Об ограничениях на период высокой пожарной опасности на территории государственного лесного фонда Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 23 июля 2007 года N А-7/272. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 августа 2007 года N 3232. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 20 июня 2008 года № А-5/250
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 20.06.2008 № А-5/250
В соответствии с пунктом 4 статьи 63 Лесного  Кодекса Республики Казахстан от 8 июля 2003 года, во исполнение пункта 15 Плана мероприятий по воспроизводству, охране и защите лесов на землях государственного лесного фонда на 2007 год, утвержденного постановлением акимата Акмолинской области от 23 января 2007 года N А-2/18 "О мерах по воспроизводству лесов, охране и защите лесов на землях государственного лесного фонда Акмолинской области", зарегистрированного департаментом юстиции Акмолинской области 22 февраля 2007 года  N 3216 , в связи с наступлением пожароопасного периода акимат области   ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Ограничить на период высокой пожарной опасности посещение физическими лицами лесов и въезд в них транспортных средств, а также проведение определенных видов работ на территории государственного лесного фонда Акмолинской области.
2. Обеспечить на период высокой пожарной опасности государственному учреждению "Департамент природных ресурсов и регулирования природопользования Акмолинской области" совместно с государственным учреждением "Департамент внутренних дел Акмолинской области" Министерства внутренних дел Республики Казахстан (по согласованию) выставление постов на основных дорогах при въезде в лес на участках наиболее опасных в пожарном отношении.
3. Государственному учреждению "Департамент природных ресурсов и регулирования природопользования Акмолинской области" своевременно представлять информацию о наступлении высокой пожарной опасности в лесном массиве в акимат Акмолинской области, государственные учреждения "Департамент внутренних дел Акмолинской области" Министерства внутренних дел Республики Казахстан (по согласованию) и "Департамент по чрезвычайным ситуациям Акмолинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан (по согласованию).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Отарова К.М.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области

Өрт шығу қаупі жоғары кезеңінде Ақмола облысының мемлекеттік орман қоры аумағындағы шектеулер туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 23 шілдедегі N А-7/272 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2007 жылғы 2 тамызда N 3232 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 20 маусымдағы № А-5/250 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2008.06.20 № А-5/250 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 шілдедегі Орман  кодексінің 63 бабы 4-тармақшасына сәйкес, Ақмола облысының әділет департаментімен 2007 жылғы 22 ақпандағы  № 3216 тіркелген Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 23 қаңтардағы N А-2/18 "Ақмола облысының мемлекеттік орман қоры жерлерінде орманды молықтыру, орман өсіру, орманды күзету және қорғау жөніндегі шаралар туралы" қаулысымен бекітілген мемлекеттік орман қоры жерлерінде орманды молықтыру, күзету және қорғау жөніндегі 2007 жылға арналған іс-шаралар жоспарының 15-тармағын орындау мақсатында және өрт қаупі жоғары кезеңінің басталуына байланысты облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Өрт қаупі жоғары кезеңінде қажет болған жағдайларда жеке тұлғалардың орманда болуын және онда көлік құралдарымен кіруіне, сондай-ақ Ақмола облысының мемлекеттік орман қоры аумағында жұмыстың белгiлi бiр түрлерiн жүргізуге шектеу қойылсын.
2. "Ақмола облысының табиғи ресурстары және табиғатты пайдалануды реттеу департаменті"»мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің "Ақмола облысының ішкі істер департаменті"
мемлекеттік мекемесімен (келісім бойынша) бірлесе отырып өрт шығу қаупі жоғары кезеңінде орман өртенуі бойынша ең қауіпті учаскелерге кіре берістің басты жолдарында пост бекеттерін қоюды қамтамасыз етсін.
3. "Ақмола облысының табиғи ресурстары және табиғатты пайдалануды реттеу департаменті" мемлекеттік мекемесі Ақмола облысының әкімдігіне, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің "Ақмола облысының ішкі істер департаменті" (келісім бойынша) және Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің "Ақмола облысының төтенше жағдайлар жөніндегі департаменті" (келісім бойынша) мемлекеттік мекемелеріне орман алқабында өрт шығу қаупі жоғары кезеңінің басталғаны туралы ақпаратты дер кезінде тапсырсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Қ.М.Отаровқа жүктелсін.
5. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі