Об образовании избирательных участков в городе Жезказган
Решение акима города Жезказган Карагандинской области от 22 июня 2007 года N 2/6. Зарегистрировано управлением юстиции города Жезказган Карагандинской области 26 июня 2007 года N 8-2-47. Утратило силу решением акима города Жезказган Карагандинской области от 26 декабря 2016 года N 1
Сноска. Утратило силу решением акима города Жезказган Карагандинской области от 26.12.2016 N 1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и в целях создания максимального удобства для избирателей с учетом местных условий РЕШИЛ:
1. Образовать в городе Жезказгане тридцать три избирательных участка по согласованию с Жезказганской городской избирательной комиссией согласно приложений № 1, № 2, № 3.
2. Данное решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после официального опубликования.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата акима города Жезказгана Смагулова Кенгирбай Конуровича.
Аким города М. Танабаев
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности председателя
Жезказганской городской избирательной
комиссии Каженова Гульмира Изатулаевна
22.06.2007 г.
Приложение № 1
к решению акима города Жезказгана
от 22 июня 2000 года № 2/6
Границы избирательных участков по городу Жезказгану
Избирательный участок № 432 улица Жастар 2, Жезказганский казахский музыкально-драматический театр имени Серке Кожамкулова, телефон 723929
улица Абая, дома №№ 27, 29, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 52, 54, 56, 58, 60, 62;
улица Аманжолова, дома №№ 2, 8;
улица Амралина, дома №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица Курманбаева, дома №№ 10, 11, 13, 17, 19;
улица Омарова, дома №№ 4, 6, 8, 9а, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 23а, 23б, 23в, 24, 26, 28, 30, 32;
улица Пушкина, дома №№ 3, 5, 6, 8, 9, 17;
улица Пирогова, дома №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 15, 17, 19, 21;
улица Расковой, дома №№ 3, 4, 5, 6, 7, 9;
улица Сатпаева, дома №№4, 7, 9, 11, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 28а, 28б, 30, 32;
переулок Строительный № 4, 6
улица Фурманова, дома №№ 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
улица Холмецкого, дома №№ 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52;
Избирательный участок № 433

Жезқазған қаласында сайлау учаскелерін құру туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қаласының әкімінің 2007 жылғы 22 маусымдағы N 2/6 шешімі. Қарағанды облысы Жезқазған қаласы әділет басқармасында 2007 жылғы 26 маусымда N 8-2-47 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қаласы әкімінің 2016 жылғы 26 желтоқсандағы N 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қаласы әкімінің 26.12.2016 N 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 каңтардағы Заңына сәйкес және сайлаушыларға барынша қолайлылық туғызу мақсатында, жергілікті жағдайларды ескере отырып ШЕШІМ ETTIM:
1. № 1, № 2, № 3 қосымшаларына сәйкес Жезқазған қаласында Жезқазған каласының сайлау комиссиясының кeлiciмi бойынша отыз үш сайлау учаскелері кұрылсын.
2. Осы шешім ресми жарияланғанан кейін кунтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жезқазған қаласының әкімі аппаратының басшысы Смагұлов Кеңгірбай Қоңырұлына жуктелсін.
Қала әкімі М. Танабаев
КЕЛІСІЛДІ:
Жезқазған қаласының сайлау
комиссиясы төрағасының
міндетін атқарушы Каженова Гульмира Изатулақызы
22.06.2007 ж.
Жезқазған қаласы әкімінің
2007 жылғы 22 маусымдағы
№ 2/6 шешіміне
№ 1 қосымша
Жезқазған қаласы бойынша сайлау учаскелерінің шекаралары
№ 432 сайлау учаскесі
Жастар көшесі 2 үй, Серке Қожамкұлов атындағы Жезқазған қазақ сазды-драма театры, телефон 723929
Абай көшесі, №№ 27, 29, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48. 52. 54, 56, 58, 60, 62 үйлер;
Аманжолов көшесі, №№ 2, 8 үйлер;
Әміралин көшесі, №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер;
Құрманбаев көшесі, №№ 10, 11, 13, 17, 19 үйлер;
Омаров көшесі, №№ 4, 6, 8, 9а, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 23а, 23б, 23в, 24, 26, 28, 30, 32 үйлер;
Пушкин көшесі, №№ 3, 5, 6, 8, 9, 17 үйлер;
Пирогов көшесі, №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 15, 17, 19, 21 үйлер;
Раскова көшесі, №№ 3, 4, 5, 6, 7, 9 үйлер;
Сәтбаев көшесі, №№ 4, 7, 9, 11, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 28а, 28б, 30, 32 үйлер;
Строительный көшесі, үйлер №№ 4, 6 үйлер;
Фурманов көшесі, №№ 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 үйлер;
Холмецкий көшесі, №№ 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52 үйлер.
№ 433 сайлау учаскесі

улица Абая 30, гимназия № 26, телефон 723102
проспект Мира, дома №№ 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18;
улица Абая, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28;
улица Айбасова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15;
улица Гурбы, дома №№ 2, 2а, 3,4, 4а, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25;
улица Жастар, дома №№ 6, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 23, 25, 27;
улица Курманбаева, дома №№ 3, 4, 5, 6;
улица Ранова, дома №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Рыскулова, дома №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24;
улица Тимирязева, дома №№ 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 13а;
улица Фурманова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6;
улица Холмецкого, дома №№ 1, 2, 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16;
улица Штифанова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21;
поселок Аварийный:
улица Аварийная, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,20;
улица Кирзаводская, дома №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15;
улица Новопролетная, дома №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16;
1 аул, дома №№ 1, 2, 3, 7, 9, 10;
2 аул;
3 аул;
Ботанический сад, дома № 1, 2, 3, 6;
Опытное поле, дома №№ 2, 3, 4, 5.
Избирательный участок № 434
улица Гагарина 6, Жезказганский проектный институт
товарищество с ограниченной ответственностью "Корпорация Казахмыс", телефон 748762
бульвар Сейфуллина, дома №№ 1, 3, 4, 7, 9, 11, 13, 15а, 17, 19, 21, 21а, 23, 25а;
проспект Мира, дома №№ 1, 3, 5, 9, 11, 13, 17, 19 ,20, 24;
улица Аубакирова, дома №№ 3, 6, 8, 11, 13, 14, 15, 16;
улица Гагарина, дома №№ 2, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26;
улица Горького, дома №№ 4, 6, 8, 14, 16;
переулок Либкнехта, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 25, 27, 28, 30, 32;
улица Литке, дома №№ 3, 9, 11;
улица Курманова, дома №№ 2, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28;
улица Маяковского, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30;
Избирательный участок № 435
улица Ранова, дома №№ 15, 17, 19.
улица Аманжолова 18, средняя школа № 24, телефон 722575
улица Абая, дома №№ 49, 49а. 496, 51, 53, 55, 57, 59;
улица Аманжолова, дома №№ 1, 3, 5, 9, 11, 22;
улица Амралина. дома №№ 28, 30, 32;
улица Жанасова, дома №№ 1/1 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6 1/7, 1/8, 1/9, 2, 1, 1а, 1б, 1г, 2а, 4, 4а, 4б, 6, 8, 10, 12, 12а, 14, 16;
улица Некрасова, дома №№ 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 25, 28, 28а, 286, 33, 35, 35а, 37, 39, 45, 49, 49а, 51;

Абай көшесі 30 үй, № 26 гимназия, телефон 723102
Бейбітшілік даңғылы, №№ 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18 үйлер;
Абай көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28 үйлер;
Айбасов көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15 үйлер;
Гурба көшесі, №№ 2, 2а, 3,4, 4а, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23,25 үйлер;
Жастар көшесі, үйлер №№ 6, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 23, 25, 27 үйлер;
Құрманбаев көшесі, №№ 3, 4, 5, 6 үйлер;
Ранов көшeci, №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлер;
Рысқұлов көшесі, №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24 үйлер;
Тимирязев көшесі, №№ 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 13а үйлер;
Фурманов көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлер;
Холмецкий көшесі, №№ 1, 2, 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16 үйлер;
Штифанов көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,21 үйлер;
Аварийный кенті
Аварийная көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20 үйлер;
Кирзаводская көшесі, №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 үйлер;
Новопролетная, көшесі, №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 үйлер;
1 ауыл, №№ 1, 2, 3, 7, 9, 10 үйлер;
2 ауыл;
3 ауыл;
Ботаникалық бақ , №№ 1, 2, 3, 6 үйлер;
Сынақ алаңы, №№ 2, 3, 4, 5 үйлер.
№ 434 сайлау учаскесі
Гагарин көшесі 6 үй, Жезқазған жобалау институты
"Қазақмыс корпорациясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестік, телефон 748762
Сейфуллин бақ жолы, №№ 1, 3, 4, 7, 9, 11, 13, 15а, 17, 19, 21, 21а, 23, 25а үйлер;
Бейбітшілік даңғылы, №№ 1, 3, 5, 9, 11, 13, 17, 19,20, 24 үйлер;
Әубәкіров көшесі, №№ 3, 6, 8, 11, 13, 14, 15, 16 уйлер;
Гагарин көшесі, №№ 2, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26 үйлер;
Горький көшесі, №№ 4, 6, 8, 14, 16 үйлер;
Либкнехт бұрылысы, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 25, 27, 28, 30, 32 үйлер;
Литке көшесі, №№ 3, 9, 11 үйлер;
Кұрманов көшесі, №№ 2, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28 үйлер;
Маяковский көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30 үйлер;
Ранов көшесі, №№ 15, 17, 19 үйлер;
№ 435 сайлау учаскесі
Аманжолов көшесі 18, № 24 орта мектеп, телефон 722575
Абай көшесі, №№ 49, 49а, 49б, 51, 53, 55, 57, 59 үйлер;
Аманжолов көшесі, №№ 1, 3, 5, 9, 11, 22 үйлер;
Әміралин көшесі, №№ 28, 30, 32 үйлер;
Жанасов көшесі, №№ 1/1 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6 1/7, 1/8, 1/9, 2, 1, la, 16, 1г, 2а, 4, 4а, 4б, 6, 8, 10, 12, 12а, 14, 16 үйлер;
Некрасов көшесі, №№ 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 25, 28, 28а, 28б, 33, 35, 35а, 37, 39, 45, 49, 49а, 51 үйлер;

улица Пушкина, дома №№ 17а, 17б, 17в, 19, 21, 23, 25, 27, 32, 35;
улица Сатпаева, дома №№ 31, 31а, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 42, 47, 51, 53, 55. 59. 61, 63, 67;
улица Шевченко, дома №№ 6, 8, 12, 16а, 16б, 16в, 16г;
улица Пирогова, дома №№ 18, 18/1, 18/2, 22, 23, 25, 26.
Избирательный участок № 436
улица Пушкина 49, гостиница управление внутренних дел, телефон 761198
улица Абая, дома №№ 61, 63, 67, 69, 79;
улица Байконурова, дома №№ 4, 6, 8, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 46/2, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63;
улица Жангельдина, дома №№ 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57;
улица Карагандинская, дома №№ 14, 17, 18;
улица Молдагуловой, дома №№ 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44;
улица Некрасова, дома №№ 3, 4, 5, 6, 7;
улица Панфилова, дома №№ 16, 16а, 18, 18а, 20, 20а, 22, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51;
улица Пушкина, дома №№ 34, 36, 36а, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51;
улица Сатпаева, дома №№ 27, 29, 37, 41, 43, 45, 49, 61 А, 65, 69;
улица Шевченко, дома №№ 1, 3, 5, 7, 7а, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 39/2;
улица Холмецкого, дома №№ 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 84, 86, 86а, 88, 90.
Избирательный участок № 437
улица Жанасова 15, средняя школа № 5, телефон 721412
улица Абдирова. дома №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12;
улица Аманжолова, дома №№ 13, 13а, 15, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 38а, 40, 42;
улица Байконурова, дома №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 21, 23, 25, 27, 29, 31;
улица Байсеитовой, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26;
улица Жангельдина, дома №№ 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 7а, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
улица Жанасова, дома №№ 3, 5, 7, 9, 11, 13, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 39, 41, 43, 45, 45а, 47, 49, 51, 53;
улица Жарокова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
улица Маметовой, дома №№ 1,3,4, 5, 6, 7, 8, 10;
улица Молдагуловой, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Некрасова, дома №№ 11, 13, 15, 17, 19;
улица Панфилова, дома №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Салыкбаева, дома №№ 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 14, 15, 16, 18, 20;
улица Сатпаева, дом № 69;

Пушкин көшесі, №№ 17а, 17б, 17в, 19, 21, 23, 25, 27, 32; 35 үйлер;
Сәтбаев көшесі, №№ 31, 31а, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 42, 47, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 67 үйлер;
Шевченко көшесі, №№ 6, 8, 12, 16а, 16б, 16в, 16г үйлер;
Пирогов көшесі, №№ 18, 18/1, 18/2, 22, 23, 25, 26 үйлер.
№ 436 сайлау учаскесі
Пушкин көшесі 49, қалалық ішкі істер басқармасының қонақ үйі, телефон 761198
Абай көшесі, №№ 61, 63, 67, 69, 79 үйлер;
Байқоңыров көшесі, №№ 4, 6, 8, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 46/2, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63 үйлер;
Жангельдин көшесі, №№ 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57 үйлер:
Қарағанды көшесі, №№ 14, 17, 18 үйлер;
Молдагұлова көшесі, №№ 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44 үйлер:
Панфилов көшесі, №№ 16, 16а, 18, 18а, 20, 20а, 22, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30,31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51 үйлер;
Пушкин көшесі, №№ 34, 36, 36а, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51 үйлер;
Шевченко көшесі, №№ 1, 3, 5, 7, 7а, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 39/2 үйлер;
Некрасов көшесі, №№ 3, 4, 5, 6, 7 үйлер;
Сәтбаев көшесі, №№ 27, 29, 37, 41, 43, 45, 49, 61А, 65, 69 үйлер;
Холмецкий көшесі, №№ 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 84, 86, 86а, 88, 90 үйлер.
№ 437 сайлау учаскесі
Жанасов көшесі 15, № 5 орта мектеп, телефон 721412
Әбдіров көшесі, №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12 үйлер;
Аманжолов көшесі, №№ 13, 13а, 15, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 38а, 40, 42 үйлер;
Байқоңыров көшесі, №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 21, 23, 25, 27, 29, 31 үйлер;
Байсеитова көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26 үйлер;
Жангельдин көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 7а, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 үйлер;
Жанасов көшесі, №№3, 5, 7, 9, 11, 13, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33,34,35, 36, 39, 41, 43, 45, 45а, 47, 49, 51, 53 үйлер;
Жароков көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлер;
Мәметова көшесі, №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10 үйлер;
Молдағұлова көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер;
Некрасов көшесі, №№ 11, 13, 15, 17, 19 үйлер;
Панфилов көшесі, №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлер;
Салықбаев көшесі, №№ 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 14, 15, 16, 18, 20 үйлер;

улица Улытауская, дома №№ 2, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 38, 42,44, 46;
улица Холмецкого, дома №№ 94, 96, 98, 102, 104;
переулок 1-й Инженерный, дома №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8;
переулок 2-й Инженерный, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Избирательный участок № 438
улица Железнодорожная 3, Основная школа № 133, телефон 724004
Военные части: № 01740, № 36740:
улица 8 Марта, дома №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 27, 31, 33, 35;
улица Аэропорт, дом № 1;
улица Альмуханбетова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29;
улица Базарная, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 16б, 17, 18, 18а, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37;
улица Балхашская, дома №№ 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15. 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 31а, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43;
улица Берденова. дома №№ 1, 2, 3, 7, 9;
улица Дружбы, дома №№ 3, 4, 6;
улица Зеленая, дома №№ 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 24, 26;
улица Железнодорожная, дома №№ 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28;
улица Иманжанова, дома №№ 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 32, 34, 36, 36а;
улица Майкутова, дома №№ 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 24, 24а, 25, 26, 29, 31, 33, 35, 39, 41а, 46;
улица Майлина, дома №№ 1, 1а, 16, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 8а, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 25а, 25в, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 34, 346, 35, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 46а, 47, 51, 54, 54а, 58, 60, 61, 62, 64, 72, 73;
улица Мира, дома №№ 3, 5, 6, 9, 10, 11, 14;
улица Пархоменко, дома №№ 6, 7, 8, 9, 13, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25а, 256;
улица Песчаная, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 25, 27, 28, 31;
улица Поселковая, дома №№ 3, 4, 4а, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 18, 20;
улица Пролетарская, дома №№ 2, 8, 10, 12, 16, 18, 19, 24, 30, 34, 38, 40, 42;
улица Сатпаева, дома №№ 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117;
улица Сафронова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8,9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26;
улица Степная, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 33а, 34;

Ұлытау көшесі, №№ 2, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 38, 42, 44, 46 үйлер;
Холмецкий көшесі, №№ 94, 96, 98, 102, 104 үйлер;
1-шi Инженерлік бұрылыс, №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлер;
2-шi Инженерлік бұрылыс, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлер;
Сәтбаев көшесі, № 69 үй.
№ 438 сайлау учаскесі
Железнодорожная көшесі 3, Негізгі мектеп, № 133, телефон 724004
№ 01740, № 36740 әскери бөлімшелер;
8 наурыз көшесі, №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 27, 31, 33, 35 үйлер;
Аэропорт көшесі, № 1 үй;
Әлмұханбетов көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29 үйлер;
Базар көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 16б, 17, 18, 18а, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37 үйлер;
Балхаш көшесі, №№ 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 31а, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43 үйлер;
Берденов көшесі, №№ 1, 2, 3, 7, 9 үйлер;
Дружба көшесі, №№ 3, 4, 6 үйлер;
Зеленая көшесі, №№ 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 24, 26 үйлер;
Железнодорожная көшесі, №№ 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28 үйлер;
Иманжанов көшесі, №№ 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 32, 34, 36, 36а үйлер;
Майкөтов көшесі, №№ 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 24, 24а, 25, 26, 29, 31, 33, 35, 39, 41а, 46 үйлер;
Майлин көшесі, №№ 1, 1а, 16, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 8а, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 25а, 25в, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 34, 34б, 35, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 46а, 47, 51, 54, 54а, 58, 60, 61, 62, 64, 72, 73 үйлер;
Бейбітшілік көшесі, №№ 3, 5, 6, 9, 10, 11, 14 үйлер;
Пархоменко көшесі, №№ 6, 7, 8, 9, 13, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25а, 25б үйлер;
Песчаная көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 25, 27, 28, 31 үйлер;
Поселковая көшесі, №№ 3, 4, 4а, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 18, 20 үйлер;
Пролетарская көшесі, №№ 2, 8, 10, 12, 16, 18, 19, 24, 30, 34, 38, 40, 42 үйлер;
Сәтбаев көшесі, №№ 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117 үйлер;
Сафронов көшесі, №№ 1, 2, 3,4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26 үйлер;
Степная көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 33а, 34 үйлер;

улица Транспортная, дома №№ 1, la, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 46;
улица Шинтуринова, №№ 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 5б, 6, 6а, 7, 7б, 8, 8б, 9, 9/1, 9а, 9б, 10а, 10б, 11, 12, 12а. 13, 14, 14б, 15,16, 16а, 16б, 24, 25, 26, 27, 29;
улица Шолохова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 27б, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
улица Щорса, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 22, 22а, 24, 24а, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41.
Избирательный участок № 439
село Кенгир, улица Школьная 2, средняя школа № 2, телефон 922421
улица Ауэзова, дома №№ 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18;
улица Мира, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
улица Молодежная, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;
улица Пушкина, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;
улица Садовая, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 47;
улица Сейфуллина, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а;
улица Тимирязева, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 44а;
улица Школьная, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
улица Улытауская, дома №№ 1, 2, 5;
Корганбай ауылы, зимовка Шоткара, зимовка Ыкылас, Баз,
Машдвор. Рыбопитомник.
Избирательный участок № 440
станция Теректы, средняя школа № 6, телефон 760077
Все жилые дома станций Теректы, Тюемойнак, железнодорожных разъездов №№ 60, 310, 323, 334, 335, 359, 366, 370.
Избирательный участок № 441
село Талап, улица Молодежная 21, средняя школа № 6, тел. 911468
Все жилые дома сел Талап и Старый Талап;
улица Абая, дома №№ 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23;
улица Комсомольская, дома №№ 1, 2, 3,4,5,7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19,21;

Транспортная көшесі, №№ 1, la, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 46 үйлер:
Шинтуринов көшесі, №№ 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 5б, 6, 6а, 7, 7б, 8, 8б, 9, 9/1, 9а, 9б, 10а, 10б, 11, 12, 12а, 13, 14, 14б, 15,16, 16а, 16б, 24, 25, 26, 27, 29 үйлер;
Шолохов көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 27б, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 үйлер;
Щорс көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 22, 22а, 24, 24а, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41 үйлер.
№ 439 сайлау учаскесі
Кенгір селосы, Школьная кешесі 2, № 2 орта мектеп, телефон 922421
Әуезов көшесі, №№ 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 үйлер;
Бейбітшілік көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6,7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 үйлер;
Молодежная көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37б, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49 үйлер;
Пушкин көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 үйлер;
Садовая көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 42а, 43, 44, 44а, 46, 47 үйлер;
Сейфуллин бақ жолы, №№ 1,2,3,4,5,6,7, 8,9, 10, 11, 12, 13, 13а үйлер;
Тимирязев көшесі, №№ 1,2,3,4,5,6,7,8,9, 10, 11, 12, 12а, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19,20,21,22, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 44а үйлер;
Школьная көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29 үйлер;
Ұлытау көшесі, № 1, 2, 5 үйлер;
Қорғанбай ауылы, Шотқара қыстағы, Ыкылас қыстағы, Баз,
Машдвор, Рыбопитомник.
№ 440 сайлау учаскесі
Tepeктi станциясы, № 6 орта мектеп, телефон 760077
Tepeктi, Түйемойнак станцияларының, №№ 60, 310, 323, 334, 335, 366, 370 теміржол разьездерінің барлық тұрғын үйлepi.
№ 441 сайлау учаскесі
Талап селосы, Молодежная кешесі 21, № 6 орта мектеп, телефон 911468
Талап және Ecкі Талап селоларының барлық тұрғын үйлері
Абай көшесі, №№ 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 үйлер;
Комсомольская көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21 үйлер;

улица Курмангазы, дома №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12;
улица Мичурина, лома №№ 1, 2, 7, 9, 11, 13, 14, 17, 19, 23;
улица Молодежная. Дома №№ 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 19, 22;
улица Сейфуллина. дома №№ 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16. 18, 20, 24, 26;
улица Советская, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Центральная, дома №№ 4, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42;
микрорайон, дома №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 14, 16;
село Старый Талап.
Избирательный участок № 442
село Малшыбай, средняя школа № 15, телефон 760043
Все жилые дома села Малшыбай, зимовок Балабай, Карабулак, Откельбай.
Избирательный участок № 443
проспект Алашахана 15, средняя школа № 4, телефон 766133
проспект Алашахана, дома №№ 14, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 23, 25, 27;
улица Анаркулова, дома №№ 1, 2, 4, 6, 7;
улица Некрасова, дома №№ 58, 60.
Избирательный участок № 444
проспект Мира 31, средняя школа № 1, телефон 733489
проспект Алашахана, дома №№ 3, 5, 7, 9, 11, 13;
бульвар Сакена Сейфуллина, дома №№ 6, 8, 10, 12, 12а, 16;
проспект Мира, дома №№ 23, 27, 29, 33, 37, 37а, 39, 43;
улица Некрасова, дом № 65.
Избирательный участок № 445
улица Некрасова 44, средняя школа № 22, телефон 767313
улица Абая, дома №№ 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84;
улица Гагарина, дома №№ 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 36, 37, 38, 39, 53, 62, 66, 68;
улица Горького, дома 7, 9, 11:
улица Курмангазы, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20,2 1, 22, 23, 24;
улица Маяковского, дома №№ 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55;
улица Некрасова, дома №№ 40, 55, 61;
бульвар С. Сейфуллина, дома №№ 27, 29, 33, 39, 50, 50а, 54;
улица Шевченко, дома №№ 32, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77а, 79, 81, 83,85,87,89,91;
переулок Космодемьянской, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.
Избирательный участок № 446
улица Жалиля 10. средняя школа № 3. телефон 712337
улица Есенберлина, дома №№ 37, 39, 41,43, 45, 47, 49, 51, 53;
улица Жалиля, дома №№ 11, 15, 17, 19;
проспект Мира, дома №№ 45, 47, 49, 51, 51а, 53, 57.
Избирательный участок № 447
улица Жалиля 12, школа-лицей № 7, телефон 711224
улица Есенберлина, дома №№ 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35а;
улица Жалиля, дома №№ 14, 16, 23, 25.
Избирательный участок № 448
площадь Алаша 3, Дом дружбы и культуры народов, телефон 736117
улица Есенберлина, дома №№ 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 9, 9а, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 67а, 69;

Құрманғазы көшесі, №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12 үйлер;
Мичурина көшесі, №№ 1, 2, 7, 9, 11, 13, 14, 17, 19, 23 үйлер;
Молодежная көшесі, №№ 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 19, 22 үйлер;
Сейфуллина көшесі, №№ 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26 үйлер;
Совет көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер;
Центральная көшесі, №№4, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42 үйлер;
Ықшам аудан, №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 14, 16 үйлер;
Eckі Талап селосы.
№ 442 сайлау учаскесі
Малшыбай селосы, № 15 орта мектеп телефон 760043
Малшыбай селосының, Балабай, Қарабұлақ, Өткелбай қыстақтарының барлық тұрғын үйлері.
№ 443 сайлау учаскесі
Алашахан даңғылы 15, № 4 орта мектеп, телефон 766133
Алашахан дангылы, №№ 14, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 23, 25, 27 үйлер;
Анарқұлов көшесі, №№ 1, 2, 4, 6, 7 үйлер;
Некрасов көшесі, №№ 58, 60 үйлер.
№ 444 сайлай учаскесі
Бейбітшілік даңғылы 31, № 1 орта мектеп, телефон 733489
Алашахан даңғылы, №№ 3, 5, 7, 9, 11, 13 үйлер;
С. Сейфуллин бақ жолы, №№ 6, 8, 10, 12, 12а, 16 үйлер;
Бейбітшілік даңғылы, №№ 23, 27, 29, 33, 37, 37а, 39, 43 үйлер;
Некрасов көшесі, № 65 үй.
№ 445 сайлау учаскесі
Некрасов көшесі, 44, № 22 орта мектеп, телефон 767313
Абай көшесі, №№ 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84 үйлер;
Гагарин көшесі, №№ 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 36, 37, 38, 39, 53, 62, 66, 68 үйлер;
Горький көшесі, №№ 7, 9, 11 үйлер;
Құрманғазы көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер;
Маяковский көшесі, №№ 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55 үйлер;
Некрасов көшесі, №№ 40, 55, 61 үйлер;
С. Сейфуллин бақжолы, №№ 27, 29, 33, 39, 50, 50а, 54 үйлер;
Шевченко көшесі, №№ 32, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73 , 75, 77, 77а, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91 үйлер;
Космодемьянская бұрылысы, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлер.
№ 446 сайлау учаскесі
Жәлел көшесі 10, № 3 орта мектеп, телефон 712337
Есенберлин көшесі, №№ 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53 үйлер;
Жәлел көшесі, №№ 11, 15, 17, 19 үйлер;
Бейбітшілік даңғылы, №№ 45, 47, 49, 51, 51а, 53, 57 үйлер.
№ 447 сайлау учаскесі
Жәлел көшесі 12, № 7 мектеп -лицейі, телефон 711224
Есенберлин көшесі, №№ 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35a;
Жәлел көшесі, №№ 14, 16, 23, 25.
№ 448 сайлау учаскесі
Алаш алаңы 3, Халықтар достығы мен мәдениеті үйі, телефон 736117
Есенберлин көшесі, №№ 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 9, 9а, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 67а, 69 үйлер:

улица Жалиля, дома №№ 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 7, 9;
проспект Мира, дома №№ 28, 30;
проспект Алашахана, дома №№ 2, 4.
Избирательный участок № 449
поселок Геологический, административное здание акционерное общество "Жезказгангеология", телефон 760551
улица Аномальная, дома №№ 1, 2, 3, 3а, 4. 5, 6, 7, 8, 10;
улица Геологическая, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17;
улица Геофизическая, дома №№ 1, 3, 5, 7;
улица Губкина, дома №№ 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12;
улица Искателей, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
улица Орбитальная, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Первооткрывателей, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
улица Поисковая, дома №№ 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 10, 14, 16, 18;
переулок Тихий, дома №№ 1,3,5, 7;
улица Ферсмана, дома №№ 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 11;
улица Энтузиастов, дома №№ 1, 3, 6, 7, 8, 9а, 11.
Избирательный участок № 450
улица Анаркулова 19, гимназия № 8, телефон 734483
улица 30 лет Победы, дома №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11;
улица Анаркулова, дома №№ 8, 14, 14а, 146, 15,16, 17;
улица Деева, дома №№ 7, 9, 9а, 9б, 11, 11б, 13, 15, 17, 19.
Избирательный участок № 451
проспект Алашахана 10а, Институт филологии и искусства, телефон 735834
проспект Алашахана, дома №№ 6, 10;
улица Деева. дома №№ 1, 3, 5;
проспект Мира, дома №№ 59, 61, 63, 65, 67, 69;
улица 30 лет Победы, дом № 17.
Избирательный участок № 452
улица Гоголя 9, средняя школа № 13, телефон 761359
улица Асатова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица Гоголя, дома №№ 4, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 16;
улица Ломоносова, дома №№ 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18;
улица Маметовой, дома №№ 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24;
улица Пугачева, дома №№ 18, 22, 23, 24, 30, 32, 34, 36;
улица Рабочая, дома №№ 3, 5, 22, 24;
переулок Совхозный, дома № 3,5;
улица Целинная, дома №№ 4, 6, 8;
улица Улытауская, дома №№ 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66.
Избирательный участок № 453
улица Абая 148, профессиональная школа № 6, телефон 762236
улица Абая, дома №№ 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 142, 144, 146, 148;
улица Балочная, дома №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19,21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41;
улица Ермекова, дома №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
улица Сары-Арка, дома №№ 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 32, 41, 48, 54, 56, 58;
улица Шашубая, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44.
Избирательный участок № 454

Жәлел көшесі, 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 7, 9 үйлер;
Бейбітшілік даңғылы, №№ 28, 30 үйлер;
Алашахан даңғылы, №№ 2, 4 үйлер.
№ 449 сайлау учаскесі
Геологический кенті, әкімшілік ғимараты
"Жезказгангеология" акционерлік қоғамы, телефон 760551
Геологический кентінің барлық тұрғын үйлері
Аномальная көшесі, №№ 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 10 үйлер;
Геологическая көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17 үйлер;
Геофизическая көшесі, №№ 1, 3, 5, 7 үйлер;
Губкин көшесі, №№ 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12 үйлер;
Искателей көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлер;
Орбитальная көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлер;
Первооткрывателей көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үйлер;
Поисковая көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 10, 14, 16, 18 үйлер;
Тихий бұрылысы, №№ 1, 3, 5, 7 үйлер;
Ферсман көшесі, №№ 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 11 үйлер;
Энтузиастов көшесі, №№ 1, 3, 6, 7, 8, 9а, 11 үйлер.
№ 450 сайлау учаскесі
Анарқұлов көшесі 19, № 8 гимназия, телефон 734483
Жеңістің 30 жылдығы көшесі, №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11 үйлер;
Анаркулов көшесі, №№ 8,14, 14а, 146, 15, 16, 17 үйлер;
Деев көшесі, №№ 7, 9, 9а, 96, 11, 116, 13, 15, 17, 19 үйлер.
№ 451 сайлау учаскесі
Алашахан даңғылы 10а, Филология және өнер институты, тел. 735834
Алашахан даңғылы, №№ 6, 10 үйлер;
Деев көшесі, №№ 1, 3, 5 үйлер;
Бейбітшілік даңғылы, №№ 59, 61, 63, 65, 67, 69 үйлер;
Жеңістің 30 жылдығы көшесі, № 17 үй.
№ 452 сайлау учаскесі
Гоголь көшесі 9, № 13 орта мектеп, телефон 761359
Асатов көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер;
Гоголь көшесі, №№ 4, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 16 үйлер;
Ломоносов көшесі, №№ 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18 үйлер;
Пугачев көшесі, №№ 18, 22, 23, 24, 30, 32, 34, 36 үйлер;
Рабочая көшесі, №№ 3, 5, 22, 24 үйлер;
Совхозный бұрылысы, дома № 3, 5 үйлер;
Целинная көшесі, №№ 4, 6, 8 үйлер;
Ұлытау көшесі, №№ 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66 үйлер;
Мәметова көшесі, №№ 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24 үйлер.
№ 453 сайлау учаскесі
Абай көшесі 148, № 6 кәсіби мектеп, телефон 762236
Абай көшесі, №№ 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 142, 144, 146, 148 үйлер;
Балочная көшесі, №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41 үйлер;
Ермеков көшесі, №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлер;
Сары-Арқа көшесі, №№ 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 32, 41, 48, 54, 56, 58 үйлер;
Шашубай көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44 үйлер.
№ 454 сайлау учаскесі

улица Кожабая 9, средняя школа № 9. телефон 761403
улица Айманова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67;
улица Болмана, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12. 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
улица Букурова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 67, 69, 70, 72, 96:
улица Булкышева, дома №№ 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 45, 46, 48;
улица Жанибекова дома №№ 3, 5, 6, 8, 9, 11, 13;
улица Жубанова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39,40,41,42,43,44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57,58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 75, 76, 77, 78, 79;
улица Казыбековых, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 70;
улила Коткарбаева, дома №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45,
улица Кусаинова, дома №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65;
улица Муканова, дома №№ 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 50, 51;
улица Нуржанова. дома №№ 18, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59;
улица Садовая, дома №№ 3, 4;
улица Сары-Тока, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 75, 76, 77, 78, 80;
улица Тайжана, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75;

Қожабай көшесі 9, № 9 орта мектеп, телефон 761403
Айманов көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 3 1, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 үйлер;
Болман көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12. 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 үйлер;
Бүкіров көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28. 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 67, 69, 70, 72, 96 үйлер;
Бұлкышев көшесі, №№ 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 45, 46, 48 үйлер;
Жанибеков көшесі, №№ 3, 5, 6, 8, 9, 11, 13 үйлер;
Жұбанов көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 75, 76, 77, 78, 79 үйлер;
Қазыбектер көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46. 47, 48, 49, 50, 51, 52,53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61,62, 64, 66, 67, 68, 69, 70 үйлер;
Қошкарбаев көшесі, №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45 үйлер;
Кұсайынов көшесі, №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65 үйлер;
Муқанов көшесі, №№ 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44,50, 51 үйлер;
Нұржанов көшесі, №№ 18, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43,44, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59 үйлер;
Садовая көшесі, №№ 3, 4 үйлер;
Сары-Тоқа көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 75, 76, 77, 78, 80 үйлер;
Тайжан көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 үйлер;

улица Толебаева, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26.
Избирательный участок № 455
улица Абая 75, профессиональная школа № 9, телефон 767014
улица Абая. дома №№ 75, 81,81а, 83, 85, 120, 126, 128, 130;
улица Абдирова, дома №№ 11, 13, 14, 146, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77;
улица Жангельдина, дома №№ 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87;
улица Маяковского, дома №№ 84, 85, 86, 86а, 88, 88/1, 88/2, 89/1, 90, 92, 93, 94, 95, 97, 97/1, 97/2, 98;
улица Маметовой, дома №№ 23, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76;
улица Орджоникидзе, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36;
улица Панфилова, дома №№ 44, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79;
улица Пугачева, дома №№ 4, 6, 8, 10, 12, 14.
Избирательный участок № 456
улица Маргулана 43, начальная школа № 10, телефон 781129
улица Аманбая, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
улица Амангельды, дома №№ 12, 14, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 36, 38, 74, 76, 78, 80, 86, 88, 92, 94, 98, 102, 104;
улица Белинского, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 22, 28, 46, 84;
улица Валиханова, дома №№ 4, 4а, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 33, 34, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 65, 67;
улица Дружбы, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 41, 49, 51;
улица Жамбыла, дома №№ 1, 3, 4, 6, 9, 12, 14, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 56, 57, 61, 65, 66, 67, 69, 71, 72, 74, 78, 79, 84, 86, 86а, 88, 90, 91, 92;
улица Жусупова. дома №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 17, 23, 27, 31, 35, 42, 45;
улица Иманжана, дома №№ 3, 5, 6, 7, 9, 12, 21, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36;

Телебаев көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9. 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26 үйлер.
№ 455 сайлау учаскесі
Абай көшесі 75, № 9 кәсіби мектеп, телефон 767014
Абай көшесі, №№ 75, 81,81а, 83, 85, 120, 126, 128, 130 үйлер;
Әбдіров көшесі, №№ 11, 13, 14, 146, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77 үйлер;
Жангелдин көшесі, №№ 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75. 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 үйлер;
Маяковский көшесі, №№ 84, 85, 86, 86а, 88, 88/1, 88/2, 89/1, 90, 92, 93, 94, 95, 97, 97/1, 97/2 98 үйлер;
Мәметова көшесі, №№ 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76 үйлер;
Орджоникидзе көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36 үйлер;
Панфилов көшесі, №№ 44, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79 үйлер;
Пугачев көшесі, №№ 4, 6, 8, 10, 12, 14 үйлер;
№ 456 сайлау учаскесі
Марғұлан көшесі 43, № 10 бастауыш мектеп, телефон 781129
Батыс тұрғын ауданның, барлық тұрғын үйлepi.
Аманбай көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 үйлер;
Амангелді көшесі, №№ 12, 14, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 36, 38, 74, 76, 78, 80, 86, 88, 92, 94, 98, 102, 104 үйлер;
Белинский көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 22, 28, 46, 84 үйлер;
Уалиханов көшесі, №№ 4, 4а, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 33, 34, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48. 49, 50. 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 65, 67 үйлер;
Дружба көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28. 30. 31, 32, 34, 35, 36, 41, 49, 51 үйлер;
Жамбыл көшесі, №№ 1, 3, 4, 6, 9, 12, 14, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 56, 57, 61, 65, 66, 67, 69, 71, 72, 74, 78, 79, 84, 86, 86а, 88, 90, 91, 92 үйлер;
Жусіпов көшесі, №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 17, 23, 27, 31, 35, 42, 45 үйлер;
Иманжан көшесі, №№ 3, 5, 6, 7, 9, 12, 21, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлер;

улица Исаева, дома №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 16, 28, 39, 44, 57, 59, 67, 69, 149;
улица Казанбаева, дома №№ 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 9, 17, 19, 60, 62;
улица Казахстанская, дома №№ 4, 6, 8, 10, 12, 20;
улица Маргулана, дома №№ 1,3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49,
51, 53, 55, 57, 59, 61,63, 65, 67, 69, 71, 71а, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 113, 117;
улица Металлургов, дома №№ 8, 21, 25, 26, 27, 33, 34, 38а, 39, 41, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105;
улица Молодежная, дома №№ 16, 24, 26, 28, 30;
улица Нурпеисовой, дома №№ 1, 2, 6, 7, 9, 10а, 11, 12, 12а, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 21а, 23, 27, 38, 47, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 62, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84;
улица Тусупбекова, дома №№ 2, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 65, 66, 68, 70.
Избирательный участок № 457
улица Анаркулова 13, Жезказганский филиал Центрально-Азиатского университета, телефон 733923
улица 30 лет Победы, дома №№ 13, 15, 19,21,23;
проспект Алашахана, дома №№ 20а, 22а, 226, 24, 24б, 26, 28, 32, 33,35;
улица Анаркулова, дома №№ 3, 5, 9, 11, 13.
Избирательный участок № 458
бульвар Сейфуллина 52, средняя школа № 21, телефон 760653
проспект Алашахана, дома №№ 37, 39, 41, 43;
улица Байконурова, дома №№ 104, 106, ПО, 112, 114, 116, 118, 120, 123;
улица Некрасова, дома №№ 69, 69а, 71, 73, 75, 77, 79;
бульвар Сейфуллина, дом № 56.
Избирательный участок № 459
бульвар Сейфуллина ЗОв, городская станция юных техников, телефон 733164
улица Некрасова, дома №№ 50, 50а, 52, 54, 54а, 56, 62;
бульвар Сейфуллина, дома № 18, 20, 22, 22а, 24, 26, 28, 30, 30а, 306, 34, 38, 40, 42.
Избирательный участок № 744
улица Гагарина 74, Жезказганский гуманитарный колледж, телефон 760490
улица Абая, дома №№ 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100;
улица Байконурова, дома №№ 56, 58, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97а, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 114. 115, 117, 119, 121;
улица Гагарина, дома №№ 70, 72, 74, 76, 78; 80, 80а, 82, 72/2;
улица Есенова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42;
улица Жангельдина, дом № 88;

Исаев көшесі, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 16, 28, 39, 44, 57, 59, 67, 69, 149 үйлер;
Қазанбаев көшесі, №№ 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 9, 17, 19, 60, 62 үйлер;
Қазақстан көшесі, №№ 4, 6, 8, 10, 12, 20 үйлер;
Марғұлан көшесі, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 71а, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 113, 117 үйлер;
Металлургтер көшесі, №№ 8, 21, 25, 26. 27, 33, 34, 38а, 39, 41, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105 үйлер;
Молодежная көшесі, №№ 16, 24, 26, 28, 30 үйлер;
Нұрпеисова көшесі, №№ 1, 2, 6, 7, 9, 10a, 11, 12, 12a, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 21a, 23, 27, 38, 47, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 62, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 уйлер;
Түсіпбеков көшесі, №№ 2, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 65, 66, 68, 70 үйлер.
№ 457 сайлау учаскесі
Анарқұлов көшесі 13, Орталық-Азия университетінің Жезқазған филиалы телефон 733923
Жеңістің 30 жылдығы көшесі, №№ 13, 15, 19, 21, 23 үйлер;
Алашахан даңғылы, №№ 20а, 22а, 226, 24, 246, 26, 28, 32, 33, 35 үйлер;
Анарқұлов көшесі, №№ 3, 5, 9, 11, 13 үйлер.
№ 458 сайлау учаскесі
Сейфуллин көшесі 52, № 21 орта мектеп, телефон 760653
Алашахан даңғылы, №№ 37, 39, 41, 43 уйлер;
Байқоңыров көшесі, №№ 104, 106, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 123 үйлер;
Некрасов көшесі, №№ 69, 69а, 71, 73, 75, 77, 79 үйлер;
Сейфуллин бақ жолы, № 56 үй.
№ 459 сайлау учаскесі
Сейфуллин бақ жолы 30в, қалалық жас техниктер станциясы, телефон 733164
Некрасов көшесі, №№ 50, 50а, 52, 54, 54а, 56, 62 үйлер;
Сейфуллин көшесі, № 18, 20, 22, 22а, 24, 26, 28, 30, 30а, 306, 34, 38, 40, 42 үйлер.
№ 744 сайлау учаскесі
Гагарин көшесі 74, Жезқазған гуманитарлық колледжі, телефон 760490
Абай көшесі, №№ 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100 үйлер;
Байкоңыров көшесі, №№ 56, 58, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97а, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 114, 115, 117, 119, 121 үйлер;
Есенов көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42 үйлер;
Жангелдин көшесі, № 88 үй;

улица Курмангазы, дома №№ 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40;
улица Мамажанова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
улица Маяковского, дома №№ 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71;
улица Орджоникидзе, дома №№ 33, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56;
улица Панфилова, дома №№ 76, 76а, 766, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91а, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99;
улица Шевченко, дома №№ 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39.
Избирательный участок № 779
улица Кожабая 9, средняя школа № 9, телефон 761403
улица Агыбая, дома №№ 2, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 14а, 16;
улица Бокейханова, дома №№ 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
улица Болмана, дома №№ 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39,40, 41,42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77;
улица Булкышева, дома №№ 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Ермакова, дома №№ 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24,25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
улица Жездннская, дома №№ 1, 2, 3,4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27;
улица Интернациональная, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19. 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
улица Кенгирская, дома №№ 1,2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24;
улица Костен-гол-сай, дома №№ 1, 3, 5, 9, 10, 11, 12;
улица Муратбаева, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19,21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38;
улица Нуржанова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23;
улица Жанайдара, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29. 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44;
улица Ержанова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9;
улица Кожабая, дома №№ 1,2,3,4, 5,6,7,8,9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16. 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 49, 51, 53;
улица Муканова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18;

Құрманғазы көшесі, №№ 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40 үйлер;
Мамажанов көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 үйлер;
Маяковский көшесі, №№ 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71 үйлер;
Орджоникидзе көшесі, №№ 33, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56 үйлер;
Панфилов көшесі, №№ 76, 76а, 76б, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91а, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99 үйлер;
Гагарин көшесі, №№ 70, 72, 74, 76, 78; 80, 80а, 82, 72/2 үйлер;
Шевченко көшесі, №№ 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39 үйлер.
№ 779 сайлау учаскесі
Кожабай көшесі 9, № 9 орта мектеп, телефон 761403
Ағыбай көшесі, №№ 2, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 14а, 16 үйлер;
Бөкейханов көшесі, №№ 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34 үйлер;
Болман көшесі, №№ 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39,40, 41,42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 үйлер;
Бұлқышев көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 4a, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Ермеков көшесі, №№ 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 үйлер;
Жезді көшесі, №№ 1, 2, 3,4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27 үйлер;
Интернациональная көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19. 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 үйлер;
Кеңгір көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18 ,20, 22, 24 үйлер;
Көстен-көл-сай көшесі, №№ 1, 3, 5, 9, 10, 11, 12 үйлер;
Муратбаев көшесі, 1, 2, 3,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38 үйлер;
Муқанов көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18 уйлер;
Нұржанов көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
Жанайдар көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 3 1, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44 үйлер;
Ержанов көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9 үйлер;
Қожабай көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 49, 51, 53 үйлер;

улица Толебаева, дома №№ 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74. 76;
улица Первомайская дома №№ 3, 5, 9, 10, 11.
переулок Жибекова
Избирательный участок № 780
Учреждение АК № 159/24.
Избирательный участок № 781
Региональная многопрофильная больница
улица Алашахана, дом № 34. 34а, 34в (медицинский центр "Самсунг" товарищества с ограниченной ответственностью "Корпорация Казахмыс" и прилегающие жилые здания);
улица Иманжана, дома №№ 11, 13;
Региональная многопрофильная больница.
Избирательный участок № 791
улица Сары-арка 82, предприятие дорожного строительства и эксплуотации, телефон 771100
улица Бебеля, дома №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Глинки, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12;
улица Кутузова, дома №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12;
улица Макаренко, дома №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Толстого, дома №№ 3, 4, 5, 6, 8, 10;
улица Шарипова, дома №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Плеханова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Репина, дома №№ 1,2,3,4,5,6,7,8,9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18;
улица Мочалова, дома №№ 1, 2, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18;
улица Тохтарова, дома №№ 1,2,3,4,5,6,7,8,9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
улица Крупской, дома №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;

Төлебаев көшесі, №№ 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76 үйлер;
Первомайская көшесі, дома №№ 3, 5, 9, 10, 11 үйлер;
Жібеков бұрылысы.
№ 780 сайлау учаскесі
АК № 159/24 мекемесі
№ 781 сайлау учаскесі
Аймақтық көпсалалы аурухана
Алашахан көшесі, № 34, 34а, 34 в үйлер ("Қазақмыс корпорациясы" жауапкершілігі шектеулі cepiктестігінің "Самсунг" медициналық орталығы және маңайындағы тұрғын гимараттар);
Иманжан көшесі, №№ 11, 13 үйлер;
Аймақтық көпсалалы аурухана.
№ 791 сайлау учаскесі
Сары-арқа көшесі 82, Жол құрылысы және пайдалану кәсіпорны, телефон 771100
Бебель көшесі, №№ 1,3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер;
Глинка көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12 үйлер;
Ермеков көшесі, №№ 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64 үйлер;
Жезді көшесі, №№ 6, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65 үйлер;
Кутузов көшесі, №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12 үйлер;
Крупская көшесі, №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер;
Макаренко көшесі, №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер;

56472
4034
14,82
1 .Определение среднего количества избирателей на каждый депутатский мандат
56329:14=4023,5
2. Определение 15 процентов от среднего количество избирателей на каждый депутатский мандат
4023,5:100Х15%=603,52
3. Определение разницы между численностью избирателей в округе и средней величиной (графа 4)
4. Определение в процентах разницы к средней величине (графа 5)
5. Нахождение общего отклонение в процентах (минимальное отклонение 7,31 + максимальное отклонение 7,51 = 14,82)
По итогу в графе 5 показан наибольший и наименьший процент отклонения от средней численности избирателей.

56472
4034
14,82
Ескерту:
1. Әpбip депутат мандатына сайлаушылардың орташа санын белгілеу
56329:14=4023.5
2. Әpбip депутат мандатына сайлаушылардың орташа санының 15 пайызын белгілеу
4023,5:100Х15%=603,52
3. Округтегі сайлаушылар саны мен орташа мөлшер арасындағы айырмашылықты аңыктау (4 бағана)
4. Орташа мөлшер айырмашылығын пайызбен анықтау (5 бағана)
5. Жалпы ауытқуды пайызбен табу (минималды ауытқу 7,31 + максималды ауытқу 7,51 = 14,82)
Қорытынды бойынша 5 бағанада сайлаушылардын орташа санының ең жоғарғы және ең төменгі ауытқу пайызбен көрсетілген.