"О внесении дополнения в решение районного маслихата N 3С-6/9 от 6 июня 2004 года "Об утверждении Правил благоустройства, санитарной очистки территорий, содержания и защиты зеленых насаждений в городе Державинске и сельских населенных пунктах Жаркаинского района"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2008 года N 4С-11/11. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаркаинского района Акмолинской области 19 января 2009 года N 1-12-98. Утратило силу - решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 6 августа 2012 года № 5С-9/8
Сноска. Утратило силу - решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 06.08.2012 № 5С-9/8.
В соответствии с подпунктом 8 пункта 1 статьи 6 Закона  Республики Казахстан «О местном государственном управлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и предложения государственного учреждения «Отдел занятости и социальных программ № 11-02/2729 от 3 декабря 2008 года, Жаркаинский районный маслихат  РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата от 12 декабря 2007 года № 4С-4/8 «Об утверждении Правил о порядке оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям и одиноко проживающим гражданам» (зарегистрированного в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-76 от 18 января 2008 года, опубликованного в районной газете «Целинное знамя» от 1 февраля 2008 года за № 5) следующие дополнения в Правила о порядке оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям и одиноко проживающим гражданам:
подпункт 1.3 дополнить абзацем следующего содержания:
расходы принимаемые к расчету для потребителей, имеющих приборы учета потребления коммунальных услуг, определяется по фактическим затратам за предыдущий квартал;
подпункт 1.4 дополнить абзацами следующего содержания:
компенсационные нормы на потребление электроэнергии в месяц устанавливается по показаниям счетчика, но не более 70 киловатт для одиноко проживающих граждан и 50 киловатт на каждого члена семьи и для семей из 2-х и более человек.
Компенсационные нормы при баллоном газоснабжении 1 баллон газа для одиноко проживающих граждан и 0,5 баллона на каждого члена семьи для семей из 2-х и более человек.
Компенсационные нормы на потребление твердого топлива для жилища с местным отоплением установить 78 килограмм на 1 квадратный метр полезной площади (отопительный сезон 7 месяцев). Стоимость угля принимать усредненную, сложившуюся за предыдущий квартал согласно статистическим данным.
Жилищная помощь малообеспеченным семьям, проживающим в частных домостроениях с местным отоплением, предоставляется собственникам жилого дома, нанимателям при наличии договора-аренды жилья.
Для расчета стоимости угля использовать средние цены по району,  согласно статистическим данным по состоянию на последний месяц квартала, предшествующему кварталу расчета жилищной помощи (март, июнь, сентябрь, декабрь).
В заголовке и в пункте 1 указанного решения слова «и одиноко проживающим гражданам» исключить.

Аудандық мәслихаттың 2004 жылғы 6 маусымдағы N 3С-6/9 "Жарқайың ауданының елді-мекендері және Державин қаласы аумағын көркейту, санитарлық тазалығы, таза ұстау мен жасыл желектерін қорғау Ережесін бекіту туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2008 жылғы 12 желтоқсандағы N 4C-11/11 шешімі. Ақмола облысы Жарқайың ауданының әділет басқармасында 2009 жылғы 19 қаңтарда N 1-12-98 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2012 жылғы 6 тамыздағы № 5С-9/8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2012.08.06 № 5С-9/8 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Заңының 6 бабы 1 тармағы 8 тармақшасына сәйкес және 2008 жылғы 3 желтоқсандағы № 11-02/2729 «Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесінің ұсынуымен, Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеуден өткізудің Аймақтық Тізілімінде 2008 жылғы 18 қаңтардағы № 1-12-76 болып тіркелген, «Целинное знамя» аудандық газетінде 2008 жылғы 1 ақпандағы № 5 болып жарияланған) Жарқайың аудандық мәслихатының 2007 жылғы 12 желтоқсандағы № 4С-4/8 «Табысы аз отбасыларға және жалғызбасты азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету тәртібі туралы Ережесін бекіту туралы» шешімінің Табысы аз отбасыларға және жалғызбасты азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету тәртібі туралы Ережесіне келесі толықтырулар  енгізілсін:
1.3 тармақшасы төмендегідей мазмұндағы азат жолмен толықтырылсын:
коммуналдық қызметті пайдалану есеп құралдары бар тұтынушы үшін есепке алынатын шығындар, өткен тоқсанға нақты шығындар бойынша анықталады;
1.4 тармақшасы төмендегідей мазмұндағы азат жолмен толықтырылсын:
бір айға электроэнергия пайдалануға өтемақы нормалары санауыш көрсеткіші бойынша белгіленеді, бірақ жалғызбасты азаматтар үшін 70 кВт, отбасының әр мүшесіне және 2 немесе одан да көп адамы бар отбасы үшін 50 кВт жоғары емес.
Газ баллонмен өтемақы нормасы жалғызбасты азаматтар үшін 1 баллон, 2 немесе одан да көп адамнан тұратын отбасылар үшін отбасының әр мүшесіне 0,5 баллон.
Жергілікті жылу жүйесі бар баспана үшін қатты отынды пайдалануға өтемақы нормасы пайдалы алаңның 1 шаршы метріне 78 кг белгіленсін (жылу жүйесі маусымы 7 ай). Алдыңғы тоқсанда құрылған статистикалық деректеріне сәйкес көмірдің орташа бағасы алынсын.
Жергілікті жылу жүйесі бар жеке үйде тұратын аз қамтылған отбасыларға тұрғын үй көмегі тұрғын үй меншік иесіне, баспана арендасына келісім-шарты бар жалдаушыға беріледі.
Статистикалық деректеріне сәйкес тоқсанның соңғы айдың, өткен тоқсанның тұрғын үй көмегі есебінен (наурыз, маусым, қыркүйек, желтоқсан) жағдайы бойынша көмір бағасын есептеу үшін аудан бойынша орташа бағасы қолданылсын.
Көрсетілген шешімінің атауында және 1 тармағында «және жалғызбасты азаматтарға» деген сөздер шығарылсын.

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Жаркаинского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата                  Д. Шакиров
Секретарь
районного маслихата                  Б. Швачкин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Отдел занятости
и социальных программ»
Жаркаинского района                  В.Сидорина
Начальник Жаркаинского
районного отдела статистики        Ж. Жанабеков
Начальник государственного
учреждения «Отдел финансов»
Жаркаинского района                  Б.Ахметова
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования»
Жаркаинского района               З.Коржумбаева

2. Осы шешім Жарқайың ауданының Әділет басқармасында   мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының  төрағасы                   Д. Шәкіров
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                  Б.Швачкин
КЕЛІСІЛГЕН:
Жарқайың ауданының
«Жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                     В.Сидорина
Жарқайың аудандық
статистика бөлімінің
бастығы                                Ж.Жаңабеков
Жарқайың ауданының
«Қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                     Б.Ахметова
Жарқайың ауданының «Экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің  бастығы     З.Қоржымбаева