от 30 октября 2007 года
Размеры стоимости разовых талонов за реализацию товаров
на коммунальных торговых площадках
МРП 2007 года - 1092 тенге
N/N
п/п
Виды торговли
Сущест-
вующая
стои-
мость
разового
талона
Коэффи-
циент
сущест-
вующей
стои-
мости
разо-
вого
талона
(стои-
мость
разо-
вого
талона/
МРП)
Расчет
существующей
стоимости
разового
талона
(Коэф*МРП)
Расчет
стоимости
разового
талона с
изменением
МРП
(Коэффициент
графы N 4 *
МРП на
соответ-
ствующий
период)
1
2
3
4
5
6
1
Продукция сельхозпроизводителей, местных товаропроизводителей, садоводства и огородничества
20
0,018
1092 * 0,018
Примечание : Стоимость разовых талонов исчисляется по графе N 6 настоящего приложения в зависимости от изменения размера месячного расчетного показателя (МРП) на соответствующий период.
Приложение N 15
к решению N 19 внеочередной второй
сессии маслихата города Актобе
от 30 октября 2007 года
Размеры стоимости разовых талонов за реализацию товаров
на мини-рынке "2002-мелочи"
МРП 2007 года - 1092 тенге
N/N
п/п
Виды торговли
Сущест-
вующая
стои-
мость
разового
талона
Коэффи-
циент
сущест-
вующей
стои-
мости
разового
талона
(стои-
мость
разового
талона/
МРП)
Расчет
существующей
стоимости
разового
талона
(Коэф*МРП)
Расчет
стоимости
разового
талона с
изменением
МРП
(Коэффициент
графы N 4 *
МРП на
соответ-
ствующий
период)
1
2
3
4
5
6
1
Реализация товаров народного потребления с контейнеров и вагонов
100
0,092
1092 * 0,092
2
С прилавка
50
0,046
1092 * 0,046
3
С крытых ларьков
70
0,064
1092 * 0,064
Примечание : Стоимость разовых талонов исчисляется по графе N 6 настоящего приложения в зависимости от изменения размера месячного расчетного показателя (МРП) на соответствующий период.
Приложение N 16
к решению N 19 внеочередной второй
сессии маслихата города Актобе
от 30 октября 2007 года
Размеры стоимости разовых талонов
за реализацию товаров на рынке "Астана"
МРП 2007 года - 1092 тенге
N/N
п/п
Виды торговли
Сущест-
вующая
стои-
мость
разо-
вого
талона
Коэффи-
циент
сущест-
вующей
стои-
мости
разо-
вого
талона
(стои-
мость
разо-
вого
талона/
МРП)
Расчет
существующей
стоимости
разового
талона
(Коэф*МРП)
Расчет
стоимости
разового
талона с
изменением
МРП
(Коэффициент
графы N 4 *
МРП на
соответ-
ствующий
период)
1
2
3
4
5
6
1
Реализация товаров народного потребления в бутиках
250
0,229
1092 * 0,229
2
Реализация ювелирных изделий
350
0,321
1092 * 0,321
Примечание : Стоимость разовых талонов исчисляется по графе N 6 настоящего приложения в зависимости от изменения размера месячного расчетного показателя (МРП) на соответствующий период.
Приложение N 17
к решению N 19 внеочередной второй
сессии маслихата города Актобе
от 30 октября 2007 года
Размеры стоимости разовых талонов
за реализацию товаров на рынке "Сабыр"

2007 жылғы 30 қазандағы кезектен тыс
екінші сессиясының N 19 шешіміне
N 14 қосымша
Коммуналдық сауда алаңдарында тауар сату үшін бір жолғы талондардың құнының мөлшері
2007 жылғы АЕК - 1092 тенге
N/N п/п
Сауда түрі
Қол-
да-
ныс-
та ғ ы
бір
жол ғ ы
та-
лон-
дар-
ды ң
қ ұ ны
Қолданыс-
та ғ ы бір
жол ғ ы
талондар
қ ұнының
коэффици-
енті ( бір
жол ғ ы
талондар
қ ұ ны /АЕК)
Қолданыста-
ғ ы бір жол-
ғ ы талондар
қ ұнының
есебі
(Коэф*АЕК)
АЕК
өзгер-
генде
бір
жол ғ ы
талон-
дарды ң
қ ұнын
есептеу
(N 4
бағана-
дағ ы
коэффи-
циент-
терді *
сол
кезеңге
сәйкес
АЕК)
1
2
3
4
5
6
1
Ауыл шаруашылық  өнімдерін өндірушілердің, жергілікті тауар өндірушілердің өнімдерін, бау-бақша өнімдерін сату
20
0,018
1092 * 0,018
Ескерту: Бір жолғы талондар құнын осы қосымшадағы N 6 бағанада сол кезеңдегі айлық есептік көрсеткішінің (АЕК) өзгеруіне байланысты есептеледі.
Ақтөбе қалалық мәслихатының
2007 жылғы 30 қазандағы кезектен тыс
екінші сессиясының N 19 шешіміне
N 15 қосымша
"2002-ұсақ-түйек" шағын базарында тауар сату үшін бір жолғы талондар құнының мөлшері
2007 жылғы АЕК - 1092 тенге
N/N п/п
Сауда түрі
Қол-
да-
ныс-
та ғ ы
бір
жол ғ ы
та-
лон-
дар-
ды ң
қ ұ ны
Қолданыс-
та ғ ы бір
жол ғ ы
талондар
қ ұнының
коэффици-
енті ( бір
жол ғ ы
талондар
қ ұ ны /АЕК)
Қолданыста-
ғ ы бір жол-
ғ ы талондар
қ ұнының
есебі
(Коэф*АЕК)
АЕК
өзгер-
генде
бір
жол ғ ы
талон-
дарды ң
қ ұнын
есептеу
(N 4
бағана-
дағ ы
коэффи-
циент-
терді*
сол
кезеңге
сәйкес
АЕК)
1
2
3
4
5
6
1
Халық тұтынатын тауарларды вагоннан және контейнерден сату
100
0,092
1092 * 0,092
2
Сөреден сату
50
0,046
1092 * 0,046
3
Жабық ларектен сату
70
0,064
1092 * 0,064
Ескерту: Бір жолғы талондар құнын осы қосымшадағы N 6 бағанада сол кезеңдегі айлық есептік көрсеткішінің (АЕК) өзгеруіне байланысты есептеледі.
Ақтөбе қалалық мәслихатының
2007 жылғы 30 қазандағы кезектен тыс
екінші сессиясының N 19 шешіміне
N 16 қосымша
"Астана" базарында тауар сату үшін бір жолғы талондар
құнының мөлшері
2007 жылғы АЕК - 1092 тенге
N/N п/п
Сауда түрі
Қол-
даныс-
та ғ ы
бір
жол ғ ы
талон-
дар-
ды ң
қ ұ ны
Қолданыс-
та ғ ы бір
жол ғ ы
талондар
қ ұнының
коэффици-
енті ( бір
жол ғ ы
талондар
қ ұ ны /АЕК)
Қолданыста-
ғ ы бір жол-
ғ ы талондар
қ ұнының
есебі
(Коэф*АЕК)
АЕК
өзгер-
генде
бір
жол ғ ы
талон-
дарды ң
қ ұнын
есептеу
(N 4
бағана-
дағ ы
коэффи-
циент-
терді *
сол
кезеңге
сәйкес
АЕК)
1
2
3
4
5
6
1
Халық тұтынатын тауарларды бутиктерден сату
250
0,229
1092 * 0,229
2
Зергерлік бұйымдарды сату
350
0,321
1092 * 0,321
Ескерту: Бір жолғы талондар құнын осы қосымшадағы N 6 бағанада сол кезеңдегі айлық есептік көрсеткішінің (АЕК) өзгеруіне байланысты есептеледі.
Ақтөбе қалалық мәслихатының
2007 жылғы 30 қазандағы кезектен тыс
екінші сессиясының N 19 шешіміне
N 17 қосымша
"Сабыр" базарында тауар сату үшін бір жолғы талондар құнының мөлшері