О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 29 марта 2005 года N А-4/87 "Вопросы имущественного найма (аренды) нежилого государственного фонда"
Постановление Акимата Акмолинской области от 23 января 2007 года N А-2/17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 февраля 2007 года N 3212. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 2 апреля 2009 года № А-4/164
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 2 апреля 2009 года № А-4/164.

"Тұрғын емес үй мемлекеттік қорды мүліктік жалға беру мәселелері" туралы Ақмола облысы әкімдігінің 2005 жылғы 29 наурыздағы N№А-4/87 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 23 қаңтардағы N А-2/17 қаулысы. Ақмола облысының әділет департаментінде 2007 жылғы 12 ақпанда N 3212 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2009 жылғы 2 сәуірдегі № А-4/164 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2009 жылғы 2 сәуірдегі № А-4/164 қаулысымен.

В соответствии  с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Вопросы имущественного найма (аренды) нежилого государственного фонда" от 29 марта 2005 года N А-4/87 (зарегистрировано департаментом юстиции от 20 апреля 2005 года N№3120, опубликовано в газете "Акмолинская правда" от 21 июня 2005 года N№72), с учетом изменений и дополнений, внесенных постановлением акимата Акмолинской области от 19 января 2006 года N А-1/37 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 29 марта 2005 года N А-4/87 "Вопросы имущественного найма (аренды) нежилого государственного фонда" (зарегистрировано департаментом юстиции от 1 февраля 2006 года N№3176, опубликовано в газетах "Акмолинская правда" от 28 февраля 2006 года
N 23, "Арка Ажары" от 25 мая 2006 года N 57), следующие изменения:
в Инструкции определения расчетных ставок арендной платы нежилого государственного фонда и размеры применяемых коэффициентов, утвержденной вышеуказанным постановлением:
пункт 3 изложить в новой редакции:

Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"»2001 жылдың 23 қаңтардағы  Заңына сәйкес Ақмола облысының әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Тұрғын үй емес мемлекеттік қорды мүліктік жалға беру мәселелері" туралы Ақмола облысы әкімдігінің 2005 жылғы 29 наурыздағы N А-4/87 қаулысына (әділет департаментінде 2005 жылы 20 сәуірде N 3120 болып тіркелген, "Акмолинская правда" газетінің 2005 жылғы 21 маусымдағы N№72 санында жарияланған) "Тұрғын үй емес мемлекеттік қорды мүліктік жалға беру мәселелері" туралы Ақмола облысы әкімдігінің 2005 жылғы 29 наурыздағы
N А-4/87 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2006 жылғы 19 қаңтардағы қаулысымен (әділет департаментінде 2006 жылы 1 ақпанда N 3176 болып тіркелген, "Акмолинская правда"» 2006 жылғы 28 ақпандағы N№23, "Арқа Ажары" 2006 жылғы 25 мамырдағы N 57 газеттерінің сандарында жарияланған) енгізілген өзгерістер мен толықтырулар ескеріле отырылып келесі өзгерістер енгізілсін:
Тұрғын үй емес мемлекеттік қорлардың жалдау төлем ақысының ставкасын есептейтін және қолданылатын коеффиценттерді анықтайтын Нұсқаулықта:
3-тармақ мынадай жаңа редакцияда берілсін:

Сумма арендной платы в соответствии со ставкой рефинансирования (п5хп6=7200х0,09)
Тенге
648
8
Базовая ставка арендной платы за 1 кв.м.в год
(C =п3+п7=1260+648)
Тенге
1908
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Акмолинской области Нургалиева А.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
И.о акима области

Қайта қаржыландырылған ставкаға сәйкес жалдау ақысының сомасы (п5хп6=7200х0,09)
теңге
648
8
1 ш.м. жалдау ақысының бір жылдағы базалық ставкасы
(C =п3+п7=1260+648)
теңге
1908
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің орынбасары А.Қ.Нұрғалиевке жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің м.а.