О внесении изменений в решение Атырауского областного маслихата от 8 декабря 2006 года № 337-ІІІ "Об утверждении Правил создания, содержания и охраны зеленых насаждений в населенных пунктах Атырауской области"
Решение Атырауского областного маслихата от 18 мая 2007 года № 442-III. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 20 июня 2007 года за № 2493. Утратило силу - на основании письма Атырауского областного маслихата от 01 апреля 2014 года № 152/959
Сноска. Утратило силу - на основании письма Атырауского областного маслихата от 01.04.2014 № 152/959.
В соответствии со ст. 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Атырауский областной маслихат ІІІ-созыва на внеочередной ХХV сессии решил :
1. Внести следующие изменения в решение Атырауского областного маслихата от 8 декабря 2006 года № 337-ІІІ "Об утверждении Правил создания, содержания и охраны зеленых насаждений в населенных пунктах Атырауской области" (зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 15 января 2007 года № 2480, опубликовано в газете "Прикаспийская коммуна" 25 января 2007 года № 10):
В Правилах создания, содержания и охраны зеленых насаждений в населенных пунктах Атырауской области, утвержденных данным решением:
1) Пункт 10 исключить;
2) В подпункте 1 пункта 32 слова "административно-территориального устройства" заменить словами "административно-территориальной единицы".
2. Данное решение вступает в силу со дня государственной регистрации и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Председатель ХХV сессии
областного маслихата
Секретарь областного маслихата

Атырау облыстық мәслихатының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы № 337-ІІІ "Атырау облысының елді-мекендерінде жасыл желекті екпелер құру, күтіп ұстау және қорғау Ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2007 жылғы 18 мамырдағы № 442-ІІІ шешімі. Атырау облыстық Әділет департаментінде 2007 жылғы 20 маусымда № 2493 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 2014 жылғы 01 сәуірдегі № 152/959 хаты негізінде
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 01.04.2014 № 152/959 хаты негізінде.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңының 6 бабына сәйкес ІІІ-сайланған Атырау облыстық мәслихаты кезектен тыс ХХV сессиясында шешім етті :
1. Атырау облыстық мәслихатының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы № 337-ІІІ "Атырау облысының елді-мекендерінде жасыл желекті екпелер құру, күтіп ұстау және қорғау Ережесін бекіту туралы" шешіміне (Атырау облысының Әділет департаментінде 2007 жылдың 15 қаңтарында № 2480 енгізілген, "Атырау" газетінің 2007 жылғы 1 ақпанында № 13 нөмірінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Осы шешіммен бекітілген Атырау облысының елді-мекендерінде жасыл желекті екпелер құру, күтіп ұстау және қорғау Ережесінің:
1) 10 тармағы алып тасталсын;
2) 32 тармағының 1 тармақшасындағы "әкімшілік-аумақтық құрылым" деген сөздер "әкімшілік-аумақтық бірліктің" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім мемлекеттік тіркеуден өткен күніне бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күннен 10 күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың ХХV
сессиясының төрағасы
Облыстық мәслихат хатшысы