О внесении изменений и дополнений в приказ и.о. Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы от 9 августа 2007 года N 02-02/192 "Об утверждении Правил аккредитации в качестве участника регионального финансового центра города Алматы"
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы от 25 января 2008 года N 02-02/10. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 февраля 2008 года N 5138. Утратил силу приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы от 20 марта 2009 года № 04.2-44/78
Сноска. Утратил силу приказом Председателя Агентства РК по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы от 20.03.2009 № 04.2-44/78 (порядок введения в действие см. п. 5 ).
В соответствии с подпунктом 2-1) статьи 6 Закона Республики Казахстан "О региональном финансовом центре города Алматы" ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в приказ и.о. председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы от 9 августа 2007 года N 02-02/192 "Об утверждении Правил аккредитации в качестве участника регионального финансового центра города Алматы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4899, опубликован "Юридическая газета" от 12 сентября 2007 года N 139 (1342)) следующие изменения и дополнения:
в Правилах аккредитации в качестве участника регионального финансового центра города Алматы, утвержденных указанным приказом:
в пункте 3:
в подпункте 4) знак препинания "." заменить знаком препинания ";";
дополнить подпунктами 5), 6) и 7) следующего содержания:
"5) сведения о наличии иностранной рабочей силы по форме согласно приложению 3 к настоящим Правилам;
6) документы, подтверждающие место нахождения юридического лица (документами, подтверждающими место нахождения юридического лица, могут быть: нотариально удостоверенные копии договора аренды, купли-продажи, свидетельства о регистрации права на помещение и иной документ, предусмотренный гражданским законодательством. В случае если владельцем помещения является физическое лицо, то предоставляется нотариально засвидетельствованное согласие физического лица о предоставлении помещения в качестве места нахождения юридического лица);
7) доверенность на право сдачи и получения документов, подписанная первым руководителем и заверенная печатью брокерской и (или) дилерской организации (в случае если документы подаются ее представителем).";

Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қатысушысы ретінде аккредиттеу Ережесін бекіту туралы Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігі Төрағасының м.а. 2007 жылғы 9 тамыздағы N 02-02/192 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігі Төрағасының 2008 жылғы 25 қаңтардағы N 02-02/10 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 14 ақпандағы Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5138 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігі Төрағасының 2009 жылғы 20 наурыздағы N 04.2-44/78 Бұйрығы.
Күші жойылды - ҚР Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігі Төрағасының 2009.03.20 N 04.2-44/78 Бұйрығымен.
Қолданушылардың назарына!!!
Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 4-тармақтан қараңыз.
"Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-1) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қатысушысы ретінде аккредиттеу Ережесін бекіту туралы Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігі төрағасының м.а. 2007 жылғы 9 тамыздағы N 02-02/192 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде N 4899 нөмірімен тіркелген, 2007 жылдың 12 қыркүйегінде N 139 (1168) "Заң газеті" газетінде жарияланған) бұйрығына келесідей өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған бұйрықпен бекітілген Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қатысушысы ретінде аккредиттеу туралы Ережесінің:
3-тармақта:
4) тармақшадағы "." тыныс белгісі ";" тыныс белгісімен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 5), 6) және 7) тармақшалармен толықтырылсын:
"5) осы Ереженің 3 қосымшасына сәйкес нысан бойынша шетел жұмыс күшінің бар болуы туралы мәлімет;
6) заңды тұлғаның орналасқан жерін растайтын құжаттар (заңды тұлғаның орналасқан жерін растайтын құжаттар: жалға алудың, сатып алу-сату шартының, ғимаратқа деген құқықтың тіркелу куәлігі немесе азаматтық заңнамада қарастырылған басқа да құжаттың нотариалды көшірмесі болып саналады. Егер ғимараттың иесі жеке тұлға болған жағдайда, онда жеке тұлғаның заңды тұлғаның орналасқан жері ретінде ғимаратты беруге нотариалды расталған келісімі);
7) бірінші басшымен қол қойылған және брокерлік және (немесе) дилерлік ұйымның мөрімен расталған (егер құжаттар оның өкілімен ұсынылған жағдайда), құжаттарды ұсыну және алуға сенімхат.";

дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Одновременно с документами, указанными в подпунктах 2)-4) пункта 3 настоящих Правил, в уполномоченный орган представляются их оригиналы, которые после сверки возвращаются заявителю.";
в пунктах 4 и 7 слова "лицо его замещающее" заменить словами "его заместитель";
дополнить приложением 3 согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту регистрации Агентства Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы (далее - Агентство):
1) совместно с Юридическим управлением принять меры по государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в пятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести приказ до сведения заинтересованных структурных подразделений Агентства, Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций, акционерного общества "Казахстанская фондовая биржа" и Объединения юридических лиц "Ассоциация финансистов Казахстана".
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя Председателя.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении четырнадцати календарных дней со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель
Приложение
к приказу Председателя Агентства
Республики Казахстан
по регулированию деятельности
регионального финансового центра
города Алматы
от 25 января 2008 года N 02-02/10
Приложение 3
к Правилам аккредитации в качестве
участника регионального финансового
центра города Алматы
Сведения о наличии иностранной рабочей силы
N
п/п
Наиме-
нование
юриди-
ческого
лица
ФИО,
Дата
рож-
дения
Граж-
дан-
ство
Страна
постоян-
ного
прожи-
вания
Специаль-
ность и
образо-
вание
Должность
в организа-
ции в соот-
ветствии с
Квалифика-
ционным
справочни-
ком или
Классифика-
тором
занятий
Начало
осуществле-
ния трудовой
деятельности
(дата
заключения
трудового
договора)

мынадай мазмұндағы 3-1 тармағымен толықтырылсын:
"3-1. Уәкілетті органға осы Ереженің 3 тармағының 2)-4) тармақшасында көрсетілген құжаттармен бір уақытта олардың төлнұсқалары ұсынылып, салыстырып тексерілгеннен кейін арыз берушіге қайтарылады.";
4 және 7-тармақтағы "оның орнын басатын тұлға" деген сөздер "оның орынбасары" деген сөздеріне ауыстырылсын;
осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес 3-қосымшамен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігінің (бұдан әрі - Агенттік) Тіркеу Департаментіне:
1) заң басқармасымен бірге, осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуі бойынша шаралар қабылдасын;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап, бескүндік мерзім ішінде Агенттіктің мүдделі құрылымдық бөлімшелердің, Қазақстан Республикасының қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау Агенттіктің, "Қазақстан қор биржасы" акционерлік қоғамының және "Қазақстан қаржыгерлер Қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігінің назарына жеткізсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Төрағаның бағыттаушы орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап, он төрт күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Төраға
Қазақстан Республикасы Алматы
қаласының өңірлік қаржы орталығының
қызметін реттеу агенттігі
Төрағасының
2008 жылғы 25 қаңтардағы
N 02-02/10 бұйрығына қосымша
Алматы қаласының өңірлік қаржы
орталығының қатысушысы ретінде
аккредиттеу Ережесіне 3-қосымша
Шетелдік жұмыс күшінің бары туралы мәліметтер
р/б
N
Заңды
тұлға-
ның
атауы
Аты-
жөні,
әкесі-
нің
аты,
туыл-
ған
күні
Аза-
мат
тығы
Тұ-
рақты
тұра-
тын
елі
Маман-
дығы
және
білімі
Классифи-
каторлық
қызмет
немесе
білікті-
лік анық-
тамаға
сәйкес
ұйымдағы
лауазымы
Еңбек
қызметін
жүзеге
асырудың
басталуы
(еңбек
шартының
жасалған
күні)