О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 07 июня 2006 года N 252/32-III "О Правилах застройки территории города Астаны"
Решение маслихата города Астаны от 24 мая 2007 года N 381/47-III. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Астаны от 26 июня 2007 года N 468. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 3 марта 2011 года № 432/58-IV
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 03.03.2011 № 432/58-IV (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Рассмотрев предложение акимата города Астаны, руководствуясь  статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и  статьей 22 Закона Республики Казахстан от 16 июля 2001 года "Об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан", маслихат города Астаны  РЕШИЛ:
1. Внести в  решение маслихата города Астаны от 07 июня 2006 года N 252/32-III "О Правилах застройки территории города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 447, опубликовано в газетах "Астана хабары" от 03 августа 2006 года, "Вечерняя Астана" от 08 и 10 августа 2006 года) следующие изменения:
в Правилах застройки территории города Астаны, утвержденных вышеуказанным решением:
в пункте 67 слова "получить ордер на производство работ в инспекции или соответствующих службах." заменить словами "получить разрешения на право производства работ в органе государственного архитектурно-строительного контроля и соответствующих службах.";
во втором абзаце пункта 69 слова "в ордере на разрытие, органы коммунального хозяйства" заменить словами "в разрешении на разрытие, органы государственного архитектурно-строительного контроля";
по всему тексту слова "орган коммунального хозяйства", "органа коммунального хозяйства", "органе коммунального хозяйства", "органом коммунального хозяйства" заменить соответственно словами "орган государственного архитектурно-строительного контроля", "органа государственного архитектурно-строительного контроля", "органе государственного архитектурно-строительного контроля", "органом государственного архитектурно-
строительного контроля".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                     К.  Анасова
Секретарь маслихата
города Астаны                               В. Редкокашин

Астана қаласы мәслихатының 2006 жылғы 07 маусымдағы N 252/32-ІІІ»"Астана қаласының аумағында құрылыс салу Қағидалары туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2007 жылғы 24 мамырдағы N 381/47-III Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2007 жылғы 26 маусымда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 468 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 3 наурыздағы N 432/58-IV Шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2011.03.03  N 432/58-IV (алғашқы ресми жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
Астана қаласы әкімдігінің ұсынысын қарап, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6-бабын және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 16 шілдедегі "Қазақстан Республикасындағы сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметтері туралы" Заңының 22-бабын басшылыққа ала отырып, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астана қаласы мәслихатының 2006 жылғы 07 маусымдағы "Астана қаласының аумағында құрылыс салу Қағидалары туралы" N 252/32-III шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 447 нөмірмен тіркелген, 2006 жылғы 03 тамызда "Астана хабары", 2006 жылғы 08 тамызда және 10 тамызда "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешіммен бекітілген, Астана қаласы аумағының құрылысы Қағидаларының:
67 тармағындағы "инспекциядан немесе тиісті қызметтерден жұмыстарды жүргізуіне ордер алуға" деген сөздер "мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау органдары мен тиісті қызметтерде жұмыстарды жүргізу құқығына рұқсат алуға" деген сөздермен ауыстырылсын;
69 тармақтың екінші абзацындағы "Қазуға берілген ордерде көрсетілген талаптар бұзылған жағдайда коммуналдық шаруашылық органы" деген сөздер "Қазуға берілген рұқсатта көрсетілген талаптар бұзылған жағдайда мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау органы" деген сөздермен ауыстырылсын;
бүкіл мәтін бойынша "коммуналдық шаруашылық органы", "коммуналдық шаруашылық органына", "коммуналдық шаруашылық органының", "коммуналдық шаруашылық органынан" деген сөздер тиісінше "мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау органы", "мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау органына", "мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау органының", "мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау органынан" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді.
Астана қаласы мәслихатының
сессия төрайымы
Астана қаласы мәслихатының
хатшысы