О внесении изменений и дополнений в решение 29 сессии Петропавловского городского маслихата от 21 декабря 2006 года N 2 "О бюджете города Петропавловска на 2007 год"
Решение Маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 11 апреля 2007 года N 1. Зарегистрировано Управлением юстиции города Петропавловска Северо-Казахстанской области 10 мая 2007 года N 13-1-70
В соответствии со статьями 111, 116 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года N 548-П, решением сессии областного маслихата от 10 апреля 2007 года N 29/4 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 27/2 от 21 декабря 2006 года "Об областном бюджете на 2007 год" внести в решение городского маслихата от 21 декабря 2006 года N 29/2 "О бюджете города Петропавловска на 2007 год" следующие изменения и дополнения:
1. В пункте 1:
в подпункте 1) цифру "6474234" заменить цифрой "6677902";
цифру "3291302" заменить цифрой "3373530";
цифру "15639" заменить цифрой "16239";
цифру "1588986" заменить цифрой "1684158";
цифру "1578307" заменить цифрой "1603975";
слово "официальных" исключить;
в подпункте 2) цифру "6484148" заменить цифрой "6676816";
в подпункте 3) цифру "-9914" заменить цифрой "1086";
в подпункте 5) цифру "8000" заменить цифрой "19000";
2. Пункт 2 изложить в следующей редакции:
"Установить, что доходы городского бюджета на 2007 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан за счет следующих налоговых поступлений:
индивидуального подоходного налога;
налога на имущество физических лиц, индивидуальных предпринимателей и юридических лиц;
земельного налога;
налога на транспортные средства с физических и юридических лиц;
акцизов, кроме акцизов, зачисляемых в республиканский бюджет;
платы за пользование земельными участками;
сборов за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности, кроме сборов, зачисляемых в республиканский бюджет;
государственной пошлины, кроме консульского сбора и государственных пошлин, зачисляемых в республиканский бюджет".
3. В пункте 6 цифру "5968" заменить цифрой "24968";
цифру "4268" заменить цифрой "23268".
4. В пункте 10 цифру "25883" заменить цифрой "33223".
дополнить подпунктом 10.1 следующего содержания:
"Установить, что в расходах городского бюджета на 2007 год по программе 464-008-100 "Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения. Льготный проезд на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов»предусмотрены ассигнования в сумме 4500 тыс. тенге на проезд школьников в общественном транспорте".

"2007 жылға арналған Петропавловск қаласының бюджеті туралы" 2006 жылғы 21 желтоқсандағы Петропавл қалалық мәслихатының 29 сессиясының N 2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан Петропавл қалалық мәслихаттың 2007 жылғы 11 сәуірдегі N 1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласының Әділет басқармасында 2007 жылғы 10 мамырда N 13-1-70 тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі N 548-П Бюджеттiк кодексiнің 111, 116 баптарына, "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2006 жылғы 21 желтоқсандағы N 27/2 облыстық мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2007 жылғы 10 сәуірдегі облыстық мәслихат сессиясының N 29/4 шешіміне сәйкес, "2007 жылға арналған Петропавл қаласының бюджетi туралы" 2006 жылғы 21 желтоқсандағы қалалық мәслихаттың N 29/2 шешiмiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1. 1 тармақтың
1) тармақшасындағы "6474234" сандары "6677902" сандарымен ауыстырылсын;
"3291302" сандары "3373530" сандарымен ауыстырылсын;
"15639" сандары "16239" сандарымен ауыстырылсын;
"1588986" сандары "1684158" сандарымен ауыстырылсын;
"1578307" сандары "1603975" сандарымен ауыстырылсын;
"ресми" сөзі алынып тасталынсын;
2) тармақшасындағы "6484148" сандары "6676816" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасындағы "-9914" сандары "1086" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасындағы "8000" сандары "19000" сандарымен ауыстырылсын;
2. 2 тармағы мынадай мазмұнда толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексіне сәйкес 2007 жылға арналған қалалық бюджеттің кірістерін қалыптастыру мынадай салықтық түсімдер есебінен белгіленсін:
жеке табыс салығы;
заңды тұлғалардың және жеке кәсіпкерлердің, жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салық;
жер салығы;
заңды және жеке тұлғалардың көлік құралдарына салынатын салық;
республикалық бюджетке аударылатын акциздерден басқа акциздер;
жер учаскелерін пайдаланғандары үшін төлемдер;
республикалық бюджетке аударылатын алымдардан басқа, кәсіпкерлік және кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдар;
республикалық бюджетке аударылатын мемлекеттік баждар мен консульдық алымнан басқа мемлекеттік баждар".
3. 7 тармақтағы "5968" сандары "24968" сандарымен ауыстырылсын;
"4268" сандары "23268" сандарымен ауыстырылсын.
4. 10 тармақтағы "25883" сандары "33223" сандарымен ауыстырылсын.
10. 1 тармақшасы мынадай мазмұнда толықтырылсын:
"Білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанының оқушылары мен тәрбиеленушілерін әлеуметтік қолдау. Жергілікті өкілетті органдар шешімі бойынша қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жүру" 464-008-100 бағдарламасы бойынша 2007 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарында қоғамдық көліктерде оқушылардың жүруіне сомасы 4500 мың теңге қаражаттың көзделгені ескерілсін".