О внесении изменений и дополнений в решение 29 сессии Петропавловского городского маслихата от 21 декабря 2006 года N 2 "О бюджете города Петропавловска на 2007 год"
Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 11 октября 2007 года N 1. Зарегистрировано Управлением юстиции города Петропавловска Северо-Казахстанской области 19 ноября 2007 года N 13-1-86
В соответствии со статьями 111, 116 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года N 548-П внести в решение городского маслихата от 21 декабря 2006 года N 29/2 "О бюджете города Петропавловска на 2007 год" следующие изменения и дополнения:
1. В пункте 1:
в подпункте 1) цифру "7081878"»заменить цифрой "7480378";
цифру "3630930" заменить цифрой "3958916";
цифру "17239" заменить цифрой "18353";
цифру "1795758" заменить цифрой "1865158";
в подпункте 2) цифру "7050014" заменить цифрой "7456014";
в подпункте 3) цифру "31864" заменить цифрой "24364";
в подпункте 5) цифру "49778" заменить цифрой "42278";
в подпункте 6) цифру "-592000" заменить цифрой "-17914";
в подпункте 7) цифру "-17914" заменить цифрой "17914";
2. В пункте 6 цифру "34094" заменить цифрой "39094";
цифру "32268" заменить цифрой "36268";
цифру "1826" заменить цифрой "2826".
3. В пункте 10 цифру "42724" заменить цифрой "61224".
4. Подпункт 10.1 изложить в следующей редакции:

"2007 жылға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы" 2006 жылғы 21 желтоқсандағы Петропавл қалалық мәслихатының 29 сессиясының N 2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихаттың 2007 жылғы 11 қазандағы N 1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласының әділет басқармасында 2007 жылғы 19 қарашада N 13-1-86 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі N 548-П Бюджеттiк кодексiнің 111, 116 бабтарына сәйкес,»"2007 жылға арналған Петропавл қаласының бюджетi туралы"»2006 жылғы 21 желтоқсандағы қалалық мәслихаттың N 29/2 шешiмiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1. 1 тармақтың
1) тармақшасындағы "7081878" сандары "7480378" сандарымен ауыстырылсын;
"3630930" сандары "3958916" сандарымен ауыстырылсын;
"17239" сандары "18353" сандарымен ауыстырылсын;
"1795758" сандары "1865158" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы "7050014" сандары "7456014" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасындағы "31864" сандары "24364" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасындағы "49778" сандары "42278" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасындағы "-592000" сандары "-17914" сандарымен ауыстырылсын;
7) тармақшасындағы "-17914" сандары "17914" сандарымен ауыстырылсын;
2. 6 тармақтағы "34094" сандары "39094" сандарымен ауыстырылсын;
"32268" сандары "36268" сандарымен ауыстырылсын;
"1826" сандары "2826" сандарымен ауыстырылсын.
3. 10 тармақтағы "42724" сандары "61224" сандарымен ауыстырылсын.
4. 10.1 тармақшасындағы мынадай реакцияда мазмұндалсын:

"Установить, что в расходах городского бюджета на 2007 год по программе 464-008-100 "Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения. Льготный проезд на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов»предусмотрены ассигнования в сумме 12500 тыс. тенге на проезд школьников в возрасте от 7 до 15 лет в общественном транспорте с оплатой в размере пятидесяти процентов от полной стоимости билета".

"Білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанының оқушылары мен тәрбиеленушілерін әлеуметтік қолдау. Жергілікті өкілетті органдар шешімі бойынша қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жүру" 464-008-100 бағдарламасы бойынша 2007 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарында қоғамдық көліктерде 7-ден 15 жасқа дейіңгі оқушылардың билеттің толық құнының елу пайыз мөлшерін төлеп жүруге сомасы 12500 мың теңге қаражаттың көзделгені ескерілсін".

5. Приложение 1, 2, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 4 к настоящему решению.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2007 года.
Председатель сессии                    Секретарь городского
городского маслихата                       маслихата
Приложение 1
к решению внеочередной 2 сессии
городского маслихата IҮ созыва
N 1 от 11 октября 2007 года
Бюджет города Петропавловска на 2007 год
Категория
Наименование
Сумма
тыс. тенге
Класс
Подкласс
1. Доходы

5. Аталған шешiмнің 1, 2, 4 қосымшалары осы шешiмге 1, 2, 4 қосымшаларға сай жаңа редакцияда мазмұндалсын.
6. Осы шешiм 2007 жылғы 1 қаңтардан күшіне енеді.
Қалалық мәслихат                    Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                хатшысы
Петропавл қалалық мәслихатының 2007 жылғы
11 қазандағы кезектен тыс ІҮ шақырылған
2 сессиясының N 1 шешіміне N 1 қосымша
2007 жылға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы
Санаты
Сомасы (мың.
теңге)
Сыныбы
Кiшi сыныбы
Атауы
1.Кiрiстер

3 018
10
Социальная помощь на оплату обучения и выплату стипендий детям-сиротам
1 539
11
Социальная помощь отдельным категориям граждан на авиатуры в город Астану
3 120
12
Социальная помощь на содержание жилья, коммунальные услуги и услуги связи инвалидам и участникам Великой Отечественной войны, а также лицам,которым назначены пенсии за особые заслуги перед Республикой Казахстан.
8 300
13
Единовременная социальная помощь врачам и выпускникам медицинских высших учебных заведений, прибывающим на постоянную работу в город Петропавловск в размере 200 тыс. тенге
10 200
14
Социальная помощь в связи с удорожанием продуктов питания
8 000
Итого
61 224

3 018
10
Жетім балаларға стипендия төлемі мен оқу төлеміне әлеуметтік көмек
1 539
11
Астана қаласына ұшуға жеке санатты азаматтарға әлеуметтік көмек
3 120
12
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және  Қазақстан Республикасына ерекше еңбек сіңіргені үшін зейнетақы тағайындалған,тұлғаларға баспананы ұстауға,коммуналдық қызметтер және байланыс қызметі үшін әлеуметтік көмек
8 300
13
Петропавл қаласына тұрақты жұмыс істеуге келген жоғары медициналық оқуды бітіргендер мен дәрігерлерге бір жолғы әлеуметтік көмек мөлшері 200 мың теңге
10 200
14
Азық түліктің қымбаттауына байланысты әлеуметтік көмек
8 000
Жиынтығы
61 224