О внесении изменения в постановление акимата Павлодарской области от 30 марта 2006 года N 115/4 "Об утверждении Инструкции о порядке оказания социальной помощи отдельным категориям граждан на местном уровне".
Постановление Акимата Павлодарской области от 12 апреля 2007 года N 100/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 3 мая 2007 года N 3087. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 17 июля 2014 года N 245/7
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 17.07.2014 N 245/7.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27  Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" акимат области  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление акимата Павлодарской области от 30 марта 2006 года
N 115/4 "Об утверждении Инструкции о порядке оказания социальной помощи отдельным категориям граждан на местном уровне" (зарегистрировано в департаменте юстиции Павлодарской области 11 апреля 2006 года за N 3066, опубликовано в газете "Звезда Прииртышья" 6 мая 2006 года, N 51) следующее изменение:
в Инструкции о порядке оказания социальной помощи отдельным категориям граждан на местном уровне, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 1, пункте 1 слова и цифры "на 2006 год" исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 календарных дней со дня официального опубликования.
Аким области К. Нурпеисов

Павлодар облысы әкімдігінің 2006 жылғы 30 наурыздағы "Жекелеген санаттағы азаматтарға жергілікті деңгейде әлеуметтік көмек көрсету тәртібі туралы нұсқаулығын бекіту туралы" N 115/4 қаулысына өзгеріс енгізу туралы.
Павлодар облысы әкімиятының 2007 жылғы 12 сәуірдегі N 100/4 қаулысы. Павлодар облысының әділет департаментінде 2007 жылғы 3 мамырда N 3087 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 17 шілдедегі N 245/7 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 17.07.2014 N 245/7 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы"  Заңы 27-бабының 2-тармағына сәйкес облыс әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Павлодар облысы әкiмдiгiнiң 2006 жылғы 30 наурыздағы "Жекелеген санаттағы азаматтарға жергiлiктi деңгейде әлеуметтiк көмек көрсету тәртiбi туралы нұсқаулығын бекiту туралы" N 115/4  қаулысына (Павлодар облысының әдiлет департаментiнде 2006 жылғы 11 сәуiрде N 3066 болып тiркелдi, "Звезда Прииртышья" газетiнiң 2006 жылғы 6 мамырдағы N 51 жарияланды) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Жекелеген санаттағы азаматтарға жергiлiктi деңгейде әлеуметтiк көмек көрсету тәртiбi туралы нұсқаулығында:
1-бөлiмiнiң 1-тармағындағы "2006 жылға арналған" деген сөздер мен сандар алынып тасталсын.
2. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап 10 күнтiзбелiк күн өткеннен кейiн қолданысқа енгiзiледi.
Облыс әкiмi Қ. Нұрпейiсов