О внесении изменения в решение областного маслихата от 30 января 2007 года N 20/352 "О внесении изменений и доплнений в решение областного маслихата от 12 декабря 2006 года N 19/347 "Об областном бюджете на 2007 год"
Решение маслихата Мангистауской области от 30 мая 2007 года N 23/395. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 28 июня N 1970
В соответствии c законами Республики Казахстан " О местном государственном управлении в Республике Казахстан " и " О нормативных правовых актах " областной маслихат  РЕШИЛ:
1. Внести в  решение  областного маслихата от 30 января 2007 года N 20/352 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 12 декабря 2006 года N 19/347 "Об областном бюджете на 2007 год" (зарегистрировано в департаменте юстиции 9 февраля 2007 года N 1965, опубликовано в газетах "Мангистау" от 17 февраля 2007 года N 28-29 и "Огни Мангистау" от 17 февраля 2007 года N 31-32) следующее изменение:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2007 года".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня государственной регистрации в департаменте юстиции.
Председатель  сессии
Секретарь областного
маслихата

"2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2006 жылға 12 желтоқсандағы N 19/347 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" облыстық мәслихаттың 2007 жылғы 30 қаңтардағы N 20/352 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихаттың 2007 жылғы 30 мамырдың N 23/395 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2007 жылғы 28 маусымда N 1970 тіркелді
" Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы " және " Нормативтік құқықтық актілер туралы " Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес облыстық мәслихат  ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2006 жылға 12 желтоқсандағы N 19/347 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" облыстық мәслихаттың 2007 жылғы 30 қаңтардағы N  20/352 шешімне  (облыстық Әділет департаментінде 2007 жылғы 9 ақпандағы N 1965 болып тіркелген, "Маңғыстау" газетінде 2007 жылғы 17 ақпандағы N 28-29 және "Огни Мангистау" газетінде 2007 жылғы 17 ақпандағы N 31-32 жарияланған) мына өзгеріс енгізілсін:
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"Осы шешім 2007 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі".
2. Осы шешім Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Облыстық мәслихат
хатшысы