О внесении изменений в приказ Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 2 ноября 2007 года № 316-п "Об утверждении формы отчета по опасным отходам"
Приказ Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 13 декабря 2007 года № 349-п. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 января 2008 года № 5085. Утратил силу приказом Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 21 мая 2012 года № 164-ө
Сноска. Утратил силу приказом Министра охраны окружающей среды  РК от 21.05.2012 № 164-ө (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра охраны окружающей среды от 2 ноября 2007 года  N 316-п "Об утверждении формы отчета по опасным отходам", (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4998) следующие изменения:
в форме отчета по опасным отходам, утвержденной приказом Министра охраны окружающей среды от 2 ноября 2007 года N 316-п строки "Общегосударственная статистическая отчетность" и "Код ОКУД" исключить.
2. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Министр

"Қауіпті қалдықтар бойынша есеп беру нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2007 жылғы 2 қарашадағы N 316-ө бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N 349-Ө Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 10 қаңтарда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5085 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2012 жылғы 21 мамырдағы № 164-ө Бұйрығымен.
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2012.05.21 № 164-ө (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4998 болып тіркелген "Қауіпті қалдықтар бойынша есеп беру нысанын бекіту туралы" Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2007 жылғы 2 қарашадағы  N 316-ө бұйрығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2007 жылғы 2 қарашадағы N 316-ө бұйрығымен бекітілген қауіпті қалдықтар бойынша есеп беру нысанында "Жалпымемлекеттік статистикалық есеп беру" және "ОКУД коды" жолдары алынып тасталсын.
2. Осы бұйрық ол алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Министр