О внесении изменений и дополнений в решение XXXIII сессии городского маслихата от 28 июля 2006 года N 359 "Об утверждении Правил предоставления малообеспеченным гражданам жилищных пособий на содержание жилья, оплату коммунальных услуг и компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 16 июля 2007 года N 478. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаева Карагандинской области 9 августа 2007 года N 8-6-51. Утратило силу - решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 14 мая 2010 года N 336
Сноска. Утратило силу - решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 14.05.2010 N 336.
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О жилищных отношениях", постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 2004 года N 949 "О некоторых вопросах компенсации повышения тарифов абонентской платы за телефон", постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 июня 2006 года N 553 "Об утверждении Программы развития жилищно-коммунальной сферы в Республике Казахстан на 2006-2008 годы" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXXIII сессии городского маслихата от 28 июля 2006 года N 359 "Об утверждении Правил предоставления малообеспеченным гражданам жилищного пособия на содержание жилья, включая капитальный ремонт жилого дома, оплату коммунальных услуг и компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций" (зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев 4 августа 2006 года за N 8-6-30 и опубликовано 9 августа 2006 года в N 91 (1346) газеты "Шарайна") следующее изменение:
1) в названии указанного решения и по всему тексту предложение "Правила предоставления малообеспеченным гражданам жилищных пособий на содержание жилья, оплату коммунальных услуг и компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникации" заменить предложением "Правила предоставления малообеспеченным гражданам жилищного пособия на содержание жилья, включая капитальный ремонт жилого дома, оплату коммунальных услуг и компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникации"
2) в Правила предоставления малообеспеченным гражданам жилищного пособия на содержание жилья, включая капитальный ремонт жилого дома, оплату коммунальных услуг и компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникации, утвержденных указанным решением:
в пункте 2 главы 1 слово "к совокупному доходу семьи в размере 20 %" заменить словами "к совокупному доходу семьи в размере 18 %";
главу 2 дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:

"Аз қамтылған азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, коммуналдық қызмет көрсету үшін тұрғын үй жәрдемақысын және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы беру қағидасын бекіту туралы" қалалық мәслихаттың 2006 жылғы 28 шілдедегі XXXIII сессиясының N 359 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2007 жылғы 16 шілдедегі N 478 шешімі. Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 2007 жылғы 9 тамыздағы N 8-6-51 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2010 жылғы 14 мамырдағы N 336 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2010.05.14 N 336 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына, "Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының Заңына, "Телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы төлеудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 9 қыркүйектегі N 949 қаулысына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 маусымдағы N 553 "Қазақстан Республикасында 2006-2008 жылдары тұрмыстық-коммуналдық сфераны дамыту бағдарламасы туралы" қаулысына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Аз қамтылған азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, тұрғын үйлерді күрделі жөндеуден өткізуге, коммуналдық қызмет көрсету үшін тұрғын үй жәрдемақысын беру және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы беру қағидасын бекіту туралы" қалалық мәслихаттың 2006 жылғы 28 шілдедегі XXXIII сессиясының N 359 шешіміне (Сәтбаев қаласының Әділет басқармасында 2006 жылғы 4 тамызда 8-6-30 нөмірімен тіркелген және "Шарайна" газетінің 2006 жылғы 9 тамыздағы 91 (1346) нөмірінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
1) көрестілген шешімнің атауында және бүкіл мәтін бойынша "Аз қамтылған азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, коммуналдық қызмет көрсету үшін тұрғын үй жәрдемақысын және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы беру қағидасы" деген сөйлем "Аз қамтылған азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, тұрғын үйлерді күрделі жөндеуден өткізуге, коммуналдық қызмет көрсету үшін тұрғын үй жәрдемақысын және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы беру қағидасы" деген сөйлеммен ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешіммен бекітілген Аз қамтылған азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, тұрғын үйлерді күрделі жөндеуден өткізуге, коммуналдық қызмет көрсету үшін тұрғын үй жәрдемақысын және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы беру қағидасында:
1-тараудың 2-тармағындағы "шығындар шегіндегі үлесі 20 %" деген сөздер "шығындар шегіндегі үлесі 18 %" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тарау 5-1 тармағымен мынадай мазмұнда толықтырылсын:

"5-1. При расчете жилищного пособия применяются компенсации через жилищную помощь на отдельные виды капитального ремонта жилого дома на одну квартиру.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
3. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам социальной сферы, правопорядка и социальный защиты населения (председатель Борисов Петр Евгеньевич).
Председатель сессии                        И. Бралин
Секретарь городского маслихата             М. Ковтун
Согласовано:
Начальник ГУ "Отдел занятости
и социальных программ г. Сатпаев"          Т. Капарова
16 июля 2007 года

"5-1. Тұрғын үйді күрделі жөндеуден өткізудің жекелеген түрдері бойынша өтемақы тұрғын үй жәрдемақысын есептеу кезінде тұрғын үйдің бір пәтеріне тең мөлшерінде есептелінеді.".
2. Осы шешім ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау әлеуметтік сала, құқықтық тәртіп және әлеуметтік қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін (төрайымы Борисов Петр Евгеньевич).
Сессия төрағасы                            И. Бралин
Қалалық мәслихаттың хатшысы                М. Ковтун
Келісілді:
"Сәтбаев қалалық еңбекпен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Т. Қапарова
2007 жылғы 16 шілде