О внесении изменений в решение Атырауского областного маслихата от 8 декабря 2006 года № 337-III "Об утверждении Правил создания, содержания и охраны зеленых насаждений в населенных пунктах Атырауской области"
Решение Атырауского областного маслихата от 12 декабря 2007 года № 48-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 15 января 2008 года за № 2503. Утратило силу - на основании письма Атырауского областного маслихата от 01 апреля 2014 года № 152/959
Сноска. Утратило силу - на основании письма Атырауского областного маслихата от 01.04.2014 № 152/959.
В соответствии со ст. 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Атырауский областной маслихат ІV созыва на очередной ІІІ сессии решил:
1. Внести следующее изменение в решение Атырауского областного маслихата от 8 декабря 2006 года № 337-ІІІ "Об утверждении Правил создания, содержания и охраны зеленых насаждений в населенных пунктах Атырауской области" (зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 15 января 2007 года № 2480, опубликовано в газете "Прикаспийская коммуна" 25 января 2007 года N 10, (внесены изменения решением областного маслихата от 18 мая 2007 года № 442-ІІІ, зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 20 июня 2007 года № 2493, опубликовано в газете "Прикаспийская коммуна" 28 июня 2007 года № 74)):
В Правилах создания, содержания и охраны зеленых насаждений в населенных пунктах Атырауской области, утвержденных данным решением:
Пункт 9 исключить.
2. Данное решение вступает в силу со дня государственной регистрации и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Председатель ІІІ сессии
областного маслихата
Секретарь маслихата

Атырау облысының мәслихатының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы № 337-ІІІ "Атырау облысының елді-мекендерінде жасыл желекті екпелер құру, күтіп ұстау және қорғау Ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2007 жылғы 12 желтоқсандағы № 48-ІV шешімі. Атырау облыстық Әділет департаментінде 2008 жылғы 15 қаңтарда № 2503 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 2014 жылғы 01 сәуірдегі № 152/959 хаты негізінде
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 01.04.2014 № 152/959 хаты негізінде.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес ІV шақырылған Атырау облыстық мәслихаты  кезекті ІІІ сессиясында шешім етті:
1. Атырау облыстық мәслихатының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы № 337-ІІІ "Атырау облысының елді-мекендерінде жасыл желекті екпелер құру, күтіп ұстау және қорғау Ережесін бекіту туралы" шешіміне (Атырау облысының Әділет департаментінде 2007 жылдың 15 қаңтарында № 2480 енгізілген, "Атырау" газетінің 2007 жылғы 1 ақпанында 13 нөмірінде жарияланған, (облыстық мәслихаттың 2007 жылғы 18 мамырдағы № 442-ІІІ шешімімен өзгерістер енгізілген, Атырау облысының Әділет департаментінде 2007 жылдың 20 маусымында № 2493 енгізілген, "Атырау" газетінің 2007 жылдың 28 маусымында № 74 нөмірінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
Осы шешіммен бекітілген Атырау облысының елді-мекендерінде жасыл желекті екпелер құру, күтіп ұстау және қорғау Ережесінің 9 тармағы алып тасталсын.
2. Осы шешім мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күннен 10 күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың
ІІІ сессиясының төрағасы,
мәслихат хатшысы                           Ж. Дүйсенғалиев