Об образовании нового аульного округа и административном подчинении его городу Туркестану
Совместное решение Маслихата Южно-Казахстанской области от 19 июля 2007 года N 34/388-III и постановление Акимата Южно-Казахстанской области N 223 от 23 июля 2007 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 27 июля 2007 года за N 1960
В соответствии со  статьей 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании предложений Туркестанского городского маслихата и акимата, Южно-Казахстанский областной маслихат  РЕШИЛ и Южно-Казахстанской областной акимат  ПОСТАНОВИЛ :
1. Образовать новый аульный округ в границах населенных пунктов Сауран и Ески Сауран путем выделения их из Сауранского сельского округа города Туркестана.
2. Присвоить вновь образованному аульному округу наименование Жибек Жолы.
3. Изменить границы Сауранского сельского округа, исключив из его состава населенные пункты Сауран и Ески Сауран.
4. Установить административное подчинение городу Туркестану вновь образованного аульного округа Жибек Жолы.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата
Аким области
Секретарь областного
маслихата

Жаңа ауылдық округ құру және оның Түркiстан қаласына әкiмшiлiк бағыныстылығы туралы
Бірлескен Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2007 жылғы 19 шілдедегі N 34/388-III шешімі және Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімиятының 2007 жылғы 23 шілдедегі N 223 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының әділет департаментінде 2007 жылғы 27 шілдеде N 1960 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Заңының  11-бабына  сәйкес, Түркiстан қалалық мәслихаты мен әкiмдiгiнiң ұсыныстары негiзiнде Оңтүстiк Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ және Оңтүстiк Қазақстан облысының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. Сауран ауылдық округiнен бөлiну жолымен Сауран, Ескi Сауран елдi-мекендерi шекараларында жаңадан ауылдық округ құрылсын.
2. Жаңадан құрылған ауылдық округке Жiбек Жолы деген атау берiлсiн.
3. Құрамынан Сауран, Ескi Сауран елдi мекендерi шығарыла отырып, Сауран ауылдық округiнiң шекарасы өзгертiлсiн.
4. Жаңадан құрылған Жiбек Жолы ауылдық округiнiң Түркiстан қаласына бағыныстылығы белгiленсiн.
5. Осы шешiм алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiлсiн.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы
Облыс әкiмi
Облыстық мәслихат
хатшысы