О внесении изменений в решение от 8 декабря 2006 года N 378 "Об областном бюджете Костанайской области на 2007 год"
Решение маслихата Костанайской области от 12 октября 2007 года N 13. Зарегистрировано департаментом юстиции Костанайской области 19 октября 2007 года N 3579. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо акимата Костанайской области от 10 ноября 2010 года № 08-08/3045
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо акимата Костанайской области от 10.11.2010 № 08-08/3045.
Костанайский областной маслихат  РЕШИЛ:
1. Внести в решение Костанайского областного маслихата от 8 декабря 2006 года  N 378  "Об областном бюджете Костанайской области на 2007 год" (номер государственной регистрации 3557, "Костанай таны" от 26 декабря 2006 года N 154, "Костанайские новости" от 27 декабря 2006 года N 178), ранее вносились изменения и дополнения решениями Костанайского областного маслихата от 9 января 2007 года  N 388  "О внесении изменений и дополнений в решение от 8 декабря 2006 года N 378 "Об областном бюджете Костанайской области на 2007 год" (номер государственной регистрации 3561, "Костанай таны" от 17 февраля 2007 года N 17, "Костанайские новости" от 20 марта 2007 года N 38), от 3 апреля 2007 года  N 428  "О внесении изменений в решение от 8 декабря 2006 года N 378 "Об областном бюджете Костанайской области на 2007 год" (номер государственной регистрации 3568, "Костанай таны" от 11 мая 2007 года N 62, "Костанайские новости" от 20 июня 2007 года N 85), от 12 июля 2007 года  N 457  "О внесении изменений и дополнений в решение от 8 декабря 2006 года N 378 "Об областном бюджете Костанайской области на 2007 год" (номер государственной регистрации 3574, "Костанай таны" от 17 августа 2007 года N 98, "Костанайские новости" от 12 сентября 2007 года N 126) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет Костанайской области на 2007 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 41 663 731 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1 327 566 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 199 593 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 9 343 тысячи тенге;
поступлениям официальных трансфертов - 40 127 229 тысяч тенге;
2) затраты - 42 394 394 тысячи тенге;
3) операционное сальдо - - 730 663 тысячи тенге;
4) чистое бюджетное кредитование - -346 314 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 1 028 671 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов - 1 374 985 тысяч тенге;

"Қостанай облысының 2007 жылға арналған облыстық бюджеті туралы" 2006 жылғы 8 желтоқсандағы N 378 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2007 жылғы 12 қазанда N 13 шешімі. Қостанай облысы әділет департаментінде 2007 жылғы 19 қазанда N 3579 тіркелді. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 10 қарашадағы № 08-08/3045 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты күші жойылды – Қостанай облысы әкімдігінің 2010.11.10 № 08-08/3045 хатымен.
Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай облыстық мәслихатының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы  N 378 "Қостанай облысының 2007 жылға арналған облыстық бюджеті туралы" (мемлекеттік тіркеу нөмірі 3557, "Қостанай таңы" 2006 жылғы 26 желтоқсан N 154, "Костанайские новости" 2006 жылғы 27 желтоқсан N 178), бұдан бұрын Қостанай облыстық мәслихатының мына шешімдерімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген: 2007 жылғы 9 қаңтардағы  N 388 "Қостанай облысының 2007 жылға арналған облыстық бюджеті туралы" 2006 жылғы 8 желтоқсандағы N 378 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (мемлекеттік тіркеу нөмірі 3561, "Қостанай таңы" 2007 жылғы 17 ақпан N№17, "Костанайские новости" 2007 жылғы 20 наурыз N 38), 2007 жылғы 3 сәуірдегі N 428 "Қостанай облысының 2007 жылға арналған облыстық бюджеті туралы" 2006 жылғы 8 желтоқсандағы N 378 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (мемлекеттік тіркеу нөмірі 3568, "Қостанай таңы" 2007 жылғы 11 мамыр N 62, "Костанайские новости" 2007 жылғы 20 маусым N 85), 2007 жылғы 12 шілдедегі  N 457 "Қостанай облысының 2007 жылға арналған облыстық бюджеті туралы" 2006 жылғы 8 желтоқсандағы N 378 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (мемлекеттік тіркеу нөмірі 3574, "Қостанай таңы" 2007 жылғы 17 тамыз N 98, "Костанайские новости" 2007 жылғы 12 қыркүйек N 126) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай облысының 2007 жылға арналған облыстық бюджеті 1-қосымшаға сәйкес мынадай көлемдерде бекітілсін:
кірістер - 41 663 731 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер - 1 327 566 мың теңге;
салықтық емес  түсімдер - 199 593 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 9 343 мың теңге;
ресми трансферттердің түсімдері - 40 127 229 мың теңге;
шығындар - 42 394 394 мың теңге;
операциялық сальдо - - 730 663 мың теңге;
таза бюджеттік кредиттеу - - 346 314 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 1 028 671 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1 374 985 мың теңге;

"9. Утвердить резерв местного исполнительного органа Костанайской области на 2007 год в сумме 1 705 тысяч тенге, в том числе:
на исполнение обязательств по решениям судов - 1 705 тысяч тенге".
5) приложения 1,2,3 к решению Костанайского областного маслихата от 8 декабря 2006 года N 378 "Об областном бюджете Костанайской области на 2007 год" изложить в новой редакции согласно приложениям 1,2,3 к настоящему решению.

"9. Қостанай облысының жергілікті атқарушы органдарының 2007 жылға арналған резерві 1 705 мың теңге сомасында бекітілсін, оның ішінде:
соттар шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға - 1 705 мың теңге".
5) Қостанай облыстық мәслихатының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы N 378 «Қостанай облысының 2007 жылға арналған бюджеті туралы» шешімінің 1,2,3 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.