О предоставлении единовременной социальной помощи врачам и выпускникам медицинских высших учебных заведений, прибывающих на постоянную работу в город Петропавловск
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 23 августа 2007 года N 1102. Зарегистрировано Управлением юстиции города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 12 сентября 2007 года N 13-1-82. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 7 ноября 2013 года N 2103
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 07.11.2013 N 2103
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан', в целях реализации решения очередной 34 сессии Петропавловского городского маслихата от 12 июля 2007 года N 2 "О внесении изменений и дополнений в решение 29 сессии Петропавловского городского маслихата от 21 декабря 2006 года N 2 "О бюджете города Петропавловска на 2007 год", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить единовременную cоциальную помощь врачам и выпускникам медицинских высших учебных заведений, прибывающих на постоянную работу в город Петропавловск в размере 200 000 (двести тысяч) тенге по программе 451-007-000.
2. Для получения единовременной социальной помощи врачи и выпускники медицинских высших учебных заведений предоставляют в государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска" (далее - уполномоченный орган) по месту жительства следующие документы:
1) заявление установленной формы;
2) копию документа, удостоверяющего личность;
3) копию документа об образовании;
4) для выпускников медицинских высших учебных заведений копию направления;
5) справку с места работы;
6) копию книги регистрации граждан.
Документы, необходимые для получения единовременной    социальной помощи, представляются в подлинниках и в копиях для сверки, после чего подлинники документов возвращаются заявителю.
Работники уполномоченного органа заверяют копии документов, регистрируют заявление с прилагаемыми документами в журнале регистрации.
Уполномоченный орган формирует дело и принимает решение о назначении единовременной социальной помощи либо отказе в ней.
Социальная помощь назначается единовременно, независимо от иных видов помощи.
Уполномоченный орган формирует списки-ведомости на выплату единовременной социальной помощи в 2-х экземплярах.
Выплата единовременной социальной помощи осуществляется через филиалы банков второго уровня, имеющих лицензию Национального банка Республики Казахстан и АО "Казпочта", имеющего лицензию Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовой организации, путем зачисления на лицевые счета граждан.
Банки второго уровня или АО "Казпочта" на основании договора на оказание платных услуг осуществляют зачисление суммы на открытые лицевые счета получателей.

Петропавл қаласына тұрақты жұмысқа келген дәрігерлер мен медициналық жоғары оқу орындарының түлектеріне біржолғы әлеуметтік көмек көрсету туралы
Солтүстік Қазақстан Петропавл қалалық әкімдігінің 2007 жылғы 23 тамыздағы N 1102 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласының әділет басқармасында 2007 жылғы 12 қыркүйекте N 13-1-82 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 7 қарашадағы N 2103 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 07.11.2013 N 2103 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" N 148 Заңының 31 бабы 1 тармағы 14) тармақшасына сәйкес, Петропавл қалалық мәслихатының 2007 жылғы 12 шілдедегі кезекті 34 сессиясының»"Петропавл қалалық мәслихатының»2007 жылға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы"»2006 жылғы 21 желтоқсандағы 29 сессиясының N 2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"»N 2 шешімін іске асыру мақсатында,   қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 451-007-000 бағдарламасы бойынша Петропавл қаласына тұрақты жұмысқа келген дәрігерлерге және жоғары медициналық оқу орындарының түлектеріне 200 000 (екі жүз мың) теңге мөлшерінде біржолғы әлеуметтік көмек көрсетілсін.
2. Дәрігерлер мен жоғары медициналық оқу орындарының түлектері»"Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"»мемлекеттік мекемесіне (бұдан әрі - уәкілетті орган) біржолғы әлеуметтік көмек алу үшін тұрғылықты мекенжайы бойынша мынадай құжаттар тапсырады:
1) белгіленген нысандағы өтініш;
2) жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі;
3) білімі туралы құжаттың көшірмесі;
4) медициналық жоғары оқу орындарының түлектері үшін жолдаманың көшірмесі;
5) жұмыс орнынан анықтама;
6) азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі.
Біржолғы әлеуметтік көмек алуға қажетті құжаттарды салыстыру үшін түпнұсқасы мен көшірмесі бірге ұсынылады, содан кейін құжаттардың түпнұсқасы өтініш берушіге қайтарылып беріледі.
Уәкілетті органның қызметкерлері құжатттар көшірмесін растайды, ұсынылған құжаттарымен өтінішті тіркеу журналына тіркейді.
Уәкілетті орган істерді қалыптастырады және біржолғы әлеуметтік көмек тағайындау немесе одан бас тарту туралы шешім қабылдайды.
Әлеуметтік көмек көмектің басқа да түрлерінен байланыссыз бір мезгілде тағайындалады.
Уәкілетті орган біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге 2 данада тізімдер-тізімдемелер жасайды.
Біржолғы әлеуметтік көмек төлеу Қазақстан Республикасы Ұлттық банкінің лицензиясы бар екінші деңгейлі банктердің филиалдары және Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен қаржылық ұйымдастыруды қадағалау және реттеу жөніндегі агенттігінің лицензиясы бар»"Казпочта"»АҚ арқылы азаматтардың есеп шоттарына аудару жолымен жүзеге асырылады.
Екінші деңгейлі банктер немесе»"Казпочта"»АҚ ақылы қызмет  көрсетуге жасалған шарт негізінде алушылардың ашылған есеп шоттарына соманы аударуды жүзеге асырады.

Выплата единовременной социальной помощи производится из средств местного бюджета по бюджетной программе 451-007-000 "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов".
3.Государственному учреждению "Отдел финансов города Петропавловска" обеспечить финансирование социальной помощи в пределах ассигнований утвержденных бюджетом города по программе  451-007-000.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Сарсембаева А.З.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким города

Біржолғы әлеуметтік көмекті төлеу»"Жергілікті өкілді органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек"»451-007-000 бюджеттік бағдарламасы бойынша жергілікті бюджеттің қаражаты есебінен жүргізіледі.
3.»"Петропавл қаласының қаржы бөлімі"»мемлекеттік мекемесі әлеуметтік көмекті 451-007-000 бағдарламасы бойынша бекітіліп бөлінген қаражат шегінде қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің бірінші орынбасары Ә.З. Сәрсембаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарыққа шыққан күнінен соң он күнтізбелік күн өткеннен кейін күшіне енеді.
Қала әкімі