О внесении изменений и дополнений в решение городского Маслихата от 03 апреля 2007 года N 231/38 "Об утверждении Правил предоставления малообеспеченным гражданам жилищных пособий на содержание жилья, оплату коммунальных услуг и компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций"
Решение Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 12 июля 2007 года N 273/42. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаша Карагандинской области 20 августа 2007 года N 8-4-87. Утратило силу - решением Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 13 сентября 2010 года N 201/29
Сноска. Утратило силу решением Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 13.09.2010 N 201/29.
В соответствии с пунктом 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях", Постановлением Правительства Республики Казахстан "О некоторых вопросах компенсации повышения тарифов абонентской платы за телефон" от 09 сентября 2004 года N 949 и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 июня 2006 года N 553 "Об утверждении Программы развития жилищно-коммунальной сферы в Республике Казахстан на 2006-2008 годы" городской Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского Маслихата от 03 апреля 2007 года  N 231/38 "Об утверждении Правил предоставления малообеспеченным гражданам жилищных пособий на содержание жилья, оплату коммунальных услуг и компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций" (зарегистрировано в департаменте юстиции 24 апреля 2007 года за N 8-4-70, опубликовано в газете "Приозерский Вестник" 04 мая 2007 года N 11 (86)) следующие изменения и дополнения:
в наименовании утвержденных указанным решением Правил слова "малообеспеченным гражданам", заменить словами "населению города Приозерск", слова "на содержание жилья," дополнить словами "включая капитальный ремонт жилых домов, находящихся на балансе Коммунального государственного предприятия "Управление жилищно-коммунального реформирования,";
введение Правил дополнить словами "Постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 июня 2006 года N 553 "Об утверждении Программы развития жилищно-коммунальной сферы в Республике Казахстан на 2006-2008 годы";
в подпункте 1) пункта 1 слова "по оплате содержания жилья," дополнить словами "включая капитальный ремонт жилых домов находящихся на балансе Коммунального государственного предприятия "Управление жилищно-коммунального реформирования";

Қалалық Мәслихаттың 2007 жылғы 3 сәуірдегі N 231/38 "Аз қамтылған азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, коммуналдық қызмет көрсету үшін тұрғын үй жәрдемақыларын беру және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы беру Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2007 жылғы 12 шілдедегі N 273/42 шешімі. Қарағанды облысы Балқаш қаласы Әділет басқармасында 2007 жылғы 20 тамызда N 8-4-87 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2010 жылғы 13 қыркүйектегі N 201/29 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2010.09.13 N 201/29 шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97 бабы, 2 тармағының және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 9 қыркүйектегі N 949 "Телефон үшін абоненттік төлем тарифтерінің арттырылуына өтемақысының кейбір мәселелері туралы" Қаулысының және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 маусымдағы N 553 "Қазақстан Республикасындағы 2006-2008 жылдарға арналған тұрғын үй-коммуналдық саланың даму Бағдарламасын бекіту туралы" Қаулысының негізінде қалалық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қалалық Мәслихаттың 2007 жылғы 3 сәуірдегі N 231/38 "Аз қамтылған азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, коммуналдық қызмет көрсету үшін тұрғын үй жәрдемақыларды беру және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы берудің Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне (Әділет департаментінде 2007 жылғы 24 сәуірде N 8-4-70 болып тіркелген, "Приозерский Вестник" газетінің 2007 жылғы 4 мамырдағы N 11 (86) санында жарияланған) келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген Қағиданың атауында "аз қамтылған азаматтарға" деген сөздер "Приозерск қаласының тұрғындарына" деген сөздерімен ауыстырылсын, "тұрғын үйді ұстауға" деген сөздер "Тұрғын үй-коммуналдық қайта құру басқармасы" Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорынның балансындағы тұрғын үйлердің күрделі жөндеуін есепке ала отырып" деген сөздермен жалғастырылсын.
Қағиданың кіріспесі "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 маусымдағы N 553 "Қазақстан Республикасындағы 2006-2008 жылдарға арналған тұрғын үй-коммуналдық саланың даму Бағдарламасын бекіту туралы" Қаулысымен" деген сөздермен толықтырылсын;
1 тармағының 1) тармақшасындағы "төлем шығындарын қайтару үшін" сөздер "Тұрғын үй-коммуналдық қайта құру басқармасы" Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорынның балансындағы тұрғын үйлердің күрделі жөндеуін есепке ала отырып" деген сөздермен жалғастырылсын;

в подпункте 6) пункта 1 после слов "операций" знак "." заменить знаком ";";
пункт 1 дополнить подпунктом 7) следующего содержания:
"расходы на содержание жилища - это сумма платежей, необходимая на эксплуатацию, текущий и капитальный ремонты жилого дома, а также содержание земельного участка.";
в пункте 2 слова "на оплату содержания жилья," дополнить словами "включая капитальный ремонт жилых домов находящихся на балансе Коммунального государственного предприятие "Управление жилищно-коммунального реформирования,";
в этом же пункте слова "устанавливается к совокупному доходу семьи в размере 20 процентов" заменить словами "устанавливается к совокупному доходу семьи в размере 11,1 процентов".
В приложении 1 к правилам слова "малообеспеченным гражданам", заменить словами "населению города Приозерск", и слова "содержания жилья," дополнить словами "включая капитальный ремонт жилых домов, находящихся на балансе Коммунального государственного предприятия "Управление жилищно-коммунального реформирования,".
В приложении 2 слова "малообеспеченным гражданам", заменить словами "населению города Приозерск", и слова "содержания жилья," дополнить словами "включая капитальный ремонт жилых домов, находящихся на балансе Коммунального государственного предприятия "Управление жилищно-коммунального реформирования".
В приложении 3 слова "малообеспеченным гражданам", заменить словами "населению города Приозерск", и слова "содержания жилья," дополнить словами "включая капитальный ремонт жилых домов, находящихся на балансе Коммунального государственного предприятия "Управление жилищно-коммунального реформирования".
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию городского Маслихата по вопросам социальной сферы.
3. Настоящее решение вводится в действие с 01 января 2008 года.
Председатель сессии
Секретарь Маслихата                        Е. Омаров
"СОГЛАСОВАНО"
Заместитель Акима города
____________Казиева Б.А.
11 июля 2007 года
Начальник отдела занятости
и социальных программ
__________Карсыбекова Р.У.
11 июля 2007 года
Начальник отдела финансов
_________Кушкаралиев К.К.
11 июля 2007 года

1 тармағының 6) тармақшасындағы "ұйымдар" сөзінен кейін "." белгісі ";" белгісімен ауыстырылсын;
1 тармағы келесі тақырыптағы "тұрғын үйді үстау шығындары – үйді ұстауға, ағымдағы және күрделі жөндеулерге, сондай-ақ жер учаскесін ұстауға қажетті төлемдер сомасы." деген 7) тармақшамен толықтырылсын;
2 тармақтағы "тұрғын үйді ұстауға" деген сөздер "Тұрғын үй-коммуналдық қайта құру басқарамасы" Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорынның балансындағы тұрғын үйлердің күрделі жөндеуін есепке ала отырып" деген сөздермен жалғастырылсын;
осы тармақтағы "20 пайыз тариф мөлшерінде отбасының жиынтық табысымен белгіленеді" деген сөздер "11,1 пайыз тариф мөлшерінде отбасының жиынтық табысымен белгіленеді" деген сөздермен ауыстырылсын.
1 қосымшаның атауындағы "Аз қамтылған азаматтарға" деген сөздер "Приозерск қаласының тұрғындарына" деген сөздермен ауыстырылсын, "тұрғын үйді ұстауға" деген сөздер "Тұрғын үй-коммуналдық қайта құру басқармасы" Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорынның балансындағы тұрғын үйлердің күрделі жөндеуін есепке ала отырып" деген сөздермен жалғастырылсын.
3 қосымшаның атауындағы "Аз қамтылған азаматтарға" деген сөздер "Приозерск қаласының тұрғындарына" деген сөздермен ауыстырылсын, "тұрғын үйді ұстауға" деген сөздер "Тұрғын үй-коммуналдық қайта құру басқармасы" Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорынның балансындағы тұрғын үйлердің күрделі жөндеуін есепке ала отырып" деген сөздермен жалғастырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау калалық Мәслихаттың тұрақты әлеуметтік сала мәселелері жөніндегі комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2008 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы
Мәслихат хатшысы                           Е. Омаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Қала әкімінің орынбасары
Қазиева Б.А.
11 шілде 2007 жыл
Жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімінің бастығы
Қарсыбекова Р.У.
11 шілде 2007 жыл
Қаржы бөлімінің басшысы
Қошқаралиев Қ.Қ.
11 шілде 2007 жыл