстве юстиции Республики Казахстан под N 1727" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 2756), следующие дополнения и изменения:
в  Инструкции о формах промежуточного ликвидационного баланса, иных отчетов, ликвидационного баланса ликвидируемых страховых (перестраховочных) организаций в Республике Казахстан, сроках и порядке их представления ликвидационными комиссиями, утвержденной указанным постановлением:

Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқарамасының "Қазақстан Республикасындағы таратылатын сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарының аралық тарату балансының, басқа есептерінің, тарту балансының нысандары және тарату комиссияларының оларды ұсыну мерзімдері мен тәртібі туралы нұсқаулықты бекіту жөнінде" 2001 жылғы 28 қазандағы N 418 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2007 жылғы 16 шілдедегі N 205 Қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігінде 2007 жылғы 13 тамызда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4865 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2012 жылғы 24 желтоқсандағы № 376 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 24.12.2012 № 376 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қолданушылардың назарына!!!
Қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін  2-тармақтан қараңыз.
Қазақстан Республикасындағы таратылатын сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарының тарату комиссияларының қызметін реттейтін нормативтік құқықтық актілерді жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігінің (бұдан әрі - Агенттік) Басқармасы  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Қазақстан Республикасындағы таратылатын сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарының аралық тарату балансының, басқа да есептерінің, тарату балансының нысандары және тарату комиссияларының оларды ұсыну мерзімдері мен тәртібі туралы нұсқаулықты бекіту жөнінде" 2001 жылғы 28 қазандағы  N 418  қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1727 тіркелген), Агенттік Басқармасының "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде N 1727 тіркелген "Қазақстан Республикасындағы таратылатын сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарының аралық тарату балансының, басқа да есептерінің, тарату балансының нысандары және тарату комиссияларының оларды ұсыну мерзімдері мен тәртібі туралы нұсқаулықты бекіту жөнінде" 2001 жылғы 28 қазандағы N 418 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2004 жылғы 16 ақпандағы  N 39 қаулысымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2756 тіркелген) енгізілген өзгерістер мен толықтырулармен бірге мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасындағы таратылатын сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарының аралық тарату балансының, басқа да есептерінің, тарату балансының нысандары және тарату комиссияларының оларды ұсыну мерзімдері мен тәртібі туралы нұсқаулыққа:

дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Промежуточный ликвидационный баланс добровольно или принудительно ликвидируемой страховой (перестраховочной) организации не подлежит рассмотрению (при добровольной ликвидации) и утверждению (при принудительной ликвидации) в случаях:
1) непредставления документов, предусмотренных пунктом 4 настоящей Инструкции;
2) несоответствия данных промежуточного ликвидационного баланса данным документов, указанных в пунктах 3, 4 настоящей Инструкции.
В случае не утверждения промежуточного ликвидационного баланса уполномоченный орган (при принудительной ликвидации страховой (перестраховочной) организации) или общее собрание акционеров страховой (перестраховочной) организации (при добровольной ликвидации страховой (перестраховочной) организации) письменно уведомляют об этом ликвидационную комиссию с указанием причин и срока по устранению выявленных нарушений, недостатков и повторного представления промежуточного ликвидационного баланса в уполномоченный орган (для принудительной ликвидации страховой (перестраховочной) организации) или общему собранию акционеров (для добровольной ликвидации страховой (перестраховочной) организации) для утверждения, который не может превышать одного месяца со дня получения ликвидационной комиссией страховой (перестраховочной) организации письменного уведомления о не утверждении промежуточного ликвидационного баланса.";
в пункте 9:
в подпункте 4):
слово "денег" заменить словами "денежных средств";
после слова "счету" дополнить словами "в тенге";
дополнить подпунктом 4-1) следующего содержания:
"4-1) Отчет о движении денежных средств по текущему счету в иностранной валюте ликвидируемой страховой (перестраховочной) организации) за отчетный период, составленный по форме согласно Приложению 18-1 к настоящей Инструкции;";
в подпункте 5):
слово "денег" заменить словами "денежных средств";
после слова "кассе" дополнить словами "в тенге";
дополнить подпунктом 5-1) следующего содержания:
"5-1) Отчет о движении денежных средств по кассе в иностранной валюте ликвидируемой страховой (перестраховочной) организации за отчетный период, составленный согласно Приложению 19-2 к настоящей Инструкции;";
в подпункте 6) знак препинания "." заменить знаком препинания ";";
дополнить подпунктом 7) следующего содержания:
"7) Отчет о произведенных ликвидационной комиссией страховой (перестраховочной) организации) расходах на ликвидационное производство за отчетный период, составленный по форме в соответствии с Приложением 24 к настоящей Инструкции (представляется до создания комитета кредиторов).";

мынадай мазмұндағы 6-1-тармақпен толықтырылсын:
"6-1. Ерікті немесе еріксіз таратылатын сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарының аралық тарату балансы мынадай жағдайларда қаралуы (ерікті таратылған жағдайда) және бекітілуі (еріксіз таратылған жағдайда) тиіс емес:
1) осы Нұсқаулықтың 4-тармағында көзделген құжаттарды бермеу;
2) осы Нұсқаулықтың 3, 4-тармақтарында көзделген құжаттардың аралық тарату балансының деректерімен сәйкессіздігі.
Аралық тарату балансы бекітілмеген жағдайда (сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымы еріксіз таратылған жағдайда) уәкілетті орган немесе сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарының акционерлерінің жалпы жиналысы (сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымы ерікті түрде таратылған жағдайда) бұл туралы тарату комиссиясына анықталған бұзушылықтарды, кемшіліктерді жою жөніндегі себептер мен мерзімді және аралық тарату балансын бекітпеу туралы жазбаша хабарламаны сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымының тарату комиссиясы алған күннен бастап бір айдан асуы мүмкін емес екендігін бекіту үшін акционерлердің жалпы жиналысына (сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымын ерікті тарату үшін) немесе аралық тарату балансын уәкілетті органға екінші рет беру (сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымын еріксіз тарату үшін) туралы жазбаша хабарламаны көрсете отырып, жазбаша хабардар етеді.";
9-тармақта:
4) тармақшадағы:
"ақша" деген сөз "ақша қаражаттары" деген сөздермен ауыстырылсын;
"ағымдық шот" деген сөздердің алдынан "теңгедегі" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы 4-1) тармақшамен толықтырылсын:
"4-1) осы Нұсқаулықтың 18-1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша жасалған есепті кезең ішіндегі таратылатын сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымының шетел валютасындағы ағымдық шоты бойынша ақша қаражатының қозғалысы туралы есеп;";
5) тармақшадағы:
"ақша" деген сөз "ақша қаражаттары" деген сөздермен ауыстырылсын;
"жасалған касса" деген сөздердің алдынан "теңгеде" деген сөзбен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы 5-1) тармақшамен толықтырылсын:
"5-1) осы Нұсқаулықтың 19-2-қосымшасына сәйкес жасалған есепті кезең ішіндегі таратылатын сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымының шетел валютасындағы касса бойынша ақша қаражатының қозғалысы туралы есеп;"
6) тармақшадағы "." деген тыныс белгісі ";" деген тыныс белгісімен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 7) тармақшамен толықтырылсын:
"7) осы Нұсқаулықтың (кредиторлар комитеті құрылғанға дейін беріледі) 24-қосымшасына сәйкес нысан бойынша жасалған есепті кезең ішіндегі сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымының тарату комиссиясының тарату өндірісіне жұмсаған шығыстары туралы есеп.";

Приложение 1 изложить согласно Приложению 1 к настоящему постановлению;
графу 5 Приложения 11 изложить в следующей редакции:
в иностранной валюте
в
долларах
США
в евро
в
российских
рублях
в иной
иностранной
валюте
5
в Приложении 13-2:
графу 4 изложить в следующей редакции:
в иностранной валюте
в
долларах
США
в евро
в
российских
рублях
в иной
иностранной
валюте
4
графу 7 изложить в следующей редакции:
в иностранной валюте
в
долларах
США
в евро
в
российских
рублях
в иной
иностранной
валюте
7
графу 10 изложить в следующей редакции:
в иностранной валюте
в
долларах
США
в евро
в
российских
рублях
в иной
иностранной
валюте
10
Приложение 15 изложить согласно Приложению 2 к настоящему постановлению;
в наименовании формы 5 Приложения 18:
слово "денег" заменить словами "денежных средств";
после слова "счету" дополнить словами "в тенге";
дополнить Приложением 18-1 согласно Приложению 3 к настоящему постановлению;
в наименовании формы 6 Приложения 19:
слово "денег" заменить словами "денежных средств";
после слова "кассе" дополнить словами "в тенге";
дополнить Приложением 19-2 согласно Приложению 4 к настоящему постановлению;
Приложение 24 изложить согласно Приложению 5 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту ликвидации финансовых организаций:
1) совместно с Юридическим департаментом (Байсынов М.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления довести его до сведения заинтересованных подразделений Агентства и ликвидационных комиссий страховых (перестраховочных) организаций.
4. Службе Председателя Агентства принять меры к публикации настоящего постановления в средствах массовой информации Республики Казахстан.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Агентства Узбекова Г.Н.
Председатель
Согласовано
Национальный Банк
Республики Казахстан
Председатель
20 июля 2007 года
Приложение 1
к постановлению Правления
Агентства Республики Казахстан
по регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых
организаций
от 16 июля 2007 года N 205
"Приложение 1
к Инструкции о формах
промежуточного ликвидационного
баланса, иных отчетов,
ликвидационного баланса
ликвидируемых страховых
(перестраховочных) организаций
в Республике Казахстан, сроках
и порядке их представления
ликвидационными комиссиями
Форма 1
"Утверждено"
____________________________
____________________________
"___" ___________ 20 __ года
Промежуточный ликвидационный баланс
(наименование ликвидируемой страховой (перестраховочной) организации)
в тысячах тенге
N
Наименование
статьи
Номера
балансовых
счетов
На начало
процесса
ликвидации
На
отчетную
дату
Изменения
(графа 5-
графа 4)
1
2
3
4
5
6
Активы
1
Деньги и денежные
эквиваленты
2
Вклады размещенные
(за вычетом резервов
по сомнительным долгам)
3
Ценные бумаги,
предназначенные для
торговли (за вычетом
резервов по
сомнительным долгам)
4
Ценные бумаги,
имеющиеся в наличии
для продажи
(за вычетом резервов
по сомнительным
долгам)
5
Операция
"обратное РЕПО"
6
Аффинированные
драгоценные металлы
7
Производные финансовые
инструменты
8
Активы перестрахования
по незаработанным
премиям (за вычетом
резервов по
сомнительным долгам)
9
Активы перестрахования
по произошедшим, но
незаявленным убыткам
(за вычетом резервов
по сомнительным долгам)
10
Активы перестрахования
по не произошедшим
убыткам по договорам
страхования
(перестрахования)
жизни (за вычетом
резервов по
сомнительным долгам)
11
Активы перестрахования
по не произошедшим
убыткам по договорам
аннуитета (за вычетом
резервов по
сомнительным долгам)
12
Активы перестрахования
по заявленным, но
неурегулированным
убыткам (за вычетом
резервов по
сомнительным долгам)
13
Активы перестрахования
по дополнительным
резервам (за вычетом
резервов по
сомнительным долгам)
14
Страховые премии
к получению от
страхователей
(перестрахователей)
и посредников (за
вычетом резервов по
сомнительным долгам)
15
Прочая дебиторская
задолженность (за
вычетом резервов по
сомнительным долгам)
16
Займы, предоставленные
страхователям (за
вычетом резервов по
сомнительным долгам)
17
Расходы будущих
периодов
18
Налоговое требование
19
Отсроченное налоговое
требование
20
Прочие активы
21
Ценные бумаги,
удерживаемые до
погашения (за вычетом
резервов по
сомнительным долгам)
22
Инвестиции в капитал
других юридических лиц
23
Основные средства
(нетто)
24
Инвестиционное
имущество
25
Долгосрочные активы,
предназначенные для
продажи (нетто)
26
Нематериальные активы
(нетто)
Итого по Активу
N
Наименование
статьи
Номера
балансовых
счетов
На начало
процесса
ликвидации
На
отчетную
дату
Изменения
(графа 5-
графа 4)
1
2
3
4
5
6
Обязательства
1
Резерв незаработанной
премии
2
Резерв не произошедших
убытков по договорам
страхования (перестра-
хования) жизни
3
Резерв не произошедших
убытков по договорам
аннуитета
4
Резерв произошедших,
но незаявленных убытков
5
Резерв заявленных,
но неурегулированных
убытков
6
Дополнительные резервы
7
Займы полученные
8
Расчеты с
перестраховщиками
9
Расчеты с посредниками
по страховой
(перестраховочной)
деятельности
10
Расчеты с акционерами
по дивидендам
11
Счета к уплате по
договорам страхования
(перестрахования)
12
Прочая кредиторская
задолженность
13
Оценочные обязательства
14
Операция "РЕПО"
15
Производные финансовые
инструменты
16
Доходы будущих периодов
17
Налоговое обязательство
18
Отсроченное налоговое
обязательство
19
Прочие обязательства
Итого по обязательствам
Капитал
1
Уставный капитал
(взносы учредителей)
2
Изъятый капитал
(взносы учредителей)
3
Резервный капитал
4
Резерв предупредитель-
ных мероприятий
5
Результаты переоценки
6
Нераспределенная
прибыль (непокрытый
убыток):
6.1
нераспределенная
прибыль (непокрытый
убыток)
предыдущих лет
6.2
нераспределенная
прибыль (непокрытый
убыток)
отчетного периода
Итого по капиталу
Председатель
ликвидационной
комиссии          ______________________________________  ________________
(фамилия, имя, при наличии - отчество)      (подпись)
Главный бухгалтер ______________________________________  ________________
(фамилия, имя, при наличии - отчество)      (подпись)
Исполнитель ____________________________________________  ________________
телефон        (фамилия, имя, при наличии - отчество)        (подпись) ".
Приложение 2
к постановлению Правления
Агентства Республики Казахстан
по регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых
организаций
от 16 июля 2007 года N 205
"Приложение 15
к Инструкции о формах
промежуточного ликвидационного
баланса, иных отчетов,
ликвидационного баланса
ликвидируемых страховых
(перестраховочных) организаций
в Республике Казахстан, сроках
и порядке их представления
ликвидационными комиссиями
Форма 3
Отчет о состоянии активов (наименование страховой
(перестраховочной) организации)
на "___" _____________ 20___ года
(отчетная дата)
в тысячах тенге
N
Показатели
Номер
балан-
сового
(внеба-
лансо-
вого)
счета
На
начало
ликви-
дацион-
ного
про-
цесса
На
преды-
дущую
отчет-
ную
дату
На
отчет-
ную
дату
Изменения
по
срав-
нению
с дан-
ными
на на-
чало
ликви-
дацион-
ного
процес-
са
по срав-
нению с
данными
на дату
преды-
дущего
отчета
1
2
3
4
5
6
7
(графа
6-графа
4)
8
(графа
6-графа
5)
1
Деньги и
денежные
эквиваленты
2
Вклады
размещенные
3
Ценные бумаги,
в том числе:
3.1
Ценные бумаги,
предназначенные
для торговли
3.2
Ценные бумаги,
имеющиеся в
наличии для
продажи
3.3
Ценные бумаги,
удерживаемые
до погашения
4
Операция
"обратное РЕПО"
5
Аффинированные
драгоценные
металлы
6
Производные
финансовые
инструменты
7
Активы пере-
страхования:
7.1
Активы пере-
страхования по
незаработанным
премиям
7.2
Активы пере-
страхования по
произошедшим,
но незаявленным
убыткам
7.3
Активы пере-
страхования по
не произошедшим
убыткам по
договорам
страхования
(перестрахова-
ния) жизни
7.4
Активы пере-
страхования по
не произошедшим
убыткам по
договорам
аннуитета
7.5
Активы пере-
страхования по
заявленным, но
неурегулирован-
ным убыткам
7.6
Активы пере-
страхования по
дополнительным
резервам
8
Расходы будущих
периодов
9
Налоговое
требование
10
Отсроченное
налоговое
требование
11
Прочие активы
12
Инвестиции в
капитал других
юридических лиц
13
Основные
средства, в
том числе:

1-қосымша осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жазылсын;
11-қосымшаның 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
Шетел валютасында
АҚШ долларымен
Еуромен
Ресей рублімен
Шетел валютасында
5
13-2-қосымшада:
4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
Шетел валютасында
АҚШ долларымен
Еуромен
Ресей рублімен
Шетел валютасында
4
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
Шетел валютасында
АҚШ долларымен
Еуромен
Ресей рублімен
Шетел валютасында
7
10-баған мынадай редакцияда жазылсын:
Шетел валютасында
АҚШ долларымен
Еуромен
Ресей рублімен
Шетел валютасында
10
15-қосымша осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес жазылсын;
18-қосымшаның 5-нысанының атауындағы "ақша" деген сөз "ақша қаражаттары" деген сөздермен ауыстырылсын және "ағымдық шот" деген сөздердің алдынан "теңгедегі" деген сөзбен толықтырылсын;
осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес 18-1-қосымшамен толықтырылсын;
19-қосымшаның 6-нысанының атауындағы "ақша" деген сөз "ақша қаражаттары" деген сөздермен ауыстырылсын және "жасалған касса" деген сөздердің алдынан "теңгеде" деген сөзбен толықтырылсын;
осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес 18-1-қосымшамен толықтырылсын;
осы қаулының 4-қосымшасына сәйкес 19-2-қосымшамен толықтырылсын;
24-қосымша осы қаулының 5-қосымшасына сәйкес жазылсын.
2. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап он төрт күн өткеннен кейін қолданысқа енеді.
3. Қаржы ұйымдарын тарату департаменті:
1) Заң департаментімен (Байсынов М.Б.) бірлесіп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізу шараларын қолға алсын;
2) осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап он күндік мерзімде оны Агенттіктің мүдделі бөлімшелеріне және сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарының тарату комиссияларына мәлімет үшін жіберсін.
4. Агенттік Төрағасының Қызметі осы қаулыны Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында жариялау жөнінде шаралар қабылдасын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Агенттік Төрағасының орынбасары Ғ.Н. Өзбековке жүктелсін.
Төраға
"Келісілді"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі
Төрағасы
2007 жылғы 20 шілде
Қазақстан Республикасы Қаржы
нарығын және қаржы ұйымдарын
реттеу мен қадағалау агенттігі
Басқармасының 2007 жылғы
16 шілдедегі N 205 қаулысына
1-қосымша
"Қазақстан Республикасындағы
таратылатын сақтандыру
(қайта сақтандыру) ұйымдарының
аралық тарату балансының,
басқа да есептерінің, тарату
балансының нысандары және
тарату комиссияларының оларды
ұсыну мерзімдері мен тәртібі
туралы нұсқаулықтың
1-қосымшасы
1-нысан
20 __ жылғы "___" ___________
_____________________________
_____________________________
"Бекітілді"
Аралық тарату балансы
(таратылатын сақтандыру (қайта сақтандыру)
ұйымының атауы)
мың теңгемен
N
Бап атауы
Баланс шоттары- ның нөмірлері
Тарату процесі-нің басында
Есепті күнге
Өзгерістер (5-баған-
4-баған)
1
2
3
4
5
6
Активтер
1
Ақша және ақша эквиваленттер
2
Орналасқан салымдар
(күмәнды борыштар
бойынша резервтерді
шегеріп)
3
Саудаға арналған бағалы
қағаздар (күмәнды
борыштар бойынша
резервтерді шегеріп)
4
Сату үшін қолда бар
бағалы қағаздар
(күмәнды борыштар
бойынша резервтерді
шегеріп)
5
"КеріРЕПО" операциялары
6
Тазартылған қымбат
металдар
7
Туынды қаржы құралдары
8
Еңбек сіңірілмеген
сыйлықақылар бойынша
қайта сақтандыру
активтері (күмәнды
борыштар бойынша
резервтерді шегеріп)
9
Пайда болған, бірақ
анықталмаған шығындар
бойынша қайта сақтан-
дыру активтері (күмән-
ды борыштар бойынша
резервтерді шегеріп)
10
Өмірді сақтандыру
(қайта сақтандыру)
шарттарындағы болмаған
шығындар бойынша қайта
сақтандыру активтері
(күмәнды борыштар
бойынша резервтерді
шегеріп)
11
Аннуитет шарттары
бойынша болмаған
шығындар бойынша қайта
сақтандыру активтері
(күмәнды борыштар
бойынша резервтерді
шегеріп)
12
Анықталған, бірақ
реттелмеген шығындар
бойынша қайта
сақтандыру активтері
(күмәнды борыштар
бойынша резервтерді
шегеріп)
13
Қосымша резервтер
бойынша қайта
сақтандыру активтері
(күмәнды борыштар
бойынша резервтерді
шегеріп)
14
Сақтандырушылардан
(қайта сақтандырылу-
шылардан) және делдал-
дардан алынатын сақтан-
дыру сыйлықақылары
(күмәнды борыштар
бойынша резервтерді
шегеріп)
15
Басқа дебиторлық
берешек (күмәнды
борыштар бойынша
резервтерді шегеріп)
16
Сақтанушыларға берілген
заемдар (күмәнды
борыштар бойынша
резервтерді шегеріп)
17
Болашақ кезеңдер
шығыстары
18
Салықтық талап ету
19
Мерзімі ұзартылған
салықтық талап ету
20
Басқа да активтер
21
Өтелгенге дейін ұстала-
тын бағалы қағаздар
(күмәнды борыштар
бойынша резервтерді
шегеріп)
22
Басқа заңды тұлғалардың
капиталдарындағы
инвестициялар
23
Негізгі қаражат (нетто)
24
Инвестициялық мүлік
25
Сатуға (нетто) арналған
ұзақ мерзімді активтер
26
Материалдық емес
активтер (нетто)
Активтер бойынша жиынтық
Бап атауы
Баланс шоттары- ның нөмірлері
Тарату процесі-нің басында
Есепті күнге
Өзгерістер (5-баған-
4-баған)
1
2
3
4
5
6
Міндеттемелер
1
Еңбек сіңірілмеген сыйлықақы резерві
2
Өмірді сақтандыру (қайта сақтандыру) шарттары бойынша болмаған шығындар резерві
3
Аннуитет шарттары бойынша болмаған шығындар резерві
4
Болған, бірақ анықталмаған шығындар резерві
5
Анықталған, бірақ реттелмеген шығындар резерві
6
Қосымша резервтер
7
Алынған заемдар
8
Қайта сақтандырушылар мен жасалған есептер
9
Сақтандыру (қайта сақтандыру) қызметі бойынша делдалдармен есеп айырысулар
10
Акционерлермен дивидендтер бойынша есеп айырысу
11
Сақтандыру (қайта сақтандыру) шарттары бойынша төленетін шоттар
12
Басқа кредиторлық берешек
13
Бағалау жөніндегі міндеттемелер
14
"РЕПО" операциялары
15
Туынды қаржы құралдары
16
Болашақ кезеңдер кірістері
17
Салықтық міндеттеме
18
Мерзімі ұзартылған салықтық міндеттеме
19
Басқа да міндеттемелер
Міндеттемелер бойынша жиынтық
Капитал
1
Жарғылық капитал
(құрылтайшылар
жарналары)
2
Алып қойылған капитал
(құрылтайшылар
жарналары)
3
Резервтік капитал
4
Ескертілген
іс-шаралар резерві
5
Қайта бағалау
қорытындылары
6
Бөлінбеген пайда
(жабылмаған шығын):
6.1
Осының алдындағы
жылдардың бөлінбеген
пайдасы (жабылмаған
шығыны)
6.2
Есепті кезеңнің
бөлінбеген пайдасы
(жабылмаған шығыны)
Капитал бойынша
жиынтық
Тарату комиссиясының
төрағасы      ______________________________________   ______
(тегі, аты, бар болса - әкесінің аты)    (қолы)
Бас бухгалтер ______________________________________   ______
(тегі, аты, бар болса - әкесінің аты)    (қолы)
Орындаушы     ______________________________________   ______
телефон       (тегі, аты, бар болса - әкесінің аты)    (қолы) ".
Қазақстан Республикасы Қаржы
нарығын және қаржы ұйымдарын
реттеу мен қадағалау агенттігі
Басқармасының 2007 жылғы
16 шілдедегі N 205 қаулысына
2-қосымша
"Қазақстан Республикасындағы
таратылатын сақтандыру
(қайта сақтандыру) ұйымдарының
аралық тарату балансының,
басқа да есептерінің, тарату
балансының нысандары және
тарату комиссияларының оларды
ұсыну мерзімдері мен тәртібі
туралы нұсқаулықтың
15-қосымшасы
3-нысан
20___ жылғы "___" _____________
(есепті күн)
сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарының активтердің
жай-күйі туралы есеп
мың теңгемен
N
Көрсеткіштер
Бала- нстық (бала- нстан- тыс) шот нөмірі
Тара- ту про- цесі- нің бас- ында
Осы- ның алдын- дағы есепті күнге
Есепті күнге
Өзгерістер
Тарату процесінің басындағы деректер мен салыс-
тырғанда
Осының алдындағы есептің деректері мен күнін
салыстыр- ғанда
1
2
3
4
5
6
7 (6-баған- 4-баған)
8 (6-баған-5-баған)
1
Ақша және ақша
баламалары
2
Орналастырылған
салымдар
3
Бағалы қағаз-
дар, оның
ішінде:
3.1
Саудаға арнал-
ған бағалы
қағаздар
3.2
Сату үшін қол-
да бар бағалы
қағаздар
3.3
Өтелгенге
дейін ұстала-
тын бағалы
қағаздар
4
"КеріРЕПО"
операциялары
5
Тазартылған
қымбат металдар
6
Туынды қаржы
құралдары
7
Қайта сақтан-
дыру активтері:
7.1
Еңбек сіңіріл-
меген сыйлық-
ақылар бойынша
қайта сақтан-
дыру активтері
7.2
Болған, бірақ
анықталмаған
шығындар бойын-
ша қайта сақ-
тандыру актив-
тері
7.3
Өмірді сақтан-
дыру (қайта
сақтандыру)
шарттары бойын-
ша болмаған
шығындар бойын-
ша қайта сақ-
тандыру актив-
тері
7.4
Аннуитет шарт-
тары бойынша
болмаған шығын-
дар бойынша
қайта сақтан-
дыру активтері
7.5
Анықталған,
бірақ реттел-
меген шығындар
бойынша қайта
сақтандыру
активтері
7.6
Қосымша резерв-
тер бойынша
қайта сақтан-
дыру активтері
8
Болашақ кезең-
дер шығыстары
9
Салықтық талап
ету
10
Мерзімі ұзар-
тылған салық-
тық талап ету
11
Басқа активтер
12
Басқа заңды
тұлғалардың
капиталындағы
инвестициялар
13
Негізгі құрал-
жабдықтар,
оның ішінде:

13.1
Строящиеся
(устанавливае-
мые) основные
средства
13.2
Земля, здания
и сооружения
13.3
Компьютерное
оборудование
13.4
Транспортные
средства
13.5
Прочие основные
средства
14
Инвестиционное
имущество
15
Долгосрочные
активы,
предназначенные
для продажи
16
Нематериальные
активы
Итого активов:
Резервы (провизии)
Счет отрицательной
корректировки
Начисленная
амортизация
Председатель
ликвидационной
комиссии        ________________________________________  ______________
(фамилия, имя, при наличии - отчество)      (подпись)
Главный
бухгалтер       ________________________________________   _____________
(фамилия, имя, при наличии - отчество)      (подпись)
Исполнитель     ________________________________________   _____________
телефон          (фамилия, имя, при наличии - отчество)      (подпись)".
Приложение 3
к постановлению Правления
Агентства Республики Казахстан
по регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых
организаций
от 16 июля 2007 года N 205
"Приложение 18-1
к Инструкции о формах
промежуточного ликвидационного
баланса, иных отчетов,
ликвидационного баланса
ликвидируемых страховых
(перестраховочных) организаций
в Республике Казахстан, сроках
и порядке их представления
ликвидационными комиссиями
Форма 5-1
Отчет
о движении денежных средств по текущему счету в иностранной валюте
_________________________________________________________
(наименование страховой (перестраховочной) организации)
за отчетный период (месяц, квартал, год)
N
Сальдо на предыдущую
отчетную дату
Дата
совер-
шения
опера-
ции
Осно-
вание
пла-
тежа
Приход
В иностранной валюте
В иностранной валюте
В
дол-
ла-
рах
США
В
евро
В
рос-
сий-
ских
руб-
лях
В иной
иност-
ранной
валюте
В
дол-
ларах
США
В
евро
В
рос-
сий-
ских
руб-
лях
В
иной
иност-
ранной
валюте
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Итого  за  месяц
Итого  за месяц
Всего за (квартал, год)
продолжение таблицы
Расход
Сальдо на
отчетную дату
В иностранной валюте
В иностранной валюте
В дол-
ларах
США
В евро
В
россий-
ских
рублях
В иной
иност-
ранной
валюте
В дол-
ларах
США
В евро
В
россий-
ских
рублях
В иной
иност-
ранной
валюте
12
13
14
15
16
17
18
19
Председатель
ликвидационной
комиссии        ________________________________________  ______________
(фамилия, имя, при наличии - отчество)      (подпись)
Главный
бухгалтер       ________________________________________   _____________
(фамилия, имя, при наличии - отчество)      (подпись)
Исполнитель     ________________________________________   _____________
телефон          (фамилия, имя, при наличии - отчество)      (подпись)".
Приложение 4
к постановлению Правления
Агентства Республики Казахстан
по регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых
организаций
от 16 июля 2007 года N 205

13.1
Құрылыс салынып
жатқан (орнаты-
лып жатқан)
негізгі құрал-
жабдықтар
13.2
Жер, үй және
үй-жай
13.3
Компьютер
жабдығы
13.4
Көлік құралдары
13.5
Басқа да не-
гізгі құрал-
жадықтар
14
Инвестициялық
мүлік
15
Сатуға арналған
ұзақ мерзімді
активтер
16
Материалдық
емес активтер
Активтер жиынтығы:
Резервтер
(провизиялар)
Теріс түзету шоты
Есептелген
амортизация
Тарату комиссиясының
төрағасы      ______________________________________   ______
(тегі, аты, бар болса - әкесінің аты)    (қолы)
Бас бухгалтер ______________________________________   ______
(тегі, аты, бар болса - әкесінің аты)    (қолы)
Орындаушы     ______________________________________   ______
телефон       (тегі, аты, бар болса - әкесінің аты)    (қолы) ".
Қазақстан Республикасы Қаржы
нарығын және қаржы ұйымдарын
реттеу мен қадағалау агенттігі
Басқармасының 2007 жылғы
16 шілдедегі N 205 қаулысына
3-қосымша
"Қазақстан Республикасындағы
таратылатын сақтандыру
(қайта сақтандыру) ұйымдарының
аралық тарату балансының,
басқа да есептерінің, тарату
балансының нысандары және
тарату комиссияларының оларды
ұсыну мерзімдері мен тәртібі
туралы нұсқаулықтың
18-1-қосымшасы
5-1-нысан
____________________
(сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымының атауы)
есепті кезең ішіндегі (ай, тоқсан, жыл) шетел валютасындағы
ағымдағы шот бойынша ақша қаражатының
қозғалысы туралы есеп
N
Осының алдындағы есепті күннің сальдосы
Операция жасалған күн
Төлем негізде- месі
Шетел валютасымен
АҚШ долларымен
Еуромен
Ресей рублімен
Шетел валютасымен
1
2
3
4
5
6
7
Ай бойынша жиынтық
Ай бойынша жиынтық
(тоқсан, жыл) үшін барлығы
кестенің жалғасы
Кіріс
Шығыс
Шетел валютасында
Шетел валютасында
АҚШ доллар- ымен
Еуро-мен
Ресей рублі-мен
Шетел валюта- сымен
АҚШ доллар-ымен
Еуро- мен
Ресей рублі- мен
Шетел валюта- сымен
8
9
10
11
12
13
14
15
кестенің жалғасы
Есепті күнгі сальдо
Шетел валютасында
АҚШ
долларымен
Еуромен
Ресей
рублімен
Шетел
валютасымен
16
17
18
19
Тарату комиссиясының
төрағасы      ______________________________________   ______
(тегі, аты, бар болса - әкесінің аты)    (қолы)
Бас бухгалтер ______________________________________   ______
(тегі, аты, бар болса - әкесінің аты)    (қолы)
Орындаушы     ______________________________________   ______
телефон       (тегі, аты, бар болса - әкесінің аты)    (қолы) ".
Қазақстан Республикасы Қаржы
нарығын және қаржы ұйымдарын
реттеу мен қадағалау агенттігі
Басқармасының 2007 жылғы
16 шілдедегі N 205 қаулысына
4-қосымша
"Қазақстан Республикасындағы
таратылатын сақтандыру
(қайта сақтандыру) ұйымдарының
аралық тарату балансының,
басқа да есептерінің, тарату
балансының нысандары және
тарату комиссияларының оларды
ұсыну мерзімдері мен тәртібі
туралы нұсқаулықтың

"Приложение 19-2
к Инструкции о формах
промежуточного ликвидационного
баланса, иных отчетов,
ликвидационного баланса
ликвидируемых страховых
(перестраховочных) организаций
в Республике Казахстан, сроках
и порядке их представления
ликвидационными комиссиями
Форма 6-1
Отчет
о движении денежных средств по кассе в иностранной валюте
_______________________________________
(наименование банка)
за отчетный период (месяц, квартал, год)
N
Сальдо на предыдущую
отчетную дату
Дата
совер-
шения
опера-
ции
Осно-
вание
пла-
тежа
Приход
В иностранной валюте
В иностранной валюте
В
дол-
ла-
рах
США
В
евро
В
рос-
сий-
ских
руб-
лях
В иной
иност-
ранной
валюте
В
дол-
ларах
США
В
евро
В
рос-
сий-
ских
руб-
лях
В
иной
иност-
ранной
валюте
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Итого за месяц
Итого за месяц
Всего за (квартал, год)
продолжение таблицы
Расход
Сальдо на
отчетную дату
В иностранной валюте
В иностранной валюте
В дол-
ларах
США
В евро
В
россий-
ских
рублях
В иной
иност-
ранной
валюте
В дол-
ларах
США
В евро
В
россий-
ских
рублях
В иной
иност-
ранной
валюте
12
13
14
15
16
17
18
19
Председатель
ликвидационной
комиссии        ________________________________________  ______________
(фамилия, имя, при наличии - отчество)      (подпись)
Главный
бухгалтер       ________________________________________   _____________
(фамилия, имя, при наличии - отчество)      (подпись)
Исполнитель     ________________________________________   _____________
телефон          (фамилия, имя, при наличии - отчество)      (подпись)".
Приложение 5
к постановлению Правления
Агентства Республики Казахстан
по регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых
организаций
от 16 июля 2007 года N 205
"Приложение 24
к Инструкции о формах
промежуточного ликвидационного
баланса, иных отчетов,
ликвидационного баланса
ликвидируемых страховых
(перестраховочных) организаций
в Республике Казахстан, сроках
и порядке их представления
ликвидационными комиссиями
Форма 10
Отчет
о произведенных ликвидационной комиссией
(наименование страховой (перестраховочной) организации)
расходах на ликвидационное производство за отчетный период
(месяц, квартал, год)
тысячах тенге
N
Наименование
расходов
Сумма
расходов
согласно
смете
ликвидационных
расходов,
утвержденной
комитетом
кредиторов
(согласованной
уполномоченным
органом)
Сумма
фактически
произведенных
расходов
Изме-
нения
(графа 4-
графа 3)
1
2
3
4
5
Месяц
1
Оплата труда
персонала
1.1
Должностной оклад
1.2
Подоходный налог
1.3
Обязательные
пенсионные взносы
2
Отчисления в
бюджет
2.1
Налоги
2.2
Сборы
2.3
Иные отчисления
3
Административные
расходы
3.1
Услуги по найму
транспорта для
служебных и
хозяйственных нужд
3.2
Услуги связи
3.3
Услуги по охране
и сигнализации
зданий и
сооружений
3.4
Услуги по охране
транспорта
3.5
Услуги по
предоставлению
стоянки для
транспорта
3.6
Услуги по
регистрации
транспорта
3.7
Услуги по
техническому
осмотру транспорта
3.8
Услуги по
страхованию
транспорта
3.9
Коммунальные
услуги

19-2-қосымшасы
6-1-нысан
___________________
(банк атауы)
есепті кезең ішіндегі (ай, тоқсан, жыл)
кассадағы шетел валютасындағы ақша қаражатының
қозғалысы туралы есеп
Осының алдындағы есепті күннің сальдосы
Операция жасалған күн
Төлем негізде- месі
Шетел валютасымен
АҚШ долларымен
Еуромен
Ресей рублімен
Шетел валютасымен
1
2
3
4
5
6
7
Ай бойынша жиынтық
Ай бойынша жиынтық
(тоқсан, жыл) үшін барлығы
кестенің жалғасы
Кіріс
Шығыс
Шетел валютасында
Шетел валютасында
АҚШ доллар- ымен
Еуро-мен
Ресей рублі-мен
Шетел валюта- сымен
АҚШ доллар-ымен
Еуро- мен
Ресей рублі- мен
Шетел валюта- сымен
8
9
10
11
12
13
14
15
кестенің жалғасы
Есепті күнгі сальдо
Шетел валютасында
АҚШ
долларымен
Еуромен
Ресей
рублімен
Шетел
валютасымен
16
17
18
19
Тарату комиссиясының
төрағасы      ______________________________________   ______
(тегі, аты, бар болса - әкесінің аты)    (қолы)
Бас бухгалтер ______________________________________   ______
(тегі, аты, бар болса - әкесінің аты)    (қолы)
Орындаушы     ______________________________________   ______
телефон       (тегі, аты, бар болса - әкесінің аты)    (қолы) ".
Қазақстан Республикасы Қаржы
нарығын және қаржы ұйымдарын
реттеу мен қадағалау агенттігі
Басқармасының 2007 жылғы
16 шілдедегі N 205 қаулысына
5-қосымша
"Қазақстан Республикасындағы
таратылатын сақтандыру
(қайта сақтандыру) ұйымдарының
аралық тарату балансының,
басқа да есептерінің, тарату
балансының нысандары және
тарату комиссияларының оларды
ұсыну мерзімдері мен тәртібі
туралы нұсқаулықтың
24-қосымшасы
10-нысан
Тарату комиссиясының (сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымының
атауы) есепті кезең ішіндегі (ай, тоқсан, жыл) тарату
өндірісіне жасалған шығыстар туралы есеп
мың теңгемен
Шығыстар атауы
Тарату шығыстары сметасына сәйкес шығыстар сомасы, кредиторлар комитеті бекіткен (уәкілетті органмен келісілген)
Нақты  жасалған шығыстар
сомасы
Өзгерістер(4-баған-
3-баған)
1
2
3
4
5
Ай
1
Қызметкердің еңбегіне ақы төлеу
1.1
Лауазымды жалақы
1.2
Табыс салығы
1.3
Міндетті зейнетақы жарналары
2
Бюджетке аударым жасау
2.1
Салықтар
2.2
Алымдар
2.3
Басқа да аударымдар
3.
Әкімшілік шығыстар
3.1
Қызметтік және шаруашылық
қажеттіліктерге көлік
жалдау жөніндегі қызмет
көрсетулер
3.2
Байланыс қызметі
3.3
Үйлер мен ғимараттарды
күзету және сигнализация
қызметі
3.4
Көлікті күзету қызметі
3.5
Көлікке тұрақ беру
жөніндегі қызмет
3.6
Көлікті тіркеу жөніндегі
қызмет
3.7
Көлікті техникалық
жағынан тексеру қызметі
3.8
Көлікті сақтандыру
жөніндегі қызмет
3.9
Коммуналдық қызмет

3.10
Работы по
текущему ремонту,
техническому,
сервисному
обслуживанию
(осмотру)
основных средств
3.11
Аренда помещения
3.12
Услуги по
регистрации
недвижимости и
соответствующей
документации в
регистрирующих
органах
3.13
Услуги по оценке
имущества
3.14
Услуги по
публикации в
средствах массовой
информации
3.15
Услуги по
подготовке
отопительной
системы к запуску
3.16
Сантехнические
работы
3.17
Услуги по
хранению имущества
3.18
Оплата
государственной
пошлины
3.19
Услуги по
нотариальному
удостоверению
3.20
Услуги по
транспортировке,
погрузке,
разгрузке
имущества
3.21
Работы по
изготовлению и
установке решеток
на окна, дверей
3.22
Услуги по
проведению
аукционов
3.23
Услуги инкассации
3.24
Услуги по
проведению
экспертизы
3.25
Услуги по
проведению аудита
3.26
Услуги по
переводу
документов
3.27
Установка, смена
или перенос
телефонных номеров
3.28
Услуги
регистратора
для поддержания
реестра акционеров
в актуальном
состоянии
3.29
Услуги по научно-
технической
обработке
документов и
сдаче их в архив
3.30
Оплата сбора за
регистрацию
ликвидации
4
Расходы по
приобретению
товарно-материаль-
ных ценностей
4.1
Расходы для
содержания
офисного
оборудования в
рабочем состоянии
4.2
Расходы для
содержания
транспортных
средств
4.3
Расходы для
содержания
помещений
4.4
Расходы для
приобретения
бумажной и
бланочной
продукции
4.5.
Расходы на
приобретение
канцелярских
товаров
4.6
Расходы на
приобретение
горюче-смазочных
материалов
5
Командировочные
расходы
Итого за месяц
Итого за месяц
Всего за квартал (год)
Председатель
ликвидационной
комиссии        ________________________________________  ______________
(фамилия, имя, при наличии - отчество)      (подпись)
Главный
бухгалтер       ________________________________________   _____________
(фамилия, имя, при наличии - отчество)      (подпись)
Исполнитель     ________________________________________   _____________
телефон          (фамилия, имя, при наличии - отчество)      (подпись)".

3.10
Негізгі құрал-жабдықтарға
ағымдағы жөндеу,
техникалық, сервистік
қызмет көрсету (тексеру)
жөніндегі жұмыстар
3.11
Үй-жайды жалдау
3.12
Тіркеу органдарында
жылжымайтын мүлікті және
тиісті құжаттаманы тіркеу
қызметі
3.13
Мүлікке баға беру қызметі
3.14
Бұқаралық ақпарат
құралдарында жариялау
жөніндегі қызмет
3.15
Жылу жүйесін қосуға
дайындық жөніндегі қызмет
3.16
Сантехникалық жұмыстар
3.17
Мүлікті сақтау жөніндегі
қызмет
3.18
Мемлекеттік баж салығын
төлеу
3.19
Нотариатта куәландыру
жөніндегі қызмет
3.20
Мүлікті тасымалдау, тиеу,
түсіру жөніндегі қызмет
3.21
Терезе, есіктерге торкөз-
дерді дайындау және
орнату жөніндегі жұмыстар
3.22
Аукциондар өткізу
жөніндегі қызмет
3.23
Инкассация қызметі
3.24
Сараптама жасау жөніндегі
қызмет
3.25
Аудит жүргізу жөніндегі
қызмет
3.26
Құжаттарды аудару
жөніндегі қызмет
3.27
Телефон нөмірлерін
орнату, айырбастау немесе
ауыстыру
3.28
Актуалды жағдайда
акционерлердің тізілімін
қолдауға арналған
тіркеуші қызметі
3.29
Құжаттарды
ғылыми-техникалық
жағынан өңдеу және
оларды мұрағатқа өткізу
қызметі
3.30
Таратуды тіркеу алымын
төлеу
4
Тауар-материалдық
құндылықтарды сатып алу
шығыстары
4.1
Офис жабдықтарын жұмыс
жағдайында ұстау үшін
шығыстар
4.2
Көлік құралдарын ұстау
жөніндегі шығыстар
4.3
Үй-жайды ұстау шығыстары
4.4
Қағаз және бланк өнімде-
рін сатып алу шығыстары
4.5
Кеңсе тауарларын сатып
алу шығыстары
4.6
Жанар-жағармай материал-
дарын сатып алу шығыстары
5
Іссапарлық шығыстар
Ай бойынша жиынтық
Ай бойынша жиынтық
Тоқсан (жыл) үшін барлығы
Тарату комиссиясының
төрағасы      ______________________________________   ______
(тегі, аты, бар болса - әкесінің аты)    (қолы)
Бас бухгалтер ______________________________________   ______
(тегі, аты, бар болса - әкесінің аты)    (қолы)
Орындаушы     ______________________________________   ______
телефон       (тегі, аты, бар болса - әкесінің аты)    (қолы) ".