О присвоении наименований улицам и магистрали нового административного центра города Астаны
Постановление акимата города Астаны от 21 декабря 2007 года N 61 и решение маслихата города Астаны от 25 декабря 2007 года N 46/7-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 23 января 2007 года N 484
В соответствии с  Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение населения, и решением городской ономастической комиссии от 12 декабря 2006 года N 20 акимат города Астаны  ПОСТАНОВИЛ и маслихат города Астаны РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула с изменением, внесенным постановлением акимата города Астаны от 04.12.2014 № 110-2043 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Присвоить наименования:
улице N 1 - Тәуелсіздік;
улице N 2 - Достық;
улице N 12 - Сарайшық;
улице N 19а - Алматы;
улице N 33 - Ақмешіт;
улице N 34 - Түркістан;
улице N 35 - Орынбор;
улице N 78 - Сауран;
магистрали N 19 - Сығанақ.
2. Акиму района "Алматы" города Астаны, Государственному учреждению "Департамент архитектуры и градостроительства города Астаны" принять необходимые меры по реализации настоящих постановления и решения.
3. Настоящие постановление акимата города Астаны и решение маслихата города Астаны вводятся в действие со дня первого официального опубликования и распространяются на отношения, возникшие с 27 февраля 2007 года.
Аким города Астаны
Председатель сессии маслихата
города Астаны
Секретарь маслихата города Астаны

Астана қаласының жаңа әкiмшiлiк орталық көшелерiне және магистральға атау беру туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 21 желтоқсандағы N 61 қаулысы және Астана қаласы мәслихатының 2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 46/7-IV шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2008 жылғы 23 қаңтарда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 484 болып енгізілді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңына, халықтың пікірі ескеріле отырып, және қалалық ономастика комиссиясының 2006 жылғы 12 желтоқсандағы N 20 шешіміне сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгеріс енгізілді - Астана қаласы әкімдігінің 04.12.2014 № 110-2043 қаулысы және мәслихатының 11.12.2014 № 312/45-V (алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Атаулары берілсін:
N 1 көшеге - Тәуелсіздік;
N 2 көшеге - Достық;
N 12 көшеге  - Сарайшық;
N 19а көшеге - Алматы;
N 33 көшеге - Ақмешiт;
N 34 көшеге - Түркiстан;
N 35 көшеге - Орынбор;
N 78 көшеге  - Сауран;
N 19 магистральға - Сығанақ.
2. Астана қаласы "Алматы" ауданының әкiмi, "Астана қаласының Сәулет және қала құрылысы департаменті" мемлекеттік мекемесі осы қаулы мен шешiмдi iске асыру жөнiндегi қажеттi шараларды қабылдасын.
3. Осы Астана қаласы әкімдігінің  қаулысы және Астана қаласы мәслихатының шешімі алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енеді және 2007 жылғы 27 ақпаннан туындаған қатынастарға қолданылады.
Астана қаласының әкімі
Астана қаласы маслихаты
сессиясының төрағасы
Астана қаласы маслихатының
хатшысы