О внесении изменений и дополнений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 12 апреля 2007 года N 112 "Об утверждении Инструкции по государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств"
Приказ и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 8 октября 2007 года N 279. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 октября 2007 года N 4969. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 11 апреля 2019 года № 184 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 11.04.2019 № 184 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Внести в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 12 апреля 2007 года N 112 "Об утверждении Инструкции по государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 24 апреля 2007 года за N 4625, опубликован в "Юридической газете" от 11 июля 2007 года, N 104 (1307)), следующие изменения и дополнения:
в Инструкции по государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств, утвержденной указанным приказом:
в абзаце третьем пункта 6 знак препинания "." заменить знаком препинания ";" и дополнить абзацем следующего содержания:
"копии документов, удостоверяющих личность руководителя и учредителей юридического лица, их свидетельств налогоплательщика (за исключением документов учредителей хозяйственных товариществ, в которых ведение реестра участников хозяйственного товарищества осуществляется профессиональным участником рынка ценных бумаг, имеющим лицензию на осуществление деятельности по ведению системы реестров держателей ценных бумаг).";
в пункте 9:
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"6) квитанция или документ, подтверждающий уплату в бюджет сбора за государственную регистрацию юридического лица и прекращения деятельности реорганизованного юридического лица;";
в подпункте 7) знак препинания "." заменить знаком препинания ";";
дополнить подпунктом 8) следующего содержания:
"8) копии документов, удостоверяющих личность руководителя и учредителей юридического лица, их свидетельств налогоплательщика (за исключением документов учредителей хозяйственных товариществ, в которых ведение реестра участников хозяйственного товарищества осуществляется профессиональным участником рынка ценных бумаг, имеющим лицензию на осуществление деятельности по ведению системы реестров держателей ценных бумаг).";
в пункте 10:
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"6) квитанция или документ, подтверждающий уплату в бюджет сбора за государственную регистрацию юридического лица и прекращения деятельности реорганизованного юридического лица;";
в подпункте 7) знак препинания "." заменить знаком препинания ";";
дополнить подпунктом 8) следующего содержания:

"Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2007 жылғы 12 сәуірдегі N 112 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің 2007 жылғы 8 қазандағы N 279 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 22 қазандағы Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4969 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 184 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Әділет министрінің 11.04.2019 № 184 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қолданушылардың назарына!!!
Қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз.
"Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2007 жылғы 12 сәуірдегі N 112 бұйрығына (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4625 болып тіркелген, 2007 жылғы 11 шілдедегі N 104 "Юридическая газетінде" жарияланған, (1307)) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
осы бұйрықпен бекітілген Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу жөніндегі нұсқаулықта:
6-тармақтың үшінші абзацында "." тыныс белгісі ";" тыныс белгісімен ауыстырылсын және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"заңды тұлғаның басшысын және құрылтайшыларының жеке басын куәландыратын құжаттарының, олардың салық төлеуші куәліктерінің (шаруашылық серіктестіктері қатысушыларының тізілімін жүргізу бағалы қағаздар ұстаушылар тізілімі жүйесін жүргізу жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензиясы бар, бағалы қағаздар рыногының кәсіби қатысушысы жүзеге асыратын шаруашылық серіктестері құрылтайшыларының құжаттарын қоспағанда) көшірмелері.";
9-тармақта:
6) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"6) заңды тұлғаны және қайта ұйымдастырылған заңды тұлғаның қызметін тоқтатқанын мемлекеттік тіркеу үшін бюджетке төлем төлегенін растайтын түбіртегі немесе құжаты;";
7) тармақшадағы "." тыныс белгісі ";" тыныс белгісімен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 8) тармақшамен толықтырылсын:
"8) заңды тұлғаның басшысын және құрылтайшыларының жеке басын куәландыратын құжаттарының, олардың салық төлеуші куәліктерінің (шаруашылық серіктестіктері қатысушыларының тізілімін жүргізу бағалы қағаздар ұстаушылар тізілімі жүйесін жүргізу жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензиясы бар, бағалы қағаздар рыногының кәсіби қатысушысы жүзеге асыратын шаруашылық серіктестері құрылтайшыларының құжаттарын қоспағанда) көшірмелері.";
10-тармақта:
6) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"6) заңды тұлғаны және қайта ұйымдастырылған заңды тұлғаның қызметін тоқтатқанын мемлекеттік тіркеу үшін бюджетке төлем төлегенін растайтын түбіртегі немесе құжаты;";
7) тармақшасында "." тыныс белгісі ";" тыныс белгісімен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 8) тармақшамен толықтырылсын:

"8) копии документов, удостоверяющих личность руководителя и учредителей юридического лица, их свидетельств налогоплательщика (за исключением документов учредителей хозяйственных товариществ, в которых ведение реестра участников хозяйственного товарищества осуществляется профессиональным участником рынка ценных бумаг, имеющим лицензию на осуществление деятельности по ведению системы реестров держателей ценных бумаг).";
в пункте 11:
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"6) квитанция или документ, подтверждающий уплату в бюджет сбора за государственную регистрацию юридического лица и прекращения деятельности юридического лица;";
в подпункте 7) знак препинания "." заменить знаком препинания ";";
дополнить подпунктом 8) следующего содержания:
"8) копии документов, удостоверяющих личность руководителя и учредителей юридического лица, их свидетельств налогоплательщика (за исключением документов учредителей хозяйственных товариществ, в которых ведение реестра участников хозяйственного товарищества осуществляется профессиональным участником рынка ценных бумаг, имеющим лицензию на осуществление деятельности по ведению системы реестров держателей ценных бумаг).";
в подпункте 6) пункта 12 знак препинания "." заменить знаком препинания ";" и дополнить подпунктом 7) следующего содержания:
"7) копии документов, удостоверяющих личность руководителя и учредителей юридического лица, их свидетельств налогоплательщика (за исключением документов учредителей хозяйственных товариществ, в которых ведение реестра участников хозяйственного товарищества осуществляется профессиональным участником рынка ценных бумаг, имеющим лицензию на осуществление деятельности по ведению системы реестров держателей ценных бумаг).";
пункт 19 после слов "место нахождения филиала (представительства)" дополнить словами:
", копии документа, удостоверяющего личность, свидетельства налогоплательщика руководителя филиала и свидетельства налогоплательщика юридического лица создающего филиал или иной документ, подтверждающий номер налоговой регистрации.";
в пункте 24:
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"6) квитанция или документ, подтверждающий уплату в бюджет сбора за государственную регистрацию юридического лица и прекращения деятельности юридического лица;";
в подпункте 7) знак препинания "." заменить знаком препинания ";";
дополнить подпунктом 8) следующего содержания:
"8) копии документов, удостоверяющих личность руководителя и учредителей юридического лица, их свидетельств налогоплательщика (за исключением документов учредителей хозяйственных товариществ, в которых ведение реестра участников хозяйственного товарищества осуществляется профессиональным участником рынка ценных бумаг, имеющим лицензию на осуществление деятельности по ведению системы реестров держателей ценных бумаг).";
в подпункте 6) пункта 26 знак препинания "." заменить знаком препинания ";" и дополнить подпунктом 7) следующего содержания:
"7) копии документов, удостоверяющих личность руководителя и учредителей юридического лица, их свидетельств налогоплательщика (за исключением документов учредителей хозяйственных товариществ, в которых ведение реестра участников хозяйственного товарищества осуществляется профессиональным участником рынка ценных бумаг, имеющим лицензию на осуществление деятельности по ведению системы реестров держателей ценных бумаг).".

"8) заңды тұлғаның басшысын және құрылтайшыларының жеке басын куәландыратын құжаттарының, олардың салық төлеуші куәліктерінің (шаруашылық серіктестіктері қатысушыларының тізілімін жүргізу бағалы қағаздар ұстаушылар тізілімі жүйесін жүргізу жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензиясы бар, бағалы қағаздар рыногының кәсіби қатысушысы жүзеге асыратын шаруашылық серіктестері құрылтайшыларының құжаттарын қоспағанда) көшірмелері.";
11-тармақта:
6) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"6) заңды тұлғаны және қайта ұйымдастырылған заңды тұлғаның қызметін тоқтатқанын мемлекеттік тіркеу үшін бюджетке төлем төлегенін растайтын түбіртегі немесе құжаты;";
7) тармақшасында "." тыныс белгісі ";" тыныс белгісімен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 8) тармақшамен толықтырылсын:
"8) заңды тұлғаның басшысын және құрылтайшыларының жеке басын куәландыратын құжаттарының, олардың салық төлеуші куәліктерінің (шаруашылық серіктестіктері қатысушыларының тізілімін жүргізу бағалы қағаздар ұстаушылар тізілімі жүйесін жүргізу жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензиясы бар, бағалы қағаздар рыногының кәсіби қатысушысы жүзеге асыратын шаруашылық серіктестері құрылтайшыларының құжаттарын қоспағанда) көшірмелері.";
12-тармақтың 6) тармақшасында "." тыныс белгісі ";" тыныс белгісімен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 7) тармақшамен толықтырылсын:
"7) заңды тұлғаның басшысын және құрылтайшыларының жеке басын куәландыратын құжаттарының, олардың салық төлеуші куәліктерінің (шаруашылық серіктестіктері қатысушыларының тізілімін жүргізу бағалы қағаздар ұстаушылар тізілімі жүйесін жүргізу жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензиясы бар, бағалы қағаздар рыногының кәсіби қатысушысы жүзеге асыратын шаруашылық серіктестері құрылтайшыларының құжаттарын қоспағанда) көшірмелері.";
19-тармақта "филиалдың (өкілдіктің) орналасқан жерін растайтын құжаттар" деген сөздерден кейін мынадай сөздермен толықтырылсын:
", жеке куәлік, филиал басшысының салық төлеуші куәлігі және филиал құрып жатқан заңды тұлғаның салық төлеуші куәлігі немесе салықтық тіркеу нөмірін куәландыратын басқа құжаттың көшірмелерін";
24-тармақта:
6) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"6) заңды тұлғаны және қайта ұйымдастырылған заңды тұлғаның қызметін тоқтатқанын мемлекеттік тіркеу үшін бюджетке төлем төлегенін растайтын түбіртегі немесе құжаты;";
7) тармақшасында "." тыныс белгісі ";" тыныс белгісімен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 8) тармақшамен толықтырылсын:
"8) заңды тұлғаның басшысын және құрылтайшыларының жеке басын куәландыратын құжаттарының, олардың салық төлеуші куәліктерінің (шаруашылық серіктестіктері қатысушыларының тізілімін жүргізу бағалы қағаздар ұстаушылар тізілімі жүйесін жүргізу жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензиясы бар, бағалы қағаздар рыногының кәсіби қатысушысы жүзеге асыратын шаруашылық серіктестері құрылтайшыларының құжаттарын қоспағанда) көшірмелері.";
26-тармақтың 6) тармақшасында "." тыныс белгісі ";" тыныс белгісімен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 7) тармақшамен толықтырылсын:
"7) заңды тұлғаның басшысын және құрылтайшыларының жеке басын куәландыратын құжаттарының, олардың салық төлеуші куәліктерінің (шаруашылық серіктестіктері қатысушыларының тізілімін жүргізу бағалы қағаздар ұстаушылар тізілімі жүйесін жүргізу жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензиясы бар, бағалы қағаздар рыногының кәсіби қатысушысы жүзеге асыратын шаруашылық серіктестері құрылтайшыларының құжаттарын қоспағанда) көшірмелері.".

2. Территориальным органам Министерства юстиции Республики Казахстан руководствоваться в своей деятельности настоящим приказом.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
И.о. Министра юстиции
Республики Казахстан

2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің аумақтық органдары осы бұйрықты өзінің қызметінде басшылыққа алсын.
3. Осы бұйрық бастапқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Әділет министрінің м.а.