О внесении изменений и дополнений в решение внеочередной седьмой сессии Петропавловского городского маслихата от 14 июля 2004 года N 6 "О Правилах предоставления малообеспеченным гражданам жилищной помощи на содержание жилья и оплату коммунальных услуг"
Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 15 декабря 2007 года N 5. Зарегистрировано Управлением юстиции города Петропавловска Северо-Казахстанской области 24 января 2008 года за N 13-1-111. Утратило силу решением маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 18 января 2016 года N 6
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 18.01.2016 N 6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года N 94-1 "О жилищных отношениях" Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение внеочередной седьмой сессии Петропавловского городского маслихата от 14 июля 2004 года N 6 "О Правилах предоставления малообеспеченным гражданам жилищной помощи на содержание жилья и оплату коммунальных услуг" следующее изменение:
В Правилах предоставления малообеспеченным гражданам жилищной помощи на содержание жилья и оплату коммунальных услуг, утвержденных указанным решением:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Правила предоставления семьям (гражданам) жилищной помощи на содержание жилья и оплату коммунальных услуг";
в пункте 5:
исключить слова "с предоставлением копии документов, удостоверяющих личность заявителя и всех членов его семьи";
Пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. К заявлению прилагаются следующие документы:
1) копия книги регистрации граждан (1 раз в год);
2) сведения о полученных доходах заявителя и членов его семьи за квартал, предшествующий кварталу обращения;
3) сведения о фактической оплате за эксплутационные расходы и коммунальные услуги за последний квартал обращения.
На приеме при себе иметь:
1) документы, удостоверяющие личность заявителя и всех членов его семьи (в том числе свидетельства о рождении детей);
2) технический паспорт на квартиру, договор (приватизации, купли- продажи, мены, дарения) или регистрационное удостоверение, свидетельство о праве на наследство, ордер на квартиру;
3) пенсионерам и инвалидам, пенсионное удостоверение и сберегательную книжку;
4) книгу регистрации граждан;
5) Регистрационный номер налогоплательщика (1 раз в год);

"Аз қамтамасыз етілген азаматтарға пәтер үйді ұстауға және коммуналдық қызметтерді төлеуге тұрғын үй көмегін ұсыну ережелері туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2004 жылғы 14 шілдедегі кезектен тыс жетінші сессиясының N 6 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2007 жылғы 15 желтоқсандағы N 5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласының Әділет басқармасында 2008 жылғы 24 қаңтарда N 13-1-111 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы мәслихатының 2016 жылғы 18 қаңтардағы N 6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы мәслихатының 18.01.2016 N 6 шешімімен (алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Тұрғын үй қатынастары туралы" 1997 жылғы 16 сәуірдегі N 94-1 Заңының 97 бабына 2 тармағына сәйкес, Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Петропавл қалалық мәслихатының 2004 жылғы 14 шілдедегі кезектен тыс жетінші сессиясының "Аз қамтамасыз етілген азаматтарға пәтер үйді ұстауға және коммуналдық қызметтерді төлеуге тұрғын үй көмегін ұсыну ережелері туралы" N 6 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
Аталған шешіммен бекітілген Аз қамтамасыз етілген азаматтарға тұрғын үйді ұстауға және коммуналдық қызметтерді төлеуге тұрғын үй көмегін ұсыну ережелерінде:
тақырыбы төмендегідей мазмұндалсын:
"Отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үйді ұстауға және коммуналдық қызметтерді төлеуге төлеуге тұрғын үй көмегін ұсыну ережелерінің"
5 тармақтағы:
"барлық отбасы мүшелерінің жеке басын куәландыратын құжаттар көшірмесін ұсынады" сөздері алынып тасталсын;
6 тармағы төмендегідей мазмұндалсын:
"6. Өтінішке қоса мынадай құжаттар қоса берілсін:
1) азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі (жылына 1 рет);
2) алдағы жүгіну тоқсаны үшін өтініш берушінің және оның отбасы мүшелерінің табысы туралы мәлімет;
3) соңғы жүгіну тоқсаны үшін жұмсалған шығындар және коммуналдық шығындар үшін нақты төлем туралы мәліметтер.
Қабылдауда өзімен бірге мына құжаттар болуы керек:
1) өтініш берушінің және оның барлық отбасы мүшелерінің жеке басын куәландыратын құжаттар (оның ішінде балалардың тууы туралы куәліктер);
2) пәтердің техникалық паспорты, келісімшарт (жекешелендіру, сату-сатып алу, ауысу, сыйлау) және мұрагерлік құқығы туралы куәлік, тіркеу куәлігі, пәтер ордері;
3) зейнеткерлер мен мүгедектерге зейнеткерлік куәлігі және жинақ кітапшасы;
4) азаматтарды тіркеу кітабы;
5) салық төлеушінің тіркеу нөмірі (жылына 1 рет);

6) лицам, у которых брак расторгнут, свидетельство о расторжении брака (1 раз в год);
Документы, необходимые для назначения жилищной помощи, предоставляются в копиях и подлинниках для сверки, после чего подлинники документов возвращаются заявителю.
Заявитель и члены его семьи несут ответственность за полноту и достоверность сведений указанных в заявлении, в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан;
"пункт 13 изложить в следующей редакции:
13. Отдел запрашивает в соответствующих органах сведения подтверждающие наличие собственности жилья (1 раз в два года)."
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
сессии городского маслихата
Секретарь
городского маслихата

6) некесі бұзылған тұлғалар неке бұзылғаны туралы куәлік (жылына 1 рет);
Тұрғын үй көмегін тағайындауға қажетті құжаттардың көшірмесі мен түпнұсқасы салыстыру үшін бірге ұсынылады да, содан кейін өтініш берушіге түп нұсқасы қайтарылып беріледі.
Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес, өтініш беруші мен отбасы мүшелері өтініште көрсетілген мәліметтердің толықтығы мен дұрыстығы үшін жауап береді.
13 тармақ төмендегідей мазмұндалсын:
"13. Бөлім тиісті органдардан меншігінде тұрғын болуын растайтын мәліметтер сұратады (екі жылда 1 рет).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарыққа шыққан күннен бастап он күнтізбе өткен соң күшіне енеді.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы
Қалалық мәслихат хатшысы