О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 ноября 2002 года № 372 "Об утверждении нормативных правовых актов в области ветеринарии"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 20 мая 2008 года № 318. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 июня 2008 года № 5227. Утратил силу приказом и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 761
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра сельского хозяйства РК от 31.12.2009 № 761 (порядок введения в действие см. п. 4).
В соответствии с пунктом 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2007 года N 164 "Некоторые вопросы Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан"  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 ноября 2002 года N 372 "Об утверждении нормативных правовых актов в области ветеринарии" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2087) следующие изменения:
в приложении 2 к Правилам выдачи ветеринарных документов (ветеринарно-санитарное заключение, ветеринарное свидетельство, ветеринарный сертификат, ветеринарная справка) ветеринарными инспекторами на объекты государственного ветеринарного надзора по всему тексту слова "Департамент ветеринарии" заменить словами "Комитет государственной инспекции в агропромышленном комплексе".
2. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    А. Куришбаев

"Ветеринария саласындағы нормативтік құқықтық актілерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2002 жылғы 15 қарашадағы N 372 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2008 жылғы 20 мамырдағы N 318 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 3 маусымда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5227 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2009 жылғы 31 желтоқсандағы N 761 Бұйрығымен.
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2009.12.31 N 761 бұйрығымен.
Қолданушылардың назарына!!!
Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін  2-тармақтан қараңыз.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 2 наурыздағы N 175 "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің кейбір мәселелері" қаулысының  2 тармағына сәйкес  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Ветеринария саласындағы нормативтік құқықтық актілерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2002 жылғы 15 қарашадағы N 372  бұйрығына (мемлекеттік нормативтік құқықтық актілер Реестрінде тіркелген N 2087) мынадай өзгерістер енгізілсін:
2 қосымшадағы
Ветеринариялық инспекторлардың мемлекеттік ветеринариялық бақылау объектілеріне беретін ветеринариялық құжаттар (ветеринариялық санитариялық қорытынды, ветеринариялық куәлік, ветеринариялық сертификат, ветеринариялық анықтама) Ережесінің барлық мәтіні бойынша "Ветеринария департаменті" деген сөз "Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитеті" деген сөздермен ауыстырылсын
2. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                       А. Күрішбаев