О внесении изменений и дополнений в решение XXVII-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 14 декабря 2006 года N 303 "О бюджете города Алматы на 2007 год"
Решение XXVIII сессии Маслихата города Алматы III созыва от 15 января 2007 года N 324. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 31 января 2007 года за N 736. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо Маслихата города Алматы от 16 мая 2008 года N 433
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо Маслихата города Алматы от 16 мая 2008 года N 433
В соответствии со статьей 7  Закона  Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республики Казахстан" от 23 января 2001 года маслихат города Алматы III-го созыва  РЕШИЛ:
Внести в  решение  XXVII-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва "О бюджете города Алматы на 2007 год" от 14 декабря 2006 года N 303 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 723 от 28 декабря 2006 года, опубликовано в газетах, от 6 января 2007 года -"Алматы Акшамы" N 2, от 6 января 2006 года - "Вечерний Алматы" N 2-4) следующие изменения и дополнения:
Пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Алматы на 2007 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 184 534 696 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям - 122 368 939 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 1 924 712 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 14 090 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов из республиканского бюджета - 46 151 045 тысяч тенге;
2) затраты - 192 022 437 тысяч тенге;
3) операционное сальдо - - 7 487 741 тысяч тенге;
4) чистое бюджетное кредитование - - 1 354 256 тысяч тенге, в том числе:
погашение бюджетных кредитов - 1 354 256 тыс.тенге;
5) сальдо по операциям с финансовыми активами - - 303 430 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 458 663 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 762 093 тысяч тенге;
6) дефицит бюджета - - 5 830 055 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита бюджета - 5 830 055 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 6 544 900 тысяч тенге;
погашение займов - 6 792 395 тысяч тенге;
движение остатков бюджетных средств - 6 077 550 тысяч тенге";
в пункте 6 цифры "1 578 769" заменить цифрами "3 559 155";
в пункте 8 цифры "4 693 510" заменить цифрами "4 713 191";
в пункте 9 цифры "19 205 242" заменить цифрами "21 328 915";

III сайланған Алматы қаласы мәслихатының XXVII сессиясының 2006 жылғы 14 желтоқсандағы«"2007 жылға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" N 303 шешіміне өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы
ІІІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының XXVІІІ сессиясының 2007 жылғы 15 қаңтардағы N 324 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2007 жылғы 31 қаңтарда N 736 тіркелді. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2008 жылғы 16 мамырдағы N 433 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2008 жылғы 16 мамырдағы N 433 хатымен
«    "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"»Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы  Заңының  7 бабына сәйкес III сайланған Алматы қаласының мәслихаты  ШЕШІМ ЕТТІ:
III сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXVII сессиясының«"2007 жылға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 303  шешіміне  (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміне 2006 жылғы 28 желтоқсанда N 723 рет санымен тіркеліп, 2007 жылғы 6 қаңтарда N№2 "Алматы Ақшамы", 2007 жылғы 6 қаңтарда N№2-4 "Вечерний Алматы"» газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1. 1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Алматы қаласының 2007 жылға арналған бюджеті 1 қосымшаға сәйкес мынадай мөлшерде бекітілсін:
1) кірістер - 184 534 696 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 122 368 939 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 1 924 712 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 14 090 000 мың теңге;
республикалық бюджеттен түсетін трансферттер - 46 151 045 мың теңге;
2) шығындар - 192 022 437 мың теңге;
3) операциялық сальдо - - 7 487 741 мың теңге;
4) таза бюджеттік кредит беру - - 1 354 256 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1 354 256 мың теңге;
5) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - - 303 430 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 458 663 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 762 093 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы - - 5 830 055 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 5 830 055 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 6 544 900 мың теңге;
қарызды өтеу - 6 792 395 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтарының қозғалысы - 6 077 550 мың теңге";
6-тармақтағы "1 578 769" цифрлары "3 559 155"» цифрларымен ауыстырылсын.
8-тармақтағы "4 693 510" цифрлары "4 713 191"» цифрларымен ауыстырылсын.
9-тармақтағы "19 205 242" цифрлары "21 328 915"» цифрларымен ауыстырылсын.

10000
15
Плата за пользование земельными участками
600000
16
Плата за загрязнение окружающей среды
850000
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
1623000
01
Сбор за государственную регистрацию  индивидуальных предпринимателей
77000
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
75000
03
Сбор за государственную регистрацию   юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств
65000
04
Сбор с аукционов
50000
05
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна
47000
14
Сбор за государственную регистрацию механических транспортных средств
45000
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
144000
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
1120000
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и(или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
680400
1
Государственная пошлина
680400
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, с заявлений (жалоб) по делам особого производства, с апелляционных жалоб, частных жалоб на определение суда по вопросу о выдаче дубликата исполнительного листа, с заявлений о  вынесении судебного приказа, а также за выдачу судом исполнительных листов по решению иностранных судов и арбитражей, копий (дубликатов) документов
560000
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию акта гражданского состояния, выдачу гражданам  повторных свидетельств о регистрации акта гражданского состояния, а также свидетельств в связи с изменением, дополнением, исправлением и восстановлением записи актов о рождении, браке, расторжении брака, смерти
22000
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
4000
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу визы к паспортам иностранцев или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
71000
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении в гражданстве Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
1700
08
Государственная пошлина за регистрацию места жительства
12000
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу разрешений на право охоты

10000
15
Жер телімдерін пайдаланғаны үшін төлем
600000
16
Қоршаған ортаны ластағаны үшін төленетін төлем
850000
4
Кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар
1623000
01
Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
77000
02
Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн лицензиялық алым
75000
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттiк тiркегенi үшiн алынатын алым
65000
04
Аукциондық сатудан алынатын алым
50000
05
Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені және кеменің немесе жасалып жатқан кеменің ипотекасы үшін алынатын алым
47000
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені үшін алым
45000
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алым
144000
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының белдеуінде бөлінген сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін төлем ақы
1120000
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) құжаттар бергені үшін оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар алатын міндетті төлемдер
680400
1
Мемлекеттік баж
680400
02
Сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше өндірістегі істер бойынша арыздардан (шағымдардан), жүгіну шағымдарынан, атқару парағының көшірмесін беру туралы мәселе бойынша сот анықтамасына жеке шағымдардан, сот бұйрығын шығару туралы арыздардан, сондай-ақ соттың шет ел соттары мен төрелік соттарының шешімдері бойынша атқару парақтарын, құжаттардың көшірмелерін (телнұсқаларын) бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
560000
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені, азаматтарға азаматтық хал актілерін  тіркегені туралы қайта куәліктер бергені үшін, сондай-ақ туу, неке, некені бұзу, өлім туралы актілердің жазбаларын өзгерту, толықтыру, түзету мен қалпына келтіруге байланысты куәліктерді бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
22000
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін алынатын мемлекеттік баж
4000
06
Шетелдіктердің паспорттарына немесе олардың орнына қолданылатын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
71000
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын  қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін алынатын мемлекеттік баж
1700
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
12000
09
Аңшылық құқығына рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж

1000
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского оружия (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
1500
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
7200
2
Неналоговые поступления
1924712
01
Доходы от государственной собственности
1509012
1
Поступления части чистого дохода  государственных предприятий
21680
02
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
21680
3
Дивиденды на государственные пакеты акций, находящиеся в государственной собственности
13172
2
Дивиденды на государственные пакеты акций, находящиеся в коммунальной собственности
13172
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в  государственной собственности
687160
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в  коммунальной собственности
687160
7
Вознаграждения (интересы) по кредитам, выданным из государственного бюджета
787000
11
Вознаграждения (интересы) по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета до 2005 года юридическим лицам
787000
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
8400
1
Поступления от реализации товаров (работ,услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
8400
02
Поступления от реализации услуг, предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
8400
03
Поступление денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
10000
1
Поступление денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
10000
02
Поступления денег от проведения госзакупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
10000
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
322300
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
322300
05
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые местными государственными органами

1000
10
Азаматтық, қарудың (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4.5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
1500
12
Қаруды және оның оқтарын  сақтауға немесе сақтауға, алып жүруге, тасымалдауға және Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге, Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін мемлекеттік баж
7200
2
Салықтық емес түсiмдер
1924712
01
Мемлекет меншігінен түсетін түсімдер
1509012
1
Мемлекеттік кәсіпорынның таза кірісі бөлігіндегі түсімдер
21680
02
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
21680
3
Мемлекет меншігіндегі акциялардың мемлекеттік пакетіне дивидендтер
13172
2
Коммуналдық меншігіндегі акциялардың мемлекеттік пакетіне дивидендтер
13172
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
687160
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
687160
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар (мүдделер)
787000
11
Заңды тұлғаларға жергілікті бюджеттен 2005 жылға дейін берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар (мүдделер)
787000
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын  мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтер көрсетуді) өткізуінен түсетін түсімдер
8400
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтер көрсетуді) өткізуінен түсетін түсімдер
8400
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
8400
03
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын  мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
10000
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын  мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алу өткізуден түсетін ақша түсімдері
10000
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақшаның түсімі
10000
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
322300
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
322300
05
Жергілікті мемлекеттік органдар салатын әкімшілік айыппұлдар мен санкциялар

356
Департамент финансов города республиканского значения
012
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
Председатель
XXVIII-й сессии маслихата
города Алматы III-го созыва                   И.Шарипов
Секретарь маслихата
города Алматы III-го созыва                   Т. Мукашев

356
Республикалық маңызы бар қаланың қаржы департаменті
012
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
ІІІ сайланған Алматы қаласы
мәслихатының ХХVIIІ сессиясының
төрағасы                             И. Шарипов
ІІІ сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы                 Т. Мұқашев