О внесении изменения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 25 апреля 2007 года N 143 "Об утверждении перечня расходов по экономической классификации расходов, требующих регистрации заключенных договоров"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 15 августа 2008 года N 406. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 августа 2008 года N 5286. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 19 декабря 2008 года N 588
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 19.12.2008 N 588 (вводится в действие с 01.01.2009).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 25 апреля 2007 года N 143 "Об утверждении перечня расходов по экономической классификации расходов, требующих регистрации заключенных договоров" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4682) следующие изменения:
в Перечне расходов по экономической классификации расходов, требующих регистрации заключенных договоров, утвержденном указанным приказом:
категорию 3 "Бюджетные кредиты", класс 5 "Бюджетные кредиты", подкласс 510 "Внутренние бюджетные кредиты", специфики 511 "Бюджетные кредиты местным исполнительным органам", 512 "Бюджетные кредиты банкам-заемщикам", 514 "Бюджетные кредиты физическим лицам", 519 "Прочие внутренние бюджетные кредиты", подкласс 520 "Внешние бюджетные кредиты", специфику 521 "Бюджетные кредиты иностранным государствам" исключить.
2. Департаменту анализа и методологии исполнения государственного бюджета Министерства финансов Республики Казахстан (Калиева А.Н.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр                                    Б. Жамишев

Қазақстан Республикасы Қаржы министірінің 2007 жылғы 25 сәуірдегі N 143 "Жасалған шарттарды тіркеуді талап ететін шығыстардың экономикалық сыныптамасы бойынша шығыстардың тізбесін бекіту туралы" бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 15 тамыздағы N 406 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 20 тамызда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5286 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 19 желтоқсандағы N 588 Бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2008.12.19 N 588 Бұйрығымен.
--------------------- Бұйрықтан үзінді ---------------------
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 97-бабының 4-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. ...
2. ...
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің:
1) ...;
2) "Жасалған шарттарды тіркеуді талап ететін шығыстардың экономикалық сыныптамасы бойынша шығыстардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2007 жылғы 25 сәуірдегі N 143 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" 2008 жылғы 15 тамыздағы N 406 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылғы 20 тамыздағы N 5286 болып тіркелген) бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы бұйрық 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                        Б. Жәмішев
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Жасалған шарттарды тіркеуді талап ететін шығыстардың экономикалық сыныптамасы бойынша шығыстардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2007 жылғы 25-ші сәуірдегі N 143 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4682 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Жасалған шарттарды тіркеуді талап ететін шығыстардың экономикалық сыныптамасы бойынша шығыстардың тізбесінде:
3 "Бюджеттік кредиттер" санаты, 5 "Бюджеттік кредиттер" сыныбы, 510 "Ішкі бюджеттік кредиттер" ішкі сыныбы, 511 "Жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер", 512 "Қарыз алушы банктерге берілетін бюджеттік кредиттер", 514 "Жеке тұлғаларға берілетін бюджеттік кредиттер", 519 "Өзге де ішкі бюджеттік кредиттер" ерекшеліктері, 520 "Сыртқы бюджеттік кредиттер" ішкі сыныбы, 521 "Өзге елдерге берілетін бюджеттік кредиттер" ерекшелігі алынып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы Министрлігінің Мемлекеттік бюджеттің атқарылуын талдау және оның әдіснамасы департаменті (А.Н. Қалиева) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                            Б. Жәмішев