Об утверждении формы заключительного отчета конкурсного управляющего и Правил его согласования
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 12 августа 2008 года № 398. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 августа 2008 года № 5293. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан от 15 мая 2014 года № 224
Сноска. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра РК - Министра финансов РК от 15.05.2014 № 224 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 12) статьи 10-2 Закона Республики Казахстан "О банкротстве", ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Утвердить прилагаемые:
1) форму заключительного отчета конкурсного управляющего;
2) правила согласования заключительного отчета конкурсного управляющего.
2. Признать утратившими силу:
1) приказ Председателя Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства государственных доходов Республики Казахстан от 11 июля 2002 года N 70 "Об утверждении Правил согласования заключительного отчета конкурсного управляющего в процедурах банкротства и внесудебной ликвидации должника" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9 августа 2002 года N 1944);
2) приказ Председателя Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан от 20 марта 2006 года N 16 "О внесении изменений и дополнений в Приказ Председателя Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства государственных доходов Республики Казахстан от 11 июля 2002 года N 70 "Об утверждении Правил согласования заключительного отчета конкурсного управляющего в процедурах банкротства и внесудебной ликвидации должника", зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 31 марта 2006 года N 4165.
3. Комитету по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан (Бекбосунов С.М.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующее официальное опубликование в средствах массовой информации.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    Б. Жамишев
Утверждена
приказом Министра финансов
Республики Казахстан
от 12 августа 2008 года № 398
Форма
Заключительный отчет
конкурсного управляющего

Конкурстық басқарушының қорытынды есебінің нысанын және оны келісу ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 12 тамыздағы N 398 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 29 тамызда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5293 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2014 жылғы 15 мамырдағы № 224 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - ҚР Қаржы министрінің 15.05.2014 № 224 бұйрығымен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қолданушылардың назарына!!!
Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 4-тармақтан қараңыз.
"Банкроттық туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-2-бабының 12) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған:
1) конкурстық басқарушының қорытынды есебінің нысаны;
2) конкурстық басқарушының қорытынды есебін келісу ережесі бекітілсін.
2. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2002 жылғы 9 тамызда N 1944 тіркелген "Банкроттық рәсімдеріне және борышкерді соттан тыс тарату конкурстық басқарушының қорытынды есебін келісу туралы ереже" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс жөніндегі комитет төрағасының 2002 ж. 11 шілдедегі N 70 бұйрығы ;
2) Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2006 жылғы 31 наурызда N 4165 тіркелген "Банкроттық рәсімдеріне және борышкерді соттан тыс тарату конкурстық басқарушының қорытынды есебін келісу туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс жөніндегі комитеті Төрағасының 2002 жылғы 11 шілдедегі N 70 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитеті Төрағасының 2006 жылғы 20 наурыздағы N 16 бұйрығы .
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитеті (С.М. Бекбосынов) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және оның кейіннен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                            Б. Жәмішев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 12 тамыздағы
N 398 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
Конкурстық басқарушының
қорытынды есебі

Сноска. Форма заключительного отчета конкурсного управляющего в редакции приказа Заместителя Премьер-Министра РК - Министра финансов РК от 13.01.2014 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
_____________                                 _______________________
(дата)                                      (место составления)
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О. конкурсного управляющего)
_____________________________________________________________________
(полное и сокращенное наименование/Ф.И.О. банкрота, с указанием его
организационно-правовой формы (на государственном и русском языках,
согласно учредительным документам), индивидуальный идентификационный
номер/бизнес-идентификационный номер (ИИН/БИН))
_____________________________________________________________________
(юридический адрес банкрота, контактные номера телефонов)
1. Общие сведения о должнике
1.1. Вид экономической деятельности с указанием кода ** (с
указанием сведений об осуществлении должником производственной
деятельности либо отсутствии таковой):
____________________________________________________________________;
1.2. __________________________________________________________
(Ф.И.О. руководителя)
____________________________________________________________________;
(индивидуальный идентификационный номер (ИИН), контактная информация
(место жительства (юридический адрес), телефон)
1.3. Наименование/Ф.И.О. учредителя (-ей), индивидуальный
идентификационный номер/бизнес-идентификационный номер (ИИН/БИН),
размеры доли (-ей), контактная информация (место жительства
(юридический адрес), телефон)
____________________________________________________________________;
1.4. Размер уставного капитала (тысяч тенге) _________________;
1.5. Сведения об участии государства в уставном капитале, %
____________________________________________________________________;
1.6. Сведения об участии собственника имущества должника
(уполномоченного им органа), учредителя (участника) и/или
должностного лица (лиц) должника в иных юридических лицах, доля
участия % (наименование, место нахождения, индивидуальный
идентификационный номер/бизнес-идентификационный номер (ИИН/БИН),
период участия);
1.7. Сведения о государственной регистрации:
____________________________________________________________________;
(дата регистрации (перерегистрации), регистрационный номер, место,
основание регистрации (вновь созданное, преобразование, слияние и
другое)/перерегистрации (уменьшение размера уставного капитала,
изменение наименования и другое))

Ескерту. Нысан жаңа редакцияда - ҚР Премьер-Министрінің Орынбасары - ҚР Қаржы министрінің 13.01.2014 № 3 бұйрығымен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
_________                                         __________________
(күні)                                            (жасалған жері)
_____________________________________________________________________
(конкурстық басқарушының Т.А.Ә.)
_____________________________________________________________________
(банкроттың ұйымдастыру-құқықтық нысанын көрсете отырып толық және
қысқаша атауы/Т.А.Ә. (құрылтай құжаттарына сәйкес мемлекеттік және
орыс тілдерінде), жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі (ЖСН/БСН))
_____________________________________________________________________
(банкроттың заңды мекен жайы, байланыс телефондары)
1. Борышкер туралы жалпы мәліметтер
1.1. Экономикалық қызметтің түрі, кодын көрсете отырып** (борышкермен өндірістік қызметті жүзеге асыру немесе оның жоқтығы жөніндегі ақпаратты көрсете отырып):
____________________________________________________________________;
1.2. Басшының Т.А.Ә.__________________________________________;
(жеке сәйкестендіру нөмірі (ЖСН), байланыс телефондары
(тұрғылықты жері (заңды мекен жайы), телефоны)
1.3. Құрылтайшылардың атауы/Т.А.Ә., жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі (ЖСН/БСН), олардың үлестері, байланыс ақпараттары (тұрғылықты жері (заңды мекен жайы), телефон)
____________________________________________;
1.4. Жарғылық капиталдың мөлшері (мың теңге)__________________;
1.5. Жарғылық капиталдағы мемлекеттің қатысуы туралы мәліметтер, %___________;
1.6. Борышкердің мүлкінің меншік иесінің қатысуы туралы ақпарат (оған уәкілетті органмен), құрылтайшымен (қатысушымен) және/немесе борышкердің лауазымды тұлғасымен (тұлғаларымен) басқа да заңды тұлғаларға қатысуы ақпарат,үлесінің мөлшері % (атауы, орналасқан жері, жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі (ЖСН/БСН) қатысу кезеңі);
1.7. Мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтер: ____________________
_____________________________________________________________________
(тіркеу (қайта тіркеу) күні, тіркеу нөмірі, орны, тіркеу (қайта
құрылған, өзгертілген, қосылған және басқалар)/қайта тіркеу (жарғылық
капитал мөлшерінің төмендеуі, атауының өзгеруі және басқалар) негізі)

1.8. Сведения о регистрации в качестве налогоплательщика
____________________________________________________________________;
1.9. Сведения о налоговой регистрации (по месту нахождения
налогооблагаемого объекта).
2. Организационно-правовые мероприятия
2.1. Определение о возбуждении производства по делу о
банкротстве: «___» __________ 20 __ года ___________________________;
(наименование суда)
Решение суда о признании должника банкротом:
вынесено «___» _________________ 20 __ года
____________________________________________________________________;
(наименование суда)
вступило в законную силу «___» __________ 20__ года *.
2.2. Приказ о назначении конкурсного управляющего № __ от «___»
______ 20 __ года*.
2.3. Приказы, принятые конкурсным управляющим:
1) от «___» __________ 20 __ года*;
2) от «___» __________ 20 __ года*;
3) от «___» __________ 20 __ года*.
2.4. Объявление о признании должника банкротом, порядке и
сроках заявления требований кредиторами, опубликованное конкурсным
управляющим в средствах массовой информации (номер выпуска и
наименование газеты): _____________ №__ от «___»__________ 20__ года
*.
2.5. Проведенные собрания кредиторов по оплате труда, принятые
на них решения: от «___» __________ 20 __ года.
3. Формирование комитета кредиторов банкрота
3.1. Состав комитета кредиторов и изменения в него (если
вносились).
Приказ от «___»__________ 20 __ года № __ *.
Состав:
____________________________________________________________________.
(состав комитета кредиторов)
3.2. Заседания комитета кредиторов и принятые на них решения (в
том числе соглашения, заключенные между конкурсным управляющим и
комитетом кредиторов, договоры с соответствующими специалистами на
проведение инвентаризации и оценки имущества, по утверждению плана
продажи конкурсной массы и изменений к нему, привлечении
специализированных организаций и иные) *.
п/п
Номер протокола
Дата заседания
Повестка
Принятое решение
1
2
3
4
5
1. Формирование и утверждение реестра требований кредиторов
4.1. Общая кредиторская задолженность по бухгалтерскому балансу
на момент возбуждения конкурсного производства
_____________________________________________________________________
(тысяч тенге)
в том числе:
заработная плата
____________________________________________________________________;
(тысяч тенге)
залоговая задолженность
____________________________________________________________________;
(тысяч тенге)
налоги и другие обязательные платежи в бюджет
____________________________________________________________________;
(тысяч тенге)
задолженность перед конкурсными кредиторами
____________________________________________________________________.
(тысяч тенге)

1.8. Салық төлеуші ретінде тіркеу туралы мәліметтер _______________________;
1.9. Салық тіркеуі туралы мәліметтер (салық салу объектісінің орналасқан жері бойынша).
2. Ұйымдастыру-құқықтық шаралары
2.1. Банкроттық туралы іс бойынша өндірісті қозғау туралы ұйғарым: 20 __ жыл «__»
__________ _________________________________________________________;
(соттың атауы)
Борышкерді банкрот деп тану туралы сот шешімі:
20 __ жылы «__» ________ __________________________ шығарылды;
(соттың атауы)
заңды күшіне 20 __ жылы «__»_____________ енді.*
2.2. Оңалтушы басқарушыны тағайындау туралы 20 __ жылғы «_» __________ № ___ бұйрық*.
2.3. Конкурстық басқарушымен қабылданған бұйрықтар:
1) 20 __ жылғы «__»____________ *;
2) 20 __ жылғы «__»____________ *;
3) 20 __ жылғы «__»____________ *.
2.4. Конкурстық басқарушымен бұқаралық ақпарат құралдарына жариялаған кредиторлар талаптары өтініштерінің мерзімі және тәртібі, борышкерге қатысты оңалту рәсімін қолдану туралы хабарлама (шыққан нөмірі және газеттің атауы):__________________________ 20 __ жылғы «__» _______________ №__ *.
2.5. Еңбекақы төлеу бойынша кредиторлардың өткізілген отырыстары, онда қабылданған шешімдер:
20 __ жылғы «__» ____________.
3. Банкроттың кредиторлар комитетін қалыптастыру
3.1. Кредиторлар комитетінің құрамы және оған өзгертулер (егер енгізілсе).
20 __ жылғы «__»____________ № ___ бұйрық *.
Құрамы: _____________________________________________________.
(кредиторлар комитетінің құрамы)
3.2. Кредиторлар комитетінің отырысы және қабылданған шешімдер (соның ішінде конкурстық басқарушы мен кредиторлар комитетінің арасында жасалған келісімдер, мүлікті түгендеуді және бағалауды жүргізетін тиісті мамандармен шарт жасасу, конкурстық массаны сату жоспарын бекіту және оған өзгерістер енгізу туралы, мамандандырылған және басқа да мекемелерді тарту).*
р/с
Хаттама нөмірі
Отырыстың күні
Күн тәртібі
Қабылданған шешім
1
2
3
4
5
4. Кредиторлар талаптары тізілімін қалыптастыру және бекіту
4.1. Конкурстық өндірісті қозғау кезінде бухгалтерлік баланс
бойынша жалпы кредиторлық берешек _______________________________
(мың теңге)
соның ішінде:
жалақы _______________________________________________________;
(мың теңге)
кепіл берешегі _______________________________________________;
(мың теңге)
салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер _____;
(мың теңге)
конкурстық кредиторлардың алдындағы берешек __________________;
(мың теңге)

4.3. Реестр требований кредиторов:
Приказ __________ от «___» __________ 20 __ года № __*.
Общая кредиторская задолженность ______________________ тысяч
тенге, в том числе по очередям:
1 очередь ___________________;
(тысяч тенге)
2 очередь ___________________;
(тысяч тенге)
3 очередь ___________________;
(тысяч тенге)
4 очередь ___________________;
(тысяч тенге)
5 очередь ___________________.
(тысяч тенге)
1.4. Сведения о внесении изменений в реестр требований
кредиторов:
_____________________________________________________________________
(содержание изменений)
Приказ от «___» __________ 20 __ года № __*.
5. Инвентаризация, оценка имущества (активов), формирование
конкурсной массы
5.1. Акт приема-передачи учредительных документов,
статистической карточки, печати, бухгалтерской и прочей финансовой
документации*.

4.3. Кредиторлар талаптарының тізілімі:
20 __ жылғы «____»____________ № ____ бұйрық*.
Жалпы кредиторлық берешек __________ мың теңге, соның ішінде кезек бойынша:
1 кезек __________________;
(мың теңге)
2 кезек __________________;
(мың теңге)
3 кезек __________________;
(мың теңге)
4 кезек __________________;
(мың теңге)
5 кезек __________________.
(мың теңге)
4.4. Кредиторлар талаптары тізіліміне өзгертулер енгізу туралы мәліметтер:
____________________________________________________________________;
(өзгертудің мазмұны)
20 __ жылғы «__»____________№ __ бұйрық *.
5. Түгендеу, мүлікті (активті) бағалау, конкурстық
массаны қалыптастыру
5.1. Құрылтай құжаттарын, статистикалық карточкаларды, мөрлерді, бухгалтерлік және басқа да қаржылық құжаттамаларды қабылдау-беру актісі*.

5.9. Запросы в государственные органы по установлению фактов
совершения должником сделок с имуществом, за период в течение трех
лет до процедуры конкурсного производства *:
№ п/п
Государственный орган, в который направлен запрос
Дата направления запроса
Дата получения ответа
Краткое содержание ответа
Примечание
1
2
3
4
5
6
5.10. Анализ полученной информации, проведение финансовой
диагностики неправомерных действий в отношении должника за период в
течение трех лет до применения процедуры конкурсного производства с
указанием соответствующих выводов (анализ финансово-хозяйственной
деятельности должника, в том числе изучение динамики изменения
показателей финансовой отчетности за три последних года, анализ
условий совершения сделок должника за этот же период (занижение либо
завышение цены на поставляемые (приобретаемые) товары (работы,
услуги) по сравнению со сложившейся рыночной конъюнктурой, заведомо
невыгодные для должника сроки и (или) способы оплаты по
реализованному или приобретенному имуществу, а также любые формы
отчуждения или обременения обязательствами имущества должника, если
они не сопровождаются эквивалентным сокращением задолженности).
п/п
Сделка, совершенная должником за три года до введения процедуры конкурсного производства
Документ, подтверждающий факт совершения сделки
Источник получения документа, подтверждающего факт сделки
Наличие в сделке оснований для признания ее недействительной
Примечание
1
2
3
4
5
6
5.11. Изменения в составе конкурсной массы в связи с возвратом
имущества:
____________________________________________________________________;
(имущество, включенное в состав конкурсной массы)

5.9. Конкурстық өндіріс рәсіміне дейін үш жыл кезеңдегі борышкердің мүлкімен жасалған мәмілелердің фактілерін белгілеу бойынша мемлекеттік органдарға сұрау хаттары*:
р/с
Сұрау хат жіберілген мемлекеттік орган
Сұрау хатты жіберген күн
Жауапты алған күн
Жауаптың қысқаша мазмұны
Ескерту
1
2
3
4
5
6
5.10. Алынған ақпаратты талдау, тиісті қорытындыны көрсете отырып оңалту рәсімін қолданғанға дейін үш жыл бұрынғы кезеңде борышкерге қатысты заңсыз іс әрекетке қаржылық диагностиканы жүргізу (борышкердің қаржылық – шаруашылық қызметін талдау, сонымен қатар соңғы үш жылдағы қаржылық есептілік көрсеткіштерінің өзгерген динамикасын зерттеу, осы кезеңде жасалған борышкердің мәмілелерінің шарттарын талдау, (қалыптасқан нарықтық жағдаймен салыстырғандағы жеткізілген (сатып алынған) тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің) бағасының көтерілуі немесе төмендеуі, сатып алынған немесе сатылған мүлік бойынша борышкер үшін тиімсіз мерзімдер және (немесе) тәсілдері, сондай – ақ егер олар берешектің балама қысқаруымен шығарылса, борышкердің мүлкінің міндеттемелерін шеттету немесе қиыншылықтар түскен басқа да нысандар)
р/с
Оңалту рәсімін енгізгенге дейін борышкермен жасалған мәмілелер
Мәмілені жасау фактісін растайтын құжат
Мәміленің фактілерін растайтын құжатты алу негізі
Мәмілені жарамсыз деп тану негізінің болуы
Ескерту
1
2
3
4
5
6
5.11. Мүлікті қайтаруға байланысты конкурстық массаның құрамын өзгертулер:_____________________________________________________.
(конкурстық массаның құрамына енгізілген мүлік)

9. Информация о наличии признаков преднамеренного и
ложного банкротства, принятых мерах
Направление материалов в органы финансовой полиции и другие
правоохранительные органы:
№ п/п
№ и дата направления заявления в правоохранительные органы
Меры принятые правоохранительными органами
Сведения об обжаловании решений правоохранительных органов
Дата направления в суд материалов по преднамеренному, ложному банкротству
Решение суда по факту преднамеренному, ложному банкротству, ссылка на нормативный правовой акт
Примечание
1
2
3
4
5
6
7
Основания отказа в возбуждении уголовного дела либо его
прекращении: _______________________________________________________.
Причины и основания вывода активов (решения собственников
имущества или уполномоченных органов и т.д.): ______________________.

9. Қасақана және жалған банкроттық белгілерінің бар болуы
туралы ақпарат, қабылданған шаралар
Қаржы полициясы және басқа да құқық қорғау органдарына материалдарды жолдау:
№ р/с
Құқық қорғау органдарына өтінішті жолдау күні және №
Құқық қорғау органдарымен қабылданған шаралар
Құқық қорғау органдарының қабылданған шешімі туралы ақпарат
Қасақана (жалған) банкроттық бойынша материалдарды сотқа жолдау күні
Қасақана (жалған) банкроттық фактісі бойынша сот шешімі, нормативтік құқықтық актіне көрсете отырып
Ескерту
1
2
3
4
5
6
7
Қылмыстық істі қозғаудан бас тарту немесе оны тоқтатудың негізі:
_____________________________________________________________________
Активтерді шығару негізі және себептері (мүлік меншік иесінің немесе
уәкілетті органның және т.б. шешімі):_______________________.

10. Погашение кредиторской задолженности после
реализации конкурсной массы (в том числе по формам и методам
погашения):
Реестр требований кредиторов
Сумма (тысяч тенге)
Процент удовлетворенных требований кредиторов
Требования кредиторов согласно реестру
Удовлетворенные требования кредиторов
Общая сумма кредиторской задолженности
В денежном выражении
В натуральном выражении
1 очередь
2 очередь
3 очередь
4 очередь
5 очередь
Примечание: прилагается полный список кредиторов, чьи
требования удовлетворены и не удовлетворены.

10. Конкурстық массаны сатқаннан кейін кредиторлық берешекті
өтеу (соның ішінде нысандар мен өтеу әдістер бойынша):
Кредиторлар талаптарының тізілімі
Сомасы (мың теңге)
Қанағаттандырылған кредиторлық берешектің пайызы
Тізілімге сәйкес кредиторлардың талаптары
Қанағаттандырылған кредиторлардың талаптары
Кредиторлық берешектің жалпы сомасы
Ақшалай түрде
Ақшалай түрде
1 кезек
2 кезек
3 кезек
4 кезек
5 кезек
Ескерту: талаптары қанағаттандырылған және қанағаттандырылмаған кредиторлардың толық тізімі қосымша.

11. Административные расходы
№ п/п
Затраты
По смете
Начислено
Оплачено
Примечание
1
2
3
4
5
6
1
Фонд оплаты труда:
Ведомость, квитанции, платежные поручения
- заработная плата;
- пенсионные взносы;
- социальные отчисления;
- индивидуальный подоходный налог;
- социальный налог.
2
Вознаграждение конкурсного управляющего, всего
Протокол решения комитета кредиторов, соглашение между конкурсным управляющим и комитетом кредиторов
- текущие;
- дополнительные.
3
Компенсация при увольнении работников
Подтверждающие документы
4
Командировочные расходы
Авансовый отчет
5
Оплата аренды за помещение
Договор аренды
6
Приобретение товаров, в том числе по видам: (раскрыть виды)
Договор либо документ, подтверждающий предоставление услуги, работы
7
Оплата коммунальных услуг
Накладные, счета-фактуры, квитанции об оплате
- электроэнергия;
- отопление;
- водоснабжение;
- прочие.
8
Оплата услуг связи
9
Оплата транспортных услуг
Соответствующие договоры
10
Содержание, обслуживание (ремонт, улучшение) зданий, помещений, ремонт (демонтаж) оборудования и других основных средств
Соответствующие договоры, акты выполненных работ
11
Прочие:
Договор либо документ, подтверждающий предоставление услуги
- аренда орг. техники;
Договор аренды
- и так далее.
12
Приобретение услуг и работ производственного характера, выполненные сторонними организациями (лицами), в том числе:
Договор либо документ, подтверждающий предоставление услуги
- аудит;
- оценка;
- аукцион.
13
Банковские услуги
Платежные поручения
14
Затраты на публикацию объявлений
квитанции
15
Отчисления в бюджет, в том числе по видам:
Подтверждающие документы
16
Другие расходы
Подтверждающие документы
Информация о поставщиках услуг, оказываемых конкурсному
управляющему в ходе конкурсного производства
№ п/п
Наименование затрат по смете административных расходов
Реквизиты поставщика
Сведения о заключенных с поставщиком договорах
Сведения о выставленной поставщиком счет фактуре
Акты выполненных работ и услуг (дата)
Сведения о фактически перечисленных денежных средствах поставщику по заключенным договорам
Примечание
Наименование
Индивидуальный идентификационный номер/ бизнес-идентификационный номер (ИИН/БИН)
Дата
Сумма, тысяч тенге
Дата
Сумма, тысяч тенге
№ платежного документа
Дата платежного документа
Фактически выплаченная сумма, тысяч тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Конкурсный управляющий ____________________________ __________.
(фамилия, имя, отчество (при наличии) (подпись)
Главный бухгалтер _________________________________ __________.
(фамилия, имя, отчество (при наличии) (подпись)
Место печати Дата
** – Государственный классификатор РК 03-2007 «Общий
классификатор видов экономической деятельности» (ОКЭД), утвержден
приказом Комитета по техническому регулированию и метрологии
Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан от 14 декабря
2007 года № 683-од
* – с приложением копий подтверждающих документов
Утверждены
приказом Министра финансов
Республики Казахстан
от 12 августа 2008 года № 398
Правила
согласования заключительного
отчета конкурсного управляющего
Сноска. по всему тексту слова "Комитет, его территориальное подразделение или его филиал", "Комитетом, его территориальным подразделением или его филиалом" заменены словами "территориальное подразделение Комитета", "территориальным подразделением Комитета" приказом Министра финансов РК от 28.12.2010 № 663 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

11. Әкімшілік шығындар
№ р/с
Шығындар
Смета бойынша
Аударылғандар
Төленгендер
Ескерту
1
2
3
4
5
6
1
Еңбекті төлеу қоры:
Тізім, түбіртек, төлем тапсырмалары
- жалақы;
- зейнетақы жарналары;
- әлеуметтік есеп айырылысулар;
- жеке табыс салығы;
- әлеуметтік салық
2
Конкурстық басқарушының сыйақысы, барлығы
Кредиторлар комитеті шешімінің хаттамасы, конкурстық басқарушы мен кредиторлар комитетінің арасындағы келісім
- ағымдағы;
- қосымша
3
Қызметкерді жұмыстан босатқан кездегі өтемақы
Растайтын құжаттар
4
Іссапар шығындары
Аванстық есеп
5
Ғимарат үшін жалға алу төлемі
Жалға алу шарты
6
Тауарларды сатып алу, оның ішінде түрлері бойынша: (түрлерін ашып көрсету)
Ұсынылған қызметті, жұмысты растайтын құжат немесе шарт
7
Коммуналдық қызметтерді төлеу
Құжаттама, есеп шоттар, төлегені туралы түбіртек
- электр қуаты;
- жылу;
- сумен жабдықтау;
- басқалары.
8
Байланыс қызметтерін төлеу
9
Көлік қызметін төлеу
Тиісті шарттар
10
Мазмұны, қызмет көрсету (жөндеу, жақсарту) ғимарат, жөндеу (бөлшектеу) жабдықтау және басқа да негізгі құралдар
Тиісті шарттар, атқарылған жұмыстың актілері
11
Өзгелері:
Ұсынылған қызметтерді растайтын құжат немесе шарт
- техниканы жалға алу;
Жалға алу шарты
- және т.б.
12
Жақтармен атқарылған өндірістік сипаттағы ұсынылған қызметтер және жұмыстар, соның ішінде:
Ұсынылған қызметтерді растайтын құжат немесе шарт
- аудит;
- бағалау;
- аукцион.
13
Банк қызметі
Төлем тапсырмалары
14
Хабарландыруды жариялау шығындары
түбіртектер
Конкурстық басқарушыға конкурстық өндіріс кезінде көрсетілетін қызметтердің жабдықтаушылары туралы ақпарат
№ р/с
Әкімшілік шығындар сметасы бойынша шығындардың атауы
Жабдықтаушының деректемелері
Сатып алушымен жасалған шарт туралы мәліметтер
Оңалтушы басқарушымен шығарылған есеп шот туралы мәліметтер
Атқарылған қызметтер мен жұмыстардың актісі (күні)
Жасалған шарттар бойынша жабдықтаушыға нақты аударылған ақша қаражаттары туралы ақпарат
Ескерту
Атауы
Жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі (ЖСН/БСН)
Күні
Сомасы, мың теңге
Күні
Сомасы, мың теңге
Төлем құжатының №
Төлем құжатының күні
Нақты төленген сома, мың теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Конкурстық басқарушы ________________ (Т.А.Ә.)
(қолы)
Бас бухгалтер _______________________ (Т.А.Ә.)
(қолы)
Мөр орны                                Күні
** – Қазақстан Республикасы индустрия және сауда министрлігінің Техникалық реттеу және метрология комитетінің 2007 жылғы 14 желтоқсандағы «Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы классификаторы» № 683-од бұйрығымен бекітілген ҚР 03-2007 мемлекеттік классификаторы
* – растайтын құжаттардың көшірмесі қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 12 тамыздағы
N 398 бұйрығымен
бекітілген
Конкурстық басқарушының қорытынды есебін келісу
ережесі
Ескерту. Барлық мәтін бойынша «Комитет, оның аумақтық бөлімшесі немесе оның филиалы», «Комитетпен, оның аумақтық бөлімшесімен немесе оның филиалымен» деген сөздер тиісінше «Комитеттің аумақтық бөлімшесі», «Комитеттің аумақтық бөлімшесімен» деген сөздермен ауыстырылды - ҚР Қаржы министрінің 2010.12.28 № 662 (ресми жарияланғаннан кейін он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) бұйрығымен.

1. Настоящие Правила согласования заключительного отчета конкурсного управляющего (далее – Правила) разработаны в соответствии с Законом Республики Казахстан от 21 января 1997 года «О банкротстве» (далее – Закон) и определяют порядок согласования территориальным подразделением Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан по области, городу Астана и Алматы (далее – территориальное подразделение Комитета) заключительного отчета конкурсного управляющего о его деятельности при осуществлении конкурсного производства (далее – Отчет).
Сноска. Пункт 1 в редакции приказа Заместителя Премьер-Министра РК - Министра финансов РК от 13.01.2014 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. После завершения расчетов с кредиторами конкурсным управляющим составляется Отчет по утвержденной форме, с приложением ликвидационного баланса, отчета об использовании имущества, оставшегося после удовлетворения требований кредиторов и справки о доходах и расходах по итогам конкурсного производства, согласно Приложению 1 к настоящим Правилам.
К Отчету прилагаются копии следующих документов, подтверждающих деятельность конкурсного управляющего:
1) актов приема-передачи документации, печатей, штампов, имущества организации-банкрота;
2) опубликованных объявлений в средствах массовой информации, уведомлений, изданных им приказов;
3) решений комитета кредиторов, протоколов его заседаний;
4) актов инвентаризации имущества, отчетов об оценке имущества, аудиторского отчета (при наличии);
5) материалов по выявлению признаков ложного и преднамеренного банкротства, взысканию дебиторской задолженности, признанию сделок недействительными и возврата имущества в судебном порядке;
6) материалов по реализации имущества, передаче кредиторам имущества в натуре;
7) по проведенным расчетам с кредиторами должника.
Отчет конкурсного управляющего, приложенный к нему ликвидационный баланс и отчет об использовании имущества, оставшегося после удовлетворения требований кредиторов должны быть подписаны конкурсным управляющим и главным бухгалтером.
3. Конкурсный управляющий в срок не позднее тридцати календарных дней до даты завершения конкурсного производства направляет заявление по форме согласно Приложению 2 к настоящим Правилам, с приложением документов, указанных в пункте 2 настоящих Правил, на согласование в территориальное подразделение Комитета, в зависимости от того, кем назначен конкурсный управляющий.

1. Осы Конкурстық басқарушының қорытынды есебін келісу ережесі (бұдан әрі – Ереже) «Банкроттық туралы» Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 21 қаңтардағы Заңына (бұдан әрі – Заң) сәйкес әзірленді және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің облыс, Астана және Алматы қаласы бойынша аумақтық бөлiмшесiнің (бұдан әрі – Комитеттің аумақтық бөлімшесі) конкурстық басқарушының конкурстық іс жүргізуді жүзеге асыру кезіндегі оның қызметі туралы қорытынды есебін (бұдан әрі – Есеп) келісу тәртібін белгілейді.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Премьер-Министрінің Орынбасары - ҚР Қаржы министрінің 13.01.2014 № 3 бұйрығымен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Кредиторлармен есеп айырысу аяқталғаннан кейін конкурстық басқарушы тарату теңгерімін, кредиторлардың талаптары қанағаттандырылғаннан кейін қалған мүлікті пайдалану туралы есепті және осы Ережеге 1-қосымшаға сәйкес конкурс жүргізудің қорытындылары бойынша кірістер мен шығыстар туралы анықтаманы қоса бере отырып, бекітілген нысан бойынша есеп жасайды.
Есепке конкурстық басқарушының қызметін растайтын келесі құжаттардың көшірмелері қажет:
1) банкрот-ұйымның құжаттамасын, мөрлерін, мөртаңбаларын, мүлкін қабылдап алу-беру актілерінің;
2) бұқаралық ақпарат құралдарында жарияланған хабарландырулардың, хабарламалардың, олар шығарған бұйрықтардың;
3) кредиторлар комитеті шешімдерінің, олардың отырыстары хаттамаларының;
4) мүлікті түгендеу актілерінің, мүлікті бағалау туралы есептердің, аудиторлық есептің (болған жағдайда);
5) жалған және алдын ала жоспарланған банкроттық белгілерін анықтау, дебиторлық берешекті өндіріп алу, мәмілелерді жарамсыз деп тану және мүлікті сот тәртібімен қайтару жөніндегі материалдардың;
6) мүлікті сату, кредиторларға мүлікті заттай беру жөніндегі материалдардың;
7) борышкердің кредиторларымен жүргізілген есептер жөніндегі құжаттардың көшірмелері қоса берілуге тиіс.
Конкурстық басқарушының есебіне, оған қоса берілген тарату теңгеріміне, кредиторлардың талаптары қанағаттандырылғаннан кейін қалған мүлікті пайдалану туралы есепке конкурстық басқарушы мен бас бухгалтер қол қоюға тиіс.
3. Конкурстық басқарушы конкурс аяқталған күнге дейін он бес күнтізбелік күннен кешіктірмейтін мерзімде осы Ереженің 2-тармағында көрсетілген құжаттарды қоса бере отырып, осы Ережеге 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жазылған өтінішті келісуге конкурстық басқарушыны кімнің тағайындағанына байланысты Комитеттің аумақтық бөлімшесіне немесе филиалына жібереді.

4. Территориальное подразделение Комитета рассматривает Отчет и приложенные к нему документы и при отсутствии замечаний согласовывает не позднее пяти рабочих дней со дня представления.
5. В случае, если представленный Отчет не соответствует утвержденной форме либо содержит не полную информацию, конкурсному управляющему направляются письменные мотивированные замечания, которые ему необходимо устранить в течение двух рабочих дней и повторно представить Отчет на согласование.
6. Отчет и приложенные к нему документы, согласованные с территориальным подразделением Комитета, конкурсный управляющий представляет на утверждение в суд не позднее двух рабочих дней со дня согласования.
7. Копия определения суда об утверждении либо об отказе в утверждении Отчета конкурсным управляющим направляется в территориальное подразделение Комитета.
Приложение 1
к Правилам согласования
заключительного отчета
конкурсного управляющего
Справка о
доходах и расходах по итогам
конкурсного производства
1. Доходная часть конкурсного производства
- Д общ. = _____ тыс. тенге, в том числе:
реализованная конкурсная масса
- Д1 = _____ тыс. тенге;
переданная конкурсная масса в счет погашения кредиторской задолженности в натуре
- Д2 = _______ тыс. тенге;
взысканная дебиторская задолженность
- Д3 =_____ тыс. тенге;
доход, полученный от сдачи имущества должника в аренду
- Д4 = _____ тыс. тенге;
доход, полученный от производственной деятельности
- Д5 = ______ тыс. тенге;
прочие доходы
- Д6 = _____ тыс. тенге;
имущество, переданное в натуре собственнику либо учредителям (участникам) должника
- Д7 = _____ тыс. тенге.
Д общ. = Д1 + Д2 + Д3 + Д4 + Д5 + Д6 + Д7
2. Расходная часть конкурсного производства
- Р общ. =_______ тыс. тенге, в том числе:
погашение кредиторской задолженности по очередям
- Р1 =_____ тыс. тенге;
фактические административные расходы конкурсного производства
- Р2 = _____ тыс. тенге;
деньги, переданные собственнику имущества должника либо его учредителям (участникам)
- Р3 = _____ тыс. тенге.
Р общ. = Р1 + Р2 + Р3
3. По результатам конкурсного производства должно получиться:
Д общ. = Р общ.
Конкурсный управляющий
__________________________________    ___________    ______________
(наименование или Ф.И.О. банкрота)      (подпись)       (Ф.И.О.)
Главный бухгалтер
__________________________________    ___________    ______________
(наименование или Ф.И.О. банкрота)     (подпись)        (Ф.И.О.)
Приложение 2
к Правилам согласования
заключительного отчета
конкурсного управляющего
Форма
Территориальное подразделение
налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан по
области, городу Астана и Алматы
Заявление

4. Комитеттің аумақтық бөлімшесі Есеп пен оған қоса берілген құжаттарды қарайды және ескертпелер болмаған жағдайда ол ұсынылған күннен бастап бес жұмыс күнінен кешіктірмей келіседі.
5. Егер ұсынылған Есеп бекітілген нысанға сәйкес келмесе не толық емес ақпаратты қамтыса, конкурстық басқарушыға жазбаша дәлелді ескертпелер жіберіледі, оларды ол екі жұмыс күнінің ішінде жоюға және Есепті келісуге қайтадан ұсынуға тиіс.
6. Комитеттің аумақтық бөлімшесімен келісілген Есепті және оған қоса берілген құжаттарды конкурстық басқарушы келісілген күннен бастап екі жұмыс күнінен кешіктірмей сотқа бекітуге ұсынады.
7. Соттың Есепті бекіту не бекітуден бас тарту туралы анықтамасының көшірмесін конкурстық басқарушы Комитеттің аумақтық бөлімшесіне немесе оның филиалына жібереді.
Конкурстық басқарушының
қорытынды есебін келісу ережесіне
1-қосымша
Конкурс жүргізудің қорытындылары
бойынша кірістер мен шығыстар
туралы анықтама
1. Конкурс жүргізудің кірістік бөлігі
- К жалпы = _____ мың теңге, оның ішінде:
сатылған конкурстық масса
- К1 = _____ мың теңге;
заттай кредиторлық берешекті өтеу есебіне берілген конкурстық масса -
К2 = _______ мың теңге;
өндіріп алынған дебиторлық берешек
- К3 =_____ мың теңге;
борышкердің мүлкін жалға тапсырудан алынған кіріс
- К4 = _____ мың теңге;
өндірістік қызметтен алынған кіріс
- К5 = ______ мың теңге;
өзге де кірістер
- К6 = _____ мың теңге;
меншік иесіне не құрылтайшыларға (қатысушыларға) заттай берілген мүлік
- К7 = _____ мың теңге.
К жалпы = К1 + К2 + К3 + К4 + К5 + К6 + К7
2. Конкурс жүргізудің шығыстық бөлігі
- Ш жалпы =_______ мың теңге, оның ішінде: кредиторлық берешекті кезектер бойынша өтеу
- Ш1 =_____ мың теңге;
конкурс жүргізудің іс жүзіндегі әкімшілік шығыстары
- Ш2 = _____ мың теңге;
меншік иесіне не оның құрылтайшыларына (қатысушыларға) берілген ақша
- Ш3 = _____ мың теңге.
Ш жалпы = Ш1 + Ш2 + Ш3
3. Конкурс жүргізудің нәтижелері бойынша мынау алынуға тиіс:
К жалпы = Ш жалпы
Конкурстық басқарушы
__________________________________ ___________ ______________
(банкроттың атауы немесе аты-жөні)    (қолы)     (аты-жөні)
Бас бухгалтер
__________________________________ ___________ ______________
(банкроттың атауы немесе аты-жөні)    (қолы)     (аты-жөні)
Конкурстық басқарушының
қорытынды есебін келісу ережесіне
2-қосымша
Нысан
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлiгi
Салық комитетінің облыс, Астана
және Алматы қаласы бойынша
аумақтық бөлiмшесі

Сноска. Приложение 2 в редакции приказа Заместителя Премьер-Министра РК - Министра финансов РК от 13.01.2014 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Решением ___________________________________________ суда от
«____» ______________ 20 __ года ____________________________________
(наименование/(фамилия, имя, отчество (при наличии) должника))
признано банкротом и введено конкурсное производство.
В соответствии с пунктом 1 статьи 87 Закона Республики
Казахстан от 21 января 1997 года «О банкротстве» представляю для
рассмотрения и согласования заключительный отчет и ликвидационный
баланс _____________________________________________________________.
(наименование/(фамилия, имя, отчество (при наличии) должника))
Приложение на: _____ л.
1. Заключительный отчет на _____ л.
2. Справка о доходах и расходах по итогам конкурсного
производства на ____ л.
3. Ликвидационный баланс на _____ л.
4. Прочее на ______ л.
Конкурсный управляющий
_______________________________ ____________ ________________________
(наименование/(фамилия, имя,     (подпись)    (фамилия, имя, отчество
отчество (при наличии)                             (при наличии))
должника))

Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Премьер-Министрінің Орынбасары - ҚР Қаржы министрінің 13.01.2014 № 3 бұйрығымен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Өтініш
__________________________ сотының 200 __ жылғы «___» _____ шешімімен
____________________________________________________ банкрот деп
(борышкердің атауы немесе аты-жөні)
танылды және конкурс жүргізу енгізілді.
«Банкроттық туралы» Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 21
қаңтардағы Заңы 87-бабының 1-тармағына сәйкес  _____________
________________________________________ қорытынды есебі мен тарату
(борышкердің атауы немесе аты-жөні)
теңгерімін қарау және келісу үшін ұсынамын.
Қосымша: ____ б.
1. Қорытынды есеп ___ б.
2. Конкурс жүргізудің кірістік және шығыстық бөліктері туралы анықтама (2-қосымша) ___ б.
3. Тарату теңгерімі ___ б.
4. Өзгелері ___ б.
Конкурстық басқарушы _____________________  _______  __________
(борышкердің атауы     (қолы)   (аты-жөні)
немесе аты-жөні)