О внесении изменений и дополнений в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 16 января 2003 года № 2 "Об утверждении и введении в действие статистического отчета формы № 1-Н "О преступлениях и правонарушениях, связанных с незаконным оборотом наркотических средств, психотропных или ядовитых веществ, прекурсоров и лицах, их употребляющих" и Инструкции о порядке его составления"
Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 6 ноября 2008 года N 64. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 ноября 2008 года N 5366. Утратил силу приказом Генерального Прокурора Республики Казахстан от 1 октября 2014 года № 101
Сноска. Утратил силу приказом Генерального Прокурора РК от 01.10.2014 № 101 (вводится в действие с 01.01.2015).
В целях совершенствования статистической отчетности о преступлениях и правонарушениях, связанных с незаконным оборотом наркотических средств, психотропных или ядовитых веществ, прекурсоров и лицах, их употребляющих, руководствуясь подпунктом 4-1) статьи 11 Закона Республики Казахстан "О Прокуратуре", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 16 января 2003 года № 2 "Об утверждении и введении в действие статистического отчета формы № 1-Н "О преступлениях и правонарушениях, связанных с незаконным оборотом наркотических средств, психотропных или ядовитых веществ, прекурсоров и лицах, их употребляющих" и Инструкции о порядке его составления" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2172, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органах Республики Казахстан, 2003 г., № 31-36, ст. 876, с изменениями и дополнениями, внесенными приказами Генерального Прокурора Республики Казахстан от 10 февраля 2004 года № 7 "О внесении изменений и дополнений в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 16 января 2003 года № 2 "Об утверждении и введении в действие статистического отчета формы № 1-Н "О преступлениях и правонарушениях, связанных с незаконным оборотом наркотических средств, психотропных или ядовитых веществ, прекурсоров и лицах, их употребляющих" и Инструкции о порядке его составления" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан № 2172), зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2728, от 13 июня 2005 года № 22 "О внесении дополнений и изменений в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 16 января 2003 года № 2 "Об утверждении и введении в действие статистического отчета формы № 1-Н "О преступлениях и правонарушениях, связанных с незаконным оборотом наркотических средств, психотропных или ядовитых веществ, прекурсоров и лицах, их употребляющих" и Инструкции о порядке его составления", зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3698, от 12 марта 2007 года № 7 "О внесении дополнений и изменений в некоторые нормативные правовые акты Генерального Прокурора Республики Казахстан по вопросам формирования статистической отчетности", зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4604 и от 13 ноября 2007 года № 45 "О внесении изменений и дополнений в некоторые нормативные правовые акты Генерального Прокурора Республики Казахстан", зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5047) следующие изменения и дополнения:
в статистический отчет формы № 1-Н "О преступлениях и правонарушениях, связанных с незаконным оборотом наркотических средств, психотропных или ядовитых веществ, прекурсоров и лицах, их употребляющих", утвержденный указанным приказом:
в разделе 3 "Сведения об изъятии и уничтожении наркотических средств, психотропных или ядовитых веществ и прекурсоров":
в таблице Г :
в заголовке слова "и прекурсоров" исключить;

"Есірткі заттардың, жүйкеге әсер ететін немесе улы заттардың, прекурсорлардың заңсыз айналымымен байланысты қылмыстар мен құқық бұзушылықтар және оларды қолданатын тұлғалар туралы" N 1-Н нысанды статистикалық есепті және оның құрылуы жөніндегі Нұсқаулықты бекіту және қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2003 жылғы 16 қаңтардағы N 2 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2008 жылғы 6 қарашадағы N 64 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 20 қарашада Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5366 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2014 жылғы 1 қазандағы № 101 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 2014.10.01 № 101 (2015.01.01 ж. бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қолданушылардың назарына!!!
Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 4-тармақтан қараңыз.
Есірткі заттардың, жүйкеге әсер ететін немесе улы заттардың, прекурсорлардың заңсыз айналымымен байланысты қылмыстар мен құқық бұзушылықтар және оларды қолданатын тұлғалар туралы статистикалық есептілікті жетілдіру мақсатында, "Прокуратура туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 11-бабының 4-1) тармақшасын басшылыққа ала отырып, БҰЙЫРАМЫН:
1. "Есірткі заттардың, жүйкеге әсер ететін немесе улы заттардың, прекурсорлардың заңсыз айналымымен байланысты қылмыстар мен құқық бұзушылықтар және оларды қолданатын тұлғалар туралы" N 1-Н нысанды статистикалық есепті және оның құрылуы жөніндегі Нұсқаулықты бекіту және қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2003 жылғы 16 қаңтардағы N 2 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2172 санымен тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер бюллетенінің 2003 ж. N 31-36 876-бабында жарияланған, Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының "Есірткі, жүйкеге әсер ететін немесе улы заттардың, прекурсорлардың заңсыз айналымымен байланысты қылмыстар мен құқық бұзушылықтар және оларды қолданатын тұлғалар туралы" N 1-Н нысанды статистикалық есепті және оның құрылу тәртібі жөніндегі Нұсқаулықты бекіту және қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2003 жылғы 16 қаңтардағы N 2 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2004 жылғы 10 ақпандағы N 7 (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде N 2172 санымен тіркелген) (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2728 санымен тіркелген), "Есірткі, жүйкеге әсер ететін немесе улы заттардың, прекурсорлардың заңсыз айналымымен байланысты қылмыстар мен құқық бұзушылықтар және оларды қолданатын тұлғалар туралы" N 1-Н нысанды статистикалық есепті және оның құрылу тәртібі жөніндегі Нұсқаулықты бекіту және қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2003 жылғы 16 қаңтардағы N 2 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2005 жылғы 13 маусымдағы N 22 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3698 санымен тіркелген), "Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының статистикалық есептілікті қалыптастыру мәселелері жөніндегі кейбір нормативтік құқықтық актілеріне толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" 2007 жылғы 12 наурыздағы N 7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4604 санымен тіркелген) және "Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2007 жылғы 13 қарашадағы N 45 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 5047 санымен тіркелген) бұйрықтарымен енгізілген өзгерістері мен толықтырулары бар) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Есірткі заттардың, жүйкеге әсер ететін немесе улы заттардың, прекурсорлардың заңсыз айналымымен байланысты қылмыстар мен құқық бұзушылықтар және оларды қолданатын тұлғалар туралы" N 1-Н нысанды статистикалық есепте:
"Есірткі заттарды, жүйкеге әсер ететін немесе улы заттарды және прекурсорларды алып қою және жою туралы мәліметтер" 3-бөлімінің:
Г кестесінде:
тақырыбындағы "және прекурсорлар" деген сөздер алынып тасталсын;

в наименовании граф 2 и 3 слова "и прекурсоров" исключить;
дополнить таблицами Д "Сведения об израсходованных на экспертизу прекурсорах" и Е "Сведения об израсходованных на экспертизу ядовитых веществ" в редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему приказу;
в разделе 7 "Сведения о результатах постановки на учет лиц, злоупотребляющих наркотическими средствами, психотропными веществами и прекурсорами":
таблицу А дополнить строкой порядковый номер 3-1 следующего содержания:
"прибывшие из мест лишения свободы 3-1";
дополнить разделом 9 следующего содержания:
"9. Сведения о результатах постановки на учет в исправительных учреждениях лиц, злоупотребляющих наркотическими средствами, психотропными веществами и прекурсорами" в редакции согласно приложению 3 к настоящему приказу;
в Инструкции по составлению статистического отчета формы № 1-Н "О преступлениях и правонарушениях, связанных с незаконным оборотом наркотических средств, психотропных или ядовитых веществ, прекурсоров и лицах, их употребляющих", утвержденной указанным приказом:
часть вторую пункта 2 изложить в следующей редакции:
"Данные таблиц Г "Сведения об израсходованных на экспертизу наркотических средств, психотропных веществ", Д "Сведения об израсходованных на экспертизу прекурсорах", Е "Сведения об израсходованных на экспертизу ядовитых веществ" раздела 3 и раздела 9 "Сведения о результатах постановки на учет в исправительных учреждениях лиц, злоупотребляющих наркотическими средствами, психотропными веществами и прекурсорами" представляют соответственно территориальные подразделения Центра судебной экспертизы и Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан к 4 числу месяца, следующего за отчетным периодом.";
в части третьей пункта 13 слова "и Г "Сведения об израсходованных на экспертизу наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров" заменить словами ", Г "Сведения об израсходованных на экспертизу наркотических средств, психотропных веществ", Д "Сведения об израсходованных на экспертизу прекурсорах", Е "Сведения об израсходованных на экспертизу ядовитых веществ".";
в пункте 13-1 слова "и прекурсоров" исключить;
дополнить пунктами 13-2 и 13-3 следующего содержания:
"13-2. В графе 1 Таблицы Д отражается общее количество объектов, поступивших на исследование. В графах 2 и 3 отражается количество прекурсоров, изъятых в отчетном периоде, выраженное в граммах и миллилитрах, из которых в графах 4 и 5 выделяется общее количество израсходованных на экспертизу, 6 и 7 - общее количество возвращенных. В графе 8 отражается общее количество экспертиз, проведенных в отчетном периоде.

2 және 3-бағандардың атауындағы "және прекурсорлар" деген сөздер алынып тасталсын;
осы бұйрыққа қоса берілген 1 және 2-қосымшаларға сәйкес редакцияда "Сараптамаға шығындалған прекурсорлар туралы мәліметтер" Д және "Сараптамаға шығындалған улы заттар туралы мәліметтер" Е кестелерімен толықтырылсын;
"Есірткі заттарды, жүйкеге әсер ететін заттарды және прекурсорларды қолданатын тұлғаларды есепке қоюдың нәтижелері туралы мәліметтер" 7-бөлімінде:
А кестесі төмендегідей мазмұндағы реттік нөмірі 3-1 деген санды жолмен толықтырылсын:
"бас бостандығынан айыру жерлерінен келгендер 3-1";
мынадай мазмұндағы 9-бөліммен толықтырылсын:
осы бұйрыққа қоса берілген 2-қосымшаға сәйкес редакцияда "9. Есірткі заттарды, жүйкеге әсер ететін заттарды және прекурсорларды қолданатын тұлғаларды түзету мекемелеріне есепке қоюдың нәтижелері туралы мәліметтер";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Есірткі заттардың, жүйкеге әсер ететін немесе улы заттардың, прекурсорлардың заңсыз айналымымен байланысты қылмыстар мен құқық бұзушылықтар және оларды қолданатын тұлғалар туралы" N 1-Н нысанды статистикалық есептің құрылуы жөніндегі Нұсқаулықта:
2-тармақтың екінші бөлігі келесі редакцияда жазылсын:
"3-бөлімнің "Сараптамаға шығындалған есірткі заттар, жүйкеге әсер ететін заттар туралы мәліметтер" Г, "Сараптамаға шығындалған прекурсорлар туралы мәліметтер" Д және "Сараптамаға шығындалған улы заттар туралы мәліметтер" Е кестелерінің және "Есірткі заттарды, жүйкеге әсер ететін заттарды және прекурсорларды қолданатын тұлғаларды түзету мекемелеріне есепке қоюдың нәтижелері туралы мәліметтер" 9-бөлімінің мәліметтері тиісінше Сот сараптамасы орталығының және Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің аумақтық бөлімшелеріне есептік кезеңнен кейінгі айдың 4-күніне ұсынылады.";
13-тармақтың үшінші бөлігіндегі "және "Сараптамаға шығындалған есірткі заттар, жүйкеге әсер ететін заттар және прекурсорлар туралы мәліметтер" Г" деген сөздер ", Сараптамаға шығындалған есірткі заттар, жүйкеге әсер ететін заттар туралы мәліметтер" Г,"Сараптамаға шығындалған прекурсорлар туралы мәліметтер" Д, "Сараптамаға шығындалған улы заттар туралы мәліметтер" Е" деген сөздермен ауыстырылсын;
13-1-тармағындағы "және прекурсорлар" деген сөздер алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 13-2 және 13-3-тармақтарымен толықтырылсын:
"13-2. Д кестесінің 1-бағанында зерделеуге келіп түскен объектілердің жалпы саны бейнеленеді. 2 және 3-бағандарда есептік кезеңде алынып қойылған, граммдар мен миллилитрлерде өлшенген прекурсорлардың саны бейнеленеді, солардан алынған 4 және 5-бағандарда сараптамаға шығындалған жалпы саны, 6 және 7-бағандарда қайтарылғандардың жалпы саны ерекшеленеді. 8-бағанда есептік кезеңде өткізілген сараптамалардың жалпы саны бейнеленеді.

13-3. Порядок заполнения таблицы Е "Сведения об израсходованных на экспертизу ядовитых веществ" аналогичен заполнению таблицы Д "Сведения об израсходованных на экспертизу прекурсорах".";
в части второй пункта 17 после предложения четвертого дополнить предложением следующего содержания:
"Из строки 2 в строках 3 и 3-1 учитываются лица, поставленные на учет впервые и прибывшие из мест лишения свободы, не излечившиеся от наркозависимости и нуждающиеся в лечении по месту проживания.";
дополнить главой 11 следующего содержания:
"Глава 11. Порядок заполнения раздела 9 отчета формы № 1-Н "Сведения о результатах постановки на учет в исправительных учреждениях лиц, злоупотребляющих наркотическими средствами, психотропными веществами и прекурсорами
21. В разделе 9 отчета отражаются сведения об общем количестве лиц, злоупотребляющих наркотическими средствами, психотропными веществами и прекурсорами, содержащихся в исправительных учреждениях.
В строке 1 указывается количество лиц, злоупотребляющих наркотическими средствами, психотропными веществами и прекурсорами, состоящих на учете на начало отчетного периода. Показатели количества лиц, находившихся на учете на конец отчетного периода, по итогам года из строки 11 переносятся в строку 1 следующего отчетного периода (года). Показатели строки 1 не изменяются в течение всего отчетного периода.
В строке 2 учитываются лица, состоящие на учете в отчетном периоде, из них в строке 3 - взятые на учет впервые. В строке 4 указывается количество лиц, снятых с учета в отчетном периоде, в том числе в строках 5-10 выделяются лица, снятые с учета по следующим основаниям: в связи с ремиссией более 5 лет, выбытием из учреждения, в том числе лиц, нуждающихся в дальнейшем лечении, и в связи со смертью.
Из строки 11 в строках 12, 13, 14, 15 отражаются сведения о лицах, состоящие на учете на конец отчетного периода, распределяемые по возрастным категориям.
В графе 1 учитываются находящиеся на учете лица, злоупотребляющие наркотическими средствами и психотропными веществами, поставленные на учет в местах лишения свободы, в том числе в графе 2 - лица, с определением судов о принудительном лечении от наркотической зависимости. В графах 3-5 из графы 1 указанные лица распределяются на женщин, несовершеннолетних и лиц, с наркотической зависимостью.
Аналогичным образом в соответствующих графах подлежат учету и лица, злоупотребляющие прекурсорами.
Раздел 9 отчета составляется и подписывается руководителями территориальных подразделений Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан в областях и городах Астане и Алматы.".

13-3. "Сараптамаға шығындалған улы заттар туралы мәліметтер" Е кестесін толтыру тәртібі "Сараптамаға шығындалған прекурсорлар туралы мәліметтер" Д кестесін толтыруға ұқсас.";
17-тармақтың екінші бөлігіндегі төртінші сөйлемнен кейін мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
"2-жолдан алынған 3 және 3-1-жолдарда есепке алғашқы рет қойылған және бас бостандығынан айыру жерлерінен келген, нашақорлық байланыстылықтан емделмеген және тұрғылықты жерлері бойынша емдеуді қажет ететін тұлғалар ескеріледі.";
мынадай мазмұндағы 11-тараумен толықтырылсын:
"11-тарау. N 1-Н нысанды есептің "Есірткі заттарды, жүйкеге әсер ететін заттарды және прекурсорларды қолданатын тұлғаларды түзету мекемелеріне есепке қоюдың нәтижелері туралы мәліметтер" 9-бөлімін толтырудың тәртібі.
21. Есептің 9-бөлімінде есірткі заттарды, жүйкеге әсер ететін заттарды және прекурсорларды қолданатын, түзету мекемелерінде жүрген тұлғалардың жалпы саны туралы мәліметтер бейнеленеді.
1-жолда есірткі заттарды, жүйкеге әсер ететін заттарды және прекурсорларды қолданатын, есептік кезеңнің басында есепте тұрған тұлғалардың саны көрсетіледі. Есептік кезеңнің аяғында есепте тұрған тұлғалар санының көрсеткіштері бір жылдың қорытындылары бойынша 11-жолдан келесі есептік кезеңнің (жылдың) 1-жолына ауыстырылады. 1-жолдың көрсеткіштері бүтіндей есептік кезең бойы өзгертілмейді.
2-жолда есептік кезеңде есепте тұрған тұлғалар, солардың ішінен 3-жолда – бірінші рет есепке алынғандар ескеріледі. 4-жолда есептік кезеңде есептен алынған тұлғалардың саны көрсетіледі, соның ішінде 5-10-жолдарда мынадай негіздер бойынша есептен алынған тұлғалар ерекшеленеді: 5 жылдан астам уақытта есепке қайта алынбау, мекемеден шығып кету, соның ішінде әрі қарай емдеуді қажет ететін тұлғалар және өлімге душар болуға байланысты.
11-жолдан алынған 12, 13, 14, 15-жолдарда жас санаттарына бөлінетін есептік кезеңнің аяғында есепте тұрған тұлғалар бейнеленеді.
1-бағанда есірткі заттарды және жүйкеге әсер ететін заттарды және прекурсорларды қолданатын, бас бостандығынан айыру жерлерінде есепке қойылған есепте тұрған тұлғалар ескеріледі, соның ішінде 2-бағанда есірткілік байланыстылықтан мәжбүрлеп емдеу туралы соттың ұйғарымы бар тұлғалар ерекшеленеді. 1-бағаннан алынған 3-5-бағандарда жоғарыда көрсетілген тұлғалар әйелдерге, кәмелетке толмағандарға және есірткілік байланыстылығы бар тұлғаларға бөлінеді.
Ұқсас түрде тиісті бағандарда прекурсорлар қолданатын тұлғалар да есепке алуға жатады.
Есептің 9-бөлімін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің облыстардағы және Астана мен Алматы қалаларындағы аумақтық бөлімшелерінің басшылары қалыптастырып, оған қол қояды.".

2. Комитету по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан (далее - Комитет) настоящий приказ направить на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Председателя Комитета (Ким Г.В.).
4. Настоящий приказ вводится в действие с 1 февраля 2009 года.
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан                         Р. Тусупбеков
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Агентства Республики
Казахстан по борьбе с экономической и
коррупционной преступностью
(финансовой полиции)
С. Калмурзаев
30 сентября 2008 года
Председатель Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан
А. Шабдарбаев
14 октября 2008 года
Председатель Комитета
по судебному администрированию
при Верховном Суде
Республики Казахстан
И. Елекеев
"___" ___________2008 года
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
Б. Мухамеджанов
"___"____________2008 года
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
А. Дерновой
"___"____________2008 года
Министр обороны
Республики Казахстан
Д. Ахметов
"___"____________2008 года
Министр финансов
Республики Казахстан
Б. Жамишев
30 июля 2008 года
Министр юстиции
Республики Казахстан
З. Балиева
20 ноября 2008 года
Приложение 1 к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 6 ноября 2008 года № 64
Раздел № 3. Сведения об изъятии и уничтожении наркотических
средств и психотропных или ядовитых веществ и прекурсоров
Таблица Д. Сведения об израсходованных на экспертизу прекурсорах
Наименование
Код
строки
Коли-
чество
объек-
тов
Изъято
прекур-
соров
из них
Количество
экспертиз
проведен-
ных в
отчетном
периоде
израсхо-
довано
на
экспертизу
возвращено
прекур-
соров
гр
мл
гр
мл
гр
мл
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
Всего
(таблица 4.
Список
прекурсоров
(химических
и раститель-
ных веществ,
часто ис-
пользуемых
при неза-
конном из-
готовлении
наркотичес-
ких средств
и психо-
тропных
веществ),
находящихся
под
контролем)
1
N-ацетил-
антраниловая
кислота
2
Изосафрол
3
Лизергиновая
кислота
4
3,4-метилен-
диооксифенил
-2-пропанон
5
Норэфедрин
(R*,S*)
6
Пиперональ
7
Псевдо-
эфедрин
8
Сафрол
9

2. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті (бұдан әрі – Комитет) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуге жіберсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Комитет Төрағасына жүктелсін (Г.В.Ким).
4. Осы бұйрық 2009 жылдың 1 ақпанынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Бас Прокуроры                           Р. Түсіпбеков
КЕЛІСІЛГЕН
Қазақстан Республикасы
Экономикалық қылмысқа және
сыбайлас жемқорлыққа қарсы
күрес агенттігінің (қаржы
полициясының)  Төрағасы
___________ С. Қалмырзаев
2008 жылғы 30 қыркүйек
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитетінің
Төрағасы
______________ А. Шабдарбаев
2008 жылғы 14 қазан
Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Соты жанындағы
Сот әкімшілігі жөніндегі
комитетінің Төрағасы
_______________ И. Елекеев
2008 жылғы "___" __________
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі
____________ Б. Мұхаметжанов
2008 жылғы "___" ___________
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрі
_____________ А. Дерновой
2008 жылғы "___" __________
Қазақстан Республикасының
Қорғаныс министрі
____________ Д. Ахметов
2008 жылғы "___" ____________
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
______________ Б Жәмішев
2008 жылғы 30 шілде
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі
______________ З. Балиева
2008 жылғы 20 қараша
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2008 жылғы 6 қарашадағы
N 64 бұйрығына
1-қосымша
N 3 бөлім. Есірткі заттарды, жүйкеге әсер ететін
немесе улы заттарды және прекурсорларды алып қою және
жою туралы мәліметтер
Д кестесі. Сараптамаға шығындалған прекурсорлар туралы мәліметтер
Атауы
Жолдың коды
Объектілердің саны
Алып қойылған прекурсорлар
соның ішінде
Есептік кезеңде жүргізіл ген сарапта малардың саны
сараптамаға шығындалғаны
қайтарылған прекурсорлар
гр
мл
гр
мл
гр
мл
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
Барлығы (4-кесте. Бақылауда тұрған прекурсорлардың (есірткі заттарды және жүйкеге әсер ететін заттарды заңсыз дайындау кезінде жиі қолданылатын химиялық және өсімдіктен жасалған заттардың) тізімі)
1
N-ацетилантранил қышқылы
2
Изосафрол
3
Лизергин қышқылы
4
3,4-метилендиооксиф енил-2-пропанон
5
Норэфедрин (R*, S*)
6
Пиперональ
7
Псевдоэфедрин
8
Сафрол
9

100
Дибензол (1,4
оксазепин)
101
Приложение 3 к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 6 ноября 2008 года № 64
Раздел 9. Сведения о результатах постановки на учет в
исправительных учреждениях лиц, злоупотребляющих наркотическими
средствами, психотропными веществами и прекурсорами
Таблица А. Сведения о лицах, злоупотребляюших наркотическими
средствами, психотропными веществами и прекурсорами,
содержащихся в исправительных учреждениях
наименование
код
строки
Всего лиц,
злоупотребляющих
наркотическими
средствами,
психотропными
веществами
в т.ч.
с определением
судов о
принудительном
лечении
А
Б
1
2
Состояло на учете на
начало отчетного периода
1
Взято на учет в отчетном
периоде
2
в т.ч.
впервые
3
снято с учета в отчетном
периоде
4
в том
числе
в связи
с ремиссией более
5 лет
5
в связи с выбытием
из учреждения
6
из
них:
нуждающихся
в дальнейшем
лечении
7
со смертью
8
из
них:
от
передозировки
наркотиков
9
от
передозировки
токсических
веществ
10
Состоит на учете на конец
отчетного периода
11
в т.ч.
в воз-
расте
до 14 лет вкл-но
12
15-17 лет
13
18-30 лет
14
31 лет и старше
15
продолжение таблицы
в том
числе
из гр. 1
Всего
лиц,
злоупот-
ребляющих
прекур-
сорами
в т.ч. с
определением
судов о
принудительном
лечении
в том
числе
из гр. 6
жен-
щин
н/лет-
них
с зави-
симос-
тью
жен-
щин
н/лет-
них
с зави-
симос-
тью
3
4
5
6
7
8
9
10

100
Дибензол (1,4 оксазепин)
101
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2008 жылғы 6 қарашадағы
N 64 бұйрығына
3-қосымша
9-бөлім. Есірткі заттарды, жүйкеге әсер ететін заттарды
және прекурсорларды қолданатын, түзету мекемелерінде
жүрген тұлғаларды есепке қою нәтижелері туралы
мәліметтер
А кестесі. Түзету мекемелерінде отырған, есірткі заттарды, жүйкеге әсер ететін заттарды және прекурсорларды қолданатын тұлғалар туралы мәліметтер
Атауы
жолдың
коды
Есірткі
заттарды,
жүйкеге
әсер ететін
заттарды
қолданатын
тұлғалардың
жалпы саны
соның
ішінде
мәжбүрлеп
емдеу
туралы
соттардың
ұйғарымымен
соның ішінде
1-бағаннан
әй-
ел-
дер
кә-
ме-
лет-
ке тол-
ма-
ған-
дар
бай-
ла-
ныс-
ты-
лығы
бар-
лар
А
Б
1
2
3
4
5
Есептік кезеңнің басында
тіркеуде тұрғаны
1
Есептік кезеңде тіркеуге
алынғаны
2
соның ішінде
бірінші рет
3
есептік кезеңде тіркеуден
шығарылғаны
4
соның
ішінде
5 жылдан аса
ремиссияға
байланысты
5
мекемеден шығып
кетуге байланысты
6
соның
ішінен
әрі қарай
емдеуді қажет
ететіндер
7
өлімге байланысты
8
соның ішінде
есірткіні
мөлшерден тыс
қабылдағаннан
9
уландырғыш
заттарды
мөлшерден тыс
қабылдағаннан
10
Есептік кезеңнің аяғында
тіркеуде тұрған
11
соның
ішінде
мынадай
жаста
14 жасқа дейін және
қоса санағанда
12
15-17 жас аралығында
13
18-30 жас аралығында
14
31 жас және одан
жоғары
15
кестенің жалғасы
жолдың
коды
Прекурсорларды
қолданатын
тұлғалардың
барлығы
Соның ішінде
мәжбүрлеп
емдеу туралы
соттардың
ұйғарымымен
соның ішінде 6-бағаннан
әйелдер
кәмелетке
толмағандар
байланыстылығы
барлар
Б
7
8
9
10
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15