Об утверждении ставок ежемесячной платы за размещение объектов наружной (визуальной) рекламы в населенных пунктах и в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения Акмолинской области
Решение Акмолинского областного маслихата от 20 июня 2008 года N 4С-7-15. Зарегистрировано департаментом юстиции Акмолинской области 29 июля 2008 года N 3259. Утратило силу решением Акмолинского областного маслихата от 6 февраля 2009 года № 4С-12-14
Сноска. Утратило силу решением Акмолинского областного маслихата от 06.02.2009 № 4С-12-14.
В соответствии со статьей 491 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 12 июня 2001 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ :
1. Утвердить ставки ежемесячной платы за размещение объектов наружной (визуальной) рекламы в населенных пунктах и в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения Акмолинской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Считать утратившим силу решения Акмолинского областного маслихата от 12 апреля 2002 года N С-16-16 "Об утверждении ставок платы за размещение объектов рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах", зарегистрированного в Департаменте юстиции Акмолинской области N 1092 от 8 мая 2002 года.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии Акмолинского
областного маслихата, секретарь Акмолинского
областного маслихата
СОГЛАСОВАНО
И.о. председателя Налогового комитета
Акмолинской области
Начальник управления архитектуры
Акмолинской области
Начальник управление пассажирского транспорта
и автомобильных дорог Акмолинской области
Начальник управления экономики и
бюджетного планирования Акмолинской области
Приложение
к решению Акмолинского
областного маслихата от
20.06.2008года N 4С-7-15

Ақмола облысының елді мекендері мен жергілікті маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде сыртқы (көрнекі) жарнама нысандарын орналастыру үшін ай сайынғы төлемақы ставкаларын бекіту туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2008 жылғы 20 маусымдағы N 4С-7-15 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 29 шілдеде N 3259 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2009 жылғы 6 ақпандағы № 4С-12-14 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 06.02.2009 № 4С-12-14 шешімімен.
2001 жылғы 12 маусымдағы Қазақстан Республикасының "Бюджетке салық және басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі) 491 бабына 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Ақмола облыстың мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облысының елді мекендері мен жергілікті маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде сыртқы (көрнекі) жарнама нысандарын орналастыру үшін ай сайынғы төлемақы ставкалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Ақмола облысының әділет департаментінде 2002 жылдың 8 мамырында N 1092 тіркелген Ақмола облыстық мәслихатының 2002 жылғы 12 сәуірдегі N С-16-16 "Ақмола облысының елді мекендері мен ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде жарнама нысандарын орналастыру үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп есептелсін.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облыстық мәслихаты
сессиясының төрағасы,Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы
Ақмола облыстық мәслихатының
2008 жылғы 20 маусымдағы
4С-7-15 шешіміне қосымша