О внесении дополнений в решение маслихата города Астаны от 26 мая 2005 года N 141/18-III "О Региональной программе развития промышленности строительных материалов, изделий и конструкций в городе Астане на 2005-2014 годы"
Решение Маслихата города Астаны от 30 января 2008 года N 49/8-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 3 марта 2008 года N 490. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 29 июля 2010 года N 380/50-V
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 29.07.2010 N 380/50-V
Рассмотрев предложение акимата города Астаны о внесении дополнений в решение маслихата города Астаны от 26 мая 2005 года N 141/18-III "О Региональной программе развития промышленности строительных материалов, изделий и конструкций в городе Астане на 2005-2014 годы", руководствуясь статьей 86 Конституции Республики Казахстан и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", маслихат города Астаны РЕШИЛ :
1. Отчет об исполнении Плана мероприятий на 2005-2007 годы по реализации Региональной программы развития промышленности строительных материалов, изделий и конструкций в городе Астане на 2005-2014 годы принять к сведению.
2. Дополнить Региональную программу развития промышленности строительных материалов, изделий и конструкций в городе Астане на 2005-2014 годы, утвержденную решением маслихата города Астаны от 26 мая 2005 года N 141/18-III (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 01 июля 2005 года за N 396, опубликовано в газетах "Астана хабары" N 104 от 2 августа 2005 года, "Вечерняя Астана" N 107-108 от 16 июля 2005 года, N 109 от 19 июля 2005 года) приложением N 4 "План мероприятий по реализации Программы развития промышленности строительных материалов, изделий и конструкций в городе Астане на 2008-2010 годы" согласно приложения к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2008 года.
Председатель сессии
маслихата города Астаны
Секретарь маслихата
города Астаны
Лист
согласования к решению маслихата города Астаны
от 30 января 2008 года N 49/8-IV
"О внесении дополнений в решение маслихата города Астаны
от 26 мая 2005 года N 141/18-III
"О Региональной программе развития промышленности строительных
материалов, изделий и конструкций
в городе Астане на 2005-2014 годы"
СОГЛАСОВАНО :
И.о. директора департамента
предпринимательства и промышленности
города Астаны
Приложение
к решению маслихата города Астаны
N 49/8-IV от 30 января 2008 года
Приложение N 4
к Программе развития промышленности
строительных материалов, изделий и
конструкций в городе Астане
на 2005-2014 годы
План

Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 26 мамырдағы N 141/18-ІІІ "Астана қаласында құрылыс материалдары, бұйымдар мен құрылымдар өнеркәсібі дамуының 2005-2014 жылдарға арналған аймақтық бағдарламасын бекіту туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2008 жылғы 30 қаңтардағы N 49/8-ІV Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2008 жылғы 3 наурызда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 490 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2010 жылғы 29 шілдедегі N 380/50-IV Шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2010.07.29 N 380/50-IV Шешімімен.
Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 26 мамырдағы N 141/18-ІІІ »"Астана қаласында құрылыс материалдары, бұйымдар мен құрылымдар өнеркәсібі дамуының 2005-2014 жылдарға арналған аймақтық бағдарламасын бекіту туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы Астана қаласы әкімдігінің ұсынысын қарап, Қазақстан Республикасы Конституциясының 86-бабын және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңның 6-бабын басшылыққа ала отырып Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астана қаласында құрылыс материалдары, бұйымдары мен құрастырмалары өнеркәсібін дамытудың 2005-2014 жылдарға арналған аймақтық бағдарламасын іске асыру бойынша 2005-2007 жылдарға арналған іс-шаралар Жоспарының орындалуы туралы есебі назарға алынсын.
2. Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 26 мамырдағы N 141/18-ІІІ шешімімен бекітілген Астана қаласында құрылыс материалдары, бұйымдар мен құрылымдар өнеркәсібі дамуының 2005-2014 жылдарға арналған аймақтық бағдарламасын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2005 жылғы 01 шілдеде 396 нөмірмен тіркелген, 2005 жылғы 2 тамызда N 104 "Астана хабары", 2005 жылғы 16 шілдеде N 107-108, 2005 жылғы 19 шілдеде N 109 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) осы шешімнің қосымшасына сәйкес "Астана қаласында құрылыс материалдары, бұйымдары мен құрастырмалары өнеркәсібін дамытудың 2008-2010 жылдарға арналған іс-шаралар жоспары" N 4 қосымшасымен толықтырылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді және 2008 жылғы 1 қаңтарда туындаған қатынастарға қолданылады.
Астана қаласы мәслихатының
сессия төрағасы
Астана қаласы мәслихатының
хатшысы
Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 26 мамырдағы
N 141/18-ІІІ«"Астана қаласында құрылыс материалдары,
бұйымдар мен құрылымдар өнеркәсібі дамуының 2005-2014
жылдарға арналған аймақтық бағдарламасын бекіту туралы"
2008 жылғы 30 қаңтардағы N 49/8-IV шешіміне толықтырулар
енгізу туралы шешіміне келісім
Беті
КЕЛІСІЛДІ:
Астана қаласы кәсіпкерлік
және өнеркәсіп департаменті
директорының м.а.
Астана қаласы мәслихатының
2008 жылғы 30 қаңтардағы
N 49/8-IV шешіміне қосымша
Астана қаласында құрылыс
материалдары, бұйымдары мен
құрастырмалы өнеркәсібін
дамытудың 2005-2014 жылдарға
арналған бағдарламасына
4-қосымша
Астана қаласында құрылыс материалдары, бұйымдары мен
құрастырмалы өнеркәсібін дамытудың 2005-2014 жылдарға

мероприятий на 2008-2010 годы по реализации Программы развития   промышленности строительных материалов, изделий и
конструкций в городе Астане на 2005-2014 годы
N
п/п
Наименование
Мероприятий
Форма
завершения
Ответ-
ственные
за испол-
нение
Срок
испол-
нения
Предпо-
лагаемые
расходы
(млн.
тенге)
Источник
финанси-
рования
1. Основные меры, стимулирующие развитие отрасли
1.
Оказывать
содействие
по реализации
приоритетных
инвестиционных
проектов,
реализуемых
на территории
Индустриально-
го парка, а
также развитие
строительного
кластера.
Отчет в
Министерство
индустрии и
торговли
Республики
Казахстан
(МИТ РК)
Департамент
предпринима-
тельства и
промышлен-
ности;
задейство-
ванные
городские
органы и
службы
(по согла-
сованию)
2008-
2010 гг.
-
-
2.
Проводить
постоянный
мониторинг
реализации
проектов
в области
производства
строительных
материалов,
изделий и
конструкций.
Отчет
в МИТ РК
Департамент
предприни-
мательства
и промыш-
ленности
Ежеквар-
тально
2008-
2010 гг.
-
-
3.
Обеспечить
участие
городских
предприятий
в специализи-
рованных
строительных
выставках.
Участие
промышленных
предприятий
в выставках
Департамент
предприни-
мательства
и промыш-
ленности
2008-
2010 гг.
-
-
2. Создание новых производств по выпуску современных
высококачественных, конкурентоспособных и экспортоориентированных
строительных материалов, изделий и конструкций
4.
Строительство
завода по
производству
железобетонных
изделий и
конструкций
ТОО "АБК
Максат".
Отчет
в МИТ РК
Департамент
предприни-
мательства
и промыш-
ленности
2008-
2009 гг.
1 872
АО "Банк
развития
Казахстана"
5.
Строительство
домостроитель-
ного комбината
ТОО
"Строительная
корпорация
"Айкен".
Отчет
в МИТ РК
Департамент
предприни-
мательства
и промыш-
ленности
2008-
2010 гг.
480
Заемные
средства
в банках
второго
уровня
6.
Строительство
завода по
производству
ячеистого
бетона ТОО
"КВНТ "НУР".
Отчет
в МИТ РК
Департамент
предприни-
мательства
и промыш-
ленности
2008-
2010 гг.
144
Заемные
средства
в банках
второго
уровня
7.
Строительство
завода по
производству
сухих смесей и
пластифицирую-
щих добавок
к бетону
ТОО "BASF".
Отчет
в МИТ РК
Департамент
предприни-
мательства
и промыш-
ленности
2008-
2010 гг.
192
Заемные
средства
в банках
второго
уровня
8.
Строительство
завода по
производству
агломерирован-
ного камня ТОО
"Медет Тагам".
Отчет
в МИТ РК
Департамент
предприни-
мательства
и промыш-
ленности
2008-
2010 гг.
3 600
Заемные
средства
в банках
второго
уровня
9.
Строительство
завода по
производству
товарного
бетона,
пенобетона и
пенополисти-
рола ТОО
"Целина - НТ".
Отчет
в МИТ РК
Департамент
предпринима-
тельства и
промышлен-
ности
2008-
2010 гг.
504
Заемные
средства
в банках
второго
уровня
10.
Строительство
завода по
производству
"сэндвич"-
панелей ТОО
"Кровля - НС".
Отчет
в МИТ РК
Департамент
предприни-
мательства
и промыш-
ленности

арналған бағдарламасын іске асыру жөніндегі 2008-2010
жылдарға арналған іс-шаралар жоспары
Р/с
N
Іс-шара атауы
Аяқталу
нысаны
Жауапты
орындау-
шылар
Орын-
дау
мер-
зімі
Бол-
жамды
шы-
ғыс-
тар
(млн.
тең-
ге)
Қаржы-
ландыру
көз
1. Саланың дамуын ынталандыратын негізгі шаралар
1
Индустриалдық
парк аумағында
іске асырылатын
басым инвести-
циялық жобаларды
іске асыруға
және құрылыс
кластерін дамы-
туға ықпал ету
Қазақс-
тан
Респуб-
ликасы
Индуст-
рия және
сауда
министр-
лігіне
есеп
(ҚР ИСМ)
Кәсіпкер-
лік және
өнеркәсіп
департа-
менті;
мүдделі
қалалық
органдар
мен қыз-
меттер
(келісім
бойынша)
2008-
2010
жж.
-
2
Құрылыс матери-
алдар, бұйымдар
мен құрастырма-
лар саласындағы
жобалардың іске
асырылуына ұдайы
мониторинг жүр-
гізу
ҚР ИСМ
есеп
Кәсіпкер-
лік және
өнеркәсіп
департа-
менті
2008-
2010 жыл-
дар,
тоқсан
сайын
-
3
Қала кәсіпорын-
дарын мамандан-
дырылған құрылыс
көрмелерінде
қатысуларын
қамтамасыз ету.
Өнеркә-
сіп кә-
сіпорын-
дарын
көрме-
лерге
қатысуы
Кәсіпкер-
лік және
өнеркәсіп
департа-
менті
2008-
2010
жж.
-
2. Қазіргі заманға сай, жоғары сапалы, бәсекелесуге
қабілетті және экспортқа бағдарланған құрылыс материалдар,
бұйымдар мен құрастырмаларды шығару жөніндегі жаңа
өндірістер құру
4
"АБК Мақсат" ЖШС
темірбетонды
бұйымдар және
құрастырмалар
өндіру жөніндегі
зауыт ашу
ҚР ИСМ
есеп
Кәсіпкер-
лік және
өнеркәсіп
департа-
менті
2008-
2010
жж.
1 872
"Қазақс-
танның
даму
банкі"
АҚ
5
"Әйкен" Құрылыс
корпорациясы"
ЖШС үй құру
комбинатын ашу
ҚР ИСМ
есеп
Кәсіпкер-
лік және
өнеркәсіп
департа-
менті
2008-
2010
жж.
480
Екінші
деңгей-
дегі
банктар-
дан
қарызға
алған
қаражат
6
"КВНТ "НҰР" ЖШС
торды бетон
өндіретін зауыт
ашу
ҚР ИСМ
есеп
Кәсіпкер-
лік және
өнеркәсіп
департа-
менті
2008-
2010
жж.
144
Екінші
деңгей-
дегі
банктар-
дан
қарызға
алған
қаражат
7
"BASF" ЖШС
бетонға қосатын
үйлесімді қосым-
шалар мен құрғақ
қоспалар өндіру
жөніндегі зауыт
ашу
ҚР ИСМ
есеп
Кәсіпкер-
лік және
өнеркәсіп
департа-
менті
2008-
2010
жж.
192
Екінші
деңгей-
дегі
банктар-
дан
қарызға
алған
қаражат
8
"Медет Тағам"
ЖШС агломерат
тастарын өндіру
жөніндегі зауыт
ашу
ҚР ИСМ
есеп
Кәсіпкер-
лік және
өнеркәсіп
департа-
менті
2008-
2010
жж.
3 600
Екінші
деңгей-
дегі
банктар-
дан
қарызға
алған
қаражат
9
"Целина - НТ"
ЖШС тауарлық
бетон, пенобетон
және пенополис-
тирол өндіру
жөніндегі зауыт
ашу
ҚР ИСМ
есеп
Кәсіпкер-
лік және
өнеркәсіп
департа-
менті
2008-
2010
жж.
504
Екінші
деңгей-
дегі
банктар-
дан
қарызға
алған
қаражат
10
"Кровля - НС"
ЖШС сэндвич-
панельдер өндіру
жөніндегі зауыт
ашу
ҚР ИСМ
есеп
Кәсіпкер-
лік және
өнеркәсіп
департа-
менті

2008-
2010 гг.
300
Заемные
средства
в банках
второго
уровня
11.
Строительство
завода по
производству
пластиковых
подоконников
ТОО "Wincom
Plast".
Отчет
в МИТ РК
Департамент
предпринима-
тельства и
промышлен-
ности
2008-
2010 гг.
600
Заемные
средства
в банках
второго
уровня
12.
Строительство
завода по
производству
"сэндвич"-
панелей,
металлокон-
струкций ТОО
"Байтерек-
Жайык".
Отчет
в МИТ РК
Департамент
предприни-
мательства
и промыш-
ленности
2008-
2010 гг.
72
Заемные
средства
в банках
второго
уровня
13.
Строительство
завода по
комплексу
производства
"сэндвич"-
панелей,
тротуарной
плитки,
автоклавного
пенобетона
ТОО "Салем-2".
Отчет
в МИТ РК
Департамент
предприни-
мательства
и промыш-
ленности
2008-
2010 гг.
3 816
Заемные
средства
в банках
второго
уровня
14.
Строительство
завода по
производству
огнеупорных и
антикоррозий-
ных красок и
лаков ТОО
"Казантикор".
Отчет
в МИТ РК
Департамент
предприни-
мательства
и промыш-
ленности
2008-
2010 гг.
1 200
Заемные
средства
в банках
второго
уровня
15.
Строительство
завода по
комплексу
производств
акриловых
изделий,
стеклофибро-
бетона,
столярных
изделий,
товарного
бетона ТОО
"Шар-курылыс".
Отчет
в МИТ РК
Департамент
предприни-
мательства
и промыш-
ленности
2008-
2010 гг.
2 100
Заемные
средства
в банках
второго
уровня

2008-
2010
жж.
300
Екінші
деңгей-
дегі
банктар-
дан
қарызға
алған
қаражат
11
"Wincom Plast"
ЖШС пластикалық
терезе алды тақ-
тайларын өндіру
жөніндегі зауыт
ашу
ҚР ИСМ
есеп
Кәсіпкер-
лік және
өнеркәсіп
департа-
менті
2008-
2010
жж.
600
Екінші
деңгей-
дегі
банктар-
дан
қарызға
алған
қаражат
12
"Бәйтерек-Жайық"
ЖШС сэндвич-
панельдер,
металды құрасты-
рылымдар өндіру
жөніндегі зауыт
ашу
ҚР ИСМ
есеп
Кәсіпкер-
лік және
өнеркәсіп
департа-
менті
2008-
2010
жж.
72
Екінші
деңгей-
дегі
банктар-
дан
қарызға
алған
қаражат
13
"Сәлем-2" ЖШС
сэндвич-панель-
дерді, жаяужол
плиткаларды,
автоклавті пено-
бетонді кешенді
өндіру жөніндегі
зауыт ашу
ҚР ИСМ
есеп
Кәсіпкер-
лік және
өнеркәсіп
департа-
менті
2008-
2010
жж.
3 816
Екінші
деңгей-
дегі
банктар-
дан
қарызға
алған
қаражат
14
"Қазантикор" ЖШС
отқа төзімді
және коррозияға
қарсы бояу мен
лактар өндіру
жөніндегі зауыт
ашу
ҚР ИСМ
есеп
Кәсіпкер-
лік және
өнеркәсіп
департа-
менті
2008-
2010
жж.
1 200
Екінші
деңгей-
дегі
банктар-
дан
қарызға
алған
қаражат
15
"Шар-құрылыс"
ЖШС акрилдық
бұйымдарды, шыны
фибро бетон,
ағаш шеберлігі
бұйымдарды,
тауарды бетонды
кешенді өндіру
жөніндегі зауыт
ашу
ҚР ИСМ
есеп
Кәсіпкер-
лік және
өнеркәсіп
департа-
менті
2008-
2010
жж.
2 100
Екінші
деңгей-
дегі
банктар-
дан
қарызға
алған
қаражат