О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 15 октября 2007 года N А-11/351 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения"
Постановление акимата Акмолинской области от 29 мая 2008 года N А-4/198. Зарегистрировано департаментом юстиции Акмолинской области 4 июня 2008 года N 3251. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 14 декабря 2015 года № А-12/572

"Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 15 қазандағы N А-11/351 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 29 мамырдағы N А-4/198 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 4 маусымда N 3251 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № А-12/572 қаулысымен

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 14.12.2015 № А-12/572 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" акимат области  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" от 15 октября 2007 года N А-11/351 (зарегистрировано в Акмолинском региональном разделе Реестра государственной регистрации  N№3237 , опубликовано 13 ноября 2007 года в газете "Акмолинская правда", 13 ноября 2007 года в газете "Арка ажары") следующие изменения и дополнения:
в перечне рыбохозяйственных водоемов местного значения, утвержденном указанным постановлением:
раздел "Аккольский район" дополнить строкой, порядковый номер 48, следующего содержания:
"
48
плотина Пиявочная
8
";

Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 14.12.2015 № А-12/572 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы  Заңына сәйкес облыс әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 15 қазандағы  N А-11/351 қаулысына (Мемлекеттік тіркеу тізімдемесінің Ақмола аймақтық бөлімінде N 3237 болып тіркелген, "Акмолинская правда" газетінде 2007 жылғы 13 қарашада, "Арқа ажары" газетінде 2007 жылғы 13 қарашада жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған қаулысымен бекітілген жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесінде:
"Ақкөл ауданы" бөлімінде кейін мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 48 жолмен толықтырылсын:
"
48
Пиявочное бөгеті
8
";

слова и цифры "Итого: 30" заменить словами и цифрами "Итого: 31";
цифры "36126" заменить цифрами "36144";
раздел "Щучинский район" дополнить строкой, порядковый номер 56, следующего содержания:
"
56
озеро Донгелек
30
";
слова и цифры "Итого: 55" заменить словами и цифрами "Итого: 56";
цифры "9195" заменить цифрами "9225";
слова и цифры "Всего: 517" заменить словами и цифрами "Всего:532";
цифры и слова "145874 га, 1127 км" заменить цифрами и словами "146362 га, 1150 км".
2. Контроль за исполнением настоящего постановление возложить на заместителя акима области Отарова К.М.
3. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области

"Барлығы: 30" сөздер және цифрлар "Барлығы: 31" сөздермен және цифрлармен ауыстырылсын;
"36126" цифрлар "36144" цифрлармен ауыстырылсын;
"Щучье ауданы" бөлімінде кейін мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 56 жолмен толықтырылсын:
"
56
Дөңгелек көлі
30
";
"Барлығы: 55" сөздер және цифрлар "Барлығы: 56" сөздермен және цифрлармен ауыстырылсын;
"9195" цифрлар "9225" цифрлармен ауыстырылсын;
"Барлығы: 517" сөздер және цифрлар "Барлығы: 532" сөздермен және цифрлармен ауыстырылсын;
"145874 га, 1127 км" цифрлар және сөздер "146362 га, 1150" цифрлармен және сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Қ.М. Отаровқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысы әділет департаментінде тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі