О внесении изменений и дополнений в решение очередной третьей сессии маслихата города Актобе от 19 декабря 2007 года N 24 "О бюджете города Актобе на 2008 год", зарегистрированного в управлении юстиции города Актобе 10 января 2008 года за N 3-1-82
Решение внеочередной шестой сессии маслихата города Актобе Актюбинской области от 12 апреля 2008 года N 67. Зарегистрировано в Управлении юстиции города Актобе Актюбинской области 4 мая 2008 года за N 3-1-89. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо управления юстиции города Актобе от 25 февраля 2009 года N 01-1-05/1480)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо управления юстиции города Актобе от 25 февраля 2009 года N 01-1-05/1480)
В соответствии со статьями 6 и 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и статьями 40, 63 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года N 548 маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной третьей сессии маслихата города Актобе от 19 декабря 2007 года N 24 "О бюджете города Актобе на 2008 год", зарегистрированного в управлении юстиции города Актобе 10 января 2008 года за N 3-1-82 с учетом внесенных в него изменений и дополнений решением внеочередной четвертой сессии маслихата от 3 марта 2008 года N 45, зарегистрированного в управлении юстиции города Актобе 20 марта за N 3-1-84 следующие изменения и дополнения:
В пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "19247984" заменить цифрами "21185283";
поступления трансфертов - цифры "4899511" заменить цифрами "6836810";
в подпункте 2):
затраты - цифры "17790139" заменить цифрами "19697443";
в подпункте 3):
операционное сальдо - цифры "1457845" заменить цифрами "1487840";
в подпункте 5):
сальдо по операциям с финансовыми активами - цифры "0" заменить цифрами "30000";
в подпункте 6):
дефицит (профицит) бюджета - цифры "1457845" заменить цифрами "1457840";
в подпункте 7):
финансирование дефицита (профицита) бюджета - цифры "-1457845" заменить цифрами "-1457840".
Пункт 3 дополнить подпунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Принять к сведению, что решением внеочередной пятой сессии областного маслихата от 4 апреля 2008 года N 79 городу установлено распределение общей суммы поступлений от индивидуального подоходного налога с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты в размере 5 процентов".
Пункт 4 дополнить подпунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. В соответствии с Приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года N 233 "О внесении изменений и дополнений в Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 169" зачислять полностью в доход городского бюджета поступления по
следующим кодам бюджетной классификации:
101205 "Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты";
201505 "Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности".

Ақтөбе қалалық мәслихатының кезекті үшінші сессиясының 2007 жылғы 19 желтоқсандағы N 24 "2008 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" Ақтөбе қаласының әділет басқармасында 2008 жылғы 10 қаңтардағы N 3-1-82 санымен тіркелген шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2008 жылғы 12 сәуірдегі N 67 шешімі. Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық әділет басқармасында 2008 жылғы 4 мамырда N 3-1-89 тіркелді. Орындалу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе қалалық әділет басқармасының 2009 жылғы 25 ақпандағы N 01-1-05/1480 хатымен
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңының 6, 7 баптарына және Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі N 548 Бюджеттік кодексінің 40, 63 баптарына сәйкес Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының кезекті үшінші сессиясының 2007 жылғы 19 желтоқсандағы N 24 "2008 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" Ақтөбе қаласының әділет басқармасында 2008 жылғы 10 қаңтардағы N 3-1-82 санымен тіркелген шешіміне, Ақтөбе қалалық әділет басқармасында 2008 жылғы 20 наурыздағы N 3-1-84 санымен тіркелген Ақтөбе қалалық мәслихатының кезектен тыс төртінші сессиясының 2008 жылғы 3 наурыздағы N 45 шешімімен оған енгізілген өзгерістер мен толықтырулар ескеріліп келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
түсімдер - "19247984" сандары "21185283" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі - "4899511" сандары "6836810" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар - "17790139" сандары "19697443" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
операциялық сальдо - "1457845" сандары "1487840" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо - "0" саны "30000" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бюджет тапшылығы (профицит) - "1457845" саны "1457840" сандарымен ауыстырылсын;
7) тармақшадағы:
бюджет тапшылығын (профицитті) қаржыландыру - "-1457845" саны "-1457840" сандарымен ауыстырылсын.
3 тармақ келесі мазмұндағы 3-1 тармақшасымен толықтырылсын:
"3-1. Облыстық мәслихаттың кезектен тыс бесінші сессиясының 2008 жылғы 4 сәуірдегі N 79 шешімімен 5 пайыз мөлшерінде төлем көзінен салық салынатын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығының жалпы сомасын бөлу қалаға белгіленгендігі еске алынсын".
4 тармақ келесі мазмұндағы 4-1 тармақшасымен толықтырылсын:
"4-1. "Қазақстан Республикасы экономика және бюджеттік жоспарлау Министрлігінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 169 Бұйрығына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы экономика және бюджеттік жоспарлау Министрлігінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 233 бұйрығына сәйкес бюджеттік жіктеменің келесі кодтары бойынша түсімдер қалалық бюджет кірісіне көшіру толық есептелсін:
101205 "Төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы";
201505 "Коммуналдық меншіктегі тұрғын үй қорынан үйлерді жалдаудан түсетін кірістер".

Пункт 9 дополнить подпунктами 9-2, 9-3 следующего содержания:
"9-2. Принять к сведению, что решением внеочередной пятой сессии областного маслихата от 4 апреля 2008 года
N 79 выделены целевые трансферты из областного бюджета в сумме 1 млрд. 938 млн. 218 тыс. тенге и направлены:
ГУ "Отдел образования города Актобе" на программы "Общеобразовательное образование" 6 млн. тенге, "Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)" 13 млн. 68 тыс. тенге;
ГУ "Отдел занятости и социальных программ города Актобе" на программу "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" 36 млн. 100 тыс. тенге;
ГУ "Отдел строительства города Актобе" на программы "Строительство жилья" 197 млн. 800 тыс. тенге, "Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры" 275 млн. тенге, "Развитие объектов благоустройства" 147 млн. тенге;
ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Актобе" на программы "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения" 700 млн. тенге, "Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)" 200 млн. тенге, "Обеспечение функционирования автомобильных дорог" 80 млн. тенге, "Развитие транспортной инфраструктуры" 278 млн. 250 тыс. тенге;
ГУ "Отдел физической культуры и спорта города Актобе" на программу "Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне" 5 млн. тенге.
9-3. Вышеуказанным решением перераспределены трансферты, ранее выделенные из областного бюджета:
ГУ "Отдел строительства города Актобе" уменьшены средства по программе "Развитие объектов образования" на 260 млн. тенге и направлены ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Актобе" на программу "Развитие транспортной инфраструктуры" 100 млн. тенге, ГУ "Отдел образования города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" 160 млн. тенге;
ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Актобе" уменьшены средства по программе "Обеспечение функционирования автомобильных дорог" на 150 млн. тенге и направлены на программу "Развитие транспортной инфраструктуры".

9 тармақ келесі мазмұндағы 9-2, 9-3 тармақшаларымен толықтырылсын:
"9-2. Облыстық мәслихаттың кезектен тыс бесінші сессиясының 2008 жылғы 4 сәуірдегі N 79 шешімімен 1 млрд. 938 млн. 218 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттер бағытталғаны еске алынсын:
"Ақтөбе қаласының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жалпы білім беру" бағдарламасына 6 млн. теңге, "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу - әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу" бағдарламасына 13 млн. 68 мың теңге;
"Ақтөбе қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" бағдарламасына 36 млн. 100 мың теңге;
"Ақтөбе қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тұрғын үй салу" бағдарламасына 197 млн. 800 мың теңге, "Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру" бағдарламасына 275 млн. теңге, "Көркейту объектілерін дамыту" бағдарламасына 147 млн. теңге;
"Ақтөбе қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі" бағдарламасына 700 млн. теңге, "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру" бағдарламасына 200 млн. теңге, "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бағдарламасына 80 млн. теңге, "Көлік инфрақұрылымын дамыту" бағдарламасына 278 млн. 250 мың теңге;
"Ақтөбе қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу" бағдарламасына 5 млн. теңге".
9-3. Жоғарыда көрсетілген шешіммен бұрын облыстық бюджеттен бөлінген трансферттер кемітілді:
"Ақтөбе қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Білім беру объектілерін дамыту" бағдарламасы бойынша қаражаттары 260 млн. теңгеге кемітіліп, "Ақтөбе қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Көлік инфрақұрылымын дамыту" бағдарламасына 100 млн. теңге, "Ақтөбе қаласының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 160 млн. теңге бағытталған;
"Ақтөбе қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша қаражаттары 150 млн. теңгеге кемітіліп, "Көлік инфрақұрылымын дамыту" бағдарламасына бағытталған".

Пункт 10 дополнить подпунктом 10-1 следующего содержания:
"10-1. Принять к сведению, что решением внеочередной пятой сессии областного маслихата от 4 апреля 2008 года N 79 уменьшены целевые трансферты, ранее выделенные из республиканского бюджета в сумме 919 тыс. тенге:
ГУ "Отдел образования города Актобе" по программам "Внедрение системы интерактивного обучения в государственной системе начального, основного среднего и общего среднего образования" 669 тыс. тенге, "Развитие человеческого капитала в рамках электронного правительства" 250 тыс. тенге".
Пункт 15 дополнить подпунктами 15-4, 15-5, 15-6, 15-7, 15-8, 15-9, 15-10 следующего содержания:
15-4. ГУ "Отдел финансов города Актобе" уменьшить средства по программам "Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)" на 28 млн. тенге, "Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность" на 8 млн. тенге и направить ГУ "Отдел культуры и развития языков города Актобе" на программу "Поддержка культурно-досуговой работы";
15-5. ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Актобе" уменьшить средства по программе "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения" на 48 млн. 300 тыс. тенге и направить на программу "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" 4 млн. 300 тыс. тенге, ГУ "Отдел культуры и развития языков города Актобе" на программу "Поддержка культурно-досуговой работы" 44 млн. тенге;
15-6. ГУ "Отдел строительства города Актобе" уменьшить средства по программам "Строительство жилья" на 80 млн. 800 тыс. тенге, "Развитие объектов коммунального хозяйства" на 2 млн. тенге и направить на программу "Обеспечение деятельности отдела строительства" 2 млн. 100 тыс. тенге, ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Актобе" на программы "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" 45 млн. 700 тенге, "Обеспечение функционирования автомобильных дорог" 35 млн. тенге;
15-7. ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Актобе" уменьшить средства по программе "Развитие транспортной инфраструктуры" на 89 млн. 636 тыс. тенге и направить на программу "Обеспечение функционирования автомобильных дорог";

10 тармақ келесі мазмұндағы 10-1 тармақшасымен толықтырылсын:
"10-1. Облыстық мәслихаттың кезектен тыс бесінші сессиясының 2008 жылғы 4 сәуірдегі N 79 шешімімен бұрын республикалық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттер 919 мың теңге сомасында кемітілді:
"Ақтөбе қаласының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бастауыш, негізге орта және жалпы орта білім берудің мемлекеттік жүйесіне интерактивті оқыту жүйесін енгізу" бағдарламасы бойынша 669 мың теңге, "Электрондық үкімет шеңберінде адами капиталды дамыту" бағдарламасы бойынша 250 мың теңге".
15 тармақ келесі мазмұндағы 15-4, 15-5, 15-6, 15-7, 15-8, 15-9, 15-10 тармақшаларымен жаңа редакцияда қосылсын:
"15-4. "Ақтөбе қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату" бағдарламасы бойынша 28 млн. теңгеге, "Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату" бағдарламасы бойынша 8 млн. теңгеге қаражаттары кемітіліп, "Ақтөбе қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бағдарламасына бағытталсын;
15-5. "Ақтөбе қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі" бағдарламасы бойынша қаражаттары 48 млн. 300 мың теңгеге кемітіліп, "Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру" бағдарламасына 4 млн. 300 мың теңге, "Ақтөбе қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бағдарламасына 44 млн. теңге бағытталсын;
15-6. "Ақтөбе қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тұрғын үй салу" бағдарламасы бойынша 80 млн. 800 мың теңгеге, "Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту" бағдарламасы бойынша қаражаттары 2 млн. теңгеге кемітіліп, "Құрылыс бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 2 млн. 100 мың теңге, "Ақтөбе қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру" бағдарламасына 45 млн. 700 мың теңге, "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" 35 млн. теңге;
15-7. "Ақтөбе қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Көлік инфрақұрылымын дамыту" бағдарламасы бойынша қаражаттары 89 млн. 636 мың теңгеге кемітіліп, "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бағдарламасына бағытталсын;

15-8. ГУ "Отдел образования города Актобе" уменьшить средства по программам "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" на 10 млн. тенге, "Общеобразовательное образование" на 130 млн. тенге и направить ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Актобе" на программы "Обеспечение функционирования автомобильных дорог" 10 млн. тенге, "Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)" 100 млн. тенге, ГУ "Отдел финансов города Актобе" на программу "Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц" 30 млн. тенге;
15-9. ГУ "Отдел занятости и социальных программ города Актобе" уменьшить средства по программе "Жилищная помощь" на 5 млн. тенге и направить ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Актобе" на программы "Обеспечение функционирования автомобильных дорог" 2 млн. 500 тыс. тенге, "Обеспечение деятельности отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" 2 млн. 500 тыс. тенге;
15-10. ГУ "Отдел финансов города Актобе" уменьшить средства по программе "Обеспечение деятельности отдела финансов" на 5 тыс. тенге и направить на программу "Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов".
Перенумеровать пункт 16 в пункт 17.
Добавить пункт 16 в новой редакции следующего содержания:

15-8. "Ақтөбе қаласының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша 10 млн. теңгеге, "Жалпы білім беру" бағдарламасы бойынша қаражаттары 130 млн. теңгеге кемітіліп, "Ақтөбе қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бағдарламасына 10 млн. теңге, "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру" бағдарламасына 100 млн. теңге, "Ақтөбе қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту" бағдарламасына 30 млн. теңге бағытталсын;
15-9. "Ақтөбе қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тұрғын үй көмегі" бағдарламасы бойынша қаражаттары 5 млн. теңгеге кемітіліп, "Ақтөбе қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бағдарламасына 2 млн. 500 мың теңге, "Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 2 млн. 500 мың теңге бағытталсын";
15-10. "Ақтөбе қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қаржы бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша қаражаттары 5 мың теңгеге кемітіліп, "Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару" бағдарламасына бағытталсын".
16 тармақ 17 тармақ болып қайта нөмірленсін.
Келесі мазмұндағы 16 тармақ жаңа редакцияда қосылсын:

"16. Поступление средств от приватизации объектов коммунальной собственности в сумме 5 тыс. тенге направить ГУ "Отдел финансов города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности отдела финансов".
2. Приложения N 1, 2 к решению очередной третьей сессии маслихата города Актобе от 19 декабря 2007 года N 24 "О бюджете города Актобе на 2008 год" зарегистрированного в управлении юстиции города Актобе 10 января 2008 года за N 3-1-82" с учетом внесенных в него изменений и дополнений изложить в новой редакции согласно приложениям N 1, 2 к настоящему решению.

"16. Коммуналдық меншік объектілерін жекешелендіруден түскен түсімдер сомасы 5 мың теңге»Ақтөбе қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қаржы бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына бағытталсын".
2. Ақтөбе қалалық мәслихатының кезекті үшінші сессиясының 2007 жылғы 19 желтоқсандағы N 24 "Ақтөбе қаласының 2008 жылға арналған бюджеті туралы" шешіміне енгізілген өзгерістер мен толықтырулар ескеріліп, N 1, 2 қосымшалары осы шешімнің N 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

113
93
Дизельное топливо собственного производства, реализуемое производителями в розницу, а также используемое на собственные производственные нужды
52
96
Бензин (за исключением авиационного) реализуемый юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемый на собственные производственные нужды
65000
97
Дизельное топливо, реализуемое юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемое на собственные производственные нужды
42000
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
125000
15
Плата за пользование земельными участками
125000
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
217384
01
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
18000
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
18000
03
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств
12000
04
Сбор с аукционов
5000
05
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна
9500
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств
18000
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
47000
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
89884
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
300200
1
Государственная пошлина
300200
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, с заявлений (жалоб) по делам особого производства, с апелляционных жалоб, с частных жалоб на определение суда по вопросу выдачи дубликата исполнительного листа, с заявлениий о вынесении судебного приказа, а  также за выдачу судом исполнительных листов по решениям иностранных судов и арбитражей,  копий (дубликатов) документов
279400
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию акта гражданского состояния, выдачу гражданам  повторных свидетельств о регистрации акта гражданского состояния, а также свидетельств в связи с изменением, дополнением, исправлением и восстановлением записи актов о рождении, браке, расторжении брака, смерти
7600
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
1700
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу визы к иностранцев или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан

113
93
Өндірушілерге бөлшек саудада өткізетін өз өндірісінің, сондай-ақ
өз өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын дизель отыны
52
96
Заңды және жеке тұлғалар бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өзінің өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын бензин  (авиациялықты қоспағанда)
65000
97
Заңды және жеке тұлғаларға бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өз өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын дизель отыны
42000
3
Табиғ и және басқа ресурстарды пайдалан ғаны үшін түсетін түсімдер
125000
15
Жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем
125000
4
Кәсіпкерлік және кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдар
217384
01
Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
18000
02
Жекелеген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін алынатын
лицензиялық алым
18000
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені үшін алынатын алым
12000
04
Аукциондардан алынатын алым
5000
05
Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені және кеменің
немесе жасалып жатқан кеменің
ипотекасы үшін алынатын алым
9500
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
18000
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
47000
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында  сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
89884
08
За ңдық мәнді іс - әрекеттерді
жасағаны және (немесе) о ған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар
құ жаттар бергені үшін ал ын атын міндетті төлемдер
300200
1
Мемлекеттік баж
30 0 200
02
Сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше өндірістегі істер бойынша арыздардан  (шағымдардан), жүгіну шағымдарынан, атқару парағының
көшірмесін беру туралы мәселе бойынша сот анықтамасына жеке шағымдардан, сот бұйрығын шығару туралы арыздардан, сондай-ақ соттың шет ел соттары мен төрелік соттарының шешімдері бойынша атқару парақтарын, құжаттардың көшірмелерін (төлнұсқаларын) бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
279400
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені, азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркегені туралы қайта куәліктер бергені үшін, сондай-ақ туу, неке, некені бұзу, өлу туралы актілердің
жазбаларын өзгерту, толықтыру, түзету мен қалпына келтіруге байланысты куәліктерді бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
7600
05
Шет елге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін алынатын мемлекеттік баж
1700
06
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін алынатын мемлекеттік баж

4000
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении в гражданстве Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
400
08
Государственная пошлина, за регистрацию места жительства
4200
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу разрешений на право охоты
400
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
750
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
1750
2
НЕНАЛОГОВЫЕ ПОСТУПЛЕНИЯ
432971
01
Доходы от государственной собственности
38000
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
38000
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
38000
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
2300
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
2300
02
Поступления от реализации услуг, предоставляемых государственными  учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
2300
04
Штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
220000
1
Штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета
(сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от предприятий нефтяного сектора
220000
05
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые местными  государственными органами
220000
06
Прочие неналоговые поступления
172671
1
Прочие неналоговые поступления
172671
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
172671
3
ПОСТУПЛЕНИЯ
ОТ ПРОДАЖИ ОСНОВНОГО КАПИТАЛА
5747473
01
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
4347473
1
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
4347473
03
Поступления от продажи гражданам квартир в рамках Государственной программы жилищного строительства
4347473
03
Продажа земли и нематериальных активов
1400000
1
Продажа земли
1400000
01
Поступления от продажи земельных участков
1400000
4
ПОСТУПЛЕНИЯ  ТРАНСФЕРТОВ
6836810
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
6836810
2
Трансферты из областного бюджета
6836810
01
Целевые текущие трансферты

4000
07
Қазақстан Республикасы азаматтығын алу, Қазақстан Республикасы азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасы азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін алынатын мемлекеттік баж
400
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
4200
09
Аң аулау құқығына рұқсат берілгені
үшін алынатын мемлекеттік баж
400
10
Жеке және заңды тұлғалардың
азаматтық, қызметтік қаруының
(аңшылық суық қаруды, елге
беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе
тітіркендіретін заттар талтырылған
аэрозольді және басқа құрылғыларды,
үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды  қоспағанда
және калибрі 4,5 миллиметрге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін  тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
750
12
Қаруды және оның оқтарын  сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын
мемлекеттік баж
1750
2
САЛЫҚТЫҚ ЕМЕС Т ҮСІМДЕР
432971
01
Мемлекеттік  меншіктен түсетін кірістер
38000
5
Мемлекет  меншігіндегі мүлікті жал ғ а беруден түсетін кірістер
38000
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
38000
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландыры л атын мемлекеттік мекемелерді ң тауарларды
ұ мыстарды, қызметтерді )
өткізуінен түсетін түсімдер
2300
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландыры л атын мемлекеттік мекемелерді ң тауарларды
(жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
2300
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
2300
04
Мемлекеттік бюджеттен
қаржыландырылатын, сондай-ақ ҚР Ұлттық Банкіні ң бюджетінен
(шығыстар сметасынан ) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
220000
1
Мұнай секторы кәсіпорындарынан түсетін түсімдерді қоспағанда,
мемлекеттік бюджеттен
қаржыландырылатын, сондай-ақ
Қазақстан Республикасы Ұлттық
Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
220000
05
Жергілікті мемлекеттік органдар салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
220000
06
Басқа да салықтық емес түсімдер
172671
1
Басқа да салық тық емес түсімдер
172671
09
Жергіліктік бюджетке түсетін
салықтық емес басқа да түсімдер
172671
3
НЕГІЗГІ КАПИТАЛДЫ
САТУДАН Т ҮСЕТІН Т ҮСІМДЕР
5747473
01
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
4347473
1
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
4347473
03
Азаматтарға тұрғын үй құрылысының мемлекеттік бағдарламасының шегінде пәтерлер сатудан түсетін түсімдер
4347473
03
Жерді және материалдық емес активтерді сату
1400000
1
Жерді сату
1400000
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
1400000
4
ТРАНСФЕРТТЕРДІЕ Т ҮСІМДЕРІ
6836810
02
Мемлекеттік басқаруды ң жо ғ ар ғ ы
тұ р ғ ан органдарынан түсетін трансферттер
6836810
2
Облыстық бюджеттен түсетін трансфертер
6836810
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер