О внесении изменений в решение XXVII-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 14 декабря 2006 года N 303 "О бюджете города Алматы на 2007 год"
Решение II-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 10 сентября 2007 года N 07. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 25 сентября 2007 года за N 754. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо Маслихата города Алматы от 16 мая 2008 года N 433
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо Маслихата города Алматы от 16 мая 2008 года N 433
В соответствии со статьей  85,   111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и со статьями 6, 7  Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" маслихат города Алматы IV-го созыва  РЕШИЛ:
Внести в  решение XXVII-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва "О бюджете города Алматы на 2007 год" от 14 декабря 2006 года N 303 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 723 от 28 декабря 2006 года, опубликовано в газетах от 6 января 2007 года "Алматы Акшамы", от 6 января 2007 года "Вечерний Алматы"; внесены изменения и дополнения: решением XXVIII-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 15 января 2007 года N 324 "О внесении изменений и дополнений в решение XXVII-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 14 декабря 2006 года N 303 "О бюджете города Алматы на 2007 год", зарегистрировано N 736 от 31 января 2007 года, опубликовано в газетах от 10 февраля 2007 года "Алматы Акшамы" N 17, от 10 февраля 2007 года "Вечерний Алматы" N 31; внесены изменения: решением XXIX-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 2 апреля 2007 года N 329 "О внесении изменений в решение XXVII-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 14 декабря 2006 года N 303 "О бюджете города Алматы на 2007 год", зарегистрировано N 744 от 27 апреля 2007 года, опубликовано в газетах от 31 мая 2007 года "Алматы Акшамы" N 65, от 24 мая 2007 года "Вечерний Алматы" N 122-125; внесены изменения: решением XXXI-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 3 июля 2007 года N 371 "О внесении изменений в решение XXVII-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 14 декабря 2006 года N 303 "О бюджете города Алматы на 2007 год", зарегистрировано N 750 от 12 июля 2007 года, опубликовано в газетах от 21 июля 2007 года "Алматы Акшамы" N 89, от 21 июля 2007 года "Вечерний Алматы" N 182; внесены изменения: решением XXXI-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 20 июля 2007 года N 380 "О внесении изменений в решение XXVII-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 14 декабря 2006 года N 303 "О бюджете города Алматы на 2007 год", зарегистрировано N 752 от 24 июля 2007 года, опубликовано в газетах от 28 июля 2007 года "Алматы Акшамы" N 92-93, от 28 июля 2007 года "Вечерний Алматы" N 188-189) следующие изменения:
1. Пункт 1 изложить в следующей редакции:

III сайланған Алматы қаласы мәслихатының XXVII сессиясының 2006 жылғы 14 желтоқсандағы "2007 жылға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" N 303 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
ІV сайланған Алматы қаласы мәслихатының IІ сессиясының 2007 жылғы 10 қыркүйектегі N 07 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2007 жылғы 25 қыркүйекте N 754 тіркелді. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2008 жылғы 16 мамырдағы N 433 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2008 жылғы 16 мамырдағы N 433 хатымен
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 85, 111 баптарына және Казақстан Республикасының "Казақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6, 7 баптарына сәйкес IV сайланған Алматы қаласының мәслихаты  ШЕШІМ ЕТТІ:
III сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXVII сессиясының "2007 жылға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 303 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 723 рет санымен 2006 жылғы 28 желтоқсанда тіркелген, 2007 жылғы 6 қаңтарда "Алматы Ақшамы", 2007 жылғы 6 қаңтарда "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған; III сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXVIII сессиясының "2007 жылға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 303 шешіміне өзгертулер және толықтырулар енгізу туралы" 2007 жылғы 15 қаңтардағы N 324 шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, 2007 жылғы 31 қаңтарда N 736 рет санымен тіркеліп, 2007 жылғы 10 ақпанда "Алматы Ақшамы" газетінің N 17 санында, 2007 жылғы 10 ақпанда "Вечерний Алматы" газетінің N 31 санында жарияланған; III сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXIX сессиясының "2007 жылға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 303 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" 2007 жылғы 2 сәуірдегі N 329 шешімімен өзгерістер енгізілген, 2007 жылғы 27 сәуірде N 744 рет санымен тіркеліп, 2007 жылғы 31 мамырда "Алматы Ақшамы" газетінің N 65 санында, 2007 жылғы 24 мамырда "Вечерний Алматы" газетінің N 122-125 санында жарияланған; III сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXXI сессиясының "2007 жылға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 303 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" 2007 жылғы 3 шілдедегі N 371 шешімімен өзгерістер  енгізілген, 2007 жылғы 12 шілдедегі N 750 рет санымен тіркеліп, 2007 жылғы 21 шілдеде "Алматы Ақшамы" газетінің N 89 санында, 2007 жылғы 21 шілдеде "Вечерний Алматы" газетінің N 182 санында жарияланған III сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXXI сессиясының "2007 жылға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 303 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" 2007 жылғы 20 шілдедегі N 380 шешімімен өзгерістер енгізілген, 2007 жылғы 24 шілдедегі N 752 рет санымен тіркеліп, 2007 жылғы 28 шілдеде "Алматы Ақшамы" газетінің N 92-93 санында, 2007 жылғы 28 шілдеде "Вечерний Алматы" газетінің N 188-189 санында жарияланған) мынадай өзгертулер енгізілсін:
1.1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:

"1. Утвердить бюджет города Алматы на 2007 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 224 777 002 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям - 139 955 399 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 2 673 252 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 22 270 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов из республиканского бюджета - 59 878 351 тысяч тенге;
2) затраты - 230 218 143 тысяч тенге;
3) операционное сальдо - - 5 441 141 тысяч тенге;
4) чистое бюджетное кредитование - - 1 354 256 тысяч тенге, в том числе:
погашение бюджетных кредитов - 1 354 256 тысяч тенге;
5) сальдо по операциям с финансовыми активами - 1 059 170 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 1 821 263 тысяч тенге;
поступления  от продажи финансовых активов государства - 762 093 тысяч тенге;
6) дефицит бюджета - - 5 146 055 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита бюджета - 5 146 055 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 6 544 900 тысяч тенге;
погашение займов - 7 476 395 тысяч тенге;
движение остатков бюджетных средств - 6 077 550 тысяч тенге;
в пункте 6 цифры "3 821 543" заменить цифрами "3 822 603";
в пункте 7 цифры "1 690 382" заменить цифрами "1 777 382";
в пункте 9 цифры "23 371 030" заменить цифрами "23 556 716";
в пункте 10 цифры "21 521 681" заменить цифрами "21 759 484";
в пункте 11 цифры "3 124 180" заменить цифрами "3 139 068";
в пункте 12 цифры "23 557 376" заменить цифрами "24 134 663";
в пункте 13 цифры "4 592 657" заменить цифрами "4 812 613";
в пункте 15 цифры "1 837 605" заменить цифрами "1 837 773";
в пункте 17 цифры "51 940 822" заменить цифрами "58 453 235";

"1. Алматы қаласының 2007 жылға арналған бюджеті 1 қосымшаға сәйкес мынадай мөлшерде бекітілсін:
1) кірістер - 224 777 002 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 139 955 399 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 2 673 252 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 22 270 000 мың теңге;
республикалық бюджеттен түсетін трансферттер - 59 878 351 мың теңге;
2) шығындар - 230 218 143 мың теңге;
3) операциялық сальдо - - 5 441 141 мың теңге;
4) таза бюджеттік кредит беру - - 1 354 256 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1 354 256 мың теңге;
5) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 1 059 170 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 1 821 263 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 762 093 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы - - 5 146 055 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 5 146 055 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 6 544 900 мың теңге;
қарызды өтеу - 7 476 395 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтарының қозғалысы - 6 077 550 мың теңге";
6-тармақтағы "3 821 543" цифрлары "3 822 603" цифрларымен ауыстырылсын;
7-тармақтағы "1 690 382" цифрлары "1 777 382" цифрларымен ауыстырылсын;
9-тармақтағы "23 371 030" цифрлары "23 556 716" цифрларымен ауыстырылсын;
10-тармақтағы "21 521 681" цифрлары "21 759 484" цифрларымен ауыстырылсын;
11-тармақтағы "3 124 180" цифрлары "3 139 068" цифрларымен ауыстырылсын;
12-тармақтағы "23 557 376" цифрлары "24 134 663" цифрларымен ауыстырылсын;
13-тармақтағы "4 592 657" цифрлары "4 812 613" цифрларымен ауыстырылсын;
15-тармақтағы "1 837 605" цифрлары "1 837 773" цифрларымен ауыстырылсын;
17-тармақтағы "51 940 822" цифрлары "58 453 235" цифрларымен ауыстырылсын;

356
Департамент финансов города республиканского значения
012
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
Председатель II-й сессии маслихата
города Алматы IV-го созыва                   И. Шарипов
Секретарь маслихата
города Алматы IV-го созыва                   Т. Мукашев

356
Республикалық маңызы бар қаланың
қаржы департаменті
012
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
IV сайланған Алматы қаласы
мәслихатының II сессиясының
төрағасы                              И. Шарипов
IV сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы                  Т. Мұқашев