О внесении изменения в постановление акимата области от 28 сентября 2007 года N 307
Постановление Акимата Актюбинской области от 3 января 2008 года N 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 января 2008 года N 3237. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 21 декабря 2012 года № 461
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 21.12.2012 № 461.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области от 28 сентября 2007 года N 307 "О наложении карантина по горчаку ползучему (розовому) на хозяйства области и принятии неотложных мер по его локализации и ликвидиации", зарегистрированное в департаменте юстиции Актюбинской области от 15 октября 2007 года N 3226, следующее изменение:
в приложении 1 постановления в графе "наименование хозяйств" исключить слова "ТОО Елим Табантал".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции Актюбинской области и вводится в действие по истечении 10 календарных дней со дня его первого официального опубликования в печати.
Аким области

Облыс әкімдігінің 2007 жылғы 28 қыркүйектегі N 307 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облыстық әкімиятының 2008 жылғы 3 қаңтардағы N 1 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2008 жылдың 14 қаңтарда N 3237 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық әкімдігінің 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 461 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық әкімдігінің 21.12.2012 № 461 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 27 бабына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе облысы әділет департаментінде 2007 жылғы 15 қазанда № 3226 тіркелген "Облыс шаруашылықтарына жатаған үкекіре бойынша карантин қою және оның таралуына жол бермеу мен жою жөнінде шұғыл шаралар қабылдау туралы" облыс әкімдігінің 2007 жылғы 28 қыркүйектегі № 307 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
қаулының 1 қосымшасындағы "шаруашылықтар атауы" бағанындағы "Елім Табантал" ЖШС сөзі алынып тасталсын.
2. Осы қаулы Ақтөбе облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және баспасөзде бірінші ресми түрде жарияланған күннен кейінгі 10 күнтізбелік күн өткен соң қолданыла бастайды.
Облыс әкімі