Об утверждении государственного заказа 2007 года на подготовку специалистов с начальным профессиональным и средним профессиональным образованием
Постановление Акимата Костанайской области от 21 мая 2007 года N 221. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 июня 2007 года N 3573. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо акимата Костанайской области от 10 ноября 2010 года № 08-08/3045
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо акимата Костанайской области от 10.11.2010 № 08-08/3045.
В соответствии с подпунктом 7) пункта 2  статьи 31 Закона Республики Казахстан "Об образовании" акимат Костанайской области  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ 2007  года  на подготовку специалистов с начальным профессиональным образованием (приложение 1).
2. Утвердить государственный образовательный заказ 2007 года на подготовку специалистов со средним профессиональным образованием (приложение 2).
3. Департаменту образования Костанайской области (Шек Г.Г.) провести размещение утвержденного государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с начальным профессиональным и средним профессиональным образованием в соответствующих учебных заведениях в установленном порядке.

Бастауыш кәсіптік және орта кәсіптік білімді мамандарды даярлауға арналған 2007 жылдың мемлекеттік білім тапсырысын бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2007 жылғы 21 мамырдагы N 221 қаулысы. Қостанай облысы әділет департаментінде 2007 жылғы 12 маусымда N 3573 тіркелді. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 10 қарашадағы № 08-08/3045 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты күші жойылды – Қостанай облысы әкімдігінің 2010.11.10 № 08-08/3045 хатымен.
Қазақстан Республикасының "Бiлiм туралы"  Заңының 31-бабының 2-тармағының 7) тармақшасына сәйкес Қостанай облысының әкiмдiгi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Бастауыш кәсiптiк бiлiмдi мамандарды даярлауға арналған 2007 жылдың мемлекеттiк бiлiм тапсырысы бекiтiлсiн (1-қосымша).
2. Орта кәсiптiк бiлiмдi мамандарды даярлауға арналған 2007 жылдың мемлекеттiк бiлiм тапсырысы бекiтiлсiн (2-қосымша).
3. Қостанай облысының бiлiм беру департаментi (Г.Г. Шек) бастауыш кәсiптiк және орта кәсiптiк бiлiмдi мамандарды даярлауға арналып бекiтiлген мемлекеттiк бiлiм тапсырысын тиісті оқу орындарында белгіленген тәртiппен орналастырсын.