О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 12 декабря 2006 года N 320 "О бюджете города Костаная на 2007 год"
Решение Маслихата города Костаная Костанайской области от 15 октября 2007 года N 13. Зарегистрировано Управлением юстиции города Костаная Костанайской области 19 октября 2007 года N 9-1-91
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и рассмотрев постановление акимата города Костаная, Костанайский городской Маслихат  РЕШИЛ
1. Внести изменения и дополнения в решение Маслихата "О бюджете города Костаная на 2007 год" от 12 декабря 2006 года N 320 (номер государственной регистрации 9-1-61, газета "Костанай" от 9 января 2007 года N 2, ранее внесены изменения решением Маслихата от 18 января 2007 года N 329 "О внесении изменений и дополнений в решение Маслихата от 12 декабря 2006 года N 320 "О бюджете города Костаная на 2007 год", номер государственной регистрации 9-1-63, газета "Костанай" от 6 февраля 2007 года N 10, решением Маслихата от 9 апреля 2007 года N 348 "О внесении изменений в решение Маслихата от 12 декабря 2006 года N 320 "О бюджете города Костаная на 2007 год", номер государственной регистрации 9-1-72, газета "Костанай" от 15 мая 2007 года N 38, решением Маслихата от 16 июля 2007 года N 379 "О внесении изменений и дополнений в решение Маслихата от 12 декабря 2006 года N 320 "О бюджете города Костаная на 2007 год", номер государственной регистрации 9-1-86, газета "Костанай" от 4 сентября 2007 года N 69"):
Пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2007 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) Доходы 11246774 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 7844568 тысяч тенге;
неналоговые поступления 47490 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 1568107 тысяч тенге;
поступления официальных трансфертов 1786609 тысяч тенге;
2) затраты 12181993 тысяч тенге;
3) операционное сальдо -935219 тысяч тенге;
4) чистое бюджетное кредитование -5544 тысяч тенге, в том числе погашение бюджетных кредитов -5544 тысяч тенге;
5) сальдо по операциям с финансовыми активами 1000 тысяч тенге;

"Қостанай қаласының 2007 жылға арналған бюджеті туралы" Мәслихаттың 2006 жылғы 12 желтоқсандағы N 320 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы Мәслихатының 2007 жылғы 15 қазандағы N 13 шешімі. Қостанай облысы Қостанай қалалық әділет басқармасында 2007 жылғы 15 қазандағы N 9-1-91 тіркелді
«"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1)-тармақшасына сәйкес және Қостанай қаласы әкімдігінің қаулысын қарап, Қостанай қалалық Мәслихаты  ШЕШТІ:
1.«"Қостанай қаласының 2007 жылға арналған бюджеті туралы" Мәслихаттың 2006 жылғы 12 желтоқсандағы N 320 (мемлекеттік тіркеу нөмірі 9-1-61, 2007 жылғы 9 қаңтардағы N 2 "Қостанай" газеті, бұрын "Қостанай қаласының 2007 жылға арналған бюджеті туралы" Мәслихаттың 2006 жылғы 12 желтоқсандағы N 320 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Мәслихаттың 2007 жылғы 18 қаңтардағы N 329 шешімімен, мемлекеттік тіркеу нөмірі 9-1-63, 2007 жылғы 6 ақпандағы N 10 "Қостанай" газеті, "Қостанай қаласының 2007 жылға арналған бюджеті туралы" Мәслихаттың 2006 жылғы 12 желтоқсандағы N 320 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Мәслихаттың 2007 жылғы 9 сәуірдегі N 348 шешімімен, мемлекеттік тіркеу нөмірі 9-1-72, 2007 жылғы 15 мамырдағы N 38 "Қостанай" газеті, "Kостанай қаласының 2007 жылға арналған бюджеті туралы" Мәслихаттың 2006 жылғы 12 желтоқсандағы N 320 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Мәслихаттың 2007 жылғы 16 шілдедегі N 379 шешімімен, мемлекеттік тіркеу нөмірі 9-1-86, 2007 жылғы 4 қыркүйектегі N 69 "Kостанай" газеті, өзгерістер мен толықтырулар енгізілген) шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2007 жылға арналған қалалық бюджет 1-қосымшаға сәйкес келесі көлемде бекітілсін:
1) Кірістер 11246774 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер 7844568 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 47490 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 1568107 мың теңге;
трансферттер түсімдері 1786609 мың теңге.
2) шығыстар 12181993 мың теңге;
3) операциялық сальдо -935219 мың теңге;
4) таза бюджеттік несиелеу -5544 мың теңге, оның ішінде бюджеттік несиелерді өтеу -5544 мың теңге;
5) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 1000 мың теңге;

6) дефицит -930675 тысячи тенге;
7) финансирование дефицита 930675 тысяч тенге".
Пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить резерв акимата города Костаная на 2007 год в сумме 2000 тысяч тенге, в том числе:
резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на неотложные затраты в размере 650 тысяч тенге.
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на исполнение обязательств по решению судов 1350 тысяч тенге".
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2007 года.
Председатель сессии
Секретарь городского Маслихата
СОГЛАСОВАНО:
Приложение 1
к решению Маслихата
от 15 октября 2007 года N 13
Бюджет города Костанай на 2007 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

6) тапшылық -930675 мың теңге;
7) тапшылықты қаржыландыру 930675 мың теңге".
Аталған шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
«"7. Kостанай қаласы әкімдігінің 2007 жылға арналған резерві 2000 мың теңге сомасында бекітілсін, оның ішінде:
шұғыл шығындарға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органның резерві 650 мың теңге көлемінде;
соттардың шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві 1350 мың теңге көлемінде."
2. Осы шешім 2007 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Қалалық Мәслихат хатшысы
КЕЛІСІЛДІ:
Мәслихаттың
2007 жылғы 15 қазандағы
13 шешіміне 1 қосымша
Қостанай қаласының 2007 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыныбы                      Атауы
Ішкі сыныбы
Сома,
мың
теңге
1
2
3
4
5
I.  Кірістер